Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: wydanie II

Post autor: anialek »

ChcĂŞ tylko oznjmiĂŚ,Âże Kazia na trzecim miejscu w rankingu ,,Kobiety kobietom".Jak siĂŞ postaracie,to moÂże byĂŚ na pierwszym.A wiĂŞc do dzieÂła,bo Kazia musi wygraĂŚ :D :!: :!: No jest najkepsza,czy nie :?:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: wydanie II

Post autor: zadra »

anialek pisze:ChcĂŞ tylko oznjmiĂŚ,Âże Kazia na trzecim miejscu w rankingu ,,Kobiety kobietom".Jak siĂŞ postaracie,to moÂże byĂŚ na pierwszym.A wiĂŞc do dzieÂła,bo Kazia musi wygraĂŚ :D :!: :!: No jest najkepsza,czy nie :?:
a nie na drugim? :?:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: wydanie II

Post autor: anialek »

[quote="zadra] a na drugim Kora :evil: :evil: OdkÂąd zaczeÂła ÂśpiewaĂŚ dyscopolo to przestaÂłam jej sÂłuchaĂŚ :evil: :evil: KiedyÂś i owszem miaÂła fajne piosenki,a teraz bez komentarza :!: :!: Ale Kazia musi wygraĂŚ :D :!: Wiem,Âże stajĂŞ siĂŞ monotematyczna,sory tak mam :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

to moÂże potoczmy wÂątek w nieco innym kierunku :)
ostatnio zauwaÂżyÂłam Âże Szczuka co rusz pojawia siĂŞ w spĂłdnicy w 'ogniwie'.
od razu przypomina mi siĂŞ felieton K. Dunin, gdy rozwodziÂła siĂŞ nad tym, co spĂłdnica moÂże symbolizowaĂŚ. nie pamiĂŞtam dokÂładnie, jakie argumenty wyliczaÂła ale w pamiĂŞĂŚ zapadÂł mi motyw spĂłdnicy-symbolu zniewolenia. wg mnie, w tym momencie dr Dunin siĂŞ chyba zagalopowaÂła ze swoim radykalizmem :roll:
jak myÂślicie, miaÂła racjĂŞ, czy nie?
...and a Happy New Year!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

dunin

Post autor: zadra »

Say_No_To_Compromise pisze:przypomina mi siĂŞ felieton K. Dunin, gdy rozwodziÂła siĂŞ nad tym, co spĂłdnica moÂże symbolizowaĂŚ. nie pamiĂŞtam dokÂładnie, jakie argumenty wyliczaÂła ale w pamiĂŞĂŚ zapadÂł mi motyw spĂłdnicy-symbolu zniewolenia. wg mnie, w tym momencie dr Dunin siĂŞ chyba zagalopowaÂła ze swoim radykalizmem :roll:
jak myÂślicie, miaÂła racjĂŞ, czy nie?
nie pamieam takiego felietonu, na pewno Dunin nie byÂła przeciwko noszeniu spĂłdnic.
a odpowiadajÂąc na ostatnie pytanie: na pewno miaÂła, Dunin zawsze ma racjĂŞ! 8) :D
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ok, ok.
zakÂładam, Âże znasz wszystko, co Dunin wydaÂła, wiĂŞc pĂłki nie znajdĂŞ tego tekstu(a byÂło coÂś tam na temat ubioru) - mea culpa i obiecujĂŞ juÂż nie pisaĂŚ 'bzdur' pochopnie :?
wracajÂąc do Szczuki...
wyczytaÂłam dziÂś w 'Przekroju' Âże jest nominowana do 'ichnych' nagrĂłd. Jako powĂłd podano fakt, iÂż pokazaÂła Âże inteligencja telewizji baĂŚ siĂŞ nie musi oraz Âże kobiety sÂą pÂłciÂą sÂłabÂą, bynajmniej nie 'najsÂłabszym ogniwem'.
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Kobiety

Post autor: anialek »

A czy inteligencja baĂŚ siĂŞ giedyÂś musiaÂła Tv,chyba nie :?:
A jak mĂłwi tekst piosenki:-SÂłaba pÂłeĂŚ ,a jednak najsilniejsza."
A wogĂłle to poszukaj ten tekst Dunin,bo jestem ciekawa.ZresztÂą uwaÂżam,Âże kobiety sÂą silniejsze psychicznie od mĂŞÂżczyzn,czy nie zgodzicie siĂŞ ze mnÂą :?: Na pewnÂą siĂŞ szybko nie zaÂłamujemy,tak jak faceci :!:Kobiety gĂłrÂą :!: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Kobiety

Post autor: zadra »

anialek pisze:ZresztÂą uwaÂżam,Âże kobiety sÂą silniejsze psychicznie od mĂŞÂżczyzn,czy nie zgodzicie siĂŞ ze mnÂą :?:
nie! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Kobiety!

Post autor: anialek »

[quote="zadra"]proszĂŞ rozszeÂżyĂŚ ten temat,bo ja jednak bĂŞdĂŞ twierdziÂła,Âże sÂą. :D OczywiÂście nie moÂżemy generalizowaĂŚ :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Witam,jestem tu pierwszy raz! :D A w³¹czaj¹c sie do tematu,to uwa¿am,¿e kobiety s¹ silniejsze psychicznie od mê¿czyzn,ale nale¿y jeszcze wzi¹Ì pod uwagê kwestiê charakteru.Wtedy mo¿e siê okazaÌ ,¿e jest ró¿nie.
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Masz racjĂŞ

Post autor: anialek »

lilika pisze:Witam,jestem tu pierwszy raz! :D A w³¹czaj¹c sie do tematu,to uwa¿am,¿e kobiety s¹ silniejsze psychicznie od mê¿czyzn,ale nale¿y jeszcze wzi¹Ì pod uwagê kwestiê charakteru.Wtedy mo¿e siê okazaÌ ,¿e jest ró¿nie.
Masz racjĂŞ,waÂżny jest charakter czÂłowieka,ale z moich obserwacji wynika,ze kobiety majÂą mocniejszy charakter,bo nie myÂślÂą tylko o cobie,majÂą wiĂŞcej na gÂłowie niÂż faceci :!: Faceci to sÂą czĂŞsto bajkopisarze i egoiÂści :evil: Czyli lubiÂą fantazjowaĂŚ np:w kwestii kobiet.jakiej to oni nie mieli laski i co z niÂą nie robili :evil: Facet-erotoman gawĂŞdziarz :wink: OczywiÂście nie wszyscy,bo nie uogĂłlniajmy :!: :!: Pozdro :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

znam faceta. wpad³ w pop³och i niemal¿e zemdla³, gdy zobaczy³ swój rozciêty no¿em palec po chybionej próbie otworzenia puszki z tuùczykiem. ranka kwalifikowa³a siê na trywialny plasterek, on ¿¹da³ histerycznie co najmniej banda¿a z temblakiem, a najlepiej gdyby zrobi³ to lekarz po wezwaniu pogotowia...
znam faceta. po stracie mÂłodej Âżony zostaÂł samotnym ojcem, ktĂłry z zaciÂśniĂŞtymi zĂŞbami przeciwstawia siĂŞ Âżyciu i gra rolĂŞ tatusia i mamusi zarazem dla dwĂłjki swych dzieci w wieku szkolnym.
znam babkê. ma nieustaj¹c¹ 'chcicê' i ca³y repertuar z³oœliwoœci w zanadrzu gdy jej facet, po nerwówce w nowej pracy, nie mo¿e stan¹Ì na wysokoœci zadania. wtedy wyrabia normê z pomoc¹ zapoznanego w pokoju "sex24/7" chatownika.
znam babkê. w œrednim wieku, mia³a 3 synów. jeszcze w zesz³ym roku. ten œrodkowy zmar³ po 17 latach ¿ywota z ciê¿kim upoœledzeniem. najstarszy ma 21 lat i skoùczon¹ zawodówkê. najm³odszy ma retinopatiê, nie widzi. 7 lat, jeŸdzi w wózku. m¹¿ szablonowy - pije, nie pracuje.
i jest ona. potrafi siĂŞ uÂśmiechaĂŚ, a nawet czasem zaÂżartowaĂŚ...

macie racjĂŞ, nie generalizujmy.
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

WróÌmy do Kazi :!: W czoraj podoba³o mi siê,jak Kazia powiedzia³a w ,,Najs³abszym ogniwie"-,,Wygl¹dasz jak Jan niezbêdny",do jednego goœcia. :D :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

bo ten facet w swojej czerwonej koszulce z kolnierzykiem naprawdĂŞ wyglÂądal jak reklama folii samoprzylepnej.Dobrze jej siĂŞ nasunĂŞÂło to porownanie :lol:
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Wiecie,Âże dzisiaj na TVN24 nie byÂło programu,,Wydanie drugie poprawione",tylko jakaÂś komisja Âśledcza :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości