[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

sybic pisze:
Trzeciak pisze: Poza tym @sybic próbujesz sugerować (jak na razie bezpodstawnie, bo żadnych dowodów na to nie masz), że wyniki "X Factora" są ustawiane tylko dlatego, że nie lubisz jednego z uczestników.
Słyszę kompletny brak talentu Mai Hyży. Wyraźne fałsze, który nawet realizatorzy dźwięku nie są w stanie przykryć. Sugerujesz to ona ma talent, że pięknie śpiewa i że z moimi uszami jest coś nie tak?
W takim razie muszę zmienić kable w moim zestawie audio :)
Nic Ci takiego nie sugeruje. Ja napisałem, gdzie może być problem, bo co tu kryć - na castingach pokazała, że umie śpiewać, choć na programach na żywo rewelacyjnie nie wypada. Gdzie indziej już pisałem, że jej w finale raczej nie widzę.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

The Voice - 1,79 mln
X Factor - 2,45 mln
MBTM - 2,65 mln
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Jak na majówke to naweet ;/ choć dla mnie ta ogladalnośc to jest jakaś masakra
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Dziś obejrzałem ostatni odcinek The Voice of Poland. Jeśli w XF można chociaż zwalić trochę na dźwięk, to tam było taki darcie kota, że nie mogę. Nie rozumie czemu ludzie piszą, że tam są prawdziwe talenty, tam nikt nie ma pojęcia o śpiewaniu, choć są to niby profesjonaliści.

EDIT: Przy takich wynikach oglądalnośći, chyba należy powiedzieć, że XF jest liderem ;p
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

SevenUP pisze: Jeśli w XF można chociaż zwalić trochę na dźwięk, to tam było taki darcie kota, że nie mogę. Nie rozumie czemu ludzie piszą, że tam są prawdziwe talenty, tam nikt nie ma pojęcia o śpiewaniu, choć są to niby profesjonaliści.
A ja nie rozumiem o czym tak naprawdę piszesz? ;). Dla mnie nie napisałeś nic merytorycznego jeśli chodzi o muzykę.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Piszę, że w tym programie poziom śpiewających jest niestety dużo niższy niż w XF, a wszelkie osoby pisząca na youtubie i forach, że tam są "prawdziwe talenty" to albo osoby z tvp albo głuche.

http://www.youtube.com/watch?v=4H0BuuzSFqQ

Ta dziewczyna nie potrafi śpiewać, to nie jest rockowa barwa. To jest skrzeczenie. A ja wszędzie czytam, że pięknie brzmi. :D24
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

SevenUP pisze: a wszelkie osoby pisząca na youtubie i forach, że tam są "prawdziwe talenty" to albo osoby z tvp albo głuche.
Widać, że to nie jest rzeczowa opinia, skoro nie szanujesz zdania tych osób, które uważają inaczej.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

SevenUP pisze: a wszelkie osoby pisząca na youtubie i forach, że tam są "prawdziwe talenty" to albo osoby z tvp albo głuche.
No to jestem głuchy, bo jednak w "The Voice of Poland" są osoby utalentowane (nie licząc profesjonalistów, którzy nie powinni mieć możliwości brania udziału w takich konkursach, no ale nie było ich tak dużo i już odpadli (chyba, że o kimś czegoś nie wiem :>) ) tak kończąc OT na temat innego programu, który ma swój wątek na forum.
SevenUP pisze:EDIT: Przy takich wynikach oglądalnośći, chyba należy powiedzieć, że XF jest liderem ;p
I tak i nie. "Komisarz Alex" sobie lepiej radzi, ale nie trwa w trakcie całego odcinka X Factor.
thedolar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 08:01

Re: X FACTOR

Post autor: thedolar »

SevenUP pisze:Piszę, że w tym programie poziom śpiewających jest niestety dużo niższy niż w XF, a wszelkie osoby pisząca na youtubie i forach, że tam są "prawdziwe talenty" to albo osoby z tvp albo głuche.

http://www.youtube.com/watch?v=4H0BuuzSFqQ

Ta dziewczyna nie potrafi śpiewać, to nie jest rockowa barwa. To jest skrzeczenie. A ja wszędzie czytam, że pięknie brzmi. :D24
Rozmawiałem z moim kolegą. Jest profesjonalnym muzykiem. Mówi, że Natalia jest genialna. Z wysokiego dźwięku na niski przechodzi rewelacyjnie, a jej charyzmatyczna chrypka jest tylko i wyłącznie atutem.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: X FACTOR

Post autor: Pawlous »

oj odnoszę wrażenie, że na tym forum jest sporo fanów ślepo zapatrzonych w XFactor. niestety poziom wokalny tego programu jest dość słaby, a w The Voice of Poland pod tym względem jest zdecydowanie lepiej.
Moim zdaniem TVoP ogląda się dużo lepiej niż program z Wojewódzkim, który staje się marną karykaturą samego siebie. kiedyś naprawdę mówił mądrze i oryginalnie. dziś ględzi bez przerwy to samo...

co do gości specjalnych: Hurts to marny zespół? Proszę Was, kilka miesięcy temu ich piosenka okupowała szczyty większości polskich list przebojów więc niech niektórzy nie przesadzają z usprawiedliwianiem braku gości w XFactor tym że w innych programach są jakieś miernoty...
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Pawlous pisze:oj odnoszę wrażenie, że na tym forum jest sporo fanów ślepo zapatrzonych w XFactor. niestety poziom wokalny tego programu jest dość słaby, a w The Voice of Poland pod tym względem jest zdecydowanie lepiej.
Moim zdaniem TVoP ogląda się dużo lepiej niż program z Wojewódzkim, który staje się marną karykaturą samego siebie. kiedyś naprawdę mówił mądrze i oryginalnie. dziś ględzi bez przerwy to samo...

co do gości specjalnych: Hurts to marny zespół? Proszę Was, kilka miesięcy temu ich piosenka okupowała szczyty większości polskich list przebojów więc niech niektórzy nie przesadzają z usprawiedliwianiem braku gości w XFactor tym że w innych programach są jakieś miernoty...
Popieram w 100%. Większość osób na tym forum to fani TVN, stąd ich ślepe zapatrzenie w program XF. Byłem tak samo zagorzałym fanem XF, ale z uwagi na to co się teraz dzieje, zacząłem nienawidzić program...

Taki suchar na koniec.
- Jasiu, jaka Gwiazda światowego formatu wystąpi w najbliższym odcinku XF?
- to w X Factor występują gwiazdy?
- Nie...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

tomalapt pisze:Większość osób na tym forum to fani TVN, stąd ich ślepe zapatrzenie w program XF. Byłem tak samo zagorzałym fanem XF, ale z uwagi na to co się teraz dzieje, zacząłem nienawidzić program...
Warto rozróżnić pierdoły od istotnych szczegółów, chociaż nie da się ukryć, że szala przechyla się na rzecz istotnych szczegółów.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Są fani TVoP, są fani XF. Widać tych drugich jest więcej, o czym mówią wyniki z soboty. Co do MBTm - oglądalność jak na ten program tragiczna, zważając na fakt, że wystąpił bardzo dobry zespół Hurts. I dziwicie się, że do XF nie ściągają gwiazd, jak odcinek wielkiego polsatowskiego show z gościem wielkim z zagranicy ma gorszą oglądalność niż bez żadnego. Miszczak kiedyś powiedział że ludzie oglądają program przede wszystkim ze względu na uczestników. Ma rację. Mnie w zupełności zadowoliłoby więcej występów uczestników programu, a goście jedynie na finale - bo taki jest w końcu format o czym wiemy. Co innego w UK gdzie ten format powstał i ewoluuje, bo musi. Ja tam jestem z III serii zadowolony, jest szum, są emocje, jest postęp na plus w stosunku do poprzednich serii, także jeśli chodzi o poziom -i o to chodzi. Owszem mogłoby być lepiej ale nie róbmy jakiejś wielkiej afery. Zawsze w końcu może być lepiej. Bardziej skupmy się na występach i jury i jego komentarzach.
tvn - latem programowo najgorsza!
thedolar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 08:01

Re: X FACTOR

Post autor: thedolar »

WOJEWÓDZKI STAJE SIĘ KARYKATURĄ SAMEGO SIEBIE!- święte słowa.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

matik pisze:
SevenUP pisze: a wszelkie osoby pisząca na youtubie i forach, że tam są "prawdziwe talenty" to albo osoby z tvp albo głuche.
No to jestem głuchy, bo jednak w "The Voice of Poland" są osoby utalentowane (nie licząc profesjonalistów, którzy nie powinni mieć możliwości brania udziału w takich konkursach, no ale nie było ich tak dużo i już odpadli (chyba, że o kimś czegoś nie wiem :>)
Prawdą jest, że Voice przewyższa muzycznie o kilka klas X Factor. Zobaczmy na uczestników tej edycji - Filip słaby wokalnie, ale za to aktor pierwsza klasa, kiepski Hyży, jego tragiczna małżonka (po "Summertime sadness" miałem o niej inne zdanie, ale teraz widzę, że ta dziewczyna jest tragiczna, a peany pochwalne jury w ostatnią sobotę w jej stronę to żenada) - wzięci tylko po to, aby zrobić medialny szum, Aicha i Asteya - sympatyczne, ale nie powalające, bezbarwna Gawor oraz fałszujący The Voices. Jedynymi osobami godnymi liveów są Ezzat oraz Girls on fire *.

Co do Voice - ten program nie jest typowym talent-show, gdzie przychodzą ludzie z ulicy. Są tam wyselekcjonowani wokaliści, którzy czasem po prostu nie mieli szczęścia, by zaistnieć szerzej - aktorki Natalia Sikora i Dorota Osińska, chórzystka (genialna!) Kasia Dereń, Tul z "Jakiej to melodii" (chociaż odpadła) czy wokalistka jazzowa Gosia Bigaj. Były też osoby, które produkcja zauważyła w "Szansie na sukces" czy "Bitwie na głosy". Taka specyfika formatu - mamy szukać najlepszego głosu, a nie najlepszej historyki.

Niestety, bo ubolewam bardzo - trzecia edycja X Factor jest najsłabszą w historii tego formatu. Jałowe jury, słabi wokaliści, kiepskie wykonania. A szkoda. I z pełną odpowiedzialnością powiem jedno - niech III edycja XF będzie ostatnią. Szkoda pieniędzy.

* zdaję sobie sprawę, że za te słowa zdecydowana większość uczestników tej dyskusji będzie miała ochotę spalić mnie stosie, ale trudno - piszę to, co myślę.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości