Agata Adamek

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Agatka w ''Faktach'', a ja nie oglądałem :( Na szczęście jednak w tym przypadku mamy pewność, że materiał już za kilka godzin zostanie umieszczony w serwisie internetowym programu :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Adamek

Post autor: epsztajnek »

Był sam materiał , tzn. Agata się na nim nie pokazała...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Agata Adamek

Post autor: pawell »

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś Agata miała materiał w Piś. Dotyczył Anny Kalaty, która doczekała się odszkodowania od PZU za prezesury Netzla :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Coś ostatnio zapomnieliśmy o wątku. Przepadł podobnie jak Agata, której coś ostatnio kompletnie nie widuję. Nie wiem, czy zniknęła z wizji, czy też TVN24 oglądam o nieodpowiedniej porze :uhh:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Adamek

Post autor: epsztajnek »

Po tragedii w Giżycku Agata testowała ewakuację z warszawskich "Złotych Tarasów"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No właśnie, już tak dawno Agaty nie było, więc niezwykle ucieszyłem się, kiedy w DpD usłyszałem ten charakterystyczny głosik :lol2: Agata biegała po tych schodach- mogłaby wziąć udział w tych wyścigach, o których mówiono już w magazynue PzP :lol2: Ata chyba ma wprawę, bo nie słychać było u niej żadnej zadyszki :nie: I biegała w takich fajnych kozaczkach :lol2:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Agata Adamek

Post autor: redix »

A to niespodzianka, Agatka wreszcie pojawiła się na wizji :D, długo się ukrywała przed nami a może to nie miałem szczęścia aby ją zobaczyć ale dobrze, że już jest. Niech tylko znowu gdzieś nie znika.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ata dziś też była w 'PiŚ' :lol2: Ale nam sie nie objawiła-widocznie uznała,że wczoraj było Jej aż nadto :grozi: .Miała materiał o wilczych oczach premiera Tuska :lol2: Nawet z jakims bacą rozmawiała na temat wilków 8) Bardzo fajny,lekki materiał-cała Agata :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tak tęskniłem za tą Agatą, a jak przyszło co do czego to okazuje się, że nie widziałem jeszcze ani jednego materiału :(
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agata Adamek

Post autor: pop »

O, dziś kolejny materiał Agaty w "Faktach" - tym razem o porwaniu Aleksa i zarzutach dla jego ojca.
Udało mi się uchwyić to :D :
Obrazek
I od razu odpowiadam ( :D ): stand up'a nie było. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak zobaczyłem tylko, że napisałeś tu posta od razu domyśliłem się o co chodzi ;) A i tego nie oglądałem :(
Czekam jednak niecierpliwie przede wszystkim na polityczne relacje w TVN24 :rydzyk:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agata Adamek

Post autor: pop »

kamilo - do trzech razy sztuka, dziś musiałeś oglądać! :D Był nawet stand up. :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Adamek

Post autor: epsztajnek »

Kolejny materiał dla "Faktów", ale tym razem Agatka wystawiła buziaczek do kamery :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze:kamilo - do trzech razy sztuka, dziś musiałeś oglądać! Był nawet stand up
:shock: Czyżby koleżanka przerzuciła się na ''Fakty'' :ech: Ja jej dam jakieś materialiki zdaje się, gdy nie oglądam ''Faktów'' :lol2: Oczywiście teraz czekam niecierpliwie przez te 2 godziny, gdy materiał będzie na stronie internetowej. Może warto też pomyśleć o zmienieniu tego przysłowie, bo jak widać, przynajmniej na mnie - nie działa :nie:
Dzięki chociaż epsztajnek za capsy osładzające te 2-3 najbliższe godziny :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości