Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

t pisze:a kto był wczoraj?
Wczoraj był właśnie Kacper Kaliszewski z Jarosławem Kuźniarem :)
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Kacper jak dla mnie to może pracowac nawet codziennie! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Wydawac by sie mogło, że dla prezentera, który jest krótko po debiucie, rozmowy z goścmi na antenie to poza usterkami technicznymi jedna z bardziej stresujących sytuacji. Nie, w przypadku Kacpra :D , który sobie radzi z tym całkiem nieźle, mam wrażenie, że czuje sie w tym jak ryba w wodzie. Chciałabym go kiedyś zobaczyc w Porankowym rozmów toku, ale nie w serwisie tylko jako prowadzący tak jak Kuźniar.
Kacper w akcji:
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ostatnie przygotowania do serwisu o 16.30... :) :arrow:
Obrazek Obrazek

...i rozpoczĂŞcie serwisu :arrow:
Obrazek
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Dzieki za capsy, czuje ze rodzi sie fanclub Pana Kacpra

[ Dodano: Wto Lis 13, 2007 5:00 pm ]
O tym gościu to mozna by sie czegos wiecej dowiedziec, tylko skąd?????
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Hej Kamilo, widziałeś może grupe młodzieży z Czestochowy, ktora weszła w kadr w serwisie o 15.30? :devil: Hehe, w studiu pogodowym kolega popsuł jakaś lampę. :P
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Martin pisze:Hej Kamilo, widziałeś może grupe młodzieży z Czestochowy, ktora weszła w kadr w serwisie o 15.30?
Niestety, ale młodzieży z Czestochowy nie widziałem :nie:
PS. Pozdrow ode mnie kolegę :lol:

A dziś Kacper w Dniu na żywo :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Kacper kroluje dzisiaj nam w specjalnym wydaniu Dnia na Żywo, ktorego głównym tematem jest zaprzysieżenie nowego rządu. Radzi sobie naprawde nieźle, ciekawe rozmowy z goścmi, dzielenie sie ciekawymi uwagami z zaprosznymi dziennikarzami do studia, i świetne komentarze z jego strony pomiedzy emisją rożnych materiałów na temat członkow nowego rzÂądu.
Chłopaki, kamilo, epsztajnek! :D Wy wiecie czemu tak ładnie sie do Was uśmiecham! :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Chłopaki, kamilo, epsztajnek! :D Wy wiecie czemu tak ładnie sie do Was uśmiecham! :D
Dziekuje za uśmiech, Nika :lol: Ale ja w dni powszednie , to tylko 7-8 i potem po 20-tej....
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

epsztajnek pisze: ja w dni powszednie , to tylko 7-8 i potem po 20-tej....
Wow, to zabrzmiało jak praca u podstaw i to na zmiany, albo jak dodatkowy etat :D Będę się dalej usmiechać do ciebie epsztajnku, bo jesteś sympatycznym userem, a w sprawie Kacpra będę w takim razie "naciskać" uśmiechami oczywiście ---> kamilo :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Wow, to zabrzmiało jak praca u podstaw i to na zmiany, albo jak dodatkowy etat :D
Nieeeeee.... a takim pracusiem to ja nie jestem :stop: :D Po prostu warszawski korek komunikacyjny w godzinach szczytu odbiera człowiekowi chęci i motywację do szybkiego powrotu do domu... :(
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Chłopaki, kamilo, epsztajnek! :D Wy wiecie czemu tak ładnie sie do Was uśmiecham! :D :D
Skoro Epsztajnek nie może, to chociaż ja sie postaram ;) :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

epsztajnek pisze: Nieeeeee.... aż takim pracusiem to ja nie jestem :stop: :D Po prostu warszawski korek komunikacyjny w godzinach szczytu odbiera człowiekowi checi i motywacje do szybkiego powrotu do domu... :(
Rozumiem Cie doskonale, co prawda Poznań ciut mniejszy, ale kierowców jest nieproporjonalnie wiecej niżeli miejsca na jezdniach, takie przynajmniej czasami odnosze wrażenie. Dlatego w godzinach szczytowych jak musze pedzic do centrum to wybieram swoje dwie niezastąpione stopy. :D
Kamilo czujnie śledził poczynania Kacpra nie tylko przed telewizorem, ale rownież w swojej małej pracowni capsow, serdeczne dzieki. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:(...) Kamilo czujnie śledził poczynania Kacpra nie tylko przed telewizorem, ale rownież w swojej małej pracowni capsow, serdeczne dzieki.
Nie ma za co ;)

i jeszcze ostatni caps jaki udało mi sie uchwycic w serwisie o 14.30 :arrow:
Obrazek

I jeszcze Kacper od tyłu :arrow:
Obrazek Obrazek
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

a z kim dziś Pan Kacper w Dniu? Może duet m-m, mesko-meski z Jarkiem?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości