Wybory Prezydenckie 2010

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~ »

maxxx pisze: Ale troche zdziwaczał, ten jego pomysł "sprzedany" ostatnio w "Kropce nad I" żeby Komorowski zrezygnował z kandydowania był całkiem niedorzeczny.
Olechowski nie mówił, żeby Komorowski zrezygnował z kandydowania tylko żeby zrezygnował z funkcji Marszałka Sejmu. I tu chyba ma rację, bo tak dziwnie pełnić obowiązki prezydenta i jednocześnie prowadzić kampanię wyborczą.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: Marcin »

Hmm, dlaczego dziwnie?
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~ »

Bo prowadząc kampanię można zaniedbywać swoje obowiązki.
Bo można wykorzystywać swoją pozycję do prowadzenia kampanii.
Bo chcąc nie chcąc będzie prowadzić to do awantur, kłótni i innych dziwnych, przykrych sytuacji. A tego chyba nie chcemy po tym co się stało.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: Marcin »

To Lech Kaczyński, gdyby żył, też powinien złożyć urząd prezydenta, żeby móc prowadzić kampanię wyborczą? :uhh:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~ »

No oczywiście, że nie. Ale mówimy teraz o wyjątkowej sytuacji, gdzie wszyscy oczekują tego żeby wszystko było przejrzyste i nie było żadnych oskarżeń o wykorzystywanie pełnionej funkcji do prowadzenia kampanii.
Gdyby żył Lech Kaczyński na pewno jeździł by po Polsce i by prowadził kampanię. I jestem pewien, że byłby oskarżany o to, że zaniedbuje swoje obowiązki. Ale wtedy to by była normalna kampania i normalna walka.
Po katastrofie wszystko jest inne. Kampania prezydencka powinna być cichsza niż zwykle. Myślę, że Komorowski powinien zrezygnować z funkcji Marszałka Sejmu choćby dlatego, żeby nikt nie miał pretekstu do kolejnych, niepotrzebnych kłótni.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Myślę, że Komorowski powinien zrezygnować z funkcji Marszałka Sejmu choćby dlatego, żeby nikt nie miał pretekstu do kolejnych, niepotrzebnych kłótni.
Co ty za głupoty piszesz.
Konstytucja mówi wyraźnie, że to marszałek sejmuj pełni obowiązki prezydenta co za tym idzie jeśli nie będzie marszałkiem to według konstytucji nie będzie mógł pełnić obowiązku.

I kolejny news: Kaczyński kandyduje na prezydenta HAHA czyli pierwszą damą może zostać ALIK.
A ludzie jak debile będą się nad nim użalać i głosować na niego. DEBILIZM tego narodu właśnie z takim podejściem.
Pominę już fakt, że do awantury i wmieszania w kampanię tragedii z 10.04 prowadzi już kaczyński swoimi wypowiedziami.
Mam nadzieję, że przegra on z kretesem bo jak wygra będzie jeszcze gorszym prezydentem niż poprzednik.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~ »

a-j-p pisze:
Myślę, że Komorowski powinien zrezygnować z funkcji Marszałka Sejmu choćby dlatego, żeby nikt nie miał pretekstu do kolejnych, niepotrzebnych kłótni.
Co ty za głupoty piszesz.
Konstytucja mówi wyraźnie, że to marszałek sejmuj pełni obowiązki prezydenta co za tym idzie jeśli nie będzie marszałkiem to według konstytucji nie będzie mógł pełnić obowiązku.
Pokaż mi te głupoty, bo nie wiem o czym mówisz.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: D00 »

~ pisze:
a-j-p pisze:
Myślę, że Komorowski powinien zrezygnować z funkcji Marszałka Sejmu choćby dlatego, żeby nikt nie miał pretekstu do kolejnych, niepotrzebnych kłótni.
Co ty za głupoty piszesz.
Konstytucja mówi wyraźnie, że to marszałek sejmuj pełni obowiązki prezydenta co za tym idzie jeśli nie będzie marszałkiem to według konstytucji nie będzie mógł pełnić obowiązku.
Pokaż mi te głupoty, bo nie wiem o czym mówisz.
Jeżeli Komorowski zrezygnowałby z urzędu marszałka, straciłby też urząd po. prezydenta. Doprowadziło by to do niemałego chaosu w polityce.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Właśnie już Ci kolega odpisał jakie głupoty napisałeś, że powinien zrezygnować z funkcji marszałka i zostać tylko p.o.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: sybic »

Teraz w ciągu 10 dni zarejestrowani kandydaci muszą zebrać 100 tys. podpisów. Ciekawe czy JKM uda się zebrać owe podpisy, pewnie nie...
Od razu widać, że szansę na start mają tylko partyjni kandydaci. Tak więc bez względu na to jaki kandydat wygra te wybory nie będziemy mieć prezydenta wszystkich Polaków, a tylko partyjnego sługusa. Prezia jednej partii.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

nie zapominaj o pierwszej damie :P Aliku :P
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: Łukasz »

Masz na myśli kota prezesa Kaczyńskiego?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

No z tego co wiem to on zony nie ma. Jego najbliższym partnerem życiowym jest kot.
Fajnie by to wyglądało jakby np taki (oby tak się nigdy nie stało) prezydent J.Kaczyński pojechał do Białego Domu z wizytą i co .... on z Barakiem a żona Obamy z kim ? z Alikiem HAHAHA
Bylibyśmy śmiesznym i zacofanym krajem
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: Łukasz »

Do tego nie trzeba kota. Wystarczyłoby, żeby Obama się dowiedział, że nasz prezydent nie ma konta w banku (bo się boi, że ktoś mu coś wpłaci), nie ma prawa jazdy, a do windy wchodzi z małym pistolecikiem, na wypadek jakby miał tam spotkać Tuska. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Fakt zapomniałem o tych "drobnostkach" braku konta , braku prawa jazdy, internet to dla zboków i pijaków jest :p
Taki prezydent to tylko w tym kraju może odnieść sukces - ŻAL!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 2 gości