Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A to nie jest filmik montowany przez epsztajnka przypadkiem :shock: :shock:

A co do komentarzy to widaÌ, ¿e Joasia potrafi wzbudzaÌ najró¿niejsze emocje.
Co do ostatniego komentarza, to znĂłw co tu duÂżo mĂłwiĂŚ.
Po prostu ktoÂś nie potrafi zrozumieĂŚ, Âże pisanie tu na forum to jest zabawa, juÂż abstrachujÂąc od tego, Âże bardzo ceniĂŞ Joasie.

Ale potwierdza siĂŞ opinia Niki- jesteÂśmy sÂławni :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

heidel1985 (9 godz. temu) Oznaczono jako spam
Pani Joasia ma w sobie du¿o wdziêku i bardzo ³atwo jest siê Ni¹ zauroczyÌ. Trzeba uwa¿aÌ,¿eby nie przekroczyÌ pewnej granicy,bo mo¿na wpaœÌ do bagna z którego trudno siê wygrzebaÌ. W internecie na pewnym forum mo¿na spotkaÌ kilka klinicznych przypadków osób,które nie potrafi³y powiedzieÌ sobie dosyÌ.
czy to o nas chodzi ?? :shock:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

czy to o nas chodzi ??
Zdaje siĂŞ, Âże tak :devil: :devil: . Aczkolwiek ja siĂŞ z tym nie zgodze, bo moÂże jesteÂśmy nienormalni ale to pisanie tu to przecieÂż przede wszystkim zabawa- z resztÂą juÂż siĂŞ powtarzam. Bo to nie jest przecieÂż tak, Âże nic poza AÂśkÂą nie widzimy.
Ale co ja bĂŞdĂŞ tÂłumaczyÂł, waÂżne Âże my wiemy o co chodzi...

PS. Czy my jako koalicja ostatnio nie staliÂśmy siĂŞ jakoÂś atakowani :devil:
I to ze wszystkich stron. Czy my jesteÂśmy aÂż takimi wrĂŞcz terrorystami niezrĂłwnowaÂżonymi :shock: :shock: PrzecieÂż inni teÂż majÂą swoich ulubieĂącĂłw i duÂżo o nich piszÂą i nie sÂą tak atakowani :devil: :devil: :devil:



Ps. Joasia nas prosi byÂśmy jej dali jakiÂś znak, jeÂśli mamy ochote :shock:
Joasiu, ja mam ochote :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ciekawe czy Joasia podziela poglÂądy tego jegomoÂścia :mhm: oby nie :nie: bo to by znaczyÂło Âże Joasia tak na prawdĂŞ nie zna nas ;(
Aczkolwiek ja siĂŞ z tym nie zgodze, bo moÂże jesteÂśmy nienormalni ale to pisanie tu to przecieÂż przede wszystkim zabawa- z resztÂą juÂż siĂŞ powtarzam. Bo to nie jest przecieÂż tak, Âże nic poza AÂśkÂą nie widzimy.
My chyba osobÂą ktĂłre sÂą przemÂądrzaÂłe ,ktĂłre nie lubiÂą Joasi i ktĂłre nie majÂą poczucia humoru jakÂą krzywdĂŞ wyrzÂądzamy :shock:
Wcale ale to wcale nie jest mi tych osĂłb Âżal -niech sobie cierpiÂą :devil: niech im siĂŞ od tego wrzody porobiÂą :devil:
PS. Czy my jako koalicja ostatnio nie staliÂśmy siĂŞ jakoÂś atakowani :devil:
Widzisz Arczi a ostatnio skakaliÂśmy sobie do gardeÂł jak donosiliÂśmy na siebie nawzajem :rozglada: a teraz w obliczu wspĂłlnego wroga jednoczymy siĂŞ :D
I to ze wszystkich stron.
MĂłj drogi to chyba atakuje nas ten ukÂład o ktĂłrym mĂłwiÂł Pan Premier a moÂże sam Szatan :shock: :shock: :shock:
PrzecieÂż inni teÂż majÂą swoich ulubieĂącĂłw i duÂżo o nich piszÂą i nie sÂą tak atakowani :devil: :devil: :devil:
MoÂże i sÂą ale my nic nie wiemy :nie:
Ps. Joasia nas prosi byÂśmy jej dali jakiÂś znak, jeÂśli mamy ochote :shock:
Joasiu, ja mam ochote :devil:
niestety nie do nas ten tekst ;(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Co za cholera jedna umieÂściÂła mĂłj filmik na YouTube bez pytania mnie o zgodĂŞ ???
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
No dobrze.... uspokĂłj siĂŞ trochĂŞ panie Bronek..... przecieÂż przez umieszczenie tego filmiku na tym forum , w zasadzie juÂż go upubliczniÂłeÂś... :hmm: :hmm: :hmm:
Ostatnio zmieniony sobota 18 sie 2007, 22:42 przez epsztajnek, łącznie zmieniany 1 raz.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

epsztajnek pisze:Co za cholera jedna umieÂściÂła mĂłj filmik na YouTube bez pytania mnie o zgodĂŞ ???
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
No dobrze.... uspokĂłj siĂŞ trochĂŞ panie Bronek..... przecieÂż przez umieszczenie tego filmiku na tym forum , w zasadzie juÂż go upubliczniÂłem... :hmm: :hmm: :hmm:
ale nie do koĂąca tej osobie wolno byÂło :shock: Nie podaÂł autora i serwisu z jakiego pochodzi :shock:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

adam pisze:Ciekawe czy Joasia podziela poglÂądy tego jegomoÂścia oby nie bo to by znaczyÂło Âże Joasia tak na prawdĂŞ nie zna nas
Wypada wierzyĂŚ ,Âże Joasia ma dystans do siebie i poczucie humoru ;)
Po tym filmiku oceniajÂąc-wydaje siĂŞ,Âże jest na to duza szansa ;)
Nie uwÂłaczajÂąc Joasia teÂż musi byc trochĂŞ ... bo mĂłwiÂą,Âże dziennikarz telewizyjny musi byc zwariowany :tanczy:
My chyba osobÂą ktĂłre sÂą przemÂądrzaÂłe ,ktĂłre nie lubiÂą Joasi i ktĂłre nie majÂą poczucia humoru jakÂą krzywdĂŞ wyrzÂądzamy
Wcale ale to wcale nie jest mi tych osĂłb Âżal -niech sobie cierpiÂą niech im siĂŞ od tego wrzody porobiÂą
Nam zazdroszczÂą poczucia humoru i pewnie trochĂŞ tego rzekomo klinicznego uwielbienia Joasi,AÂśce urody i talentu.. :tanczy:
Po co siĂŞ spinaĂŚ -trzeba byc optymistycznie nastawionym do Âżycia :aniol:
Poza tym ³adnie to uj¹³eœ - juz siê nie sile ¿eby nie wypaœÌ blado przy Tobie :devil:
Widzisz Arczi a ostatnio skakaliÂśmy sobie do gardeÂł jak donosiliÂśmy na siebie nawzajem a teraz w obliczu wspĂłlnego wroga jednoczymy siĂŞ
Cecha narodowa-jednoczyc sie na wojenki :tanczy: WkoĂącu wystĂŞpujecie pod JoasiowÂą banderÂą :tanczy: A to zobowiÂązuje :P
MĂłj drogi to chyba atakuje nas ten ukÂład o ktĂłrym mĂłwiÂł Pan Premier a moÂże sam Szatan
Uk³ad jest.I to piekielnie silni skoro nawet do naszego rz¹du by³ w stanie podsun¹Ì tak¹ osobe jak... :tanczy:
W sumie nigdy bym nie posÂądziÂł ,Âże pan j.KaczyĂąski zna siĂŞ na rzeczy :szalony:
MoÂże i sÂą ale my nic nie wiemy
Trzeba zrobic inwigilacjĂŞ :shock:

P.S JakaÂś taka atmosfera zawisÂła jakbyÂśmy robili cos zÂłego :shock:
No to chyba musimy zaczac opisywaĂŚ kaÂżda historiĂŞ z Prosto z Polski od poniedziaÂłku -bĂŞda wszyscy zadowoleni :brawa:
BĂŞdziemy beznamiĂŞtni :spiewa: :spiewa: :spiewa:
Ale kaÂżdy kliniczny przypadek obiecuje ,Âże juÂż nie bedzie :devil:
:tanczy: :tanczy: :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obejrza³em... Joaœka przeurocza :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: Z minami, jakie stroi, œmia³o by mog³a wystêpowaÌ po pó³nocy w programach typu "Zadzwoù na woln¹ liniê" :devil: Najlepszy by³ tekst o koledze, który ma "lepkie rêce", a Joaœka twierdzi, ¿e "jest z ¿elaza". Nieczu³a na podrywy w pracy ;) No i wiele dajacy do myœlenia tekst, "o rêkach, które j¹ od wieków topi¹" :hmm: A z t¹ mikrofono-lokówk¹ to przesada. Na osiem minut materia³u raptem jeden raz przejecha³a mikrofonem po w³osach, a tak ca³y czas rêk¹. No i okazuje siê, ¿e "bara, bara" to zainicjowa³ kamerzysta :spiewa:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

dokÂładnie tak :):) Asia przeuroczÂą IstotkÂą jest :):)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JoaÂśka twierdzi, Âże "jest z Âżelaza".
Nas nie jest jednak w stanie wytrzymaĂŚ :devil:
No i wiele dajacy do myÂślenia tekst, "o rĂŞkach, ktĂłre jÂą od wiekĂłw topiÂą" :hmm:
TeÂż z maxxxem duzo o tym pisaliÂśmy i uznaliÂśmy ze to chodzi o narzeczonego :shock:
A z tÂą mikrofono-lokĂłwkÂą to przesada. Na osiem minut materiaÂłu raptem jeden raz przejechaÂła mikrofonem po wÂłosach, a tak caÂły czas rĂŞkÂą.
Te kilka sekund dla mnie i dla Maxxxa to caÂłe Âżycie :spiewa:
No i okazuje siĂŞ, Âże "bara, bara" to zainicjowaÂł kamerzysta :spiewa:
Ale Joasia wykaza³a siê doskona³¹ znajomoœci¹ tekstu :devil: Mo¿e wspólnie z panem kamerzyst¹ sobie to spiewali :devil:
Wypada wierzyĂŚ ,Âże Joasia ma dystans do siebie i poczucie humoru ;)
Obawiam siĂŞ Âże szybko sie obraÂża :stop:
Cecha narodowa-jednoczyc sie na wojenki :tanczy: WkoĂącu wystĂŞpujecie pod JoasiowÂą banderÂą :tanczy: A to zobowiÂązuje :P
I jak to Joasia ma w zwyczaju jej armia nie zostanie za ciĂŞÂżkie boje nagrodzona Âładnym uÂśmiechem na poÂżegnanie :devil:
Uk³ad jest.I to piekielnie silni skoro nawet do naszego rz¹du by³ w stanie podsun¹Ì tak¹ osobe jak... :tanczy:
W sumie nigdy bym nie posÂądziÂł ,Âże pan j.KaczyĂąski zna siĂŞ na rzeczy :szalony:
MĂłj BoÂże jedziemy z KaczyĂąskimi na jednym wĂłzku :shock: WszĂŞdzie ten wstrĂŞtny ukÂład :shock:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

My chyba osobÂą ktĂłre sÂą przemÂądrzaÂłe ,ktĂłre nie lubiÂą Joasi i ktĂłre nie majÂą poczucia humoru jakÂą krzywdĂŞ wyrzÂądzamy
Wcale ale to wcale nie jest mi tych osĂłb Âżal -niech sobie cierpiÂą niech im siĂŞ od tego wrzody porobiÂą
Nic dodaÌ, nic uj¹Ì :tanczy: :tanczy:
Widzisz Arczi a ostatnio skakaliÂśmy sobie do gardeÂł jak donosiliÂśmy na siebie nawzajem a teraz w obliczu wspĂłlnego wroga jednoczymy siĂŞ
No wÂłaÂśnie, mieliÂśmy na siebie kompromitujÂące materiaÂły,a teraz to nas prĂłbujÂą kompromitowaĂŚ. Ale my siĂŞ nie ugniemy i stawimy czoÂła wrogu :devil: :devil:
MĂłj drogi to chyba atakuje nas ten ukÂład o ktĂłrym mĂłwiÂł Pan Premier a moÂże sam Szatan

A tam to oprĂłcz Szatana i inni szatani byli czynni :shock: :shock:
AÂż strach pomyÂśleĂŚ kogo on inspiruje do tej walki z nami 8)
niestety nie do nas ten tekst
;( ;( ;(
Wypada wierzyĂŚ ,Âże Joasia ma dystans do siebie i poczucie humoru
Po tym filmiku oceniajÂąc-wydaje siĂŞ,Âże jest na to duza szansa
Mam wraÂżenie, Âże tak jest :tanczy: :tanczy: Joasia okazaÂła siĂŞ byĂŚ bardzo sympatycznÂą osobÂą 8)
Uk³ad jest.I to piekielnie silni skoro nawet do naszego rz¹du by³ w stanie podsun¹Ì tak¹ osobe jak...
W sumie nigdy bym nie posÂądziÂł ,Âże pan j.KaczyĂąski zna siĂŞ na rzeczy
Zawsze wiedzia³em, ¿e coœ mnie z Kaczyùskim ³¹czy :shock: :shock:
A z tÂą mikrofono-lokĂłwkÂą to przesada.
TeÂż myÂślaÂłem, Âże to jest coÂś wiĂŞcej. A tu raz ciachnĂŞÂła po wÂłosach i tyle :? :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie zauwa¿yliœcie, ¿e Joasia dzisiaj prowadzi serwisy w "Dzieù Dobry TVN"? :uhh: Có¿ za niedopatrzenie fanów. :hmm: Teraz ju¿ nie wystarczy œledziÌ TVN24. :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Marcin pisze:Nie zauwa¿yliœcie, ¿e Joasia dzisiaj prowadzi serwisy w "Dzieù Dobry TVN"? :uhh: Có¿ za niedopatrzenie fanów. :hmm: Teraz ju¿ nie wystarczy œledziÌ TVN24. :devil:
Ale wpadka -ale nikt siĂŞ jej tam nie spodziewaÂł :shock:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No to panowie, w³¹czacie TVN. W³aœnie siê zaczyna.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Marcin pisze:Nie zauwa¿yliœcie, ¿e Joasia dzisiaj prowadzi serwisy w "Dzieù Dobry TVN"? :uhh: Có¿ za niedopatrzenie fanów. :hmm: Teraz ju¿ nie wystarczy œledziÌ TVN24. :devil:
:shock: :shock: :shock: Co za niedpoatrzenie :shock: :shock:
Adam i co nie uwieczniÂłeÂś Naszej Panny :shock: :shock: :shock:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości