Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Funkyrella pisze:Nie Mandi – coÂś ci siĂŞ musiaÂło przyÂśniĂŚ :lol2 PaweÂł nigdy nie wspó³pracowaÂł z red. sportowÂą : :D
Wiesz, ale czĂŞsto PaweÂł ma tematy sportowe, byÂł przecieÂż w Turynie na Igrzyskach, czasami miewaÂł tez w Faktach materiaÂły o piÂłce, wiĂŞc moÂżna byÂło tak pomyÂśleĂŚ.

A dzisiaj materiaÂł PawÂła we flash'u nt "dzieciĂŞcego Sejmu". Nawet fajny, tylko krĂłtki, ale nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ, w koĂącu to jest flafh.

EDIT
A ja wÂłaÂśnie zauwaÂżyÂłem, Âże to mĂłj pierwszy post w tym temacie :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Witam, witam ...... i zapraszam do czĂŞstszych odwiedzin :D
Nawet fajny
AleÂż on zawsze robi fajne materiaÂły 8)

A dzisiaj PaweÂł jest na pogrzebie Kazimierza GĂłrskiego :(
MiaÂłam nadziejĂŞ na to, Âże bĂŞdzie w Dniu na Âżywo ....... a tu na takÂą imprezĂŞ go posÂłali :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PaweÂł teÂż dzisiaj z powerem :lol2: Ja myslĂŞ, Âże oni - dziennikarze TVN24, to tak za naszych piÂłkarzy nadrabiajÂą :lol2:

Tak na pierwszy rzut oka sztywniak z niego, na pozór stremowany, a rzuca tak zabawnymi tekstami, ¿e uœmiech cz³owiekowi nie chce zejœÌ z twarzy :D Jak np. ten tekst: ''nastêpne MŒ za 4 lata ... a nastêpny serwis ju¿ o 17.30'' :D Albo ten, ¿e Polacy po dzisiejszej wygranej Ekwadoru, bêd¹ teraz walczyli o ... pietruszkê :lol2:
RozmowĂŞ z ÂŻebÂłakowem (starszym) teÂż jakoÂś fajnie zakoĂączyÂł, ale nie pamiĂŞtam niestety jak :/ Wiem, Âże panowie Âżegnali siĂŞ z uÂśmiechami na twarzach :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black - kochany niewdziĂŞczniku w koĂącu ÂżeÂś sobie o wÂątku PawÂła przypomniaÂł :buzi:

DzieĂą wczorajszy byÂł wymarzonym dla mnie :) Szkoda tylko, Âże nie miaÂłam komfortu cieszyĂŚ siĂŞ speÂłnionymi marzeniami :?
Ale nic to :) TrochĂŞ tych marzeĂą udaÂło mi siĂŞ skonsumowaĂŚ, w ten czy inny sposĂłb :lol2:

To prawda, nastroje u pracowników TVN24 ostatnimi czasy wyœmienite :lol2: Kr¹¿¹ ju¿ nawet przypuszczenia, ¿e ktoœ gaz rozweselaj¹cy w studio rozpyli³ :lol2:
Pawe³ i jego poczucie humoru zniewalaj¹ce :D Zacznê od po¿egnania, po materiale M. Zieliùskiej o podgl¹daniu: ,,nas podgl¹daÌ mo¿na ca³¹ dobê'' :lol2: - jak mi³o :P
A sk¹din¹d wiem, ¿e: ,,widaÌ doœÌ dobre relacje miêdzy Paw³em, a kolegami redakcyjnymi, tak sobie mi³o rozprawiali, np. z Worochem o jego pobycie w Ekwadorze, Pawe³ spyta³ siê :"czy pojawi³y siê ju¿ w¹tki litoœci dla Polaków po przegranym meczu" oraz, czy w tym kraju pi³ka no¿na jest popularna na tyle, ¿e spaceruj¹c "mo¿na oberwaÌ pi³k¹". Z G. Mêdrzejewskim rozmawiali sobie o szansach Polaków na wyjœcie z grupy, a w tym czasie Ekwador strzeli³ pierwsz¹ bramkê Kostaryce, Pawe³ na to: " chyba powinienem zapytaÌ gdzie nastêpne mistrzostwa œwiata".
RozmowĂŞ z ÂŻebÂłakowem (starszym) teÂż jakoÂś fajnie zakoĂączyÂł, ale nie pamiĂŞtam niestety jak
Pawe³ powiedzia³:" naszym goœciem by³ M.¯ew³akow, jak dot¹d pi³karz, który na mundialu w Korei, jako ostatni strzeli³ bramkê, miejmy nadziejê, ¿e na meczu z Kostaryk¹, ktoœ pana na tej funkcji zmieni" goœÌ by³ strasznie uhahany. Komentarz do rozœpiewanych, mimo klêski naszej dru¿yny, kibiców te¿ by³ zabawny: "z tym Polacy nic siê nie sta³o, to ju¿ przesada".

A jak przystojnie PaweÂł wyglÂądaÂł :P Te niebieskie elementy ubioru tak czarujÂąco komponowaÂły siĂŞ z jego niebieskimi oczyma :)
TrochĂŞ jednak szkoda, Âże musiaÂł w pracy spĂŞdziĂŚ tak piĂŞkne popoÂłudnie, wiedzÂąc, ze woli dyÂżury od rana :( Rodzina i ona sam na pewno niepocieszeni :( No, ale tatuÂś na kasĂŞ pracuje :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WtrÂącĂŞ jeszcze 5 groszy do wczorajszego wystĂŞpu PawÂła :)
Jest trochê dziwny :mhm: Tzn. dziwnie czyta, a dziwne jest to, ¿e momentami dziwnie siê zacina, czy jak kto woli - zawiesza siê :devil: Albo ma przeci¹¿on¹ pamiêÌ ... albo zbyt wolne tempo promptera ustawia :lol2:
Albo - to cudza sugestia - nie ma podzielnoÂści uwagi, kiedy koledzy z reÂżyserki nadajÂą mu do sÂłuchawki :devil:
_________________
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No, moÂże musi jeszcze trochĂŞ siĂŞ dotrzeĂŚ :lol2: Ale poza tym nie moÂżna mu niczego zarzuciĂŚ :P
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Masz Funckyrella kiedyÂś prosiÂłaÂś

:arrow: Obrazek

:arrow: Obrazek

:arrow: Obrazek

Przynajmniej Ty masz powodu=y do zadowlolenia :cry:

Wyski ten TwĂłj PaweÂł :o Nawet od CymaĂąskiego trochĂŞ wyÂższy a w studio wyglÂąda na niskiego :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat pisze:Masz Funckyrella kiedyÂś prosiÂłaÂś
DziĂŞki :buzi:
Przynajmniej Ty masz powodu=y do zadowlolenia :cry:
MiaÂłam powody do radoÂści do teraz :/
Dobrze, ¿e chocia¿ jak do tej chwili nie ¿³owali Paw³owi ³¹czeù :) Najpierw Poradek - szkoda, ¿e nie by³o reporteskiego skrótu ze studia, tylko od razu sejm :/ Ale to nic i tak by³o mi³o :P PóŸniej drugie ³¹czenie w Poradku :)
No i te trzy z Dnia na Âżywo, z czego dwa to byÂły rozmowy - i tak soporo widziaÂłam :D
Wyski ten TwĂłj PaweÂł :o Nawet od CymaĂąskiego trochĂŞ wyÂższy a w studio wyglÂąda na niskiego :roll:
Wyski, wyski :devil: Wiem :D I przystojny i inteligenty :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wczoraj w materiale Marcina Firleja byÂło widaĂŚ PawÂła przygotowujÂącego siĂŞ do relacji z sejmu :D MateriaÂł traktowaÂł o lustracji dziennikarzy ... Ciekawe, czy PaweÂł urodziÂł siĂŞ przed '72 rokiem? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A wczoraj PaweÂł jeszcze zawitaÂł na okoÂło sekundĂŞ do SzkÂła Kontaktowego. ByÂło go widaĂŚ z profilu jak jakiegoÂś przestĂŞpce :D Ale na szczĂŞÂście to nie on byÂł 'gwiazdÂą', tylko polityk, z ktĂłrym chyba rozmawiaÂł.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Pewnie widzieliÂście ten sam fragment, ujĂŞcie ;)
Ciekawe, czy PaweÂł urodziÂł siĂŞ przed '72 rokiem?
WÂątpiĂŞ :? JeÂśli juÂż to po ...... A co jeÂśli urodziÂł siĂŞ w 71 - teÂż go bĂŞdÂą lustrowali? :devil:

,,polityk, z ktĂłrym chyba rozmawiaÂł'' to Chlebowski z PO :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie, tamten to byÂł chyba ktoÂś z PiS albo SLD.
A PaweÂł dzisiaj w RW z AniÂą. ÂŁadnie razem wyglÂądajÂą.
Genialna odpowiedÂź PawÂła na pytanie Ani o powody poraÂżki na Mundialu.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Nie, no bÂłagam. Totalna poraÂżka wrzucanie go na prezentera. Jest tak spiĂŞty, Âże jak go oglÂądam, to caÂły siĂŞ denerwujĂŞ. Zero swobody, naturalnosci, skupiony tylko na odczytywaniu z promptera. To dziwne, bo reporter z niego bardzo dobry. A jako prezenter jest sztywny jak krochmal. No musi siĂŞ nauczyĂŚ akcentowaĂŚ, trochĂŞ pracy z logopedÂą.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:D
No, no :D Ale niespodzianka :D
Radz¹ sobie dobrze ... tzn. Ania jak zwykle œwietnie, ale coœ ciê¿ko ze spiêtym koleg¹ wejœÌ w jak¹œ interakcjê ... konkretn¹ :lol2:
:> Chyba mĂłgÂłby trochĂŞ siĂŞ rozluÂźniĂŚ ... przy takiej kobiecie :D
No, ale to chyba jego debiut w raporcie ... :)

A jaki dowcipny na koniec ... z tym prezentem - trunkiem i przerobieniem go na wazon :devil:
Ostatnio zmieniony czwartek 22 cze 2006, 20:54 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

To byÂł jego pierwszy raz w takiej roli. Trema. NastĂŞpny na pewno bĂŞdzie lepszy. Mam nadziejĂŞ, ze bĂŞdzie nastĂŞpny... Na pewno bĂŞdzie... :D
MoÂże to wÂłasnie obecnoÂśc Ani tak na niego zadziaÂłaÂła. :devil:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości