TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie rozumiem, czemu mieliby siĂŞ poddawaĂŚ?

Bardzo dobra stacja. Ciekawe reporta¿e, programy (Miasto kobiet, Œwiat wed³ug, czy Miejski ogrodnik). Myœlê, ¿e stacji dla kobiet lepiej siê po prostu nie da zrobiÌ. I co ciekawe, osobniki p³ci mêskiej tak¿e mog¹ znaleŸÌ dla siebie coœ ciekawego.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No kanaÂł siĂŞ rozwija to widaĂŚ. Grupa TVN w TVN Style inwestuje i bardzo dobrze. Tylko patrzeĂŚ kiedy TVN Style zacznie juÂż na siebie zarabiaĂŚ. :D WidaĂŚ rĂłwnieÂż Âże stacjÂą interesujÂą sie reklamodawcy, a jak wiemy duÂżo siĂŞ reklamuje tego co dla kobiet. :P Pewnie te Âświetne programy jakie tam sa nadawane majÂą teÂż dobrÂą oglÂądalnosĂŚ. :roll: WiĂŞc moÂżemy powiedzieĂŚ Âże TVN strzeliÂł w dziesiÂątkĂŞ z takim kanaÂłem. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

KaÂżdy kanaÂł tematyczny grupy ITI ma umieszczone logo z lewej strony ekranu. Czemu jednak TVNStyle ma logo w miejscu takim jak TVN :?: :!:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:KaÂżdy kanaÂł tematyczny grupy ITI ma umieszczone logo z lewej strony ekranu.
No nie kaÂżdy. :]

Monster pisze:Czemu jednak TVNStyle ma logo w miejscu takim jak TVN :?: :!:


Moim zdaniem lepiej wyglada w tym rogu niÂż kiedyÂś jak byÂł w lewym dolnym. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

jestem przeciwnego zdania
choĂŚby ze wzgledu na belki programĂłw nadawanych na tym kanale
wszystko lepiej wspĂłlgraÂło z logo tvn style
teraz tak dziwacznie i nie wyraÂźnie siĂŞ prezentuje
jednak szans na zmiane pozycji jakby nie ma
pytaÂłem w mailu o to
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze:jestem przeciwnego zdania
choĂŚby ze wzgledu na belki programĂłw nadawanych na tym kanale
wszystko lepiej wspĂłlgraÂło z logo tvn style
No tak ale czasem logo TVN Style zasÂłaniaÂło napisy... :]
tobi pisze:teraz tak dziwacznie i nie wyraÂźnie siĂŞ prezentuje
Mi siĂŞ tak podoba. :] I widocznie tym zw TVN Style teÂż. :roll:

Dodam rĂłwniezÂż Âże czĂŞsto zmieniajÂą kolor tvn w logo w oprawie graficznej (sama oprawa teÂż czesto jest zmieniana). Teraz jest takie jak na zdjĂŞciu powyÂżej, a wzeÂśniej byÂło szare. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WkoĂącu zmienili stronĂŞ TVN Style. :p Poprzednia byÂła bardzo uboga w informacje, a ta jest bardzo dobra. :spoko: Podoba mi siĂŞ pomysÂł z ankietÂą oraz forum. :D No i rĂłwniez jest dziaÂł aktualnoÂści. :D Mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie aktualizowana... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rzeczywiœcie. Bardzo ³adna, nawi¹zuje do oprawy stacji, a tak¿e bogata w informacje. Nawet przepisy s¹. Obecnie jest najlepsz¹ stron¹ kana³ów ITI.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czy ŒWIAT WED£UG..... wróÌi na antene TVN Style?
DziÂś w programie na http://tvnstyle.pl/program.html piszÂą, Âże o 21 ma byĂŚ nadany program, a tu...POlska od kuchni. I w dziale programy-nie ma programu ÂŚWIAT WEDÂŁUG.... LubiÂłem ten program, lubie gospodynie, program w sam raz na antene TVN Style.
Ah...pech, jak nie miaÂłem TVN Style Iwona Radziszewska byÂł na wizji, jak juÂż mam, to jej nie ma
nie za duÂżo tego jedzenia na TVN Style, Nigella gryzie, Polska od kuchni....co jeszcze
W przyszÂłym roku bĂŞdÂą chyba co 3 godziny programu w stylu WF
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba za tydzieĂą na TVN Style 0 22 startuje program "Kulisy telewizji".

Magazyn ten powinien zainteresowaĂŚ wszystkich tych, ktĂłrych ciekawi telewizja od kuchni (czyli mnie 8) 8) :D :D ). Autorzy magazynu odwiedzÂą plany takich produkcji TVN jak: "Niania", "Magda M.", "Kryminalni", czy "Szymon Majewski Show".


Bardzo sie ciesze ze bedzie teki program nawet o dobrej godzinie bo o 22 we wtorek raczej nic nie oglÂądam. :] ÂŚwietny pomysÂł... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Super Ekspress pisze:Woli prasĂŞ od telewizji
Iwona Radziszewska odeszÂła z TVN Style
Radziszewska ma byĂŚ szefowÂą pisma dla kobiet przygotowywanego przez G+J Polska, jak podaje Press Serwis.

- Rozwi¹zaliœmy umowê z pani¹ Radziszewsk¹ - potwierdza Anna Sawa z biura prasowego TVN Style, ale szczegó³ów jej odejœcia nie chce ujawniÌ. Dotychczasowy numer telefonu Radziszewskiej jest ju¿ nieaktualny. - Mój numer telefonu uleg³ zmianie. Proszê zatem absolutnie siê nie nagrywaÌ. Pozdrawiam - p³ynie g³os z jej automatycznej sekretarki. Mówi siê, ¿e odejœcie Radziszewskiej z TVN Style by³o nieuniknione. - Odk¹d jej m¹¿ przeniós³ siê z TVN do telewizji publicznej (Piotr Radziszewski od wrzeœnia ub.r. jest dyrektorem biura programowego TVP SA - przyp. red.), pozycja Radziszewskiej by³a zachwiana - twierdzi nasz informator. - Rzadko pokazywa³a siê w pracy. Mówi³a, ¿e ma problemy z krêgos³upem, przynosi³a zwolnienia, ale w jej chorobê niewiele osób uwierzy³o. Dla wszystkich by³o jasne, ¿e szuka nowej roboty - mówi dalej.

Wspó³pracownicy dziennikarki twierdz¹, ¿e coraz czêœciej myœla³a o tym, by zwolniÌ tempo pracy, wyciszyÌ siê i mieÌ czas dla swojego synka Micha³ka (7 l.), nazywanego przez ni¹ pieszczotliwie Misiem. - Mówi³a nawet o powiêkszeniu rodziny - dodaje informator. Teraz z pewnoœci¹ znajdzie na to czas.

Radziszewska nie jest pierwszÂą dziennikarkÂą, ktĂłra opuszcza telewizjĂŞ dla prasy. WczeÂśniej zrobiÂły to: Jolanta PieĂąkowska - zamieniÂła WiadomoÂści na "TwĂłj Styl", a Monika Richardson zostaÂła niedawno redaktor naczelnÂą "ZwierciadÂła".
:shock: :shock: Ale zaskoczekie. Szefowa odeszÂła od swojego "dziecka". :roll: Wielka szkoda bardzo fajnie prowadziÂła swĂłj program... No to teraz ciekawe kto bĂŞdzie nowym szefem TVN Style. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

Jak donosz¹ WirtualneMedia Iwonê Radziszewsk¹ na stanowisku szefowej TvnStle zast¹pi Yvette ¯ó³towska-Darska, dyrektor ds. kana³ów tematycznych w TVN 24.

TrochĂŞ szkoda Âże tak jak to napisaÂłeÂś odeszÂła od swojego dziecka. No ale to jest dla niej nowe wyzwanie prowadziĂŚ gazetĂŞ dla kobiet. Zobaczymy jak sobie w tej roli poradzi.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hmm Yvette ¯ó³towska-Darska to chyba raczej nie dziennikarka, a na tym miejscu w³aœnie najlepiej by by³o gdyby by³a to dziennikarka. :roll: No ale zobaczymy jak ta pani bêdzie prowadziÌ TVN Style. :roll:

No i ÂżyczĂŞ pani Iwonie i jej gazecie takich samych sukcesĂłw jak z TVN Style. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ma³y szczegó³ ale jednak biuro reklamy TVN Style zmieni³o barwy. Na górze s¹ 3 twarze kobiecej telewizji - zamiast oka, które by³o w spotach promuj¹cych kana³...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a twarz Âśrodkowa to kto....jak nie Iwona Radziszewska?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość