[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Isadora pisze:
matik pisze:Ja mam w sumie zastrzeżenie tylko do Nataszy Urbańskiej (zbyt nachalna prywata w stosunku do Józefowicza, a ponadto kiepsko prowadzi) i do Joli Fraszyńskiej (tej jej "dziesiątki", nawet Tyszkiewicz przy Mazurze by nie dała 10.)
Fraszyńska w jury to jakaś pomyłka :o , mimo, że bardzo ją lubię jako aktorkę :D , chyba za bardzo wzięła sobie do serca, że ma być drugą Tyszkiewicz :lol2: , Urbańskiej nie lubię, nie podoba mi się jako prowadząca, brakuje mi Skrzyneckiej, ale za to pozytywnie rozczarował mnie Józefowicz, podoba mi się jako juror, bardzo dobra zamiana za Wodeckiego. Gwiazdy na razie jeszcze rywalizują więc się nie wypowiadam.
O, mamy podobne zdanie ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

Józefowicz faktycznie, bardzo dobrze się sprawdza. Myślałem, że będzie mnie irytował, denerwował, ale jest wręcz odwrotnie. Fraszyńska sprawia wrażenie, jakby traktowała program jak zabawę i robi sobie zwyczajnie jaja.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: rogi »

matik pisze:Ja mam w sumie zastrzeżenie tylko do Nataszy Urbańskiej (zbyt nachalna prywata w stosunku do Józefowicza, a ponadto kiepsko prowadzi) i do Joli Fraszyńskiej (te jej "dziesiątki", nawet Tyszkiewicz przy Mazurze by nie dała 10.)
Popieram. Zawsze uważałem, że połączenie Urbańskiej i Józefowicza to niewypał. Miejmy nadzieje, że się rozkręcą.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Kolejny fatalny tekst Urbańskiej: A ja muszę zapytać pewnego jurora. Panie Janusza, jaka tancerka panu się najbardziej podobała?
Jaka ta Urbańska sztuczna jest. Najlepiej jakby nic do Józefowicza nie mówiła na antenie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

matik pisze:Kolejny fatalny tekst Urbańskiej: A ja muszę zapytać pewnego jurora. Panie Janusza, jaka tancerka panu się najbardziej podobała?
Jaka ta Urbańska sztuczna jest. Najlepiej jakby nic do Józefowicza nie mówiła na antenie.
Ja myślę, że ta sztuczność to stres i liczę, że z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Ostatnią edycję, którą oglądałem to numer 6. Dziś włączyłem z ciekawości. Kocham Fraszyńską. Traktuje program, tak jak powyżej ktoś napisał, jako zabawę a nie sztuczne napinanie się! Świetna jest! Natasza - no cóż - bez komentarza.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Greg Haus »

:plus: PLUSY :plus:

- nowe podświetlenie studia
- nowe kadrowanie - super!
- Gąsowski w szczytowej formie i fizycznej i w prowadzeniu
- U1 Bator reporter - pierwszy raz połączenia człowieka w tym programie, który i potrafi rozśmieszać i tańczyć.


:ban: MINUS :ban:

- Fraszyńska nawet nie wiedziała kiedy się ocenia uczestników, po występie Karpiel- Bułecki pytała czy już dała Pavlović 'numerek'
- trochę za poważny Józefowicz
- wielki stres, który zjadł Nataszę - ciągle przyklejony sztuczny uśmiech i teksty nie pasujące do okoliczności - przypominała mi prowadzącą głupiego: "szału ciał" :spiewa:


:uwaga: WTF? :uwaga:
- pierwszy raz Szpak zaczął mnie drażnić swoim sposobem bycia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Mam mieszane uczucia, co do 1 odcinka. Bardzo fajna odświeżona czołówka, nowe kadrowanie na Gąsowkiego też. Zresztą Gąsowski jak już ktoś pisał rzeczywiście był w szczytowej formie. Albo po prostu Natasza była tak słaba, że on wypadł tak dobrze. Co do Urbańskiej, to nie było tragicznie, ale widać, że się stresowała. Myślę, że będzie lepiej. Józefowicza też się dało znieść. Irytujące były tylko rozmowy Urbańska-Józefowicz. Największą porażką jest Jola Fraszyńska. Nie miała nic ciekawego do powiedzenia, dała 6 dziesiątek i jedną 9. Oby w kolejnych odcinkach się to zmieniło (w 2 pewnie będzie podobnie). Równie dobrze każda para może dostać noty od 3 jurorów,a do tego +10 punktów :lol: Nawet Beata Tyszkiewicz dawała noty poniżej 9, a nawet zdarzyło jej się dawać takie oceny jak 5 (Idze Wyrwał w 10 edycji).

Co do uczestników - trochę mnie zawiódł Staszek Karpiel-Bułecka, bo liczyłem na dużo więcej. Ale był 1, więc dochodzi stres itd. Pozytywnie Bilguun, nie spodziewałem się :D Najlepszy oczywiście Kuszewski, Głogowska ma swój czas :D Szkoda, tylko, że dostał taką partnerkę. Z kim innym sukces mógłby być jeszcze większy (Głogowska nie jest specjalnie lubiana). Urbański i Mazur wypadli słabo. Kordek poprawnie, ale nic ciekawego. W głosowaniu widzów był niewiele lepszy od Urbańskiego (niecałe 3%, Kordek ponad 4), więc w najbliższych odcinkach pewnie go pożegnamy. Do Szpaka mam mieszane uczucia i tak jak mówiła Ivona, trzeba się przyzwyczaić. W salsie pań trudno było przyjrzeć się komuś dokładniej, dlatego nie skomentuję. Mimo to w 2 odcinku liczę przede wszystkim na Kasię Pakosińską i Annę Wendzikowska :D
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Amy »

matik pisze:
Isadora pisze:
matik pisze:Ja mam w sumie zastrzeżenie tylko do Nataszy Urbańskiej (zbyt nachalna prywata w stosunku do Józefowicza, a ponadto kiepsko prowadzi) i do Joli Fraszyńskiej (tej jej "dziesiątki", nawet Tyszkiewicz przy Mazurze by nie dała 10.)
Fraszyńska w jury to jakaś pomyłka :o , mimo, że bardzo ją lubię jako aktorkę :D , chyba za bardzo wzięła sobie do serca, że ma być drugą Tyszkiewicz :lol2: , Urbańskiej nie lubię, nie podoba mi się jako prowadząca, brakuje mi Skrzyneckiej, ale za to pozytywnie rozczarował mnie Józefowicz, podoba mi się jako juror, bardzo dobra zamiana za Wodeckiego. Gwiazdy na razie jeszcze rywalizują więc się nie wypowiadam.
O, mamy podobne zdanie ;)
Ja również się do tego dołączam :)
Minus dla Nataszy, nie wiedziałam, że będzie mi brakowało Kasi. Nawet tych jej strojów dziwacznych :lol: Może to kwestia przyzwyczajenia, może nie. Jola raz dała 9 :lol: Skoro zaliczyła prawie wszystkie "debiuty" z 10, to może od 3. odcinka będzie oceniała w miarę normalnie ;)
Pozytywnie zaskoczył mnie Bill, a także Kacper ;) Trzymam kciuki za Kazika, bo lubię go jako aktora i jako człowieka :P
Zobaczymy jak będzie z paniami za tydzień, liczę na Martę Krupę i Anię Wendzikowską :tanczy:
This is not the end, this is not the beginning.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Otóż drodzy Państwo! Wróciło wielkie, prawdziwe show!

Natasza jako prowadząca jest bardzo sztywna, ale dajmy jej tydzień-dwa na wyluzowanie. Na pewno wprowadza świeżość i jest miłą odskocznią od cioci Kasi. Gąs, jak ktoś już napisał, w życiowej formie.
Jury - Iwona i Galiński bez zmian, Józek - pozytywne rozczarowanie! Oszczędny w słowach, ale już pokazał charakterek dając 1 dla drewnianego i beznadziejnego Urbańskiego. Jolę kocham miłością bezgraniczną, tu robi sobie zwyczajnie jaja, myślę że już za tydzień noty będą bardziej zróżnicowane :D

Czołówka - genialna! Tak samo lekkie poprawy kadrowania i oświetlenia. Fajnie wygląda adres do strony programu na pleksi w green roomie.

Co do uczestników... jest różnie. Albo perełki, albo szare myszki, albo kompletne drewna.
Staszek to taki góralski ken, bardzo pozytywny człowiek, myślę że się rozkręci.
Kordek - klasa, bardzo ładny walc, zobaczymy jak będzie w latino.
Kazik Mazur - twarz tańczyła, reszta sztywna jak kłoda, partnerka nadrabia za oboje :D
Bill! Perełka, odkrycie! Bardzo ładny walc, najlepszy w programie. Mimo roli błazna w SMS i HDw3D czuć, że to bardzo inteligentny człowiek, myślę że będzie czarnym koniem. Poza tym mam słabość i sentyment do jego partnerki...
Zbyniu Zbysiu Zbyszek Urbański - rozumiem, że w programie występuje Szpak, Wendzikowska, młoda Krupa czy Bill, ale ten Pan, jest dla ludzi kompletnie anonimowy, antypatyczny i zatańczył jedną z najgorszych czacz w historii programu! Wielki wyczyn! Dodatkowo szczebiocząca Janachowska. Miny pana Urbańskiego w czasie tańca - żenada!
Szpak - dziwny to był taniec. Nie tylko dzięki stylizacji ale to było takie niezgrabne, bez ładu - moim zdaniem.
Kacper - Głogowska trafiła na partnera godnego jej talentowi, ale na Boga! Niech przestanie pokazywać tylko siebie, ale i partnera. Najlepszy występ wieczoru i mogę śmiało powiedzieć, że to (chyba) najlepiej tańczący mężczyzna w programie od czasów Bartka Kasprzykowskiego i Alana Andersza. Ale nie zapeszajmy - 12 odcinków przed nim..! :D
Salsa bardzo ładna, dziwią mnie zachwyty nad Marczuk, dla mnie była dość sztywna, w przeciwieństwie do Oli Kisio, Ani Wendzikowskiej i Pakosy.

Kończąc, nie będę ukrywał że jestem po prostu po ludzku szczęśliwy, że program wrócił - to jest naprawdę piękne show, czy ze Skrzynecką, czy bez, czy z Tyszkiewicz, czy z Fraszyńską - TZG to klasa i żaden program z gwiazdami mu nie dorówna nigdy. A że nie ma prawdziwych gwiazd? Cóż, ja program oglądam dla pięknego obrazka co niedzielę no i dla tańca... :)

No i co? Do kolejnej niedzieli :D
Liczą się tylko Fakty.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Współczuję tylko lektorowi, bo biedny prawie sobie język połamał, gdy zapowiadał "Reporter U1 Bator TV - Bilgun Ariunbatar"
A co by było, gdyby w którejś edycji zatańczył rzecznik prasowy Philipsa, pan Krzysztof Kouyoumdjian? :D

"A teraz na poważnie", jak mawiała wczoraj Natasza. :D

Bardzo fajny opening - widać, że nowy reżyser to nowe pomysły, świeża krew i świeża energia programu. Natasza rzeczywiście była wczoraj spięta i wyraźnie słabsza od Kasi Skrzyneckiej, ale dajmy jej czas na rozkręcenie się.

Do Joli Fraszyńskiej można podejść na dwa sposoby. Jej "dziesiątki" rzeczywiście mogą drażnić (a czy "dziesiątki" Beaty Tyszkiewicz nie drażniły?), ale Jola Fraszyńska wnosi do jury nową energię. W odróżnieniu od Beaty Tyszkiewicz, było po niej widać, że tańce naprawdę jej się podobały. Nawet w ich czasie widać było na twarzy Joli Fraszyńskiej pozytywne zainteresowanie.

Co do tańczących panów, to zaskoczeniem był oczywiście Bill. Spodziewałem się raczej biegania po parkiecie i generalnie podejścia niezbyt serio. Tymczasem było naprawdę fajnie, a i wesoło przecież także. :D Kacper Kuszewski vel. Marek Mostowiak - wow. Ma potencjał, świetnie się rusza, na pewno zajdzie daleko.

Michał Szpak nie pasuje mi do tego programu. Iwona Pavlović dobrze mu powiedziała, że długie paznokcie nie bardzo pasują do tradycji walca.

Czekam na wyniki oglądalności i na kolejny odcinek. :D
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Nie wiem czy mi sie wydawało czy na początku tanca Billa Janija chciała nie zatanczyć bo była zła na Bila że znów sie wygłupia albo ja sobie to dopowiedziałem i był to element choreografii.Ale ogolnie widać że Janija nie za bardzo polubiła Billa i jego żarty.

Moim zdaniem jesli bedzie 14 edycja to wróci Skrzynecka bo sam Janusz powiedział że nie sądzi ze bedzie mieć czas na TzG wiec i Urbanska pewnie sobie pojdzie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

odcinek bardzo dobry :D

dobre otwarcie więcej mogli by robić występów z choreografia itp, zaskoczenie Bill dobrze tańczył, Urbańska spięta także trzeba poczekać może w 2 odcinku pójdzie lepiej, Fraszyńska lepsza niż Tyszkiewicz , dobry występ wspólny pań a odpadnięcie Urbańskiego tak jak przewidywałem 8)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

peterq90 pisze:Nie wiem czy mi sie wydawało czy na początku tanca Billa Janija chciała nie zatanczyć bo była zła na Bila że znów sie wygłupia albo ja sobie to dopowiedziałem i był to element choreografii.Ale ogolnie widać że Janija nie za bardzo polubiła Billa i jego żarty.
Jasne, że to był element choreografii. Przecież nie strzeliła focha na antenie :lol2:

W DDTVN były dziś kulisy Tańca z Gwiazdami. W garderobie razem z Martą Krupą była jej siostra Dżoana. Powiedziała ona coś w stylu "My wszystko jemy, od odchudzania jest siłownia i fitness. Zresztą teraz Marta tańczy z gwiazdami więc już wogóle może sobie pozwolić na wszystko". Pomyślałem - trafnie to ujęła. :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Sama Natasza Urbańska wspominała, że bardzo przeżywała swój pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" - stąd zjadł ją stress.

A Fraszyńska w jednym z wywiadów powiedziała, że w "TzG" ma być miła.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość