Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ktoœ wczeœniej ju¿ 'zapuœci³ famê'(tak to siê mówi? :hmm: ),¿e Madzia jest w ci¹¿y.ale zw¹tpiliœmy.gdy ma dy¿ur w sejmie nie zauwa¿y³em brzuszka,choÌ siê wpatrywa³em.mo¿e jest coœ wyj¹tkowego w jej trzymaniu mikrofonu.3ma go wy¿ej ni¿ zwykle,ale to o niczym nie œwiadczy.jeszcze nie dowierzam tej informacji,ale skoro to ju¿ 'wiadzialne'....nie ma jej ostatnio tak du¿o w TVN24,nie ma dy¿urów prezenterskich w weekendy i w tygodniu,choÌby w raportach szczególnie.to daje do namys³u.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

to jak w koncu, bedzie miec tego darmozjada czy nie ? a moze to taki "zwykly" brzuszek. gdzies czytalem, ze podobno ma problemy z utrzymaniem prwawidlowej wagi, wiec moze to wlasnie jest to

zreszta po co spekulowac, pozyjemy zobaczymy
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Erwin pisze:to jak w koncu, bedzie miec tego darmozjada
darmozjada... :> :grozi: dziecinĂŞ,dziecinĂŞ...

mĂłwiÂłem,Âże Madzi nie ma przy biurku prezenterskim,a dziÂś 1,2,3 Madzia :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

Erwin pisze:to jak w koncu, bedzie miec tego darmozjada czy nie ? a moze to taki "zwykly" brzuszek. gdzies czytalem, ze podobno ma problemy z utrzymaniem prwawidlowej wagi, wiec moze to wlasnie jest to

zreszta po co spekulowac, pozyjemy zobaczymy
TY IDÂŹ DO LEKARZA ,

bo nie Sakowska ma problem z utrzymaniem prawidÂłowej wagi tylko ty masz problem z mĂłzgiem , albo wcale nie masz mĂłzgu.

Jak Âśmiesz obraÂżaĂŚ MagdĂŞ ?

Nie masz gdzie siĂŞ chamstwem popisywaĂŚ ?

A moÂże myÂślaÂłeÂś o swojej matce , Âże tak wyskoczyÂłeĂŚ z tym darmozjadem ?
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

cos wam sie nie podoba? fiksi, jak na razie to ty dajesz popis chamstwa
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Towarzystwo,spokoj! Trudno wylookac jakikolwiek brzuszek,juz taka plota sie pojawila wczesniej wiec i tym razem bierzmy na to poprawke :rozglada:
A ma ktos jakies informacje na temat jej stanu cywilnego?
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Erwin pisze:to jak w koncu, bedzie miec tego darmozjada czy nie ?
co Erwin, wyraz "dziecko" nie przejdzie Ci przez usta (klawiaturĂŞ)??! Jest to wÂątek o Madzi i jeÂżeliby to byÂła prawda, Âże jest ona w ciÂązy to nie pomyÂślaÂłeÂś, Âże moÂże takie okreslenie byc dla niej obraÂżliwe??!
...pewnie nie :(
Erwin pisze: a moze to taki "zwykly" brzuszek. gdzies czytalem, ze podobno ma problemy z utrzymaniem prwawidlowej wagi,
Gdzie to podobno czyta³eœ? Podaj ¿ród³o. Czy mo¿e to wymysli³eœ, by wypisywaÌ tu kolejn¹ z³osliwoœÌ?!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

W przypadku gdy mamy niÂż demograficzny powinnismy cieszyĂŚ siĂŞ z kaÂżdego dziecka gdyÂż nie bĂŞdzie komu na nas pracowaĂŚ jak odejdziemy na emerytury.WiĂŞc MamuÂś nie obrarzajmy :rydzyk: :brawa:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..to nadal nie wiadomo czy Magda jest w ci¹¿y :lol:

Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Na buzce jej troche przybylo,ale moze ta fryzura stwarza takie mylne wrazenie :P W kazdym badz razie jest czy nie jest to sie przekonamy wkrotce. Takimi plotkami nie ma sie co przejmowac
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Tak sie zastanawiam czy jak kobieta jest w ci¹¿y to czy moze farbowac w³osy :mhm: bo jezeli nie moze farbowac, to wniosek ze Madzia nie jest, no bo ostatnio sobie zafundowa³a farbê 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dlaczego niemoÂżna farbowaĂŚ wÂłosĂłw jak siĂŞ jest w ciaÂży-koĂączyÂłem kurs fryzjerski i tego tematu nie pamiĂŞtam,mogÂłem czegoÂś nieusÂłyszeĂŚ :mhm: :mhm: :mhm: :mhm:
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Hehehe ale sledztwo prowadzicie ;) A czy to wazne czy jest? Dowiemy sie wkrotce. Ktos juz jakis czas temu na forum rozpuscil taka plotke.,okazala sie klamstwem. Teraz zapewne jest podobnie....
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Dlaczego niemoÂżna farbowaĂŚ wÂłosĂłw jak siĂŞ jest w ciaÂży-koĂączyÂłem kurs fryzjerski i tego tematu nie pamiĂŞtam,mogÂłem czegoÂś nieusÂłyszeĂŚ :mhm: :mhm: :mhm: :mhm:
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyÂż opinie sa podzielone, ale istnieje taka teoria (nie wiem czy prawdziwa),Âże niektore szkodliwe skladniki chemiczne wchodzace w sklad farb do wlosow,przez skore glowy mogo przedostac sie do krwiobiegu matki,a ta droga do organizmu plodu.Sa to niewielkie ilosci,ale ich wplyw na nienarodzone dziecko nie zostal jeszcze w pelni zbadany.
To tak a'propos ciÂązy i farbowaniu, a co do Magdy to tak naprawde nie wierze w te plotki o ciazy. Ale kto wie pozyjemy ,zobaczymy....
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ostatnio widziaÂłem Âże ma dosyĂŚ duÂże odrosty-chodzi o wÂłosy,
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 3 gości