[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

na pewnym serwisie wyczytaÂłem Âże w nowej edycji "Szymon Majewski SHOW" w "Rozmowach w tÂłoku" bĂŞdÂą m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Jan Rokita, Edyta GĂłrniak, Nina Terentiew i Adam MaÂłysz. :D Mam nadziejĂŞ ze bĂŞdÂą robione rĂłwnie fantastycznie i smieszne jak te z pierwszej edycji. :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na Wirtualnych Mediach znalazÂłem oferty pray w mediach m.in. reporter sejmowy, a firma to Szymon Majewski Show :shock: :

Obrazek

:roll: o nie zauwaÂżyÂłem jeszcze niÂżej jest inna oferta:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

chandler pisze:Najmowsze odcinki "SMS" juÂż za kilka tygodni
Czyli juÂż wiem od 6 marca tak jak zwykle w poniedziaÂłki o 21,30
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No, ci aktorzy z RozmĂłw w TÂłoku grajÂą teÂż w filmikach prezentujÂących pytania w teÂście "ZÂłoty dla ZuchwaÂłych".
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To byÂło pewne Âże oni bĂŞdÂą to graĂŚ gdy pojawiÂły siĂŞ reklamy testu - oni teÂż w nich grali. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W 1 odcinku II edycji SMS goœÌmi bêd¹:

> Hanna (?) Bielicka
> Dariusz Michalczewski

a w "Rozmowach w tÂłoku": Senyszyn, Lepper, jakaÂś nowa i nie wiem. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Warto równie¿ dodaÌ i¿ w zapowiedzi by³y widoczne tylko 3 postacie z "Rozmów w t³oku" wiêc mamy ma³¹ modyfikcje ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

PabloOoOo_90 pisze:Warto równie¿ dodaÌ i¿ w zapowiedzi by³y widoczne tylko 3 postacie z "Rozmów w t³oku" wiêc mamy ma³¹ modyfikcje ;)
Nie o tyle modyfikacjĂŞ co oszczĂŞdnoÂści... no ale jeÂśli Szymon ma nam to wynagrodziĂŚ w taki spsĂłb jaki widaĂŚ byÂło na koĂącu spotu to siĂŞ nie pogniewam ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Faktycznie w kabarecie bêd¹ tylko 3 osoby. :P Zabraknie tego starszego pana, który gra³ m.in. Lecha Wa³êsê. :roll: Nawet dobrze, bo on mia³ zawsze najgorsze postacie go których niewiele by³o œmiesznych tekstów. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

szymon majewski sho

Post autor: salladyn »

pawell pisze:...w "Rozmowach w tÂłoku": Senyszyn, Lepper, jakaÂś nowa i nie wiem. :D
Ta nowa to Zyta Gilowska.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Za nami 1 odcinek II edycji "Szymon Majewski Show". :roll: I powiem Âże byÂło tak dziwnie inaczej - wiem wszĂŞdzie zachodzÂą zmiany, a w tym przypadku poszÂły w zÂłym kierunku. Na przykÂład w teleturnieju "KoĂąca nie widaĂŚ" w pytaniach nie dajÂą Âśmiesznych filmikĂłw z innych i ze swoich stacji tylko jakieÂś fragmenty starych filmĂłw (no tam na oĂącu byÂła jakaÂś pani) ktĂłre nie sÂą tak smieszne jak te z I edycji.

PoczÂątek jak zwykle dobry, ale przy zapowiedzi reklam dali fantastycznÂą (zrobiona przez siebie) reklamĂŞ. :smiech: SciÂągneli z reklam Master Card ( np. siedziba RM - 15 mln... ) w wydaniu z Ojcem Rydzykiem. :lol: :D Z tego siĂŞ najbardziej uÂśmiaÂłem i to byÂło najlepsze z wczorajszego odcinka. :D

Szkoda jeszcze ¿e w "Rozmowach w t³oku" s¹ tylko 3 osoby mogliby znaleŸÌ jeszscze jedn¹ ¿eby by³o fajniej. :D No i ta czêœÌ programu jest taka jaka by³a czyli rewelacyjna! :D :P 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

pawell pisze:Za nami 1 odcinek II edycji "Szymon Majewski Show". :roll: I powiem Âże byÂło tak dziwnie inaczej - wiem wszĂŞdzie zachodzÂą zmiany, a w tym przypadku poszÂły w zÂłym kierunku. Na przykÂład w teleturnieju "KoĂąca nie widaĂŚ" w pytaniach nie dajÂą Âśmiesznych filmikĂłw z innych i ze swoich stacji tylko jakieÂś fragmenty starych filmĂłw (no tam na oĂącu byÂła jakaÂś pani) ktĂłre nie sÂą tak smieszne jak te z I edycji.
Tym to bym siĂŞ nie przejmowaÂł, bo chyba specjalnie dali takie fragmenty, Âżeby uÂłatwiĂŚ pani Hance wygranÂą.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A moÂże zobaczymy jak bĂŞdzie w nastĂŞpnym odcinku... :roll:

Chcia³em edytowaÌ ( mo¿na wreœcie :wesoly: ) ostatniego posta i dopisaÌ coœ nie zd¹¿y³em wiec napiszê w kolejnym :) : wczoraj tak¿e by³o dobre wspólne mycie ¿ebów - wystêpowali w tym Kalinowski, Olejniczak i jakiœ senator PO niestety nazwiska nie pamiêtam. :roll: Senator my³ zêby -> Kalinowski wyp³uka³ -> a Olejniczak wyplu³. :D To by³o dobre. :D Zastanawie mnie jedno jak oni ich przekonali ¿eby to zrobili ?? :> :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

pawell pisze: wczoraj takÂże byÂło dobre wspĂłlne mycie ÂżebĂłw - wystĂŞpowali w tym Kalinowski, Olejniczak i jakiÂś senator PO niestety nazwiska nie pamiĂŞtam. :roll:
Ten senator nazywa siĂŞ NiesioÂłowski.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:Na przykÂład w teleturnieju "KoĂąca nie widaĂŚ" w pytaniach nie dajÂą Âśmiesznych filmikĂłw z innych i ze swoich stacji tylko jakieÂś fragmenty starych filmĂłw (no tam na oĂącu byÂła jakaÂś pani) ktĂłre nie sÂą tak smieszne jak te z I edycji.
ByĂŚ moÂże byÂło to zwiÂązane z tym, Âże goÂściem programu byÂła Hanka Bielicka.
MoÂże za tydzieĂą bĂŞdzie tak jak byÂło w pierwszej edycji, czyli bĂŞdÂą Âśmieszne filmiki z telewizji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości