[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Cytując klasyka "...dziś było żałośnie...". Mimo, że po raz pierwszy w przeciągu III edycji słychać było wokale, oraz odpadła osoba, która odpaść powinna już dawno, odcinek był strasznie "amatorsko" zmontowany.
Gra świateł to jakaś porażka, przy takich możliwościach tego studia...
Mało działo się na scenie, o ile w 1 odcinku live był nadmiar tancerzy i scenografii, teraz tego zabrakło.
Jak na półfinał to żartem jest brak promocji odcinka w internecie, informacje na ten temat tylko na oficjalnej stronie...

Pozytyw na koniec.
Odcinek w porównaniu do poprzednich to ogromna zmiana na plus, niestety konkurencji nie prześciga. Śledziłem finał TVoP i muszę powiedzieć, że strasznie zostałem zaskoczony. Nie ma porównania do dotychczasowych finałów XF. Szkoda... :(
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Też śledziłem finał i był dosyć kiepski, przede wszystkim realizowanie marzeń niespełnionych jurorów było dobijające.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Kiepski? Dla mnie dziś "TVoP" tutaj zupełnie prześcignął "X Factora" - było dziś dużo prawdziwej muzyki na żywo - i to na pierwszym miejscu, i naprawdę dużo się działo, a to ważne w widowiskach. Co prawda półfinału "X Factora" jeszcze nie widziałem, ale wątpię, by realizacyjnie przebił dzisiejszy finał "TVoP" (choć mam nadzieję, że źle nie było ;) ).
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Wyobrażam sobie, że producenci musieli być "wniebowzięci" gdy okazało się, że w dogrywce stają Maja i Grzegorz :D Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tam Grzegorza i cały czas liczę, że to on wygra, bo wg mnie najbardziej na to zasługuje oraz ma największy potencjał spośród całej trójki. Nie będzie mu łatwo, skoro dzisiaj był w dogrywce, ale pamiętajmy też, że fani Mai też na kogoś będą głosować.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Mam nadzieję że NIE BĘDZIE KOLEJNEJ EDYCJI TEGO PROGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!! Niech TVN zakupi lepszy format, albo powróci do Tańca z gwiazdami w to miejsce
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Zdaje się, że XF to jeden z najdroższych i najlepszych formatów- i nie jest to moje zdanie, tylko tak mówią statystyki. Taniec z gwiazdami gdzieś od 8. serii nie miał sensu bo nie zapraszał gwiazd tylko celebrytów z TVNu a poza tym programy tego typu się przejadły.

A XF ma takie wyniki, bo jest zaniedbywany i rzucany w najgorszy dla siebie czas emisji. Chciałbym zobaczyć wyniki jesienią w sobotę o 20 z 4. jurorem i dobrze wybranymi finalistami. 5 mln by pękło jak nic. Jednak jeśli program ma się odbywać tak jak dotychczas, to również wolę żeby go zdjęli. BTW na jego miejscu pewnie puszczą docu soap więc wcale tak się nie ciesz ;/
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

SevenUP pisze:Chciałbym zobaczyć wyniki jesienią w sobotę o 20 z 4. jurorem i dobrze wybranymi finalistami. 5 mln by pękło jak nic.
Jestem pewien, że nie. To już nie te czasy, kiedy show jest popularne, a w szczególności show, które zostało nieco zniszczone przez stację. W przypadku tego programu nic już raczej nie pomoże. Zresztą na oglądalność pokroju 5 mln widzów mogą teraz liczyć tylko niektóre seriale TVP, ale i to do czasu.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No i taka oglądalność zdarzyła się Xf i Mam Talent...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Parę lat temu. Jak TVN miał udziały w rynku powyżej 16 proc. a często i powyżej 17 proc.
To co kiedyś było, nie znaczy, że będzie ponownie. Teraz udziały spadły, widownia się odwróciła na rzecz stacji tematycznych. To przecież wydaje się oczywiste, że TVN, TVP i Polsat tracą teraz na oglądalności i będą tracić. Nie ma chyba nawet żadnego medioznawcy lub innego eksperta który twierdziłby inaczej, a badania Nielsena tylko to potwierdzają.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Tak samo jest np. w Wielkiej Brytanii, tylko że tam w latach 2009-2010 umieli zrobić z tego wielki hit telewizyjny który oglądało nawet 15 milionów osób.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

a ja myślę , że gdyby x factor był nadawany w styczniu w niedziele to dalej miałby ogl. 5 mln ;/ !
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Jeszcze stacja zrobi z podkulonym ogonem 14 sezon "Tańca". Zobaczycie :)
Liczą się tylko Fakty.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

aku rat jeśli chodzi o tzg to przecież wiadomo , z wraca , więc nie z podkulonym ogonem tylko po przerwie po prostu wróci ;/
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Najprawdopodobniej wróci, ale nie jesienią, bo wtedy MT, Masterchef, nie ma kiedy. Wiosną może być YCD oraz TzG. Obstawiam że tak zrobi TVN.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Poza występem Edyty Górniak z uczestnikiem programu, prawdopodobnie wykona ona kawałek z Mattem Duskiem https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości