Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

POpieram pisze:
object pisze:Ja juÂż kilka miesiĂŞcy temu wiedziaÂłem, Âże wkrĂłtce zmieniÂą oprawĂŞ graficznÂą, zresztÂą pisaÂłem wam o tym :lol:
Ale nie byÂłeÂś pierwszy, juÂż 1,5 roku temu byÂła mowa o zmianie oprawy graficznej. :lol: I co? Nic z tego. :] :D
no kÂązdy wiedziaÂł 8) :P
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Zdecydowanie najlepsz¹ oprawê ma TVN CNBC Biznes - bardzo nowoczesna, szybka i ze œwietn¹ muzyk¹, póŸniej jest TVN 24, której niestety daleko do TVN CNBC, a jako trzeci¹ najlepiej oceniam oprawê nSport. Poza tym bardzo podoba mi siê opr. graficzna nTalk i religia.tv, a tak¿e Discovery TVN Historia.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Jak wam siĂŞ podoba ÂświÂąteczna oprawa graficzna? Nie widaĂŚ w niej prawie wogĂłle starej oprawy. MyÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie ona do stycznia, a w styczniu dadzÂą juÂż tÂą nowÂą oprawĂŞ. A co do tej ÂświÂątecznej, to belki mi siĂŞ podobajÂą :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To jasne, Âże ona bĂŞdzie do stycznia, a po niej moÂże dadzÂą nowÂą.

ÂŚwiÂąteczna oprawa graficzna miÂło mnie zaskoczyÂła. To coÂś zupeÂłnie innego niÂż te wszystkie oprawy, ktĂłre widzieliÂśmy przez ostatnie lata. Nowa belka (z informacjami na temat danego programu), logo przesuniĂŞto na prawy dolny rĂłg. :> Ciekawe czy to taka zapowiedÂź tego co zobaczymy w nowej oprawie? OgĂłlnie fajnie to wyglÂąda. :D ChoĂŚ widziaÂłem tylko raz. ;)

I jeszcze pod logo pojawia siĂŞ specjalna grafika IdÂą ÂświĂŞta.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ÂŚwiÂąteczna oprawa graficzna TVN zaskoczyÂła mnie zupeÂłnie:
po pierwsze - jest w panoramie co jest nowoÂściÂą w oprawie graficznej stacji
po drugie - wykorzystali chyba wszystko, co kojarzy siĂŞ ze ÂświĂŞtami (osioÂłek, szopka, choinka, zakupy ÂświÂąteczne)
po trzecie - odejÂście od 'standardĂłw' ktore przez ostatnie lata nam towarzyszyÂły (logo na Âśrodku, belki lekko zmienione)
po czwarte - chyba po raz pierwszy wykorzystali g³ównie krótkie filmiki, dotychczas dominowa³a w oprawie grafika.
A g³ówny motyw oprawy to chyba osio³ek.

Grafika ca³kiem nowa, inna, ciekawa. To odejœcie od "standardów" jest chyba spowodowane tym, ¿e jest to ostatnia "specjalna" oprawa przed zmian¹ g³ównej oprawy TVN. I najprawdopodobniej wczoraj po¿egnaliœmy dotychczasow¹ oprawê stacji.
Ostatnio zmieniony sobota 15 gru 2007, 09:32 przez r_r16, łącznie zmieniany 2 razy.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

No Âładnie to wyglÂąda :) Takie odejÂście od standardu, przecieÂż logo zawsze byÂło na Âśrodku, teraz jest w rogu, teksty np. "reklama" albo "idÂą ÂświĂŞta" umieszczone sÂą w prostokÂącie z zaokrÂąglonymi bokami, czego nigdy nie byÂło. TakÂże myÂślĂŞ, Âże w styczniu, po zdjĂŞciu ÂświÂątecznej oprawy dadzÂą nowÂą.
Obrazek
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

ZnalazÂłem na You Tube starÂą oprawĂŞ TVNU i ... no sami zobaczycie ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=BL_hJA6_dP4
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

nakrecili w letter box :lol: , ciekawe dlaczego na TVN HD leci "okienko" zamiast 16:9!?
Kiedy na TVN HD zaczna nadawac normalnie jak przystalo na kanal oznaczny HD!
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Sorki za s³ab¹ jakoœÌ, ale jeœli ktoœ nie widzia³ nowej œwi¹tecznej oprawy to mo¿e coœ zobaczy :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek [/list]
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Jeszcze by siĂŞ przydaÂł tylko jakiÂś ÂświÂąteczny motyw na tvn.pl.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Jeszcze sÂą takie belki po bokach w trakcie programu, utrzymane w takiej konwencji jak te ktĂłre reklamowaÂły inne programy tvn podczas np. filmĂłw :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Zawsze ÂświÂąteczna oprawa pojawiaÂła siĂŞ w ostatni weekend przed ÂświĂŞtami, czyli na kilka dni przez wigiliÂą, a w tym roku pojawiÂła siĂŞ z ponad tygodniowym wyprzedzeniem. :>

Jej wyglÂąd w TVN HD to kompletna poraÂżka. Mam nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie takich "okienek" przez caÂłe ÂświĂŞta, bo wyglÂąda to po prostu idiotycznie.

SÂądzĂŞ, Âże nowa oprawa - o ile siĂŞ w ogĂłle pojawi - bĂŞdzie specjalnie dopasowana do TVN HD, a w TVN bĂŞdzie to tylko zwykÂła panorama.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Oprawa w panoramie - moÂże jak TVN HD wejdzie na staÂłe do kaÂżdego domu - teraz wiele osĂłb ma zwykÂłe telewizory 4:3 i oprawa w panoramie nie wyglÂąda za dobrze.

Rok temu ÂświÂąteczna oprawa TVN pojawiÂła siĂŞ rĂłwnieÂż w sobotĂŞ, tylko Âże 8 dni przed ÂświĂŞtami, dwa lata temu byÂło to rĂłwne 7 dni.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ale belki sÂą Âładniusie :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Gdy jest jakiœ program to pod logo siê co jakiœ czas pojawia napis ''id¹ œwiêta;'' ;] Myœlê, ¿e od poniedzia³ku powinni zacz¹Ì reklamowaÌ Sylwestra, bo jeszcze ¿adnych reklam nie widaÌ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości