Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

Ciekawe gdzie teraz sie podziewa P.Kamil??Że go nie ma we faktach???
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Ja też uważam,że Kamil Durczok to najlepszy nabytek TVN i FAKTÓW!!Jest człowiekiem szczególnie uzdolnionym jeśli chodzi o dziennikarstwo nie boję się stwierdzenia,że może nawet lepszym niż Tomasz Lis!!Śledzę jego karierę w tej dziedzinie od początku i pamiętam jak zaczynał w Radiu Katowice,potem Telewizję Katowice i wreszcie ogólnopolską telewizję i jestem dumna z tego,że doszedł tak daleko!! :brawa: Człowiek ze Śląska i tak daleko zaszedł,nie rozumiem tylko ludzi,którzy ciągle Mu coś zarzucają i o coś oskarżają.To,że jest człowiekiem mediów nie daje im takiego prawa.A poza tym to już nie wolno Mu kichnąć,wrzasnąć,zakląć nawet poza kamerą,przecież ta jego praca i ten stres z tym związany chyba daje Mu pewne prawa,czy może nie w naszym społeczeństwie!!A propos kiedy będzie można zobaczyć p.Kamila na antenie TVN,konkretnie w Faktach,bo coś ostatnio mało o nim słychać,a przyznam że jego lubię oglądać najbardziej,w końcu jestem też ze Śląska!Proszę o odpowiedź jeśli można. :D Aha,gdzie można zobaczyć zdjęcia z Pucharu Faktów? :neutral:
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

Zgadzam sie razem z Tobą:) wiem że filmik można zobaczyć na stronie tvn24.pl wchodzisz we wideo czy filmy i tam musi to byc bo oglądałam
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: sybic »

anita.knapik@ pisze:A poza tym to już nie wolno Mu kichnąć,wrzasnąć,zakląć nawet poza kamerą,przecież ta jego praca
Może, ale to świadczy tylko o nim. Ten temat był już wałkowany. Mnie uderzyło to, że on przeklinał w obecności kobiety. Ja gdy oglądam sobie ten słynny film z Durczokiem, to od razu przypomina się scenka z pewnej budowy, na której pracownicy przeklinali, tak jak gdyby nic. W tych okolicznościach pojawiła się kobieta. Wspomniani pracownicy nagle przeklinać przestali. Okazało się, ci zwykli robole jednak mieli klasę.
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

!Proszę o odpowiedź jeśli można. :D Aha,gdzie można zobaczyć zdjęcia z Pucharu Faktów? :neutral:[/quote]

tu masz ten filmik a zdjęcia to nie wiem gdzie są :)
http://www.tvn24.pl/2316492,0,0,1,1,bia ... wideo.html
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Chciałabym dodać coś do tematu prowadzenia ostatnio Faktów przez p.Kamila to prawda,że nie było Go ostatnio dość długo w Faktach,ale od zeszłego tygodnia jest w Faktach prawie codziennie i nie powiem coraz bardziej mi to się podoba tym bardziej,że jest świetnym dziennikarzem i naprawdę świetnie potrafi poprowadzić Fakty.Robi to tak na luzie i do tego z tym swoim charakterystycznym uśmiechem jest w tym naprawdę super :tanczy: Nie rozumiem jak ludzie mogą pisać,że nie może usiedzieć w miejscu albo kręci się na stołku,przecież to jest człowiek a nie manekin poza tym dzięki takim gestom jeszcze bardziej podobny jest do zwykłego Kowalskiego i dlatego najbardziej go lubię wśród prowadzących Fakty!!! :lol: A dodam jeszcze do tego,że w tym popielatym garniturze w którym wystąpił w ostatnich kilku Faktach wygląda po prostu super,super,super :brawa: Jak Go ostatnio zobaczyłam w tym popielatym garniturze to od razu poczułam wiosnę pomimo,że wiosna jeszcze nie wtedy nie przyszła i dostałam takiej energii do porządków wiosennych jak nigdy :lol2: A już we wtorek 23 marca 2010 ten popielaty garnitur z tym krawatem był totalnie odlotowy!!!!!Zlewał się dosłownie z kolorem jego oczu! :lol: Dla mnie to może On jak najczęściej występować w takim zestawie i byłoby dobrze,żeby inni też trochę chociaż rozjaśnili swoje garnitury i garsonki,a przede wszystkim humor podczas prowadzenia Faktów z tego wisielczego na bardziej wiosenny- tak jak p.Kamil,bo On w tym przewodzi jak na szefa Faktów przystało! :brawa: I przestańcie się wreszcie czepiać ludzie to jego wyglądu,to zachowania bo to już jest nudne :nie: Jak człowiek trochę jest znany to nikomu nie daje powodów do obrażania Go.Jeszcze słówko chciałam do prowadzących tę stronę:Jak można zmienić sobie hasło dostępu do konta na nowe inne?Proszę o możliwie szybką odpowiedź. :rydzyk:
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Ciągle,ciągle i wciąż wałkuje się ten sam temat: Durczok to, Durczok tamto to powiedział tego nie powiedział!!!!! :evil: A dajcie wy mu wszyscy wreszcie święty spokój i tyle,to że jest sławny i znany nie daje prawa ciągle wieszać na Nim psów!Czasem myślę,że żyjemy w ograniczonym kraju,bo wszyscy się każdego o coś czepiają,a politycy to niby święci,a kasę jeszcze większa biorą i to z naszych portfeli! :P To co robi p.Kamil jest naprawdę ekstra robotą i oby wszyscy się tak przykładali do swojej pracy jak On,przypłacił to nawet zasłabnięciem w 2008 roku jakbyście nie pamiętali!!A teraz to co trzeba Mu dokopać i tyle,przecież dziennikarstwo to wolny zawód,każdy może iść i spróbować jaki to miód!Ja Mu nie zazdroszczę i cieszę się ,że nie jestem znana,żeby mi wszyscy dokopywali i szukali na mnie haków i do tego grzebali w przeszłości!! :D Może jeszcze będą wyszukiwali co zrobił złego w szkole podstawowej albo jak był nastolatkiem-Panowie i Panie litości! :rydzyk: Skoro jego żona zna go tyle lat i daje sobie z tym wszystkim radę choć jej nie łatwo żyć samej w Katowicach z synem gdy mąż wraca tylko na weekendy i nie ma czasu na wakacje z rodziną,no to wybaczcie,ale tu chyba jest coś nie tak z nami!!! :nie: Jedyne co mnie zbulwersowało w wywiadzie dla VIVY,którego udzielił jakiś czas temu to to,że wpadł już chyba w pracoholizm,bo już nie ma czasu na wakacje,wykończenie domu,spotkania z przyjaciółmi,no i w domu bywa tylko gościem!! :grozi: A już to,że w TVN ludziom tam pracującym zrobili takie wygody,że już do domu nie muszą wychodzić,no to szczyty!!! :hmm: Ja myślę,że trzeba mieć do tego wszystkiego dystans,a tego p.Kamilowi brakuje,po tylu latach dobrej pracy,wysokich rankingach na popularność,Telekamerach,Wiktorach i innych nagrodach,a do tego jeszcze ten kontrakt z TVN-em,to chyba wyraźnie znaczy,że Go doceniają,a paręnaście nawet złych komentarzy to norma u ludzi tego formatu,zawsze się znajdą jacyś zazdrośni,niespełnieni,zawistni i tyle!! :stop: Tak więc życzę p.Kamilowi na tę wiosenną porę,żeby trochę zastopował,bo nie można żyć tylko pracą,nie spać po nocach,brać tabletki na serce,mierzyć ciśnienie 4* razy dziennie w pracy to się może dla niego źle skończyć!! :grozi: A w końcu wiecznie nie będzie pracował w TVN,lata robią swoje!Oczywiście,żeby nie było ja Mu broń Boże nie wygaduję wieku,bo wygląda świetnie,ale szkoda i żal byłoby gdyby się rozchorował,nie daj Boże tak poważnie jak parę lat temu!! ;( Wiosennej Pogody życzę p.Kamilowi i zdystansowania do tego wszystkiego,w końcu jest jeszcze rodzina,której żal poświęcać!! :roll: Na koniec chciałabym jeszcze złożyć całej załodze TVN FAKTY i internautom,prowadzącym tą stronę i oczywiście p.Kamilowi życzenia świąteczne:Wesołego królika co po stole bryka,spokoju Świętego i czasu wolnego,życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego! :lol: Oczywiście wszystko co napisałam wyżej to prawda,nie żadne jaja choć dziś Prima Aprillis!
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Chciałabym napisać coś dotyczącego nie tylko p.Kamila,ale wszystkich znanych twarzy czy to z telewizji czy z ekranu!!Dlaczego ludzie tak ich krytykują i nienawidzą,przecież to normalni zwykli ludzie jak my często może zagubieni i tyle!!Na pewno nie chcą,żeby grzebać w ich życiu prywatnym i wywlekać coraz to gorsze sprawy na światło dzienne-zazwyczaj wyssane z palca historie!!A to romanse,a to pomówienia,a to obelgi-ja mam już tego dość,a co dopiero Oni!Dajcie sobie siana i tyle!!Oskarżaliście ostatnio p.Kamila,że zarobił kasę na książce to już szczyt bezczelności!!Człowiek chorował,myślał,że może w każdej chwili umrze a Wy z takimi tekstami to chamstwo i nikomu nie życzę takiego potraktowania!!Nie znam p.Kamila Durczoka-redaktora naczelnego Faktów,ale paręnaście lat temu spotkałam Kamila Durczoka-jeszcze w Radiu Katowice jako zwykłego człowieka i wiem,że jest ciepłym i miłym człowiekiem,a nie takim jak Go opisujecie!!To tyle!PA! :tanczy:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

A to tutaj, u nas, na naszym forum ktoś zarzucał Kamilowi Durczokowi, że się dorobił na książce? I tu ktoś wypisuje o jego romansach, życiu prywatnym itp.? Trochę to zburzy tezę twoich trzech ostatnich wątków, ale Kamil Durczok bardzo lubi naszą stronę i forum, jest jej czytelnikiem, a nawet kiedyś mu zrobiłem zdjęcie, jaką ją czytał. Mało tego: bez żadnego problemu udzielił dla tvnfakty.pl dwóch fajnych wywiadów.

Twoje wywody powinny być raczej kierowane do użytkowników forum Telewizja gazeta.pl i tym podobnych.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

Zgadzam się z powyższą opinią.Też nie zauważyłam żeby P.Kamila ktoś obrażał.Te wypowiedzi są wysoko niesprecyzowane i kłamliwe.
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Chciałabym sprostować to co ostatnio napisałam i przeprosić jeśli kogoś uraziłam!!!! :rydzyk: Nie miałam takiego zamiaru,po prostu ogólnie pisałam o tym jak się traktuje takich ludzi jak p.Kamil i nie chodziło mi o tę akurat stronę,bo to przeczytałam akurat na stronie TVN Fakty-serwis oficjalny.Ale jeszcze raz Sorrki!!! ;( OK!Będę się starała pisać to co dotyczy tej strony! :lol: Także p.Kamila chciałam przeprosić jeśli zbyt prywatnie wtrąciłam się do Jego życia,ale naprawdę cenię Go jako dziennikarza i człowieka bardzo!!I to z mojej strony były tylko dobre rady dla Niego,z których może skorzystać,albo i nie-Jego sprawa!! :? Kiedyś marzyłam o zawodzie dziennikarki w radiu,ale niestety z powodów osobistych moje plany spełzły na niczym,ale to może był z mojej strony brak samozaparcia! :x Ale myślę,że mając za wzór kogoś takiego jak p.Kamil i to jak daleko zaszedł jeszcze zdecyduję się na studia i spełnię być może swoje wielkie marzenie!!! :tanczy: Zresztą mogę stwierdzić z całym przekonaniem,że tak świetnie dobrane garnitury i krawaty na wizji to tylko u p.Kamila widziałam!!Aż miło patrzeć na niego jaki elegancki np. wczoraj w Faktach-super!!! :brawa: Czy oni to sami sobie dobierają,czy ktoś to robi,tylko dlaczego u innych tego nie widać!!!! :mhm: Jeszcze raz przepraszam za to co napisałam wtedy,ale chciałam się ustosunkować do tych pomówień na Jego temat i tyle!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

Zostawmy to. :D

A wczorajsze "Fakty" widzieliście? Wreszcie Kamil Durczk zrobił coś naprawdę porządnego, zaskakującego i emocjonującego. Świetne miejsce, tło, super wyglądał w tej kurtce, dobre materiały i live'y i super zapowiedzi.

Dzisiaj powinien stać na moście dębnickim w Krakowie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Kamil Durczok

Post autor: bartek09 »

Właśnie nie widziałem, a na tvn24.pl wciąż jest awaria. Jakby ktoś miał nagrane wczorajsze "FAKTY" to byłbym wdzięczny za udostępnienie.
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamil Durczok

Post autor: filipek24 »

Faktycznie, wczorajsze wydanie "Faktów" było tego dnia najlepszym programem informacyjnym. Dobra obsada, dobre miejsce kręcenia, ciekawe tematy i najnowsze informacje - wszystko bardzo profesjonalnie. Choć okolicznosci nie sa dobre, to jednak trzeba przyznać, że ekipa "Faktów" świetnie się zorganizowała
Również p. Durczok był wczoraj dobrze przygotowany.
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Kamil Durczok

Post autor: bartek09 »

A skąd wczoraj były nadawane?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości