Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak doniĂłsÂł mĂłj tajny informator ANITA BYÂŁA TLUMACZKA W PROGRAMIE KALEJDOSKOP !!!! czyli do tÂłumaczenia depesz juÂż niedaleko :?
Android <3
mietek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 20 lip 2005, 15:45

Post autor: mietek »

Ona nie by³a t³umaczk¹, tylko czyta³a tekst przet³umaczony przez kogoœ. A to dwie zupe³nie ró¿ne sprawy. A wiêc by³a lektork¹ i do tej roli faktycznie siê nadaje. I tak by mogl¹ wystêpowaÌ w tvn24, ¿ebyœmy tylko nie musieli ogl¹daÌ jej twarzy. Mog³aby te¿ czytaÌ skróty w porankach, albo w paœmie wieczorno-nocnym. Ale dlaczego j¹ tak ci¹gle daj¹ na antenie? Przeciez ona jest na okr¹g³o Co myœmy takiego zrobili, ¿e nas tak ni¹ katuj¹ :?:;(;(;(
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ch³opcze - chyba pob³¹dzi³eœ :D Wszed³eœ na niew³aœciw¹ drogê! WejdŸ na dobr¹ w³aœciw¹ drogê, tê omijaj! :D

:D W koùcu zgodnoœÌ z tym, co napisane by³o na stronie TVN24, a tym co zastaliœmy w Poranku. Przedni to by³ widok: Anita wœród warzyw :D Na pocz¹tku z pomidorem, póŸniej cukiniami w rêkach, podczas przegl¹dów prasy podjadaj¹ca maliny :P
Na koniec Poranka ten starszy pan potwierdziÂł moje przypuszczenie, Âże dzisiejsza wyborna forma Anity wynika z tego, Âże miejsce w ktĂłrym pracuje jÂą po prostu zainspirowaÂło :D
A tak w ogĂłle to w Kazimierzu sÂą wysokie (jak Anita) ceny, ona jako laik targowy na pewno daÂła siĂŞ na nie nabraĂŚ :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dziêki Funcky, ze zostawi³aœ mi tê przyjemnoœÌ, by w szczegó³ach opisaÌ dzisiejszy fantastyczny po prostu poranek. Zaiste - Anita by³a dziœ wyraŸnie zainspirowana tym piêknym miejscem - widaÌ ma duszê artystki :smile:
Wiem, ¿e to i¿ Anita musi odpier***aÌ takie szopki, powinno nas raczej smuciÌ i wprawiaÌ w oburzenie, ale skoro ona dziêki temu ze stonowanej prezenterki telewizyjnej, przeobra¿a siê w zwyk³¹ rozeœmian¹, trochê pró¿n¹ i rozkapryszon¹, a przede wszystkim serdeczn¹ dziewczynê, to jak mo¿na mieÌ wyrzuty, ¿e na coœ takiego siê patrzy :?: :D
JuÂż wiem, co Anita bĂŞdzie robiĂŚ, kiedy juÂż ostatecznie usunÂą jÂą z tvn-u :!:
Anita moÂże i byÂła ''targowym laikiem'', ale po dzisiejszym poranku, ma juÂż praktykĂŞ i bĂŞdzie mogÂła sprzedawaĂŚ w pierwszym lepszym warzywniaku :evil2: :lol: Musi siĂŞ tylko wĂłwczas postaraĂŚ o stosowny fartuszek :D :wink:
Bo wszystko by³oby dziœ okej, piêkna sceneria, urocza lokalizacja, czaruj¹ca prowadz¹ca, i obraz nagle zaczyna zgrzytaÌ, gdy popatrzy siê na strój pani prowadz¹cej. Pisaliœmy ju¿ o tym problemie, przy okazji poprzednich plenerowych poranków, ale widaÌ nikt w dalszym ci¹gu nie bierze naszych s³usznych uwag pod rozwagê. W porz¹dku, ten b³êkitny kostium to mój ulubiony - zgadza siê - ale na litoœÌ bosk¹, czy jest odpowiednim strojem na targowisko z warzywami :?: chyba nie bardzo pasuje :roll: Panie, które przewija³y siê na drugim planie odziane by³y bardziej zwiewnie i na luzie, a Anita sta³a ponad nimi (ale do tego jeszcze wrócê :evil2:) skrêpowana tym eleganckim kostiumo-spodniumem :wink:
Ale teraz od poczÂątku, absolutne highligts ranka:
- pierwsze minuty juÂż byÂły spektakularne i nastÂąpiÂła pierwsza niespodzianka: Anita stoi na rynku peÂłnym krzÂątajÂących siĂŞ ludzi z pomidorem w rĂŞku i analizuje ceny warzyw, informuje, Âże w Kazimierzu Dolnym co piÂątek odbywa siĂŞ taki targ, po czym przedstawia najwaÂżniejsze tematy dnia i zaprasza na serwis;
- zapraszajÂąc na kaÂżde spotkanie z prezenterem pogody, staje poÂśrĂłd ludzi robiÂących poranne zakupy i stara siĂŞ urozmaiciĂŚ zapowiedÂź wplÂątujÂąc wywiady to z klijentkÂą, to ze sprzedawczyniÂą. Od pierwszej dowiedziaÂła siĂŞ, Âże robi zakupy na Âśniadanie, od drugiej, Âże pomidory najlepiej rosnÂą na sÂłoĂącu i szklarni. I mimo iÂż Anita stwierdziÂła, Âże w kwestii warzyw moÂże stwierdziĂŚ jedynie i oceniĂŚ to jak smakujÂą, uwaÂżam, Âże ma do powiedzenia o wiele wiĂŞcej :D
- to jak siĂŞ ksztaÂłtowaÂły proporcje wzrostowe Anity i reszty ludzi byÂło po prostu powalajÂące :lol: Kobieta -Gloria - olbrzym a u jej stĂłp szaraĂącza :evil2: :lol:
- maliny :p :P :P Anita jedzÂąca na wizji maliny, to mi siĂŞ nawet nie ÂśniÂło, a dziÂś to zobaczyÂłem: ''dokarmiajÂą nas tu'' - powiedziaÂła podczas przeglÂądu prasy, po tym jak skosztowaÂła malinĂŞ :P A malin sukcesywnie ubywaÂło z pojemniczka, co byÂło widaĂŚ w kolejnych przeglÂądach prasy :D

Okej - jakby to kogoÂś interesowaÂło :wink: ciÂąg dalszy za kilka godzin :D
A napiszĂŞ o cukiniach w rĂŞkach Anity, pomidorach Maji i ... orce na ugorze... :lol:

Od moderatora: WiĂŞcej kultury Black! DarowaÂłbyÂś sobie przekleĂąstwa, nie sÂą one tutaj naprawdĂŞ potrzebne! To nie pierwszy raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:evil2: Nie pomogÂły moje uwagi, nie pomogÂło skarcenie przez mamĂŞ, to moÂże Blacky usÂłucha moderatora? :lol:
Ja nie wiem, co siĂŞ z nim dzieje - nigdy nie przeklinaÂł, przynajmniej nie z takim natĂŞÂżeniem :?
A jaki okrutny w stosunku do Anity :zdziwko: Ale wymyÂśliÂłeÂś z tym warzywniakiem! :wink:
Dziêki Funcky, ze zostawi³aœ mi tê przyjemnoœÌ, by w szczegó³ach opisaÌ dzisiejszy fantastyczny po prostu poranek.
You're welcome :D

Orka na ugorze? JakoÂś nie kojarzĂŞ, Âżeby dziÂś padÂły takie sÂłowa?
Ostatnio zmieniony piątek 19 sie 2005, 18:12 przez Funckyrella, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ChÂłopcze !!! jak mĂłwi Anna Potaczek z W11 :D
Faktycznie pob³¹dzie³œ to¿ to nie to forum i nie ten w¹tek :D

Blaaaaackkk ja chce wiêcej szczegó³ów ;(;(
musze wczeÂśniej chodziĂŚ spaĂŚ bo jak ide o 3 rano to potem nie moge wstaĂŚ ;( dzisiaj np zaÂłapaÂłam siĂŞ tylko na te pierwsze 20 min czyli Anitka z pomidorem :P

Takze Black prosimy o wiĂŞcej koniecznie :D
btw mnie tamprzekleĂąstwa nie przeszkadzajÂą szczegĂłlnie wykropkowane :D
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Chyba nie jarzĂŞ :? Nie rozumiem - nie moÂżesz wstaĂŚ, a zaÂłapaÂłaÂś siĂŞ na pierwsze 20 min. :?: :roll:
Kamuii, jak mogÂłaÂś przespaĂŚ taki ,,egzotyczny' Poranek? :D
U nas nie mo¿na by³o dzisiaj zaspaÌ, bo Black ju¿ wczoraj Ìwiczy³ z kogutami pian¹ pobudkê o pó³ godziny wczeœniej, ¿eby siê wprawi³y do wrzeœnia :D
I zapiaÂły jak zwykle, gdy jest Anita tylko tym razem juÂż o szĂłstej - BASEM :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Taaa... :!: PrzesÂłodkim basem :p

Do moderatora: przekleùstwa owszem wkradaj¹ mi siê ostatnio czêsto, ale s¹ ocenzurowane, a czasem po prostu muszê zakln¹Ì, ¿eby ciœnienie mi trochê opad³o :D Ale obiecujê, ¿e bêdê siê stara³ nie przeklinaÌ - mam nadziejê, ¿e dotrzymam s³owa :wink:

Do Kamuii: ÂżaÂłuj ÂżeÂś nie oglÂądaÂła ;/

Lada moment zakontynuujê drug¹ czêœÌ odcinka mojej sagi :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Chyba nie jarzĂŞ Nie rozumiem - nie moÂżesz wstaĂŚ, a zaÂłapaÂłaÂś siĂŞ na pierwsze 20 min.
Kamuii, jak mogÂłaÂś przespaĂŚ taki ,,egzotyczny' Poranek?
Nie no wczoraj nie wstaÂłam :D dzisiaj wstaÂłam ale po 20 minutach zasnĂŞÂłam :D a raczej ;(
WÂłasnie nie wiem jak mogÂłam
Kurde gdzie tam emotka z Murem.... Black czemu juÂż caÂły zuÂżyÂłeÂś :D:D ???
bo Black ju¿ wczoraj Ìwiczy³ z kogutami pian¹ pobudkê o pó³ godziny wczeœniej, ¿eby siê wprawi³y do wrzeœnia
Hehe ja dostane od koleÂżani koguta na urodziny :D tyle ze ta cholera pieje juÂż o 3:00 :?
Do Kamuii: ÂżaÂłuj ÂżeÂś nie oglÂądaÂła
;(;(;( no w³¹snie ¿a³uje zawsze tak jest zawsze :mad:
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A wiêc Kamuii, dedykujê Ci drug¹ czêœÌ opowieœci :D Sorry, ale momentami nie jest zbyt obrazowo... :?
No dobra kontynuujê... na czym to ja skoùczy³em... muszê zerkn¹Ì do moich notatek... tak, tak notatek, dobrze czytacie, bo po pierwszej pó³godzinie zorientowa³em siê, ¿e to bêdzie wyj¹tkowo ciekawe wydanie i ba³em siê, ¿e wszystkiego nie spamiêtam :D
A wiêc... tak jak pisa³em Anita by³a bardzo twórcza, pouk³ada³a sobie takie trafne i dopracowane w szczegó³ach, momentami z podwójnym ''dnem'' zapowiedzi, ¿e mo¿na by je by³o poddaÌ analizie literackiej :D
Ja nie chcê parafrazowaÌ tego, co mówi³a Anita, bo nie chcia³bym zostaÌ pos¹dzony o profanacjê jej s³ów, wiêc napiszê tylko, ¿e najbardziej przypad³a mi do gustu zapowiedŸ Biznesu, kiedy to Anita nawi¹za³a do bazarowego biznesu, który siê krêci³ ju¿ od bardzo wczesnych godzinnych rannych, mówi³a o zape³niaj¹cych siê portfelach sprzedawców i zape³niaj¹cych siê koszyczkach kupuj¹cych, po czym odda³a g³os Poznaùskiemu, ¿eby ten opowiedzia³ o wiêkszym biznesie :D Do zapowiedzenia sportu te¿ siê przy³o¿y³a, ale z przykroœci¹ stwierdzi³a, ¿e nie zd¹¿yli zakosztowaÌ jeszcze w Kazimierzu ¿adnej dyscypliny...
Zaœ do £apu-capu nadawa³aby siê rozmowa telefoniczna Anity z organizatorem (z PO) wyjazdu na Bia³oruœ, któremu chcia³a zadaÌ pytanie, jak maj¹ zamiar dostaÌ siê do £ukaszenki pytanie zadawa³a w 3 podejœciach, bo facet jej chyba nie s³ysza³ :lol: za 3-cim razem widaÌ by³o na twarzy Anity i s³ychaÌ w g³osie lekk¹ z³oœÌ, czy raczej znu¿enie :D Bardzo ciekawie by³o dzisiaj, kiedy Anita podchodzi³a do straganów z warzywami przed ka¿dym wejœciem pogodowym i '' zaczepia³a przypadkowych ludzi. Tak jak pisa³em raz by³a to klijentka, któr¹ cienko by³o s³ychaÌ, bo nie mia³a nag³oœnienia, a raz ekspedientka, do której to Anita wybra³a siê ju¿ z mikrofonem, jak rasowa reporterka :D I po rozmowie o pomidorach, gdy Anita odda³a g³os Mai Popielarskiej, dowiedzieliœmy siê od tej drugiej, ¿e ona sama wyhodowa³a na swojej dzia³ce piêkne czerwone pomidory :D Zaœ w innym wejœciu Anita trzyma³a w d³oniach dwie ró¿nej wielkoœci cukinie, a gdy je od³o¿y³a majestatycznym ruchem strzepywa³a py³ z d³oni :D Nie by³o jej do twarzy z tymi warzywami :lol:
Funckyrella pisze:Orka na ugorze? JakoÂś nie kojarzĂŞ, Âżeby dziÂś padÂły takie sÂłowa?

Bo nie pad³y. Ten idiom przyszed³ mi do g³owy, kiedy Anita przegl¹da³a prasê i bodaj w ''SE'' by³ artyku³ o tym, ¿e Polacy po Japoùczykach pracuj¹ najwiêcej. Tak sobie wtedy pomyœla³em, wywnioskowa³em to te¿ z tonu Anity, ¿e ona ostatnio, ale zw³aszcza ostatnie tygodnie doœÌ ciê¿ko, jak na ni¹, pracuje. Ciê¿ko - rozumiem przez to, ¿e ma wiêcej ni¿ 1 ranek dy¿uru :? Tylko, ¿e jej praca w tvn24, to jak orka na ugorze w³aœnie - taka licha ogl¹dalnoœÌ, a ona tak siê stara, tak siê przyotowuje (choÌ ostatnio czyta³em, ¿e im ogl¹dalnoœÌ trochê podskoczy³a, ale to pewnie dziêki mnie i Funcky :lol:).
A na sam koniec ju¿ Anita porozmawia³a z p. T. Michalakiem z Towarzystwa Przyjació³ Kazimierza Dolnego :D Po¿egna³a siê i tyle j¹ dziœ widzieliœmy :!:
Ostatnio zmieniony piątek 19 sie 2005, 19:52 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

MuszĂŞ przyznaĂŚ-dzisiejszy Poranek byÂł wyjÂątkowy. Nie ze wzglĂŞdu nawet, ze prowadziÂła go Anita(choĂŚ pewnie niewiele osĂłb mogÂłoby poprowadziĂŚ go z takÂą gracjÂą)ale ze wzglĂŞdu na sposĂłb prowadzenia tegoÂż programu.
ZupeÂłnie inaczej byÂł on poprowadzony-moÂże to ze wzglĂŞdu na wyjÂątkowe miejsce jakim jest Kazimierz Dolny, nie wiem-byÂło wiele nowych "dodatkĂłw", ktĂłre zdecydowanie urozmaiciÂły tÂą monotonnÂą z wolna ramĂłwkĂŞ Poranka(kto oglÂądaÂł wie o co chodzi)

Mam osobiœcie nadziejê, ze wiêcej takich w³aœnie Poranków bêdzie choÌ niestety ten dzisiejszy by³ przedostatnim jeœli chodzi o wakacyjne Poranki z pleneru... Szkoda, ¿e dopiero na koniec TVN siê rozwin¹³
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A chciaÂłbyÂś, Âżeby plenerowe poranki byÂły caÂły rok, teÂż zimÂą :?: :shock: BoÂże, ciekawe, czy Anita przy -15 stopniach wÂłoÂżyÂła by na siebie w koĂącu kurtkĂŞ, czy marzÂłaby w tych swoich cieniutkich strojach :?: :lol:
A wÂłaÂśnie dzisiaj byÂły optymalne warunki pogodowe: niezbyt zimno, niezbyt gorÂąco, w sam raz :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:A chciaÂłbyÂś, Âżeby plenerowe poranki byÂły caÂły rok, teÂż zimÂą :?:
Czy ja wiem??to mogÂłoby byĂŚ ciekawe - Anita np w zimie prowadzi Poranek powiedzmy z Kasprowego?? :D OczywiÂście w odpowiednim na tĂŞ pogodĂŞ stroju.Ciekawie mogÂłoby byĂŚ:] :P
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

I tak wyskoczyÂła by na nartach ubrana w Âżakiet i spĂłdnicĂŞ :wink:
ciekawie byÂło dzisiaj, kiedy Anita podchodziÂła do straganĂłw z warzywami przed kaÂżdym wejÂściem pogodowym i '' zaczepiaÂła przypadkowych ludzi
I tak powinno byÌ od pocz¹tku. Prowadz¹cy powinni wyjœÌ z tych sztywnych ustalonych kanonów - powinni byli od samego pocz¹tku wyjœÌ do ludu :D Albo co pi¹tek jechaÌ do Kazimierza Dol.
ChociaÂż te kobitki, z ktĂłrymi Anita usiÂłowaÂła sobie pogadaĂŚ, wyglÂądaÂły na trochĂŞ speszone :D A moÂże trzeba im byÂło czasu na rozkrĂŞcenie siĂŞ przed kamerÂą? :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze: ChociaÂż te kobitki, z ktĂłrymi Anita usiÂłowaÂła sobie pogadaĂŚ, wyglÂądaÂły na trochĂŞ speszone :D

A ciekawe, czy Ty nie byÂłabyÂś speszona, gdybyÂś staÂła w kolejce po warzywka, a nagle podeszÂłaby do Ciebie prawie 2-metrowa laska... ubrana w drogi spodnium... otoczona ekipÂą telewizyjnÂą i zagadnĂŞÂła do Ciebie tym przesÂłodkim basem :?: :lol:

Ahhh... mi³o jest mieÌ ten komfort ogl¹dania jej doœÌ czêsto, ale powoli zaczynam martwiÌ siê jak¹ cenê przyjdzie nam wkrótce zap³aciÌ za ten komfort :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości