Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Black, jesteÂś niekonsekwentny. NapisaÂłeÂś ostatnio, Âże nie zarzuczasz popoÂłudniowym formuÂły, tylko nie oglÂądasz ich, bo nie godzisz siĂŞ z widokiem Anity o 16:45 - wolisz jÂą o 19. Teraz natomiast piszesz "marnych popoÂłudniowych". To co w koĂącu sÂądzisz o popoÂłudniowych?

Uwa¿am, ¿e jak na wydanie popo³udniowe s¹ badzo dobre, o niebo lepsze od Teleexpressu. Fajna pora nadawania, super prezenterki (choÌ Anita zas³uguja na g³owne, jak i Patrycja te¿...), ³adne ozdobniki, fajne kadrowanie, niez³e loty kamerowe. Czasami nieco gorzej jest z materia³ami. Wielkie plusy to obecnoœÌ o 16:45 sportu i pogody.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to teraz Anita jest 3 razy w tygodniu :?:
nie mam od wrzeÂśnia TVN24 jak na razie i pozostajÂą mi FAKTY :cry: bywa ona w Dniu czy tylko w Âśrodowym Poranku
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Anita wiĂŞc bedzie prowadziĂŚ pierwsze wydanie "FaktĂłw" po wyborach:):)
Wróciłem!!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Pierwsze po wyborach, ale nie w dniu wyborĂłw!!!!! :twisted: :twisted: PoinformowaÂła o tym, Âże bĂŞdzie w poniedziaÂłek, na zakoĂączenie FaktĂłw, ale zrobiÂła to jakoÂś dziwnie :roll: MyÂślĂŞ, Âże nie tylko z tego powodu, iÂż w poniedziaÂłki zwykle ma wolne, ale daÂła do zrozumienia, Âże nie jest zadowolona z faktu, iÂż ominie jÂą praktycznie caÂła wyborcza gorÂączka i jak zwykle zostanie jej powierzony jakiÂś ochÂłap!!! :twisted:
Marcin pisze:Black, jesteÂś niekonsekwentny.
Fiu, fiu, fiu! To mi pachnie wojnÂą :lol:

Poza tym, wracajÂąc do FaktĂłw, wdzianko i fryzura te same, co wczoraj, zaÂłoÂżyÂła tylko inny topik :D Zapowiedzi pozostawiajÂą wiele do Âżyczenia :? Nie ma w nich Âżycia, chociaÂż jedna mi siĂŞ podobaÂła :D Nie pamiĂŞtam dokÂładnie, ale pojawiÂła siĂŞ tam rymowanka ,,agitacja - grawitacja'' :D Anita pobawiÂła siĂŞ - swoim sposobem - sÂłowami :D
Aha, kiedy zaprasza³a na g³ówne Fakty wykona³a sooper ruch rêk¹, jak przy prasowaniu, tym razem nie na desce do prasowania, tylko na ,,mównicy'' i prasowa³a nie ciuch, tylko kartki, ale przeprasowa³a je bardzo energicznie :D Albo inna interpretacja gestu: ruch ten przypomina³ sprz¹tanie py³ku lub zgniecionej muchy ze stolika :lol: Wtedy sobie wyobrazi³am, ¿e mimo i¿ siê uœmiecha, w myœlach zgniata dzisiejszego prowadz¹cego /-c¹ Fakty g³ówne :evil2: , które jak pisze Marcin nale¿¹ siê Anicie
tobi pisze:bywa ona w Dniu czy tylko w Âśrodowym Poranku
Niestety, DzieĂą na Âżywo nie dla Anity :twisted: Nie majÂąc TVN24 praktycznie tracisz jeden MARNY [ :lol: ] Poranek!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

TrochĂŞ capsĂłw :D :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


_____________________________________________________________

TrochĂŞ "przerĂłbek" :D :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps: KtĂłre ztych "przerĂłbek" najbardziej siĂŞ wam podoba :?:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁadne capsy :D I znowu uchwyciÂłeÂś AnitĂŞ - po raz kolejny gratulujĂŞ refleksu :brawo: :D
PrzerĂłbki... hmmm... to ogniste serce :D a zresztÂą wszystkie Âładnee :D Tylko pousuwaĂŚ z nich logo tvn-u i jest bomba :D

Nie Funcky, wojny nie bĂŞdzie :wink: ChociaÂż jeszcze nikt nigdy nie zarzuciÂł mi niekonsekwencji...
Marcin pisze:NapisaÂłeÂś ostatnio, Âże nie zarzuczasz popoÂłudniowym formuÂły, tylko nie oglÂądasz ich, bo nie godzisz siĂŞ z widokiem Anity o 16:45 - wolisz jÂą o 19. Teraz natomiast piszesz "marnych popoÂłudniowych".
Ja, Black Jack, kiedykolwiek napisa³em, ¿e nie mam nic do zarzucenia formule popo³udniowych :shock: Proszê odszukaj te moje s³owa, bo nie wierzê, ¿e kiedyœ tak¹ bzdurê mog³em napisaÌ :shock: A jeœli napisa³em coœ pozytywnego, to chyba traktowa³o to o efektach specjalnych: ozdobnikach, wielkim ekranie, lataj¹cych kamerach, eksponowaniu rewelacyjnej figury Anity :roll: Ale jeœli pisa³em pozytywnie o poziomie merytorycznym, to musia³em byÌ pijany albo pozostawaÌ pod wp³ywem jakiejœ przyjemnoœci :? Otó¿, w ramach bycia konsekwentnym, piszê, ¿e fakty popo³udniowe, to jest najbardziej denny ze wszystkich programów informacyjnych. Wydanie popo³udniowe ma mieÌ charakter flasha, ale ma³o z niego siê przeciêtny widz dowiaduje, bo daje siê wyczuÌ naœladownictwo g³ównych, ale czasu jest mniej, wiêc materia³y s¹ bardzo ogólnikowe, to ju¿ teleexpress jest wymowniejszy w swojej formule :!: :!: I niestety, co najgorsza, Anita zdaj¹c sobie sprawê z tego, jak j¹ upokorzono, degraduj¹c do tak niskiego poziomu, totalnie sobie olewa sprawê i w ogóle siê nie wysila przy uk³adaniu zapowiedzi, które s¹ krótkie, ma³o treœciwe i ubogie stylistycznie :sad: Gdybym nie zna³ Anity z czasów, gdy prowadzi³a g³ówne, machn¹³bym na to wszystko rêk¹, ale pó³tora roku temu ogl¹da³em zupe³nie inn¹ Anitê ;( Nie uwa¿am wcale g³ównych za karierowy laur dla Anity, szczerze mówi¹c ogl¹da³em je tylko i wy³¹cznie dla Anity, bo gdzieœ po dwu miesi¹cach znudzi³a mnie schematycznoœÌ tego programu i prezentowanych w nim materia³ów. Ale ogl¹da³em i delektowa³em siê sposobem prowadzenia. I wtedy, pó³tora roku temu jeszcze nie spodziewa³em siê, ¿e Anitê spotka tak niesprawiedliwy los :twisted:
Funckyrella pisze:ruch ten przypomina³ sprz¹tanie py³ku lub zgniecionej muchy ze stolika :lol: Wtedy sobie wyobrazi³am, ¿e mimo i¿ siê uœmiecha, w myœlach zgniata dzisiejszego prowadz¹cego /-c¹ Fakty g³ówne :evil2: , które jak pisze Marcin nale¿¹ siê Anicie
Fajna interpretacja gestu :evil2: Ale nie byÂłbym pewien jej sÂłusznoÂści. Aktualnie jestem zdania, Âże Anita jest juÂż pogodzona ze swoim losem ;( wyzuto jÂą w 100% z ambicji pewnymi posuniĂŞciami :twisted: Bo jak inaczej tÂłumaczyĂŚ to, Âże ona, mimo iÂż jej sytuacja nie ulega poprawie, godzi siĂŞ na wszystko i caÂły czas marnuje swĂłj talent pozostajÂąc w tvn... :roll:

PS Sorry za jeszcze wiêksz¹ ni¿ zwykle niespójnoœÌ w wypowiedzi, ale w³aœnie jestem pod wp³ywem pozosta³oœci pewnej przyjemnoœci :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anita werner

Post autor: salladyn »

Jezu pierwszy raz widzĂŞ Âżeby Anita tak seksownie wyszÂła na capsach.AÂż chciaÂłoby siĂŞ zadbaĂŚ razem z AnitkÂą by populacja na Âświecie nie spadÂła 8) ChoĂŚ jestem wiernym fanem Justyny Pochanke to muszĂŞ przyznaĂŚ Âże na tych ostatnich capsach Anita wyszÂła szalenie pociÂągajÂąco.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ehhh Yotomasz dziĂŞki za capsy bo opuÂściÂłam dzisiejsze Fakty niestety :D
Black Ty siĂŞ coraz bardziej zÂłoÂśliwy robisz :evil2: podoba mi siĂŞ to :D:D

co do strojĂłw to racja te fakotwe sa o wiele brzydsze niestety...
caÂłe Fakty popoÂłudniowe sÂą teÂż gorsze... nawet o poranka. Zapowiedzi trwajÂą kilka sekund :twisted: i tyle to jest jak porĂłwnywanie Wiadomosci i Kuriera... albo WiadomoÂści i Panoramy... bez sensu.
PS Sorry za jeszcze wiêksz¹ ni¿ zwykle niespójnoœÌ w wypowiedzi, ale w³aœnie jestem pod wp³ywem pozosta³oœci pewnej przyjemnoœci
Black :drunk: coÂś o kadrze nauczycielskiej mĂłwiÂłeÂś ??? :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie Kamuii, no co Ty :lol: ZaszczepiÂłem siĂŞ wczoraj przeciw grypie, ale nie wiem, co tak wÂłaÂściwie zrobiÂła ze mnÂą pani pielĂŞgniarka, bo po zabiegu czuÂłem siĂŞ bÂłogo, jak bym byÂł na lekkim haju :lol: :wink:
salladyn pisze:na tych ostatnich capsach Anita wyszÂła szalenie pociÂągajÂąco.
Ehhh... skoro dopiero teraz to dostrzegÂłeÂś, to znaczy, Âże nieuwaÂżnie do tej pory patrzyÂłeÂś na AnitĂŞ :D
kamuii pisze:opuÂściÂłam dzisiejsze Fakty niestety :D
No to w takim razie, do kogo Anita wczoraj tak siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła na koniec i zaprosiÂła na poniedziaÂłek, skoro ja teÂż nie oglÂądaÂłem popoÂłudniowych :roll: Ahaaaaa :!: Funcky jest tÂą szczĂŞÂściarÂą :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ona siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła bo w koĂącu musi szanowac tego jednego czy 2 widzĂł :evil2: ktĂłrzy oglÂądaja popoÂłudniowe :twisted: szczegĂłnie Âże oglÂądajÂą tylko dla niej ;)
btw... ja ide na szczepienie next week ;) mĂłwisz ze tak miÂło ???;)
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja oglÂądam, jestem wiernÂą oglÂądaczkÂą F. popoÂłudniowych :D ChoĂŚ teÂż uwaÂżam, Âże to nie miejce dla Anity!
Tradycyjnie, nie ma Anity, w¹tek ,,le¿y i kwiczy'' :? Ciekawe, co ona porabia w czasie wolnym? Bo ma go przecie¿ sporo, pracuje tylko trzy dni w tygodniu, mimo i¿ na scenie politycznej dzieje siê sporo, to stacja TVN radzi sobie bez niej :? :roll: Dzieci rodziÌ jeszcze nie ma zamiaru, na ¿adne g³oœne imprezy nie chodzi :?: Powinna zatem wepchn¹Ì siê do ,,Taùca z gwiazdami'' :lol:
Ale najprĂŞdzej zobaczymy jÂą w Faktach popoÂłudniowych jutro - jeÂśli nie blefowaÂła w piÂątek :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze:btw... ja ide na szczepienie next week :wink: mĂłwisz ze tak miÂło :?: ? :wink:
Ooo :D ÂŻyczĂŞ Ci Kamuii, ÂżebyÂś wrĂłciÂła ze szczepienia w podobnym do mojego nastroju :evil2: :wink: Nastroju, ktĂłry mnie opuszcza, a kwalifikujĂŞ go kategorii ''dzikiego nastroju'' :evil2:
Nastrój ten spotêgowa³a dodatkowo wiadomoœÌ, ¿e od jutra bêdê opiekowa³ siê park¹ obrzydliwych szynszyli, które podsunie mi na 3 tygodnie moja ciocia. A tak siê sk³ada, ¿e nie cierpiê ich do tego stopnia, ¿e samicê nazywam ''koteria'', a samca ''nepotyzm'' :twisted: Ale có¿, zamo¿na ciocia ³adnie prosi, ukochany siostrzeniec nie mo¿e odmówiÌ :devil:
A skoro juÂż wywoÂłaÂłem temat koterii & nepotyzmu :twisted: to przy moim aktualnym nastrojeniu, gdyby wpadÂło mi w rĂŞce sporo grosza, to ja bym dopiero pokazaÂł tvn-owi, co to jest koteria i nepotyzm :evil2: :twisted:
Funckyrella pisze:Aha, kiedy zaprasza³a na g³ówne Fakty wykona³a sooper ruch rêk¹, jak przy prasowaniu, tym razem nie na desce do prasowania, tylko na ,,mównicy'' i prasowa³a nie ciuch, tylko kartki, ale przeprasowa³a je bardzo energicznie Albo inna interpretacja gestu: ruch ten przypomina³ sprz¹tanie py³ku lub zgniecionej muchy ze stolika Wtedy sobie wyobrazi³am, ¿e mimo i¿ siê uœmiecha, w myœlach zgniata dzisiejszego prowadz¹cego /-c¹ Fakty g³ówne :evil2:
Funcky w³aœnie nakierowa³a mnie na tê fotkê i fucktycznie, teraz mogê siê zgodziÌ z powy¿sz¹ interpretacj¹ :evil2: ''Zapraszam na g³ówne'', a na karteczce, któr¹ przygniata, choÌ tego nie widaÌ, ma z pewnoœci¹ zdjêcie prowadz¹cej/ -ego g³ówne :evil2: Czujê, ¿e dogadalibyœmy siê :evil2:
Obrazek
Powinna zatem wepchn¹Ì siê do ,,Taùca z gwiazdami'' :lol:
Ale¿ Funcky, do tego te¿ trzeba mieÌ plecy :twisted: A si³¹ tam Anita nie wtargnie, bo w¹tle ostatnio wygl¹da :sad:
Ciekawe, co ona porabia w czasie wolnym? Bo ma go przecieÂż sporo, pracuje tylko trzy dni w tygodniu, mimo iÂż na scenie politycznej dzieje siĂŞ sporo, to stacja TVN radzi sobie bez niej :?
No i na co ona jeszcze liczy :?: Dlaczego akceptuje tak¹ niesprawiedliwoœÌ :?: Nie wierzê, ¿e jest jej dobrze w tym podziemiu :!:

PS Uuuu :dobani: wÂłaÂśnie zerkam w telewizor, lichÂą frekwencjĂŞ mamy w dzisiejszych wyborach :dobani: Bunt narodowy, czy jak :?
A wiĂŞc tĂŞ frekwencjĂŞ sld moÂże wpisaĂŚ w poczet swoich najwiĂŞkszych osiÂągniĂŞĂŚ :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

K****:!:K****:!:K****:!:

Anita dzisiaj w Faktach ... w pewnym sensie tzn. krĂłtka (ok. 15 sek.) rozmowa z niÂą w nich :( :( :(
Ostatnio zmieniony niedziela 25 wrz 2005, 19:17 przez LordTomas, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

yotomasz pisze:K**** K**** K****

Anita dzisiaj w Faktach ... w pewnym sensie
i mi sie wydaje ze bedzie dzis w Wieczorze Wyborczym :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.ANITKA w G£ÓWNYCH !!! jako go¶æ
2.ANITKA chyba bedzie prowadziÂła razem z MIECUGOWEM wieczĂłr wyborczy czy coÂś tam :D w kaÂżdym razie bedzie...


btw...u³o¿enie ³¹czenia z partiami chyba sugeruje wygran¹ PiS ;(:(
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 20 gości