[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Jak podaje onet.pl to "Skrzynecka została zwolniona" i przytacza wypowiedź producentki. Jeżeli tak było - to bez sensu. Skrzynecka bardzo dobrze wpisywała się w ten program. Nigdy za nią nie przepadałem, ale wyrobiła pewną markę i radziła sobie dobrze. Jeśli wezmą kogoś pokroju Kasi Cichopek to program będzie żałosny. Dobry prowadzący to połowa sukcesu.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pavloo »

piotrek888 pisze:Jeśli wezmą kogoś pokroju Kasi Cichopek to program będzie żałosny.
A wiesz, że to bardzo możliwe, bo Kasia Cichopek (podobno) przechodzi z Polsatu do TVNu.
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ziom »

Łukasz pisze:
ziom pisze:Dobrze by było jakbyście podali źródło tek ciekawej informacji.
To takie ważne? Nie ufasz tvnfaktom? :D
Ufam ale na wszelki wypadek zobaczyłem oficjalny komunikat TVN w tej sprawie. Wygląda na to że podaliście tego newsa jako pierwsi. Gratuluje :).
W końcu Cichopek też Kasia i trochę ładniejsza od Skrzyneckiej. Czujecie duet Ibisz - Cichopek w Tańcu z Gwiazdami? :D
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Na Facebooku użytkownicy wybierają "gwiazdę", która ma wspólnie z Gąsem poprowadzić XIII edycję :D Póki co wygrywa Joanna Jabłczyńska :tanczy:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

mfdtv4 pisze:Na Facebooku użytkownicy wybierają "gwiazdę", która ma wspólnie z Gąsem poprowadzić XIII edycję :D Póki co wygrywa Joanna Jabłczyńska :tanczy:
Jabłczyńska wydaje mi się trochę za młoda do tego programu :? , Skrzynecką lubiłam i wg mnie bardzo pasowała jako prowadząca TzG, Gąsowski z czasem mocno się wyrobił, ale jakoś do końca nigdy mi nie pasował, więc na jego miejscu też widziałabym kogoś nowego, bo trzeba przyznać, ża faktycznie przydałoby się pewne odświeżenie programu, z jurorami podobnie. Lubię ten program, dlatego chętnie
zobaczę nowe pomysły producenta :D Oby tylko nie Cichopek jako prowadząca, nie wyobrażam sobie tego :x
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Greg Haus »

:arrow: z wieści bulwarowych słychać, że to Kasia Cichopek ma być nową prowadzącą

:arrow: podobno jury też ma się częściowo zmienić
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Greg Haus pisze::arrow: z wieści bulwarowych słychać, że to Kasia Cichopek ma być nową prowadzącą

:arrow: podobno jury też ma się częściowo zmienić
lepsza Cichopek niż Gardias albo inna pogodynka :P

a co do jury to mogli by wywalić Wodeckiego albo Tyszkiewicz i kogoś profesjonalnego dodać 8)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ziom »

http://www.pudelek.pl/artykul/33568/wyw ... krzynecka/
Pudelek zebrał wszystkie plotki. Po za spekulacjami na temat prowadzenia programu przez Kasię Cichopek które są wielce prawdopodobne reszta tych rewelacji jest moim zdaniem wymyślona.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pavloo »

ktos pisze:a co do jury to mogli by wywalić Wodeckiego albo Tyszkiewicz i kogoś profesjonalnego dodać 8)
Może Egurolla się załapie, ale w sumie to on ma robot w You Can Dance.
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: bartek09 »

W poniedziałek jako pierwsi podaliśmy informację o tym, że TVN podziękował Kasi Skrzyneckiej za współpracę przy „Tańcu z gwiazdami”. Wiadomość rozpętała prawdziwą burzę medialną, a spekulacje o tym, kto zastąpi gwiazdę, nie miały końca. Jako główna faworytka do objęcia posady prowadzącej „Taniec z gwiazdami” jest typowana Kasia Cichopek. My już dziś możemy potwierdzić, że… nie jest to prawda. Katarzyna Cichopek nie wystąpi w 13. edycji programu. Kto zatem zostanie nową prowadzącą? O tym poinformujemy Was już niedługo! Zaglądajcie na TVN.pl.
źródło: TVN.pl

Co za ulga :rydzyk:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Greg Haus »

Uffff... No to pytanie kto? Bo pewne jest, że nie podziękowali Kasi nie mając jakiegoś asa w rękawie :hyh:
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

Ja myślę , że prowadzącą będzie Ania Wendzikowska i bardzo się z tego cieszę. Fajnie byłoby jeszcze gdyby Sołtysik zastąpił Gasowskiego . To znacznie odmłodziłoby show . Zmiany w jury także byłyby wskazane, ale niech p.Pavlovic zostanie :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Łukasz »

Jeśli byłaby to Ania Wendzikowska to sam zacząłbym oglądać ten program. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

adik1148 pisze:Fajnie byłoby jeszcze gdyby Sołtysik zastąpił Gasowskiego
Nawet tak nie żartuj :D13
Jeśli byłaby to Ania Wendzikowska to sam zacząłbym oglądać ten program. :D
A redaktor Krupa? :D
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pavloo »

adik1148 pisze:Ja myślę , że prowadzącą będzie Ania Wendzikowska
A ja bym chciał zobaczyć Beatę Tadlę jako prowadzącą TzG :)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość