[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Czy w Sylwestra ważne jest kto jak wykonał dany utwór? Bardziej ważniejsze jest to, jak się ludzie bawią i witają Nowy Rok.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sylwester w TVN

Post autor: SevenUP »

Trzeciak pisze:Czy w Sylwestra ważne jest kto jak wykonał dany utwór? Bardziej ważniejsze jest to, jak się ludzie bawią i witają Nowy Rok.
Nie, nie jest ważne, ale skoro Grzeszczak ma własne piosenki to po co śpiewa i to jeszcze o północy piosenkę, której zaśpiewać nie potrafi?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: adik1148 »

według mnie TVN przygotował najlepszego sylwestra ! nie było kiczowato jak u innych , tylko z klasą świetna oprawa gr. , choreografia , dobór artystów . najbardziej podobal mi się właśnie sylwester z Krakowa :D
thedolar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 08:01

Re: Sylwester w TVN

Post autor: thedolar »

Sylwester w Polsacie to KICZ, KICZ, KICZ!!!
Sylwester w TVN zrobiony bardzo nowocześnie, ale wydaję mi się, że widzowie oczekiwali wielkich przebojów i wielkich gwiazd a nie najnowszych przebojów polskich gwiazdek show-biznesu (specjalnie nie użyję słowa ''artyści", bo to roboty, które śpiewają a nie artyści, którzy oddają siebie, interpretują tekst, potrafią oddać emocje).
Sylwestra w TVP 2 muszę bardzo pochwalić, bardzo rzadko się zdarza, aby w taki sposób oddać klimat disco.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sylwester w TVN

Post autor: SevenUP »

Uważasz, że Lady Pank, Perfect, Brodka, Podsiadło i Wilki to komercyjne gwiazdeczki? W takim razie co powiedzieć o tych co śpiewali w Polsacie i TVP2?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

@thedolar pewnie chodzi o niektórych uczestników "MT!" i "XF", którzy nie odnieśli dotąd sukcesu i pewnie to chciał wyrazić w swoim zdaniu.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Obejrzałem właśnie kilka chwil temu tego sylwestra, trzeba przyznać wypadło lepiej niż na płycie głównej... :p Niestety dźwięk w tv także nie najlepiej. :D24
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... tvp2-i-tvn

Jednym słowem porażka. Nawet w grupie komercyjnej TVP2 wyprzedziła TVN. Z tego, co pamiętam rok temu to Dwójka była na 1 miejscu wygrywając nieznacznie z Polsatem. Ciekawe jestem, czy za rok stacja zdecyduje się na kolejnego Sylwestra. Zajrzałem do archiwum i w 2007 wyniki dla TVN był dość podobne do tych z tego roku.

Sylwestra żadnego z pokazywanych w tv nie widziałem. Jedynie kilka filmów, które znalazłem z sylwestra z tvn na youtube - źle to nie wypadło - może za dużo własnych gwiazd i gwiazdeczek z talent-show?
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Moim zdaniem w pełni zasłużona porażka. TVN wydał najwięcej spośród tych 3 stacji, zyskał najmniej. Pod względem muzycznym ten sylwester TVN to ogromna porażka. Miałem ochotę opuścić rynek, więcej przerw i przełączeń do podziemnego studia aniżeli występów muzycznych. W pełni zasłużona porażka. Podkreślę jeszcze raz, tu nie wystarczy robić dobrego show, sylwestrowa noc w tv potrzebuje popularnych gwiazd polskiej muzyki, oglądają to w większości starsze osoby... :D25
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Sylwester w TVN

Post autor: SevenUP »

Serio, tej imprezie można zarzucić wszystko, ale nie to że nie było gwiazd. Moim zdaniem byłomza dużo gadania i studia a za mało występów. Poza tym to wszystko było za mało kiczowate, powinno być więcej disco polo, mogli zaprosić Weekend albo coś w tym stylu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sylwester w TVN

Post autor: r_r16 »

Za dużo reklam i przełączeń do podziemnego studia? Nie wydaje mi się. Ile przez te 5,5h było studia podziemnego? 6 łączeń? Naprawdę niewiele. Reklamy też mi za bardzo nie przeszkadzały - zresztą jak na możliwości TVN było ich mało. Najdłuższa przerwa była koło 23:15 gdzie TVN faktycznie wykorzystał cały czas jaki mógł na reklamy przeznaczyć, ale poza tym przerwy wydawały się dosyć krótkie. Gdybym oglądał show w tv pewnie bardziej by mi one przeszkadzały, ale na Rynku czas biegł szybciej więc i te przerwy reklamowe nie dawały się aż tak we znaki. Co do występów gwiazd X Factor i Mam Talent - było to bardzo ciekawie zrobione. Nie były to występu pojedynczych ludzi, a same występy grupowe, znakomite openingi po przerwach reklamowych, ze znakomitą choreografią. Była to też okazja, aby wprowadzić do imprezy też utwory artystów zagranicznych, co było moim zdaniem potrzebne. Nie wyobrażam sobie Natalii Kukulskiej czy Perfectu śpiewającego cover np. Pink, a uczestnicy XF i MT nadali się do tego idealnie.
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tevon »

Jak dla mnie, w przyszłym roku TVN powinien się pokusić o Warszawę. Warszawa ma spory budżet co roku na sylwestra. Powinni też ograniczyć się do prawdziwych gwiazd, bez laureatów talent-show (Oprócz Podsiały i Lisowskiej, bo oni jakoś sobie radzą na rynku muzycznym). Poza tym, Warszawę stać na zagraniczną gwiazdę. Wystarczyłaby jedna zachodnia gwiazda a oglądalność skoczyła była o kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy ;)
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Sylwester w TVN

Post autor: 3405t »

Sylwester z narodowego w tvn to by było coś.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w TVN

Post autor: matik »

tevon pisze:Jak dla mnie, w przyszłym roku TVN powinien się pokusić o Warszawę. Warszawa ma spory budżet co roku na sylwestra.
Warszawa akurat nie wiem jak w przyszłym roku, ale teraz miała mocno obcięty budżet na tą imprezę. Nie chciałbym, aby jakakolwiek telewizja organizowała sylwestra wspólnie z Warszawą.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Podejrzewam, że na to się nie zgodzi. Swoją drogą - trzeba przyznać, że Sylwester bez transmisji w TV nawet się opłacił. A za zaproszenie na niego brytyjskiego artysty Johna Newmana - szacun. Więc nie wiem, czy z rok imprezę z Warszawy będzie chciało się transmitować - chyba, że na TVP1 :P.
tevon pisze:Jak dla mnie, w przyszłym roku TVN powinien się pokusić o Warszawę. Warszawa ma spory budżet co roku na sylwestra. Powinni też ograniczyć się do prawdziwych gwiazd, bez laureatów talent-show (Oprócz Podsiały i Lisowskiej, bo oni jakoś sobie radzą na rynku muzycznym). Poza tym, Warszawę stać na zagraniczną gwiazdę. Wystarczyłaby jedna zachodnia gwiazda a oglądalność skoczyła była o kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy ;)
Zauważ, że pojawienie się uczestników talent-show na imprezie sylwestrowej to i promocja ich czołowych programów (o czym się doskonale przekonały już TVP2 i Polsat), ale też promocja uczestników, którzy byli w tym programie - a to też jest w pewnym sensie rola nadawcy, by słuch o nich nie zaniknął zaraz po finale programu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości