Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tak się zbieram do napisania tu posta jak sójka za morze,bo myslałem,ze cos mi fajnego wpadnie do glowy do napisania :roll: No szkoda,nawet sobie kilkakrotnie dyskutowaliśmy tu w watku,że odejdzie(ale chyba nikt nie brał takiego wariantu na serio) :roll: Ale widocznie są jakieś powody-mi poprostu szkoda z perspektywy widza-bo gośc był profesjonalny i miał fajny radiowy głos.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: eve_lina »

weszłam dzisiaj na to forum rano na lekcji informatyki i mnie zamurowało.pomyślałam sobie,że jak wróce do domu to coś napisze,tyle, że nic sensownego nie przychodzi mi do głowy...szkoda,bardzo dobry dziennikarz...
no ale koniec marudzenia,bo mówimy jakby Panu Redaktorowi coś się stało:)w końcu "zaczyna nowe życie":D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

tob pisze:ciekawe kto go zastąpi?
Może Anetę przesuną do Dnia, a do Poranka wróci Marta.
kamilo pisze:Może Marta będzie w Dnż, może nie będzie trwałego zastępstwa. Nie zapominajmy o reporterach regionalnych - Marcinie Żebrowskim i Michale Cholewińskim, którzy dołączyli niedawno do grona prezenterów.
Widze, ze na forum jak i w zyciu wszystko idzie w mysl zasady show must go on... :ech: ;(
A Kacper poki co nadal w pracy i jeszcze nie wiemy dokladnie kiedy odejdzie...
wiec nie obsadzajcie tak szybko Jego stanowiska i odczekajcie chociaz dla pozoru ze dwie strony :!: :!: :!:
arczi pisze:być może jeszcze 3 miesiące będzie na antenie- w końcu tyle przeważnie trwa okres wypowiedzenia
Arczi to by bylo bardzo optymistyczne wyjscie dla nas widzow-fanow. Bysmy mieli wiecej czasu oswoic sie z ta mysla. Juz nawet jeden miesiac dalby duzo. Chociaz ja tam juz sama nie wiem, kto wie czy bym z wrazenia, ze nadal jest na antenie nie zapomnialabym o tym, ze ma wkrotce odejsc i znowu bym przezyla kolejny szok jakby juz rzeczywiscie odszedl. :roll:
maxxx pisze:ze cos mi fajnego wpadnie do glowy do napisania
W takim momencie to nic fajnego nie moze przyjsc do glowy, wiec nie miej wyrzutow. :stop:
No szkoda,nawet sobie kilkakrotnie dyskutowaliśmy tu w watku,że odejdzie(ale chyba nikt nie brał takiego wariantu na serio)
No pewnie, ze nikt tego nie bral na serio, bo to byly takie zarty, ze sie doigra za notoryczne mylenie imion. 8)
eve_lina pisze:no ale koniec marudzenia,bo mówimy jakby Panu Redaktorowi coś się stało:)w końcu "zaczyna nowe życie":D
Kolezanka eve_lina ma absolutna racje, to Kacpra swiadomy wybor, i kto wie czy nie bedzie bardziej szczesliwy dzieki temu. Kto wie moze ta nowa praca, Jego wlasna firma to polaczenie przyjemnego z pozytecznym. Moze to cos ma wspolnego z Jego pasja. w kazdym badz razie jakos to trzeba przezyc, ze odchodzi z tv i zaczac myslec pozytywnie.
Ale nie obrazcie sie jak jeszcze przez jakis czas bede miec z tego tytulu forumowa chandre :stop: :neutral:

My tu dzis tacy smutni, a Kacper jak zwykle byl w swoim zywiole w DnZ, az trudno uwierzyc w to wszystko .. :hmm: I jeszcze ten napis na belce taki wymowny... :rozglada:
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:wiec nie obsadzajcie tak szybko Jego stanowiska i odczekajcie chociaz dla pozoru ze dwie strony
O tym właśnie dyskutowałem z maxxxem. Uległem paskudnej prowokacji i wyszło inaczej niż chciałem. :ech:
Arczi to by bylo bardzo optymistyczne wyjscie dla nas widzow-fanow. Bysmy mieli wiecej czasu oswoic sie z ta mysla.
Juz nawet jeden miesiac dalby duzo. Chociaz ja tam juz sama nie wiem, kto wie czy bym z wrazenia, ze nadal jest na antenie nie zapomnialabym o tym, ze ma wkrotce odejsc i znowu bym przezyla kolejny szok jakby juz rzeczywiscie odszedl.
Chciałem napisać, że Kacper miał kontrakt na pół roku, jednak nie wiem czy to realne, bo skończyłby się już 3 tygodnie temu :uhh:
No szkoda,nawet sobie kilkakrotnie dyskutowaliśmy tu w watku,że odejdzie(ale chyba nikt nie brał takiego wariantu na serio)
Nikt nawet nie miał przy tym na myśli, że taki żart może się zamienić w ponurą rzeczywistość :nie:
eve_lina pisze:Kolezanka eve_lina ma absolutna racje, to Kacpra swiadomy wybor, i kto wie czy nie bedzie bardziej szczesliwy dzieki temu. Kto wie moze ta nowa praca, Jego wlasna firma to polaczenie przyjemnego z pozytecznym. Moze to cos ma wspolnego z Jego pasja. w kazdym badz razie jakos to trzeba przezyc, ze odchodzi z tv i zaczac myslec pozytywnie.
Rozumiem decyzję Kacpra. Sam podjąłbym podobną. Bywał całymi tygodniami na posterunku. Zbliżały się święta, weekendy. Pewnie przy ustalaniu grafiku niejednokrotnie padało sakramentalne ''to niech młodzi wezmą''.
Na podobnej zasadzie pracują również niektórzy reporterzy - z tym, że od świtu do późnego popołudnia. Podziwiam niektórych, że potrafią tyle wystać na tym chłodzie - off topicując :stop:
Wracając do tematu głównego - Kacpra to ja jakoś szczególnie za nim nie przepadałem mówiąc szczerze, ale też nic do niego nie miałem. Profesjonalny, dowcipny, radiowy głos... Wydawało mi się, że w TVN24 przez długie lata będzie się rozwijał. Zyskał rzesze fanów i wiernych widzów (w tym m.in. mnie). Teraz zapewne też się będzie rozwijał, szkoda tylko, że nie na Naszych oczach... ;(
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Szkoda... tylko ciekawe kto następny pomacha chusteczką na dowidzenia
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

piotrek888 pisze:Szkoda... tylko ciekawe kto następny pomacha chusteczką na dowidzenia
Mam nadzieję, że już nikt - to wystarczająca strata ;(
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: agatka22 »

To przykre, że taki dobry dziennikarz z tak pięknym głosem radiowym opuszcza szeregi dziennikarstwa. A może to będzie firma medialna?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: piotrek888 »

Ja myślę, że to będzie firma PR albo reklamowa

wielka szkoda, że go nie będzie
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: tob »

piotrek888 pisze:Ja myślę, że to będzie firma PR albo reklamowa
poniższe osoby odeszły z tvn24 w ostatnich latach do firm z branży pr:
- Katarzyna Łastowiecka
- Damian Kuraś
- Marek Sokół
firmę prowadzi też Kinga Rusin.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kacper kolejny dzień w Dniu na żywo :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Rozumiem decyzję Kacpra. Sam podjąłbym podobną. Bywał całymi tygodniami na posterunku. Zbliżały się święta, weekendy. Pewnie przy ustalaniu grafiku niejednokrotnie padało sakramentalne ''to niech młodzi wezmą''
Trudno stwierdzic czy wlasnie te czeste dyzury przelaly czare goryczy. Wszak kazdy kto przychodzi pracowac do telewizji i to na takim stanowisku to chyba liczy sie z tym, ze tak czesto bedzie musial bywac na posterunku. Ale kto wie moze prywatnie cos sie pokomplikowalo i ta czasochlonna praca przestala juz byc priorytetem. Naprawde trudno stwierdzic, mozemy sobie tak bez konca dywagowac, a i tak do zadnego jednego decydujacego wniosku nie dojdziemy, bo nie siedzimy w kacprowej glowie. Takze te pare zdan tlumaczacych Jego chcec odejscia musi nam wystarczyc. :stop:
piotrek888 pisze:Szkoda... tylko ciekawe kto następny pomacha chusteczką na dowidzenia
Ojej, nie kraczcie, bo popadniemy w totalny marazm. :uhh:
agatka22 pisze:A może to będzie firma medialna?
piotrek888 pisze:Ja myślę, że to będzie firma PR albo reklamowa
Kacper poki co jeszcze dzis w DnZ (wlasnie widzial ktos moze ten ostatni serwis, bo mi nie bylo dane :ech: , a jestem ciekawa czy cos powiedzial, ze sie zegna, czy narazie cisza w tej kwestii i jeszcze bedzie mozna sie Go poki co spodziewac?!), a tu juz widze dyskusje na temat specyfiki firmy, ktora mialby zalozyc. No dobra tez sie z Wami pobawie :lol2: ja obstawiam, ze to bedzie cos raczej wyzszych lotow... :spiewa: I pozostawmy to tak miedzy wierszami.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika pisze:(wlasnie widzial ktos moze ten ostatni serwis, bo mi nie bylo dane , a jestem ciekawa czy cos powiedzial, ze sie zegna, czy narazie cisza w tej kwestii i jeszcze bedzie mozna sie Go poki co spodziewac?!)
Widziałem ostatni serwis, ale żadnego pożegnania nie było :nie:
Kacper zapowiedział tylko przegląd wydarzeń zagranicznych w wykonaniu Jacka Pałasińskiego i tyle :stop:
DnŻ zakończył właśnie Pałasiński, nie oddawał już głosu Kacprowemu :nie:
Myślę, że może jakby to miał być jego ostatni dzień, to chociaż jakieś słowa by do widzów skierował :rozglada:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

arczi pisze:Widziałem ostatni serwis, ale żadnego pożegnania nie było :nie:
Kacper zapowiedział tylko przegląd wydarzeń zagranicznych w wykonaniu Jacka Pałasińskiego i tyle :stop:
DnŻ zakończył właśnie Pałasiński, nie oddawał już głosu Kacprowemu :nie:
Myślę, że może jakby to miał być jego ostatni dzień, to chociaż jakieś słowa by do widzów skierował :rozglada:
To coz moge powiedziec?! Ufffffffffffffffffffffff, dzieki arczi, wlasnie dzis jak nigdy liczylam na zakonczenie serwisu przez Palasinskiego. Jak zwykle, jak zawsze. :D Bo chyba gdyby to mial byc ostatni serwis to wlasnie tak jak mowisz, dodalby cos od siebie...ee no chyba, ze nie lubi pozegnan?! Ale kto je lubi?! :uhh:
P.S. Wlasnie kamilo zapomnialam Ci podziekowac za ta duza ilosc odslon dzisiejszego Kacperka :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Wlasnie kamilo zapomnialam Ci podziekowac za ta duza ilosc odslon dzisiejszego Kacperka
Niech to głupio nie zabrzmi, ale trzeba się nacieszyć Kacprem póki jest okazja :ech:
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Kacper Kaliszewski

Post autor: agatka22 »

Kacper Kaliszewski, prezenter "Dnia na żywo", opuszcza kanał informacyjny Grupy TVN. Dziennikarz deklaruje, że nie zamierza wiązać się w najbliższym czasie z żadną inną stacją telewizyjną.

- Moja decyzja o odejściu to efekt pewnych wyborów "życiowych". W TVN24 rozumieją ten wybór, dlatego rozstajemy się w zgodzie - tłumaczy Kaliszewski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.


W tej informacji padło, że: "Dziennikarz deklaruje, że nie zamierza wiązać się w najbliższym czasie z żadną inną stacją telewizyjną". W najbliższym czasie nie, ale może kiedyś..... :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości