Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Ogolnie to mi sie podoba,bez wiekszych zarzutow ale...no wlasnie,jest jedno "ale" KTO JA KURCZE UBIERA?! W tej kwestii wsrod wszystkich prezenterow wypada najgorzej moim zdaniem :roll:
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:brawa: Magda dziÂś od Âświtu bya w Parlamencie :brawa:

:brawa: jak zawsze profesjonalnie relacjonowaÂła co w naszej polityce siĂŞ dzieje :brawa:

:D Sakowska jak zawsze byÂła boska :D

:D Magda wyglÂądaÂła wprost olÂśniewajÂąco :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

o fuksi wrĂłciÂłeÂś,gdzie byÂłeÂś jak ciĂŞ nie byÂło :P
niestety nie widziaÂłem boskiej Sakowskiej i ÂżaÂłujĂŞ bardzo,skoro byÂła w sejmie :(
olÂśniewajÂąco powiadasz :mhm: muszĂŞ ci wierzyĂŚ na sÂłowo.a jak byÂła mniej wiĂŞcej ubrana?kolory itd?
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

aveo pisze:o fuksi wrĂłciÂłeÂś,gdzie byÂłeÂś jak ciĂŞ nie byÂło :P
niestety nie widziaÂłem boskiej Sakowskiej i ÂżaÂłujĂŞ bardzo,skoro byÂła w sejmie :(
olÂśniewajÂąco powiadasz :mhm: muszĂŞ ci wierzyĂŚ na sÂłowo.a jak byÂła mniej wiĂŞcej ubrana?kolory itd?
:D WidziaÂłem MagdĂŞ jak rozmawiaÂła z Filipkiem a potem z Wierzejskim.

:brawa: Sakowska krĂłtkimi , konkretnymi pytaniami doprowadzaÂła Filipka do rozpaczy, facet wiÂł siĂŞ jak piskorz :hmm: strasznie krĂŞciÂł , nawet zwolniÂł jakiegoÂś ministra pisowskiego ale teraz wyleciaÂło mi z gÂłowy nazwisko , ktĂłryÂś z tych od Beger.

:D Magda wyglÂądaÂła tradycyjnie , bardzo Âładnie . MiaÂła czarnÂą bluzkĂŞ pod szarÂą bÂłyszczÂącÂą marynarkÂą , wÂłosy rozpuszczone coraz dÂłuÂższe :D

:mhm: Brzuch niewidoczny :mhm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

fuksi pisze: :brawa: Sakowska krĂłtkimi , konkretnymi pytaniami doprowadzaÂła Filipka do rozpaczy, facet wiÂł siĂŞ jak piskorz :hmm: strasznie krĂŞciÂł
podoba mi siĂŞ to,jak Magda zadaje pytania to trafia w sedno i rozwala politykĂłw :devil: czad 8)
ten minister to pewnie LipiĂąski,ale mniej sza z tym :P
fuksi pisze:Magda wyglÂądaÂła tradycyjnie , bardzo Âładnie . MiaÂła czarnÂą bluzkĂŞ pod szarÂą bÂłyszczÂącÂą marynarkÂą , wÂłosy rozpuszczone coraz dÂłuÂższe :D
wydaje mi siê,¿e ju¿ j¹ tak¹ widzia³em kiedyœ :mhm: jako reporterka ubiera siê jaœniej,mo¿e odesz³a od tego stylu,bo ju¿ nadchodzi moda jesienna - barwy ciemniejsze.jak ona bêdzie sobie uk³adaÌ fryzurê z coraz d³u¿szymi w³osami :mhm: ona coœ kombinuje :D Co siê tyczy jej ci¹¿y,to wniosek jest taki,¿e chyba ktoœ j¹ sobie po prostu uroi³ ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Magda dziÂś od Âświtu z Sejmu relacjonowaÂła Âżycie naszej polityki :brawa:

:brawa: Magda w tych wejÂściach jest doskonaÂła , potrawi Wiejskiej zakrĂŞty myÂślowe

przeÂłoÂżyĂŚ na polski :brawa:

:D Polska polityka nie napawa optymizmem , na szczĂŞÂście TVN24 ma ÂślicznÂą buziĂŞ

Sakowskiej , ktĂłra ratuje sytuacjĂŞ i upiĂŞksza te posĂŞpne korytarze .

Jak cz³owiek nie mo¿e ju¿ znieœÌ tej ca³ej koalicyjno opozycyjnej gmatwaniny to

w TVN24 moÂże przynajmniej zawiesiĂŚ oko na boskiej Sakowskiej :spiewa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

widzia³em dziœ szar¿ê Magdy.tak¹ j¹ lubiê :tanczy: potrafi³a wyczerpuj¹co i efektownie przedstawiÌ sprawy,które zdarza³y siê prawie przed chwil¹.trzeba umieÌ mówiÌ tak steœciwie o nowinie,maj¹cej miejsce dos³ownie sprzed minuty.Madzia to potrafi jak NIKT inny.sejm to jej ¿ywio³,to ogieù 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Boska Sakowska :D

;( GdzieÂś zniknĂŞÂła ;( nie widziaÂłem jej juÂż kilka dni ;( moÂże nawet dÂłuÂżej niÂż tydzieĂą ;(

:rydzyk: JeÂżeli ktoÂś coÂś wie :rydzyk:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

fuksi pisze:

:rydzyk: JeÂżeli ktoÂś coÂś wie :rydzyk:
....to na pewno damy znaĂŚ! :D Kurcze a wÂłaÂściwie to gdzie ona siĂŞ podziaÂła??? MoÂże w szafie Lesiaka siedzi??! Oby nie!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Dosta³a przepustkê z szafy Lesiaka i dziœ od rana dy¿ur przy biurku prezenterskim.myœlê,¿e nie chcia³aby napewno w tym dniu byÌ w studio,ani w sejmie :> tylko z rodzink¹,ale có¿ taka ju¿ ta praca...W ka¿dym razie napewno wiemy,¿e z Madzi¹ wszystko haraszo,znalaz³a siê nasza zguba ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:Dosta³a przepustkê z szafy Lesiaka i dziœ od rana dy¿ur przy biurku prezenterskim.myœlê,¿e nie chcia³aby napewno w tym dniu byÌ w studio,ani w sejmie :> tylko z rodzink¹,ale có¿ taka ju¿ ta praca...W ka¿dym razie napewno wiemy,¿e z Madzi¹ wszystko haraszo,znalaz³a siê nasza zguba ;)
Zgube juÂż widziaÂłam chyba ze 2 dni temu w jakiejÂś krĂłtkiej relacji o Samoobronie,ale dopiero dziÂś podczas prowadzenia przez niÂą serwisĂłw zauwaÂżyÂłam, Âże Magda zmieniÂła kolor wÂłosĂłw na miedziano rudy :D ÂŁadnie jej tak!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W obecnej fryzurze jej lepiej ni¿ w poprzedniej. Mam nadziejê, ¿e przez najblizszy czas siê jej nie "odwidzi". :evil: Takie ci¹gle farbowanie jest 1) szkodliwe dla w³osów 2) irytujace dla widzów, którzy nie nad¹¿¹j¹ ze zmian¹ image danej dziennikarki. :evil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Zgadzam siĂŞ z Waszym zdaniem.Magdzie lepiej w tych lÂśniÂąco-miedzianych wÂłosach.weselej i Âżywiej.naprawdĂŞ zmiana na plus.
Mandi,czy Madzia oby naprawdĂŞ tak czĂŞsto sobie farbuje wÂłosy :> poza tym kaÂżdy prezenter-szczegĂłlnie prezenter,bo jest najbardziej widoczny-powinien co jakiÂś czas odÂświeÂżaĂŚ sobie image,Âżeby uciec od monotonii.no aale,czasami jest tak,Âże wybierze opcjĂŞ wyglÂądu,ktĂłra widzom siĂŞ nie widzi :D ryzyk-fizyk.Madzia trafiÂła 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nikt nie zauwaÂżyÂł, Âże Madzia bĂŞdzie mieĂŚ dzidziusia? :D To pewnie dlatego teraz czĂŞÂściej robi materiaÂły, bo w live'ach jej dawno nie widziaÂłem. :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Marcin pisze:Nikt nie zauwaÂżyÂł, Âże Madzia bĂŞdzie mieĂŚ dzidziusia? :D
Nikt nie zauwazyl :> A to juz pewne? OH MY GOD :P
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], pinokio81 i 7 gości