[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze:Fragmenty musicalu Józefowicza i Urbańskiej mają pojawić się w programie aż 3 razy. Myślę, że gdyby nie to nie zgodziliby się na udział w programie. Nie sądzę że w 14 edycji (o ile będzie, a pewnie będzie) zobaczymy parę Urbańska-Józefowicz.
Józefowicz otwarcie o tym mówi w wywiadzie w jednym z poczytnych tygodników, mówi, że TzG potrzebny mu jest do wypromowania nowego musicalu, którego jest producentem i że nie sądzi, żeby miał czas na następne edycje, ale akurat tej części wypowiedzi nie traktowałabym poważnie :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

http://www.tvn.pl/grupatvn/advertising/395/news

Kulisy Tańca z gwiazdami powracają na swoją dawną godzinę - niedziela 23:00 (w 12 sezonie w ogóle nie było kulis, wcześniejsze były nadawane około 12:00)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:Też myślę, że Polsat przegra niedzielną rywalizację. Serial TVP też pewnie pokona Must Be The Music. Sobota była dużo lepszą porą dla tego programu. Od wielu sezonów Polsat emitował w soboty duże, głównie muzyczne show. Czyżby aż tak bali się konkurencji? :?
Wiedzą co robią. To nie jest program, który śmiało mógłby konkurować z "The Voice", czy "Mam Talent!". Poza tym przez zmiany w "TzG" i słaby skład jeśli chodzi o gwiazdy program na pewno straci widownię - nie to, co w "Mam Talent!', gdzie zmiana jest pojedyńcza.
Tak na koniec - w dzisiejszych czasach widz oczekuje zmian - dlatego sądzę, że widownia stopnieje na rzecz "MBTM". To nie są już czasy, kiedy programy z celebrytami są na topie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sybic »

Jak oglądalność będzie spadać to TVN wyciagnie atutowego asa i wystawi parę Szpak-Maserak
;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Tak na koniec - w dzisiejszych czasach widz oczekuje zmian - dlatego sądzę, że widownia stopnieje na rzecz "MBTM". To nie są już czasy, kiedy programy z celebrytami są na topie.
Nie wiem jak wy, ale ja - po sporej dawce ostatnimi czasy - mam już dość programów ze śpiewającymi talentami. "Taniec z gwiazdami" jest jeden, a muzycznych talent-shows jest ostatnio co sezon na pęczki. :hyh:
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

Teraz po prezentacji par jestem przekonany , że program wygra Kuszewski (choć go nie lubię) , bo świetnie tańczy :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Greg Haus »

Studio oczywiście niezmienne od 13 edycji 8)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Marcin pisze:
Tak na koniec - w dzisiejszych czasach widz oczekuje zmian - dlatego sądzę, że widownia stopnieje na rzecz "MBTM". To nie są już czasy, kiedy programy z celebrytami są na topie.
Nie wiem jak wy, ale ja - po sporej dawce ostatnimi czasy - mam już dość programów ze śpiewającymi talentami. "Taniec z gwiazdami" jest jeden, a muzycznych talent-shows jest ostatnio co sezon na pęczki. :hyh:
Ale rynek telewizyjny zmienny bywa. Dziś coś jest na topie, za rok będzie co innego. Programy ze śpiewającymi talentami osiągają zwykle sporą widownie, bo Polacy kochają muzykę, co widać także po koncertach letnich.

"TzG" stał się show w ostatnich czasach dość przewidywalny. Mi się wydaje, że na polski rynek powinien teraz wejść format poszukujący taneczne talenty robiony z dużą pompą, bo oprócz "You can dance" chyba nie ma innego takiego programu ("Taniec z gwiazdami" nie liczę, bo to dla gwiazd i celebrytów).
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sb »

Trzeciak pisze:
Marcin pisze:
Tak na koniec - w dzisiejszych czasach widz oczekuje zmian - dlatego sądzę, że widownia stopnieje na rzecz "MBTM". To nie są już czasy, kiedy programy z celebrytami są na topie.
Nie wiem jak wy, ale ja - po sporej dawce ostatnimi czasy - mam już dość programów ze śpiewającymi talentami. "Taniec z gwiazdami" jest jeden, a muzycznych talent-shows jest ostatnio co sezon na pęczki. :hyh:
Ale rynek telewizyjny zmienny bywa. Dziś coś jest na topie, za rok będzie co innego. Programy ze śpiewającymi talentami osiągają zwykle sporą widownie, bo Polacy kochają muzykę, co widać także po koncertach letnich.

"TzG" stał się show w ostatnich czasach dość przewidywalny. Mi się wydaje, że na polski rynek powinien teraz wejść format poszukujący taneczne talenty robiony z dużą pompą, bo oprócz "You can dance" chyba nie ma innego takiego programu ("Taniec z gwiazdami" nie liczę, bo to dla gwiazd i celebrytów).
Styl scenografi jest już przeztarzały na czasy... myślałem że po jakimś czasie zamiast starego przechować użyją szansy odnowić trochę, inaczej format zacznie się nudzić! Czołówka, mam nadzieje będzie odświeżona. USA i Australia używają nowego podobnego do siebie loga i czołówki.. pary pojawiają się na dachach wierzowców i kula jest srebrna z prostym pismem. W UK też nowe, ale inne... proszę zobaczyć:

http://youtu.be/1_eUU86LTnQ?hd=1

A scenografia w UK nowa, i nowoczesne elementy:
http://youtu.be/tZya8nVIV34
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Co prawda polska edycja programu wypracowała już swój styl (i tak scenografia jest już wystarczająco nowoczesna), ale zmiany mogą spowodować utratę stałej widowni, ale także zdobycie nowej (co jest ciężej). Z resztą scenografia w programach typu talent-show także jest bardzo ważnym elementem.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

Po pierwszym 20-tu minutach nie mogę się powstrzymać od napisania pierwszej opinii o odmienionym Tańcu z Gwiazdami. Otóż pierwsze na co zwróciłem uwagę - genialna czołówka. Odświeżona, dopracowana, dużo lepsza od tej z UK, czy Stanów. Studio przeszło leciutki lifting. W programie widać pewną świeżość, co mi się podoba. Natasza troszeczkę sztywno, no ale to jej pierwszy program - liczę, że się rozkręci. Podobały mi się podziękowania dla Kasi, Beaty Tyszkiewicz i Zbyszka Wodeckiego. Współczuję tylko lektorowi, bo biedny prawie sobie język połamał, gdy zapowiadał "Reporter U1 Bator TV - Bilgun Ariunbatar". :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Ja mam w sumie zastrzeżenie tylko do Nataszy Urbańskiej (zbyt nachalna prywata w stosunku do Józefowicza, a ponadto kiepsko prowadzi) i do Joli Fraszyńskiej (te jej "dziesiątki", nawet Tyszkiewicz przy Mazurze by nie dała 10.)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

Też mam wrażenie, że Fraszyńska jest tam tylko po to, żeby dawać 10-tki. Chyba jeszcze nikomu nie dała nic poniżej. Jak dla mnie mogą ją nagrać, jak podnosi "10" do góry i odtwarzać. Za to na co zwróciłem uwagę po następnych kilkudziesięciu minutach - nowe oświetlenie studia - genialne, tak samo jak nowy kadr prowadzącego przy zapowiadaniu uczestników - kamera delikatnie jedzie, Gąsowski stoi w innym miejscu - bardzo ładnie to wygląda.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

matik pisze:Ja mam w sumie zastrzeżenie tylko do Nataszy Urbańskiej (zbyt nachalna prywata w stosunku do Józefowicza, a ponadto kiepsko prowadzi) i do Joli Fraszyńskiej (tej jej "dziesiątki", nawet Tyszkiewicz przy Mazurze by nie dała 10.)
Fraszyńska w jury to jakaś pomyłka :o , mimo, że bardzo ją lubię jako aktorkę :D , chyba za bardzo wzięła sobie do serca, że ma być drugą Tyszkiewicz :lol2: , Urbańskiej nie lubię, nie podoba mi się jako prowadząca, brakuje mi Skrzyneckiej, ale za to pozytywnie rozczarował mnie Józefowicz, podoba mi się jako juror, bardzo dobra zamiana za Wodeckiego. Gwiazdy na razie jeszcze rywalizują więc się nie wypowiadam.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Efcia »

I dla Nataszy Urbańskiej i Jolanty Fraszyńskiej to jest pierwszy program, więc przymknijmy oczy na wpadki 8)
A co do uczestników to Bill świetny - od razu poprawił mi humor. Szpaka jeszcze nie widziałam ale mam nadzieję, że odpadnie (działa na mnie jak płachta na byka) :D26
Ogólnie podoba mi się :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości