[TVN] Naznaczony

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Nazywanie czegoś mega, super, hiciorem jeszcze przed wejściem na antenę jest czymś niedorzecznym. Rozumiem emocje towarzyszące i związane z wejściem tego serialu na antenę. To może być przełomowy moment albo i nie. Serial może być świetny, a skończyć może się tylko na jednej serii ze względu na niską oglądalność. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Telewizją rządzi oglądalność i wpływy z reklam. Przyznam jednak, że zapowiada się super serial :P Czy okaże się hitem? Zobaczymy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Oby się tym hitem okazał. A użyłem słowa "hit" z powody kapitalnego spotu reklamującego serial jak i kampanii reklamowej TVNu. Także czekam do 12 na konferencje TVN.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

2 lata mieli na przygotowanie się do kampanii reklamowej, więc efekt powinien być świetny. Na razie widziałem tylko spot w tv, który jak zobaczyłem to myślałem ze to reklama jakiejś części z Fredym Krugerem (czy jak się jego nazwisko pisze). Myślałem, że TVN wyemituje Koszmar z ulicy Wiązów :D Dopiero w necie przeczytałem, że chodzi o Naznaczonego :P Wcześnie zaczęli reklamować ten serial, ale to dobrze :). Na chwilę obecną nie oceniajmy serialu bardzo proszę :) Reklamówka fajna i zapowiedź też.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Ale ja tylko powiedziałem że spot reklamujący serial na stronie głownej biura reklamy stacji TVN jest genialny. I z niego można właśnie wywnioskowac że serial bedzie równie dobry. Ale to okaże się 9 czerwca (jak podaje serwis "wirtualnemedia.pl") o 21:30 w paśmie "Horrory w Srodowe Wieczory" ;p
Uff...
Także Pozdrawiam :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Chyba 9 września :P widziałem ten spot :) jest rzeczywiście super :) w Polsce nie bylo jeszcze czegoś takiego ;) Przekonamy się za miesiąc :D Jak wiesz to tylko spot a to co w nim jest to mogą być najlepsze okruszki fimu a reszta moze byc do bani. Pożyjemy zobaczymy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Co do serialu - odbędzie się specjalna konferencja która będzie własnie niemu poświęcona...

"Szczegóły na temat fabuły serialu trzymane są w tajemnicy. Twórcy obiecują, że serial zachwyci widzów oryginalnym scenariuszem, świetnym aktorstwem i wyjątkowym klimatem nawiązującym do najlepszych tradycji produkcji spod znaku "mystery".

Na planie "Naznaczonego" spotkała się śmietanka polskiego aktorstwa. W roli głównej w serialu wystąpił Piotr Adamczyk. Obok niego w obsadzie "Naznaczonego" znaleźli się m.in. Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Arkadiusz Bazak, Dorota Segda, Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Daniel Olbrychski, Andrzej Grabowski, Tamara Arciuch, Robert Więckiewicz, Anna Korcz, Marcin Dorociński i Lesław Żurek.

Już za tydzień odbędzie się specjalna, poświęcona tylko i wyłącznie "Naznaczonemu" konferencja prasowa, na której zostanie uchylony rąbek tajemnicy spowijającej serial. Oczywiście, nie zabraknie na niej również Plejady.

"Naznaczony" w TVN od 9 września, w każdą środę o godzinie 21:30.

Są rzeczy, które wymykają się ludzkiemu rozumowi
Możecie w nie wierzyć lub nie, ale one istnieją
Są sytuacje, których nie można uniknąć
Są czyny, za które musimy wziąć odpowiedzialność
Każdy ma coś na sumieniu. Coś, o czym chciałby zapomnieć
Jednak zawsze przychodzi czas zapłaty
Jest ktoś, kto Ci o tym przypomni....
To będzie najwyższa cena
Życia i śmierci
Każdy może być... Naznaczony!
Uważaj! Być może jesteś na liście..."
źródło: plejada.pl
tvn - wiosną programowo najlepszy.
waldas007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 10 sie 2009, 13:44

Re: Naznaczony

Post autor: waldas007 »

oczywiscie ,,Naznaczony'' pojawi sie w srode o 21.30
po zastanowieniu sie zaczynam miec watpliwosci w inwestycje TVN na godz. 22.30
bo wydaje mi sie, ze produkcje z czerwonym kolkiem u gory, moga sie pojawiac tylko po godz. 23 - przynajmniej jesli chodzi o telewizje o zasiegu krajowym i ogolnodostepna stacje
i taka sytuacja miala miejsce zawsze po YCD, kiedy film rozpoczynal sie ok godz. 23.15
w takiej sytucji sa 3 wyjscia:
1. TVN zrezygnuje z filmow typu horror w tym czasie
2. albo TVN pokaze o 22.30 jeszcze cos, a horror po tejze produkcji
3. badz tez emitowne horrory nie beda az tak drastyczne, ze TVN uzna, iz moga byc emitowane ze znaczkiem ,,od lat 16''
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Naznaczony

Post autor: bartek09 »

Dzisiaj odbyła się konferencja "Naznaczonego". Plejada zdradza więcej szczegółów serialu.
:arrow: http://www.plejada.pl/3,22752,news,1,1, ... tykul.html

A tu można obejrzeć nowy, dłuższy spot:
:arrow: http://www.plejada.pl/3,22752,wideo,,11 ... tykul.html
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Naznaczony

Post autor: Adrian ;P »

Kilka minut temu logo TVn zamieniło się na logo Naznaczonego (coś jak te loga na Sofot Festival co wieczorem były pod logiem tvnu). Po logiem było napisane środa 21:30.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

Logo TVN zmienia się w znaczek serialu Naznaczony. Takie coś jest już od niedzieli.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Naznaczony

Post autor: mfdtv4 »

To chyba będzie największa produkcja serialowa TVNu :) Ja jestem mile zaskoczony, że w końcu TVN postawił na wysokobudżetowe przedsięwzięcie z własnym scenariuszem a nie tylko kupioną licencją na serial (a takich produkcji w TVN jest od groma, wśród seriali to Na Wspólnej, Niania, Hela itd). Zapowiada się bardzo wciągający serial i temu warto poświęcić te 45 minut w tygodniu :) Może to w końcu coś zmieni w TVN? Bo już mam dość flakowato podobnych produkcji jak Teraz Albo Nigdy, 39 i pół....
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Dokładnie. choicaz powiem ze z typu formatu na licencje, nie mogę się doczekać Klubu... i Jabłka :D To mysle będą hity. Ale to dopiero wiosną (prawdopodobie ;/)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Naznaczony

Post autor: Adrian ;P »

Kontynuuje duskusje z kamilkomentuje tutuaj, a nie w wątku Heli w opałach ; ]
Jak możesz zauważyć pierwszy post o Naznaczonym pojawił się tutaj jesienią 2007 roku kiedy to zaczęły się zdjęcia do serialu. Trwały więc one dodyć długo. Może nie dwa lata, ale z całą pewnością dłużej niż inne produkcje TVNu.
Dawno w TVNie nie wkręciłem się w żaden serial. Jedyny jaki oglądam od początku to Niania. 39 i pół, Teraz albo nigdy, Twarzą w twraz, Kryminalni, Brzydula, Na Wspólnej - żadnego nie oglądałem. Zdarzyło mi się kilka odcinków Na Wspólnej i pojedyncze Brzyduli. Także z niecierpliwością czekam na pierwszy odcinek Naznaczonego.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Naznaczony

Post autor: r_r16 »

Warto zauważyć, że emisja serialu była kilkakrotnie przekładana więc serial już od dłuższego czasu czekał gotowy na emisję.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Naznaczony

Post autor: bartek09 »

Nawet ktoś z obsady serialu kiedyś mówił, że jego produkcja trwała ok. 2 lata.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości