[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

syzio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 07 sie 2005, 12:23
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: syzio »

Ja teÂż siĂŞ ciessze Âże ÂŁysy koĂą prowadzi Agencje moze Szymon Majewski z AniÂą PrzybylskÂą :D
TVN TVN TVN TVN TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

I teraz bĂŞdziecie tak spekulowali kto poprowadzi "DzieĂą Dobry TVN"? :hmm: Najpewniej bĂŞdÂą to MoÂłek i Janiak, a wszelkie spekulacje sÂą bezsensowne. :uhh:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Ciesze siĂŞ Âże "Âłysy koĂą" prowadzi agencje bo w tedy by straszyl teÂż w DD TVN pewnie :devil:
Wszystko sie moÂże zdaÂżyĂŚ... :spiewa: :D No ale pewnie nie bĂŞdzie - 3 program to byÂłaby juÂż przesada. :roll:
kamuii pisze:Co do nowej pary to moÂże jacyÂś dziennikarze :> ?
No Styska raczje nie ale ktoÂś kto ma mniej roboty
Tacy dziennikarze do programu rozrywkowego :?: :roll: raczej nie... I napewno nie bĂŞdzie to ktoÂś kto juÂż ma jakiÂś program. :roll: MĂłj BoÂże :shock: moÂże Kammel, bo on gadaÂł z Miszczakiem gdzieÂś :roll: , a partnerka - rzadna nie przychodzi mi do gÂłowy. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
syzio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 07 sie 2005, 12:23
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: syzio »

Kamel? moÂżliwe, ale mi siĂŞ zdaje Âże bĂŞdzie jakaÂś nowa twarz tzn. dwie nowe twarze :D
TVN TVN TVN TVN TVN
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

pawell pisze:(...) a partnerka - rzadna nie przychodzi mi do gÂłowy. :roll:
A powiedz, do szkoÂły chodzisz czasem? :rozglada:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciek pisze:
pawell pisze:(...) a partnerka - rzadna nie przychodzi mi do gÂłowy. :roll:
A powiedz, do szkoÂły chodzisz czasem? :rozglada:
Chodzê :P i nie bêdê próbowa³ odchodziÌ tylko dlatego ¿e napisa³em coœ Ÿle... :P idŸ poszukaÌ pewnie gdzieœ tam jest jeszcze b³¹d... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
andrzejm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: Ostrówek Węgrowski

Post autor: andrzejm »

Tak moÂże byĂŚ przecieÂż za tydzieĂą to 1 kwietnia i jest prima aprilis a jak nie to ja teÂż bym obstawiaÂł na T.Kamela albo moÂże ktoÂś z prezenterĂłw TVN24 pojawi siĂŞ w roli prowadzÂących np. J Porada, ÂŁ. Grass lub Anita Werner, bÂądÂź z TVNMeteo...

A wy kogo byÂście obstawili..........?????????????????
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, tak :D Ja teÂż chcĂŞ AnitĂŞ w ddtvn :D I koniecznie musi coÂś ugotowaĂŚ na wizji :tanczy: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

A mo¿e Hubert Urbaùski? Od czasu gdy pracuje w "Taùcu z Gwiazdami" du¿o pracy nie ma. A co do partnerki to pójdŸmy tropem "Wyprawy Robinson" i mo¿e Kasia Drzy¿dzyk? S¹ to abstrakcyjne pomys³y, pewnie nierealne chocia¿ TVN nie raz ju¿ nas zaskoczy³...Mo¿e byÌ to te¿ gwiazda jakiegoœ TVN-owskiego serialu (ale to jednorazowo ze wzglêdu na 1 kwietnia) np. Kuba Weso³owski lub nawet pani Bo¿ena Dykiel. W koùcu podobne praktyki stosuje TVP - w "Kawie czy herbacie" pojawia³ siê proboszcz z "Plebanii" a w "Pytaniu na œniadanie" Cezary Morawski z "M jak mi³oœÌ"

[ Dodano: Nie Mar 26, 2006 7:25 pm ]
A bo jeszcze zapomniaÂłem siĂŞ zapytaĂŚ - czy ktoÂś zna wyniki oglÂądalnoÂści DD TVN w marcu?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

khornik pisze: W koùcu podobne praktyki stosuje TVP - w "Kawie czy herbacie" pojawia³ siê proboszcz z "Plebanii" a w "Pytaniu na œniadanie" Cezary Morawski z "M jak mi³oœÌ"
Morawski ma na sta³e awansowaÌ do "Pytania na œniadanie" po odejœciu z M jak mi³oœÌ.

A co do tego kto bĂŞdzie prowadziÂł przez te 3 weekendy DDTVN (nie zapominajmy, Âże w kwietniu mamy ÂświĂŞta kiedy to DDTVN pewnie nie bĂŞdzie ) to mnie to maÂło obchodzi :(

A czy jest sens spekulowaÌ ?? Nie wiem, myœlê, ze najbli¿sza sobota bêdzie "dziwna" a potem ?? có¿ sie oka¿e :?
ZIMA
kwiatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 09 lut 2006, 09:42
Lokalizacja: z Marsa ;)

Post autor: kwiatek »

Jolanta PieĂąkowska zostanie prowadzÂącym DzieĂą dobry TVN! Zadebiutje 1 kwietnia. I to nie jest Âżaert. WiĂŞcej w super expresie :D :brawa: :brawa: :tanczy:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Gadasz :o . Oby to nie byÂła tania sensacja SE :evil: . JeÂżeli to prawda, to bardzo siĂŞ cieszĂŞ, poniewaÂż sÂądzĂŞ, Âże Jola marnowaÂła siĂŞ w radiu i gazecie. BrakowaÂło mi jej.

Ps. Ale ona bĂŞdzie prowadziĂŚ program w parze z Janiakiem? :? Czy partnera teÂż jej znaleÂźli?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kwiatek pisze:Jolanta PieĂąkowska zostanie prowadzÂącym DzieĂą dobry TVN! Zadebiutje 1 kwietnia. I to nie jest Âżaert. WiĂŞcej w super expresie :D :brawa: :brawa: :tanczy:
eee :roll: ja w to w¹tpiê, ¿eby nie by³ to ¿art promaaprillisowy :D Pieùkowska ma swoj¹ gazetê, na pewno nie jest jej tam najgorzej to po jakiego mia³aby siê pchaÌ do TVN ?? ?? ?? A po drugie jak zwykle napisa³ to "SE" :devil: Ale je¿eli okaza³oby siê to prawd¹ :D có¿...by³oby mi to obojêtne :D

No nie wiem - to moje zdanie - a jak bĂŞdzie zobaczymy juÂż wkrĂłtce.
wÂłoch pisze:Ale ona bĂŞdzie prowadziĂŚ program w parze z Janiakiem?
nie z Janiakiem bo piszÂą, Âże to Janiak odchodzi z programu.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kwiatek pisze:Jolanta PieĂąkowska zostanie prowadzÂącym DzieĂą dobry TVN! Zadebiutje 1 kwietnia. I to nie jest Âżaert. WiĂŞcej w super expresie :D :brawa: :brawa: :tanczy:
Super Express pisze:WykosiÂła Janiaka
PieĂąkowska wraca na wizjĂŞ
Jak siĂŞ nieoficjalnie dowiedzieliÂśmy Jolanta PieĂąkowska (40 l.) od 1 kwietnia zastÂąpi Oliviera Janiaka (31 l.) w programie "DzieĂą dobry TVN".

Chocia¿ niektórzy mog¹ wzi¹Ì zmianê prowadz¹cego za primaaprilisowy ¿art, to nikomu nie jest do œmiechu. Olivier Janiak zdradzi³ "Super Expressowi", ¿e rezygnuje z pracy w porannym magazynie TVN. - Odchodzê z powodów osobistych. W ostatnim czasie mia³em za du¿o na g³owie - wyjaœni³ nam. Prezenter zastrzeg³ jednak, ¿e wci¹¿ zamierza prowadziÌ autorski program "Co za tydzieù".

O odejÂściu Janiaka nic nie wie rzecznik prasowy stacji, Andrzej SoÂłtysik. - Nic o tym nie sÂłyszaÂłem - powiedziaÂł nam. Nie sÂłyszaÂł, czy udaje, Âże nic nie wie?

Gwiazda programu Magda Mo³ek (30 l.), która przez ostatnie miesi¹ce wspó³pracowa³a z Janiakiem, wyzna³a nam w telefonicznej rozmowie, ¿e coœ jest na rzeczy. Ale po szczegó³owe informacje odes³a³a nas do So³tysika.

Jak siĂŞ dowiedzieliÂśmy, Jolanta PieĂąkowska w ostatniÂą niedzielĂŞ pojawiÂła siĂŞ w studiu. PodpatrywaÂła kolegĂłw na wizji i uciĂŞÂła sobie krĂłtkÂą pogawĂŞdkĂŞ z MoÂłek.
Czyli bĂŞdzie prowadziĂŚ ten program z MoÂłek :?: :?: :neutral: PieĂąkowska oczywiÂście jest ÂświetnÂą dziennikarkÂą napewno sobie poradzi z tym, ale jakoÂś czarno to widzĂŞ Âżeby jej partnerkÂą byÂła MoÂłek. :neutral: :neutral: Eh narazie spokojnie do tego podchodzĂŞ - widzimy jaka gazeta to napisaÂła... ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ktoœ ma mo¿e linka? Nie mogê tego znaleŸÌ na internetowych stronach SE. :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości