Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Maciek_POZ »

Ja zrobię mały relapse i wrzucę zdjęcia z "żonkilowego" występu w "Faktach po południu" z 19 kwietnia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A teraz pójdzie coś bieżącego - dziś było znów sporo polityki (przez to m.in. Ania Dec nie poopowiadała zbyt wiele o pogodzie). Dzisiaj Dagmara wystąpiła o nietypowej porze w "Dniu na żywo", bowiem rzadko pojawia się od 13:00 do 15:00.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

Maciek_POZ pisze:dziś było znów sporo polityki (przez to m.in. Ania Dec nie poopowiadała zbyt wiele o pogodzie).
Dzisiaj przynajmniej dobrze się to oglądało. Ta dyskusja byłych prezydentów, prezesów TK i SN, to jedna z niewielu ostatnio debat bez zbędnego bełkotu i propagandy. Dobrze, że to transmitowali i ciekawe co w tym czasie pokazała TVP INFO, sprawdził ktoś?
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

27.04.2016 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

28.04.2016 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Maciek_POZ »

Meteor pisze:
Maciek_POZ pisze:dziś było znów sporo polityki (przez to m.in. Ania Dec nie poopowiadała zbyt wiele o pogodzie).
Dzisiaj przynajmniej dobrze się to oglądało. Ta dyskusja byłych prezydentów, prezesów TK i SN, to jedna z niewielu ostatnio debat bez zbędnego bełkotu i propagandy. Dobrze, że to transmitowali i ciekawe co w tym czasie pokazała TVP INFO, sprawdził ktoś?
A to akurat prawda. Bardzo dobre przemówienie A. Kwaśniewskiego. Takiego prezydenta Polska długo nie będzie miała - obecny niestety wygląda przy nim jak IV-ligowiec przy zawodniku Barcelony. A jak mi mówią o jego pociągu do alkoholu czy żydowskich korzeniach to się śmieję, bo ci ludzie na kartach historii się raczej nie znajdą, a on ma miejsce poczesne (przez wprowadzenie Polski do NATO i UE, czyli do świata zachodu) i na świecie jest znany i szanowany, nawet jeśli tam jakieś przywary miał. B. Komorowski też nieźle, choć z kolei on trochę się rozwlekał.
Co mogła pokazywać TVP Info? Może problemy ze Światowymi Dniami Młodzieży? Kto wie, może jakiego tam ślimaka czy jakiegoś chrząszcza wykopali, bo przecież tam niebezpiecznie i teraz trzeba powód znaleźć żeby imprezę przenieść. Choć (bez kitu) miałem zły sen o tej imprezie i oby nie okazał się on proroczy...

27go Dagmara nam się ładnie wyletniła, choć pewnie forumowiczom to bynajmniej nie przeszkadza :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

Ciekawe kiedy portale plotkarskie zainteresują sie fascynacją Piotra względem Dagmary :)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

Znowu się rozpolitykujemy w temacie Dagmary, ale trudno - myślę że się na nas nie obrazi ;)
Maciek_POZ pisze:Bardzo dobre przemówienie A. Kwaśniewskiego. Takiego prezydenta Polska długo nie będzie miała - obecny niestety wygląda przy nim jak IV-ligowiec przy zawodniku Barcelony.
Cimoszewicz też jak zwykle na wysokim poziomie. Wiele można zarzucić politykom postpzpr-owskiej lewicy, ale przygotowania merytorycznego, rozsądku i chłodnej głowy nie można im odmówić.
Sam PAD jeszcze nie byłby taki zły jeśli tylko potrafiłby się mentalnie uniezależnić od prezesa. Nie chodzi mi nawet żeby działał całkiem wbrew PiS (to było wręcz dziwne, z resztą PBK też "klepał" wszystko Platformie), ale nie może wyrażać gotowości do łamania prawa na rozkaz JK.
Maciek_POZ pisze:B. Komorowski też nieźle, choć z kolei on trochę się rozwlekał.
PBK już tak ma, przez 5 lat jego prezydentury zawsze swoim sposobem przemawiania przypominał mi kazania starej daty księdza :P
Maciek_POZ pisze:Choć (bez kitu) miałem zły sen o tej imprezie i oby nie okazał się on proroczy...
To będzie ekstremalnie trudne do zabezpieczenia, dużo trudniejsze niż szczyt NATO (chociaż z jeżdżeniem metrem w tych dniach byłbym ostrożny). Na ŚDM ludzi będzie tyle, że nie da się tego dobrze odgrodzić i zrobić szczegółowej kontroli bezpieczeństwa przy wejściach. Jakby nawet próbowali, to sama kolejka do kontroli może stać się celem. Do tego media z całego świata i religijny charakter wydarzenia - ryzyko jest niestety spore.
Maciek_POZ pisze:27go Dagmara nam się ładnie wyletniła, choć pewnie forumowiczom to bynajmniej nie przeszkadza :D
Zdecydowanie:D


Wystarczy tej polityki, wracamy do głównego tematu wątku:D

30.04.2016 | Dzień Dobry TVN

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Maciek_POZ »

No i pięknie, zwłaszcza to ostatnie ujęcie :) - ja jednak jestem wierny oglądaniu TVN24 i dzisiaj oglądałem Małgosię i Marcina - przy okazji Ania Dec się przewijała z prognozami wprost z Krosna. Podczas programu nie zabrakło (jak zwykle) piłkarskich tematów, zwłaszcza że jednym z gości był Michał Listkiewicz, a później Bogdan Rymanowski. Te wydania weekendowe mają swój klimat, który bardzo lubię :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: manio136 »

Maciek_POZ pisze:
Meteor pisze:
Maciek_POZ pisze:dziś było znów sporo polityki (przez to m.in. Ania Dec nie poopowiadała zbyt wiele o pogodzie).
Dzisiaj przynajmniej dobrze się to oglądało. Ta dyskusja byłych prezydentów, prezesów TK i SN, to jedna z niewielu ostatnio debat bez zbędnego bełkotu i propagandy. Dobrze, że to transmitowali i ciekawe co w tym czasie pokazała TVP INFO, sprawdził ktoś?
A to akurat prawda. Bardzo dobre przemówienie A. Kwaśniewskiego. Takiego prezydenta Polska długo nie będzie miała - obecny niestety wygląda przy nim jak IV-ligowiec przy zawodniku Barcelony. A jak mi mówią o jego pociągu do alkoholu czy żydowskich korzeniach to się śmieję, bo ci ludzie na kartach historii się raczej nie znajdą, a on ma miejsce poczesne (przez wprowadzenie Polski do NATO i UE, czyli do świata zachodu) i na świecie jest znany i szanowany, nawet jeśli tam jakieś przywary miał. B. Komorowski też nieźle, choć z kolei on trochę się rozwlekał.
Co mogła pokazywać TVP Info? Może problemy ze Światowymi Dniami Młodzieży? Kto wie, może jakiego tam ślimaka czy jakiegoś chrząszcza wykopali, bo przecież tam niebezpiecznie i teraz trzeba powód znaleźć żeby imprezę przenieść. Choć (bez kitu) miałem zły sen o tej imprezie i oby nie okazał się on proroczy...
Macieju, za takie teksty moze Ci wpasc ABWehra lub jakies inne CiBiAj....
Zxgadzam sie z Toba w 100proc, na PADa patrzec nie moge....
Co do SDM; nie daj Boze cos sie stanie to bedziemy mieli pozar burdelu.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

01.05.2016 | Dzień Dobry TVN

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

02.05.2016 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: manio136 »

Wow, 2..05 Dagmara przeszla sama siebie.
Bardzo ladsna szminka no i ócz Jej blekity...
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

Na fb widać ze Dagmara spędziła majówkę z Filipem Chajzerem :) i ma swoją łajbę :)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

04.05.2016 | Dzień na Żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

04.05.2016 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Maciek_POZ »

4/05/2016, Fakty po południu
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

5/05/2016, Fakty po południu
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Margie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 16:00

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Margie »

Ktoś zrobił Dagmarze (zresztą tak jak Ani Seremak) krzywdę wczorajszym makijażem. Brwi zdecydowanie za bardzo podkreślone i za dużo ciemnego cienia pod oczami. Nie jestem specjalistą w sprawach makijażu, ale wizualnie nie było dobrze, nawet jej piękny uśmiech nie zdołał pomóc. Na szczęście dzisiaj było o niebo lepiej :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 28 gości