Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Michos nie Âśpi :D rĂŞcze Ci Âże robi ciekawsze rzeczy :D
2. zaÂłoÂżycielem wÂątku jest BLACK !!!!!
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

tobi pisze: jej.gdyby tak, to Porada ma wolne od czwartku, to zaraz bĂŞdzie tydzieĂą gdyby tak. No dokÂładnie tydzieĂą. NIE WIERZE NORMALNIE
Z tego co pamiĂŞtam-choĂŚ moÂże siĂŞ mylĂŞ- ale nie wiem czy we wtorek przypadkiem nie byÂło w Poranku Kubusia?? :D A Anita byÂła wczoraj i JEST DZIÂŚ a na stronie tvn24 dalej widnieje opis Poranka w wydaniu Jakuba P. :twisted:

ups...chyba sie zorientowali i nareszcie dali wÂłaÂściwy opis Poranka :D
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

I widzicie, nie opÂłaca siĂŞ sprawdzaĂŚ nie-aktualizacji na stronie http://www.tvn24.pl, bo w Poranku byÂła jednak Anita :D Mamy wiĂŞcej PorankĂłw do zaliczenia niÂż przypuszczaliÂśmy :D
Image z sopockiego Poranka, ale chyba by³o jej znacznie, znacznie cieplej dziœ w studio w tym cieniutkim ¿akiecie i doœÌ odwa¿nie wykrojonym czarnym topie. ,,Dama pik'' mówi³a dziœ o pi³karskim pokerze, o œwiatowych DM - nie wiem jak Wy, ale ja odnoszê wra¿enie, ¿e Anita ma œwietny kontakt z Jackiem Pa³asiùskim. Oczywiœcie nie tylko z nim, ale zw³aszcza w ich rozmowach daje siê wyczuÌ tak¹ serdecznoœÌ - w du¿ej mierze to pewnie zas³uga tematu rozmowy! Moj¹ uwagê jednak najbardziej skupia³am dziœ na prognozach pogody z A. Górniakowsk¹. Moj¹ uwagê przykuwa³y nie tylko spodnie Anity :wink: , ale nas³uchiwa³am, czy Anita sta³ym sposobem maj¹cym na celu podpowiedzieÌ nam, czy bêdzie jutro w Poranku, nie dopytuje siê o pogodê w konkretnym miejscu Polski.
Niestety, nie dopytywaÂła, na koniec teÂż nie zdradziÂła rÂąbka tajemnicy ;/



O! Anita w serwisie przed chwilÂą, a wiĂŞc o 10:07, spacerowaÂła w porankowym stroju! Co ona tam jeszcze robi? Nie chcÂą jej wpuÂściĂŚ do ,,szatni'', czy jak? :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie dajmy siê zwieœÌ :!:
Ja juÂż nawet nie sprawdzaÂłem tej mylnej jak siĂŞ okazuje aktualizacji, poszedÂłem za gÂłosem Anity i wstaÂłem na dzisiejszy poranek :D
Na szczêœcie nie na pró¿no :D
RozbudziÂłem siĂŞ momentalnie, kiedy tylko ujrzaÂłem AnitĂŞ ''wkraczajÂącÂą'' z werwÂą na antenĂŞ tvn24, i w takim klimacie pozostaliÂśmy juÂż do koĂąca. Tempo poranka (moÂże za wyjÂątkiem serwisĂłw :wink:) byÂło szybkie, Anita strasznie szybko mĂłwi ostatnio, co siĂŞ negatywnie, wprawdzie nieznacznie, ale jednak odbija na jej dykcji.
Có¿, musi spowodowaÌ, sprawiÌ, ¿eby widzowie, którzy ulegli jej namowom i pozostali w domach mimo tak s³onecznej i pogody, nie posnêli przed telewizorami :wink:
Funcky, Anita ma œwietny kontakt ze wszystkimi kolegami i kole¿ankami z pracy, no mo¿e Marcin Majewski od czasu tego incydentu z wyrywan¹ gazet¹, jest trochê... jakby obra¿ony..., zdystansowany..., lêkliwy :D , ale poza nim tê serdecznoœÌ , jak to nazwa³aœ, daje siê wyczuÌ przy ka¿dym spotkaniu. Tak dla przyk³adu mo¿e pos³u¿yÌ dzisiejsze z Karolem Poznaùskim - te uœmieszki, itd.
ZauwaÂżyliÂście, jak strasznie ciĂŞÂżko byÂło siĂŞ dzisiaj Anicie 'rozstaĂŚ' z zegarkiem, zwÂłaszcza z tym, ktĂłry miaÂła na rĂŞce :?: A tu przy okazji wyszÂła na jaw pewna sprawa, drobnostka, ktĂłra mnie podbudowaÂła. Mianowicie Anita (moÂże to dzieÂło przypadku, ale chcĂŞ wierzyĂŚ, Âże jednak nie) - tak jak ja - ustawia zegarek jednÂą minutĂŞ do przodu :P Nie wiem z czego to wynika, ale domyÂślam siĂŞ, Âże bierze siĂŞ to z tego, Âże Anita nie lubi spoÂźnialstwa :wink:
Funckyrella pisze:Nie chcÂą jej wpuÂściĂŚ do ,,szatni'', czy jak?
MoÂże zastrzasnĂŞÂły siĂŞ drzwi od pokoju przemian, albo utworzyÂł siĂŞ korek, bo ktoÂś niezdecydowany przygotowywaÂł siĂŞ do serwisĂłw drugiej czĂŞÂści dnia :D
kamuii pisze:Konia z rzĂŞdem temu kto odpowie na pytanie "o co tu k... chodzi ?"
I najgorsze k***a jest to, Âże pytanie pozostaje w dalszym ciÂągu retorycznym :zalamany: Kamuii, jak tak dalej pĂłjdzie napiszesz epopejĂŞ narodowo-medialnÂą :cool:
Mamy wiĂŞcej PorankĂłw do zaliczenia niÂż przypuszczaliÂśmy :D

Tylko, czy to jest powĂłd do radoÂści :?: :roll: Nasze zaÂłoÂżenia byÂły takie, Âże miaÂło byĂŚ maÂło porankĂłw z AnitÂą kosztem jej nowego programu, a mamy sytuacjĂŞ caÂłkowicie odwrotnÂą :mad:
Black nie denerwuj sie i nie dostaĂą zawaÂłu... tylko na chwilkĂŞ byÂła kiedy pokazaywali ramĂłwkĂŞ ale jest to jasny promyczek bo byÂła przy okazji faktĂłw o 16.45 czyli narazie nie planujÂą jej z nich wywaliĂŚ :D
Nigdy nic nie wiadomo :? Tvn to stacja absurdu, nie zapominaj o tym Kamuii :!: To, Âże w reklamie popoÂłudniowych pokazali AnitĂŞ wcale nie oznacza, Âże jej z tych faktĂłw nie wyrzucÂą, a nawet jeÂśli nie zrobiÂą tego dzisiaj, to zrobiÂą to jutro - proste :?: Dla mnie powoli nie do zniesienia, strasznie frustrujÂące i ÂżenujÂące :?

W jutrzejszym poranku nie pokÂładaÂłbym zbyt wielkich nadziei, bo ... wÂłaÂściwie, to nie wiem dlaczego :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ehhh w zwiÂązku z pĂłjÂściem spaĂŚ o 2 rano zaspaÂłam oczywiscie na porankek :D ale widziaÂłam ostatnie 20 min :D wiĂŞc zawsze coÂś.
teÂż zauwaÂżyÂłam jej dobry kontakt z PaÂłasiĂąskim :)
Co do jutrzejszego poranka to nie daÂła znaĂŚ ani gdzie bedzie jutro ani czy wogĂłle bedzie. No ale porzyjemy zobaczymy. :twisted:
tak jak ja - ustawia zegarek jednÂą minutĂŞ do przodu
Ja robie identycznie :P
I najgorsze k***a jest to, Âże pytanie pozostaje w dalszym ciÂągu retorycznym Kamuii, jak tak dalej pĂłjdzie napiszesz epopejĂŞ narodowo-medialnÂą
To bedzie bestseller 1 egzemplarz zadedykuje wam :D:D :lol:
Co do FucktĂłw popoÂłudniowych to ehhhh :twisted: bez komentarza
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

tobi pisze:jakby Pati ( w co wÂątpie, chyba Âżeby WRESZCIE jÂą awansowaĂŚ) dadzÂą pewnie, czyli jakby przeciwnie do awansu przesunÂą do Dnia Na ÂŻywo.
Mi tam ona w³aœnie pasuje, lub w g³ównych weekendowych.
Ale dziwne, bo juÂż 3 albo 4 tydzieĂą jak jej nie ma na wizji na Âżadnej antenie. Taki dÂługi urlop. I tak jak pamiĂŞtam miaÂła duuuuÂżo wolnego w okolicach ÂświÂąt i jednych i drugich. Zawsze te okolice Âświat miaÂła Anita.
MoÂżliwe, Âże odejdzie z FaktĂłw (prawie ostatnia osoba, ktĂłra zaczĂŞÂła w Faktach od poczÂątku ich istnienia [oprĂłcz Sekiego i A*utomata]) - bo nie ma jej napisanej w prowadzÂących Fakty na oficjalnej stronie TVN.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie, nie sÂądzĂŞ, Âże PatrycjĂŞ wywalÂą z FaktĂłw. Ona byÂła tam od zawsze!
Black Jack pisze:Nasze zaÂłoÂżenia byÂły takie, Âże miaÂło byĂŚ maÂło porankĂłw z AnitÂą kosztem jej nowego programu, a mamy sytuacjĂŞ caÂłkowicie odwrotnÂą
,,maÂło'' - antonimem do tego sÂłowa jest wyraz ,,duÂżo'', wiĂŞc gdyby siĂŞ tego uczepiĂŚ, to tak duÂżo tych PorankĂłw wcale nie byÂło, nie wystarczajÂąco duÂżo, Âżeby nas usatysfakcjonowaĂŚ :wink: Ale mimo to, wakacje mieliÂśmy luksusowe pod wzglĂŞdem obecnoÂści Anity i trudno bĂŞdzie nam siĂŞ przestawiĂŚ ponownie na tryb jesienny, bo przypuszcam, Âże sytuacja z dyÂżurami od wrzeÂśnia bĂŞdzie przypominaÂła tĂŞ sprzed wakacji? A moÂże czeka nas totalne kadrowe trzĂŞsienie ziemi? PrzydaÂłoby siĂŞ! Kwestia udziaÂłu Anity w F. popoÂł. niby juÂż przesÂądzona, po wczorajszym materiale w F. gÂł., a co z Porankami? Ja chcĂŞ jakichÂś sensacyjnych zmian :D
Black Jack pisze:Taaaakkk Dama Pik i Black Jack :D JeÂśli widzisz nas w serialu, to tworzylibyÂśmy parĂŞ w stylu ''Dempsey i Makepeace na tropie'', a niÂżej przemieszaĂŚ pÂłeĂŚ i mamy na wzĂłr serie: ''Starsky i Hutch'', ''Cagney i Lacy'', czy Dr Jekyll and Mr Hyde :D :evil2:
To ja bym do tej listy dorzuci³a jeszcze od siebie zabójcze pary, czyli coœ bardziej kryminalnego, wrêcz gangserskiego: ,,Bonnie and Clyde'' albo wspó³czeœnie: ,,Mr. and Mrs. Smith'' :D
tobi pisze:jutro akurat sytuacja Âżyciowa mnie zmusza do wstania po 8 i do 9.30
WstaÂłeÂś tak wczeÂśnie, Âże teraz pewnie odsypiasz? :lol:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

NieobecnoœÌ Pati mnie martwi.
DziÂś Poranek oglÂądaÂłem od 8.13 do komisji czyli 9
Aniu...mówisz ¿e szybko, dziœ w³aœnie byla taka jakby powolna, zmêczona jakby, momentami przypomina³a nu¿¹cego Porade, ¿e te¿ zawsze musze trafiÌ na Górniakowsk¹, która mni ju¿ mêczy swoim wyuczonym uœmiechem.

To we wtorek byÂł Kuba czy Anita.
WÂątpie by Anita miaÂła jutro z pleneru, bo miaÂła juÂż ostanie 2. Zreszto Kuby nie ma juÂż dÂługo..co w jego przypadku to nietypowe. Zatem Anita jutro w Dniu Na ÂŻywo :?:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MoÂże i masz racjĂŞ Tobi z tym jutrzejszym dniem, logika by na to wskazywaÂła, ale nie zapominaj, Âże tvn, to stacja, ktĂłra logiki boi siĂŞ jak diabeÂł ÂświĂŞconej wody :evil2:
kamuii pisze:To bedzie bestseller 1 egzemplarz zadedykuje wam :D :D :lol:
Tylko jeden egzemplarz :?: buuuu... Ale z Ciebie skÂąpiec :wink: :lol:
Funckyrella pisze:Nie, nie sÂądzĂŞ, Âże PatrycjĂŞ wywalÂą z FaktĂłw. Ona byÂła tam od zawsze!
Funcky, w tvn nie ma miejsca na sentymenty, oni prowadz¹ politykê ciê¿kiej rêki. To, ¿e Patrycja by³a w faktach od zawsze, mo¿e byÌ dla jej przygody z tym programem gwoŸdziem do trumny, czego jej oczywiœcie nie ¿yczê :!: Bêdzie tak jak by³o: Patrycja 3, Anita 2... ale trzeba wzi¹Ì poprawkê na to, ¿e to Anita mo¿e pofrun¹Ì z popo³udniowych...
Funckyrella pisze:tak duÂżo tych PorankĂłw wcale nie byÂło, nie wystarczajÂąco duÂżo, Âżeby nas usatysfakcjonowaĂŚ Ale mimo to, wakacje mieliÂśmy luksusowe pod wzglĂŞdem obecnoÂści Anity(...)
OK, zgadzam siê, ale dodajmy jeszcze: (...)w porównaniu z tym, co by³o przed wakacjami. No ale nie mo¿emy mieÌ do nikogo pretensji, bo przecie¿ od ponad pó³ roku Anita przygotowywa³a swój program :smiech: :evil2: :twisted:
Wiemy juÂż, Âże poranki bĂŞdÂą wczeÂśniej - juÂż od 6.00 (ouch!!!!!! :lol: ) i Âże bĂŞdÂą go na zmianĂŞ prowadzili Anita i Porada, tylko nie wiadomo jak ta ''zmiana'' bĂŞdzie wyglÂądaÂła...
Ja tak siĂŞ zastanawiam, Âże lepiej byÂłoby, gdyby Anita prowadziÂła tak jak kiedyÂś ''Styl'', albo jakiÂś inny cotygodniowy magazyn. To byÂłoby lepsze od tego jej pseudoatorskiego programu...
Co do jesiennej ramĂłwki, to ja nawet nie marzĂŞ o tym, Âże dla Anity bĂŞdzie ona obfitsza w dyÂżury, moÂże byĂŚ co najwyÂżej, to bardziej realne, uboÂższa. Ciekawe jak wtedy bĂŞdÂą siĂŞ tÂłumaczyĂŚ z nieobecnoÂści Anity :?: Pewnie wcale siĂŞ nie bĂŞdÂą tÂłumaczyli :twisted:
Ostatnio zmieniony czwartek 18 sie 2005, 20:55 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 4 razy.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pamiêtacie jak siê So³tysik t³umaczy³ z wywalenia Anity z g³ównych? To nie jest dla niej degradacja, bo inwestuj¹ w pasmo przed 17. Paranoja. :? Nawet, jeœli Fakty o 16:45 maj¹zadawalaj¹ce wyniki, to na pewno nie osi¹gaj¹nawet pewnie po³owy tych, co maj¹ g³ówne. :(
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PamiĂŞtamy, pamiĂŞtamy i nigdy mu tego nie zapomnimy :twisted: Masz racjĂŞ, masz racjĂŞ .... ale my to juÂż przerabialiÂśmy setki tysiĂŞcy razy :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wiadomo ze SoÂłtysik to ....*** jego wyjaÂśnienia sa kretyĂąskie i naciÂągane.
To byÂło typowo na odwal siĂŞ... i chyba nie sÂądziÂł ze ktokolwiek mu uwierzy.
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wow!!! Kubuœ Porada ma chyba wreszcie ju¿ drugi zas³u¿¿oooonnyy urlop!!! Anita Werner jutro ju¿ 3 dzieù z rzêdu budzi nas w Poranku tym razem z Kazimierza Dolnego;) chocia¿ tvn24 nie zawsze mo¿na wierzyÌ :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek 18 sie 2005, 21:43 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Okay, niby siĂŞ nie podniecamy tym, co piszÂą na tvn24.pl, ale tam jest napisane, Âże jutro Poranek z Kazimierza Dolnego i poprowadzi go Anita :shock:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TVN_FAN pisze:wow!!! Kubuœ Porada ma chyba wreszcie ju¿ drugi zas³u¿¿oooonnyy urlop!!! Anita Werner jutro ju¿ 3 dzieù z rzêdu budzi nas w Poranku tym razem z Kazimierza Dolnego;) chocia¿ tvn24 nie zawsze mo¿na wierzyÌ :wink:


Super news, ale naprawdê nie zdziwiê siê, jak jutro o wpó³ do siódmej zobaczymy Poradê :twisted: No chyba, ¿e to on jest na tym zdjêciu Obrazek co by oznacza³o mniej wiêcej tyle, ¿e cholernie wypiêknia³ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości