Jakub Szadkowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

medioznawca
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 14:16

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: medioznawca »

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl. Być Szadkowski był zatrudniony na dwumiesięczny okres próbny, a po jego upływie TVN24 nie podpisała z nim umowy o pracę? Aczkolwiek, to tylko moje przypuszczenia i domysły.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

Z tego co udało mi się ustalić na "własną rękę" Szadkowski został zwolniony z powodu ograniczenia etatu - jak widać kryzys dopadł również TVN24. A co do tego "cwaniaczkowania" to na takiego mi Kuba nie wygląda.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: maxxx »

A mnie to cięcie etatów nie przekonuje. Niby w 2 miesiące kryzys zajrzał im w oczy. Żeby tak TVN24 miała być bezwzględną maszyną, która przeżuwa i wypluwa młodych, chyba zdolnych. Bez przesady. Ostatnio raz na ruski rok patrze na 'DNŻ', ale człowiek był wporządku. Dziwne, bo tak wielu prezenterów znowu w tym paśmie nie ma. W każdym razie póki grube ryby nie zaczną odchodzić stacja zapewne nie straci na wizerunku. Inna sprawa, że Jakub do swojego bogatego CV dołoży kolejny chyba całkiem fajny epizod.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

Wież mi to jest powód tego zwolnienia. Zwolnienia - bo Kuba sam się nie odszedł a zwolniła go stacja.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: Marcin »

piotrek888 pisze:Wież mi.
Będzie ciężko.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: Nika »

:shock:
Tak jak ktoś napisał przedtem: pchają za stół Kozłowską, która ani w połowie nie jest tak dobra jak Kuba, a jego zwalniają, tłumacząc się ograniczeniami finansowymi... Coś mi tu nie gra. :hmm:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

Profesjonalistów się zwalnia. Zostawia prezenterki które są na początku swojej "kariery" dziennikarskiej.
monetowy_chlopak

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: monetowy_chlopak »

Wielka szkoda, że zwolnili takie dobrzego przentera .W pełni zgadzam się z Waszymi wypowiedziami. Uważam, że spokojnie zamiast niego mogliby zwolnić kogoś innego. Czyżby pan Jakub znowu wróci do radia? Oby nie, gyż uważam, że się tam będzie marnować. Może TVP INFO? Ale tam też ciągłe zwolnienia, więc nie ma tam miejsca dla nikogo nowego.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

TVP INFO - zmarnuje się tam chłopak. Nie wiem. Niech wraca do POLSAT NEWS o ile będą go chcieli w co wątpię.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: DJ Ice »

Dlaczego mialby sie tam zmarnowac? Tam więcej płacą, choć nie wiem jakie teraz są stawki - czy się zmieniły czy nie, bo wiadomo, że w TVP - cięcia. Myślę, że nie ma co spekulować, tylko czekać, jeśli kogoś to interesuje. A do PN nie pojdzie.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

I co z tego, że więcej płacą skoro poziom tej telewizji jest dziesięć razy gorszy niż TVN24 czy PN.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: Nika »

A może wskoczy na miejsce Lisowej do Wiadomości?! :hyh:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

Jakub Szadkowski
Odchodząc z TVN24 nie rozstaję się z wizją. Zatem na pewno, do zobaczenia!
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: DJ Ice »

Nika pisze:A może wskoczy na miejsce Lisowej do Wiadomości?! :hyh:
Wcale nie głupi pomysł, szkoda, że najbardziej wątpliwy.

A tak poza tym... Szadkowski ponoć miał konflikt z dyrektorem PN i z tegoż powodu został zwolniony. A pewnie wiecie kto byl dyrektorem PN za czasów obecności Kuby. Teraz jest ktoś inny. Także myślę, że to może być powrót na stare śmieci, albo otrzymał jakąś inną, ciekawszą propozycję. Myślę, że chodzi o TVP, albo inny projekt związany z Grupą TVN. Się okaże niebawem.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Szkoda, że pozbywają się chłopaka, w którym drzemie potencjał, ma świetny warsztat i odpowiedni głos. A twarzą ''Dnia na żywo'' staje się nagle Marta Kuligowska, która ma co najwyżej połowę tych walorów.
piotrek888 pisze:I co z tego, że więcej płacą skoro poziom tej telewizji jest dziesięć razy gorszy niż TVN24 czy PN.
O jakim poziomie mówisz? Tak konkretniej.
DJ Ice pisze:Szadkowski ponoć miał konflikt z dyrektorem PN i z tegoż powodu został zwolniony. A pewnie wiecie kto byl dyrektorem PN za czasów obecności Kuby.
Dyrektorem PN był ten sam człowiek, co jest nim teraz - Henryk Sobierajski. A Markiewicz, którego masz pewnie na myśli, był szefem pionu informacji i publicystyki Polsatu. Zresztą powtarzano wielokrotnie, że Szadkowski sam odszedł, bo informacje o zwolnieniach i cięciach kosztów pojawiły się jakieś 2 tygodnie później. Nie oceniam wiarygodności tych informacji, ale wyglądało to tak, że chłopak nie chciał wylecieć, a akurat TVN24 poszukiwało prezentera.
Nika pisze:A może wskoczy na miejsce Lisowej do Wiadomości?!
W wiarygodność Pana Pińskiego nie wierzę, ale zapowiadał, że w miejsce Lisowej nikt nie przyjdzie.
piotrek888 pisze:Odchodząc z TVN24 nie rozstaję się z wizją. Zatem na pewno, do zobaczenia!
A skąd pochodzi ta wypowiedź?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 15 gości