Reklamy telewizyjne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

marcin_pabianice pisze:Za to muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże bardzo przypadÂła mi do gustu reklama TVN Tivi. Fajna jest z KaziÂą, UrbaĂąskim, J. Pochanke. Ta z MoÂłek teÂż moÂże byĂŚ, ale reklamĂŞ z Majewskim i DrzyzgÂą to raczej skopali :? Po za tym to hasÂło... TVN Tivi - absolutnie najlepsi... Jakby czegoÂś lepszego nie mogli wymyÂśleĂŚ :D

O! WÂłaÂśnie leciaÂła reklama z MajkÂą PopielarskÂą w TVN Meteo :D


Obrazek
leciaÂła? kiedy?
No nie wĂłwcie, ze tvn.tivi ma reklamĂŞ w TVN-ie :?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak to kiedy? JuÂż od wczoraj lecÂą :D

WÂłaÂśnie widziaÂłem w TVN Siedem tÂą reklamĂŞ Drzyzgi, ktĂłra mi siĂŞ tak bardzo nie podoba :?


Obrazek


Beznadziejna :roll:
Ostatnio zmieniony czwartek 09 gru 2004, 20:52 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Anonymus pisze:No nie wĂłwcie, ze tvn.tivi ma reklamĂŞ w TVN-ie :?:
Marcin caÂły czas Âżartuje... :lol: :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

:lol:
a ja juÂż myÂślaÂłem, Âże ktoÂś zapÂłaciÂł za emisjĂŞ reklamy tvn.tivi TVN-owi...
no to siĂŞ nabraÂłem
fajnie by byÂło gdyby taka reklama byÂła
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie wierzĂŞ :D Z daleka widaĂŚ, Âże to fotomonraÂż :wink:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Dzisiaj pani Helena omawiaÂła poszczegĂłlne dziaÂły na stronie tvn.tivi.pl. ByÂła bardzo zawiedziona Âże niektĂłre sÂą jeszcze puste.

Obrazek

OglÂądajcie TVN Meteo moÂże traficie na powtĂłrki. :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, tak widziaÂłem. Nawet przeklnĂŞÂła coÂś pod nosem o lenistwie niektĂłrych ludzi.... :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no fajny fotomontaÂż
pytanie: to ty grzesio robiÂłeÂś?? :?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:Tak, tak widziaÂłem. Nawet przeklnĂŞÂła coÂś pod nosem o lenistwie niektĂłrych ludzi.... :D
ale ja to sie nie obijam - juz drugi skrypt napisalem :P

Dzis jade do Warszawy to sobie chociaz zza okna autobusu zobacze tvn :P [jade na Powsinska 31 co mnie denerwuje, bo nie nawidze Sadyby Best Mall]
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe ja ostatnio byÂłam oglÂądac ;) puste pola wuchta glajdy a obok tego Âświecacy wszystkimi kolorami Disneyland :) TVN :)
MaÂło mnie jakieÂś Auto z parkingu nie rozjechaÂło a potem widziaÂłam pare z logiem tvn-u :) zakradaÂłam teÂż sie od tyÂłu Âżeby zobaczyĂŚ jaki dziennikarz przechadza siĂŞ po prakingu ale okazaÂło siĂŞ ze to ochroniarz :)
"Nikt nie zastÂąpi Ani (...) Ona jest niezastÂąpiona"...
hehe a to akurat prawda ;) :lol:
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, tak i kiedy naszej ani niema przez kilka dni na forum, to zaczynam siĂŞ obawiac o jej Âżycie - czy nie porwali jej kosmici, a moÂże Justyna P. wynajĂŞÂła jakiÂś bandziorĂłw (w koĂącu ma kobita powody...) :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

czy nie porwali jej kosmici, a moÂże Justyna P. wynajĂŞÂła jakiÂś bandziorĂłw (w koĂącu ma kobita powody...)
hehe jestem stale inwigilowana przez kosmitów w koùcu max to moja mi³oœÌ wiêc jak mog³o by byÌ inaczej :) a co do Justyny. P to ona najpierw by siê zabra³a za Michosa :):) :lol:
ale moÂże np. Warakomska ;) to juÂż prĂŞdzej :)
Android <3
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Anonymus pisze:no fajny fotomontaÂż
E tam fotomontaÂż, nawet Omena lubi przeglÂądaĂŚ to forum. SzczegĂłlnie zainteresowaÂł jÂą temat "TVNmeteo schodzi na psy" i wÂątek o jej mikrofonach :D

Obrazek

Jak widaĂŚ w tle pan na fotelu przeglÂąda stronĂŞ jednego z forumowiczĂłw:D
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

ZapomniaÂłam jeszcze dodaĂŚ, Âże denerwujÂą mnie reklamy 'Pysia' ( z takim lektorem, ktĂłry mĂłwi 'przez nos'). :wink:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ale ona ma nogi :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 6 gości