[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ja niecierpie CICHOPEKKKKKK :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W "Tancu z gwiazdami" zmienili lektora moim zdaniem ten co dzis mowi jest gorszy. Ale to kwestia przyzwyczajenia bo tamten byl przez prawie cale 2 edycje. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: Katarzyna i Marcin wygrali II edycjĂŞ TaĂąca z gwiazdami !!Brawo !! Ogromne brawa dla tej bez wÂątpienia najlepszej pary programu ale teÂż ogromne brawa dla MaÂłgosi i RafaÂła. FinaÂł byÂł wielkim pojedynkiem tych dwĂłch wspaniaÂłych par !!

No to nie pozostaje nic innego jak czekaĂŚ do III edycji, ktĂłra jak mam nadziejĂŞ poprowadzi Kinga R. :P Idealnie nadawaÂłaby siĂŞ do tej roli :D
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

straciÂłem prawie 4 zÂł. a nie wygrali moi faworyci :( ... lubiĂŞ KasiĂŞ ale Foremniak jakby nie patrzeĂŚ, starsza ... 2 dzieci ... wiele daÂła z siebie, duzo wiĂŞcej niÂż Kasia. Ciekawe jak zataĂączyÂłaby Cichopek w wieku pani Foremniak? oj, nie miaÂłaby szans zapewne. W wczeÂśniejszej edycji taĂąca w ktĂłej wygraÂł Janiak nie oglÂądaÂłem ale patrzÂąc jak dziÂś taĂączyÂł :shock: ... nie wiem jacy konkurenci wtedy byli bo z tym co pokazaÂł ... w porĂłwnananiu z Cichopek i Foremniak ... PORAÂŻKA :!: :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Myslalem ze wygra Foremniak ale jak zwykle sie pomylilem. :P Cichopek tez dobrze tanczyla wiec jej tez sie nalezala ta krysztalowa kula. Troche mnie to dziwi ze sedziowie dawali identyczne punkty. :roll: :roll:

Sam program byl bardzo dlui prawie 2 godziny :roll: najbardziej podobal mi sie koniec programu gdy wszystkie pary tanczyly razem. :P No nie wszystkie bo oprocz Markowskiej i jej partnera :roll: no ale nie mogla rownoczesnie spiewac i tanczyc. :) Nie wiem czy wszyscy zobaczyli kto siedzial na widowni - byl tam sam prezes stacji Piotr Walter i myslalem ze to on wreczy Krysztalowa Kule. :roll: Co do tej kuli nawet fajna i jak na wszystkich nagrodach z programow TVN bylo na nim logo TVN. :roll: :D

A dzis juz o tym pisze:
> Onet.pl http://film.onet.pl/0,0,1206676,wiadomosci.html
> Gazeta.pl http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 48863.html

No i juz czekamy na III edycje "Tanca gwiazdami". Ciekawe kto bedzie tanczyl. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

05.12.2005

Taniec z Gwiazadami FinaÂł - kolejny rekord.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zwyciĂŞzcami II edycji TaĂąca z gwiazdami! Kolejny rekord oglÂądalnoÂści pobity!

Do FinaÂłu programu dotarÂły dwie pary - MaÂłgorzata Foremniak i RafaÂł Maserak oraz Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. KrysztaÂłowa Kula powĂŞdrowaÂła do rÂąk najlepszej pary II edycji programu Taniec z gwiazdami. Suma gÂłosĂłw jurorĂłw i widzĂłw zadecydowaÂła o zwyciĂŞstwie Kasi i Marcina.

FinaÂł "TaĂąca z gwiazdami" obejrzaÂło prawie 8 milionĂłw widzĂłw.
ÂźrĂłdÂło: tvn.pl

Ps.
Tych, ktĂłrzy nie wiedzÂą, a interesujÂą siĂŞ TzG informujĂŞ, Âże dziÂś bodajze o 23:35 bĂŞdzie program o kulisach TzG II
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Maciekw pisze: Tych, ktĂłrzy nie wiedzÂą, a interesujÂą siĂŞ TzG informujĂŞ, Âże dziÂś bodajze o 23:35 bĂŞdzie program o kulisach TzG II
Ma ktoœ zamiar nagraÌ to? Godzina niestety troche póŸna :/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

pawell pisze:No i juz czekamy na III edycje "Tanca gwiazdami". Ciekawe kto bedzie tanczyl. :P :D
no wÂłaÂśnie, czy juÂż wiadomo kto oprĂłcz tatiany okupnik weÂźmie udzial w trzeciej edycji? :?:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

co do piotra waltera to nie widzialem go ale w pierwzym rzedzie to siedziala kukulska i ... ilona Âłepkowska - z jednej strony nic dziwnego - to walka byla MjM i Na dobre... (O potedze tych seriali nie swiadczy fakt ze w TOP10 ubieglego tyg jest : 1. MjM 2. Na dobnre... 3 Taniec ... ) no ale moze w marcu bedzie jeszcze jeden serial w tvn ? :lol:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

zapewne w nowej edycji bĂŞdzie ktoÂś z "Na WspĂłlnej". ciekawe kto, moze Grazyna Wolszczak? :?:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

TANIEC Z GWIAZDAMI III

ProwadzÂący: Katarzyna Skrzynecka & Hubert UrbaĂąski


1. Joanna JabÂłczyĂąska & RafaÂł Maserak
2. PaweÂł MaÂłaszyĂąski & Agnieszka Pomorska
3. Marcin Mroczek & Blanka Winiarska
4. Maciej ZakoÂścielny & Edyta HerbuÂś
5. Agnieszka Dygant & Robert Kochanek
6. Kinga Rusin & MichaÂł SkawiĂąski
7. Marcin Bosak & Magda SoszyĂąska
8 Tatiana Okupnik & Marcin Olszewski
9. Renata Dancewicz & Marek Fiksa
10. Danuta Stenka & Tomasz BaraĂąski
11. Mateusz DamiĂŞcki & Dominika Kublik
12. Szymon Wydra & Kinga Jurecka

Jury:
Edyta ÂŚliwiĂąska
Piotr GaliĂąski
Iwona Pawlovic

Beata Tyszkiewicz
Zbigniew Wodecki
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 gru 2005, 20:31 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Żartowałem.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Przemek pisze:1. Joanna JabÂłczyĂąska & RafaÂł Maserak
2. PaweÂł MaÂłaszyĂąski & Agnieszka Pomorska
3. Marcin Mroczek & Blanka Winiarska
4. Maciej ZakoÂścielny & Edyta HerbuÂś
5. Agnieszka Dygant & Robert Kochanek
6. Katarzyna Bujakiewicz & MichaÂł SkawiĂąski
7. Marcin Bosak & Magda SoszyĂąska
8 Tatiana Okupnik & Marcin Olszewski
9. Renata Dancewicz & Marek Fiksa
10. Danuta Stenka & Tomasz BaraĂąski
11. Mateusz DamiĂŞcki & Dominika Kublik
12. Szymon Wydra & Kinga Jurecka
dzieki! niestety zrĂłznicowanie zbyt maÂłe, znowu brakuje osob w po 50-tce :? i oczywiÂście aÂż dwie osoby z "Na wspĂłlnej" :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

To rzecz jasna sÂą moje domysÂły, a nie oficjalne dane z TVN-u. :D
Żartowałem.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Przemek pisze:To rzecz jasna sÂą moje domysÂły, a nie oficjalne dane z TVN-u. :D
to tym bardziej zrĂłznicowanie zbyt maÂłe 8) :wink:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

szkapa na stronie http://www.tanieczgwiazdami.blox.pl pisze:ZNAMY JU¯ ZWYCIÊSCE 2 EDYCJI PROGRAMU TANIEC Z GWIAZDAMI . S¡ TO KATARZNA CICHOPEK I MARCIN CHAKIEL. W FINALE PARY ZATAÑCZYLY 3 TANCE LONCZNIE ZA 3 TAÑCE 2 PARY DOSTALY TYLE SAMO PUNKTÓW PRZEZ JURORÓW 118 PTK. TO WY WIDZOWIE ZADECYDOWAL¦CIE KTO MA ZWYCIʯYÆ . STATYSTYKI , SONDY ORAZ KOMENTARZE ¦WIATCZYLY NA SAMYM POCZ¡TKU ¯E WYGRA PARA KTÓRA ZWYCIʯY PIERWSZE 3 ODCINKI. TAK SAMO BYLO W PIERSZEJ EDYCJI PROGRAMU KIEDY OLIVIER I KAMILA WYGRYWALI WYGRALI CALOM EDYCJE. Z PRZEPROWADZONEJ SONDZIE 37% GLOSOWALA NA KASIE I MARCINA BO S¡ FANAMI.POD KONIEC ODCINKA MOGLI¦MY ZOBACZYÆ TANIEC OLIVERA I KAMILI (WALEC).
Fajnie, fajnie :D :D :D


Mam pomysÂł: obstawiajmy kogo moÂżna byĂŚ moÂże bĂŞdzie mozna zaboczyĂŚ w 3 edycji TZG!
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości