Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

:szalony: :szalony: Nie wierzĂŞ , no ja jeszcze nie wierzĂŞ :szalony: :szalony: :szalony:


To byÂł debiut :szalony: ?? JeÂśli tak to ja nie wiem , czy to wrodzony talent , czy godziny prĂłb :szalony:

Jestem dumny , wzruszony i bĂłg wie co jeszcze :szalony: ??


Nie doœÌ , ¿e zdolna i piêkna to jeszcze taka poci¹gaj¹ca -jestem urzeczony :szalony:


Powiedzcie -Âże to nie byÂł sen :szalony: ??

ChÂłopaki dziĂŞki za capsy :D !! Za filmik :D !! wielkÂą dla nas , dla tvn24 i dla Agatki chwilĂŞ uwieczniÂłeÂś sybic :brawa: !!

Huuuuuu .... muszê och³on¹Ì :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

obieÂżyÂświat pisze:..na poczÂątku zaliczyÂła maÂły poÂślizg - nie dogadaÂła czegoÂś z wydawcÂą :lol2:
..ale dziĂŞki temu mogliÂśmy zobaczyĂŚ piĂŞkny profil Agatki
to byÂło sympatyczne

ObrazekObrazek
obieÂżyÂświat pisze:..komuÂż siĂŞ takie wpadeczki nie zdarzajÂą :?: :lol2:
teÂż tak uwaÂżam
tu maÂła wpadeczka z godzinÂą ;)

http://rapidshare.com/files/52627237/Vi ... TVN24_.avi
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

to byÂło sympatyczne
dok³adnie tak samo uwa¿am :D Tylko widaÌ w oczach Agatki lekkie przera¿enie :lol2: Ale póŸniej ju¿ sz³o jak po maœle :brawa:
tu maÂła wpadeczka z godzinÂą ;)
:brawa: Kuba skoĂączyÂł przeglÂąd o minutĂŞ za wczeÂśnie a Agatka niemal biegiem musiaÂła pĂŞdziĂŚ na serwis i wyszÂła godzina ''trzydz...'' :lol2: Ale ten uÂśmiech poÂźniejszy wart byÂł tego maÂłego przejĂŞzyczenia :P :P

Ale jesteÂśmy okropni -wytykamy wpadki kiedy tu naleÂży byĂŚ dumnym z tego jak Âświetnie Agatce poszÂło :brawa:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Brawo, brawo :brawa: No jeÂśli tak wyglÂądaÂł debiut, to co bĂŞdzie dalej? :o :D

Wpadeczka... co tam wpadeczka, kiedy Agata wyszÂła z opresji jak zawodowa prezenterka :D
Nie spanikowa³a, tylko odczyta³a tekst :brawa: Poza tym póŸniej w tym samym serwisie ju¿ z uœmiechem mówi³a o Sopot Festiwal :D

WidzĂŞ, Âże moje capsy sÂą zbyteczne :lol2:
Ale, mamy takie ÂświĂŞto, to mam nadziejĂŞ nikt nie bĂŞdzie narzekaÂł jak dam jeszcze swoje capsy :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Drugi serwis :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dajcie znaĂŚ, czy mam dalej wklejaĂŚ? :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

marcinkowsky pisze:
to byÂło sympatyczne
dok³adnie tak samo uwa¿am :D Tylko widaÌ w oczach Agatki lekkie przera¿enie :lol2: Ale póŸniej ju¿ sz³o jak po maœle :brawa:
dla tych co nie widzieli :
http://rapidshare.com/files/52630768/Vi ... TVN24_.avi
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

To byÂło tak na dobry poczÂątek :lol2: TytuÂłem wstĂŞpu :szalony:

No ale póŸniej rzeczywiœcie ju¿ wszystko w serwisach by³o dopiête na ostatni guzik :D

notka Ty siĂŞ nie pytaj nam czy zapodawaĂŚ capsy -wszystkie chcemy i chcemy jak najwiĂŞcej pamiÂątek z tej wiekopomnej chwili :jupi:

No i widzê, ¿e Agatka postawi³a niez³¹ ekipê na nogi :jupi:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..to jest po prostu niesamowite widzieĂŚ AgatkĂŞ po po pierwsze w studio :szalony:

..a po drugie to niesamowite uczucie widzieĂŚ AgatkĂŞ po tej drugiej stronie ekranu :szalony:

..ale teraz jak na niÂą patrzĂŞ to widzĂŞ Âże ona urodziÂła siĂŞ po to Âżeby byĂŚ prezenterkÂą :jupi:

..dziêki wam wszystkim za capsy i za filmiki - bo ja nie by³em w stanie nawet okiem mrugn¹Ì podczas poranka a co dopiero robiÌ capsy :szalony:

..a to naprawdĂŞ trzeba dobrze uwieczniĂŚ i udokumentowaĂŚ :jupi:

..nie uwaÂżacie Âże Agatka teraz dzis jest ..jest zupeÂłnie innÂą osobÂą :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..to jest po prostu niesamowite widzieĂŚ AgatkĂŞ po po pierwsze w studio :szalony:

..a po drugie to niesamowite uczucie widzieĂŚ AgatkĂŞ po tej drugiej stronie ekranu :szalony:
Wczoraj to jeszcze wydawa³o nam siê byÌ odleg³¹ odysej¹ a dzisiaj ju¿ cieszymy nasze zmys³y ogl¹daj¹c porankowe serwisy :szalony:
MuszĂŞ przyznaĂŚ , Âże jeszcze nigdy z takÂą uwagÂą i od 7. godziny rano nie oglÂądaÂłem tvn24 :szalony: !! Teraz to siĂŞ uzalezniĂŞ jak nic -bĂŞdĂŞ wysychaÂł jak grzyb gdy nie bĂŞdĂŞ mĂłgÂł spojrzeĂŚ i przejrzeĂŚ siĂŞ w tych piĂŞknych oczach :szalony:
..ale teraz jak na niÂą patrzĂŞ to widzĂŞ Âże ona urodziÂła siĂŞ po to Âżeby byĂŚ prezenterkÂą :jupi:
I to byÂł debiut :szalony: ?? A gdzie trzĂŞsace siĂŞ rĂŞce i gÂłos :szalony: ?? Agatka chyba nie zna tego uczucia :szalony: !! Albo po prostu my wytrzĂŞÂśliÂśmy siĂŞ za niÂą :lol2:
..nie uwaÂżacie Âże Agatka teraz dzis jest ..jest zupeÂłnie innÂą osobÂą :szalony:
ZupeÂłnie inaczej wspaniaÂła :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Ciekawe, czy Agata bĂŞdzie co tydzieĂą w Porankach? :D
ByÂłoby miÂło :D

Te mogÂą byĂŚ troszkĂŞ pomieszane :D
Ale wierzĂŞ, Âże sobie je poukÂładacie :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Ciekawe, czy Agata bĂŞdzie co tydzieĂą w Porankach? :D
ByÂłoby miÂło :D
To dopiero poczÂątek , ale myÂślĂŞ Âże szefowie Agatki teÂż bardzo uwaÂżnie Âśledzili dzisiejszy Poranek to zrobiÂą z wnioskami z tego poranka co naleÂży :lol2: PrzecieÂż Agatka reporterka to byÂł skarb , ale rzadko spotykany na antenie :D A teraz jako prezenterka jest jeszcze wiĂŞkszym skarbem z magnesem w Âśrodku no i Âłatwiej przede wszystkim na niÂą trafiĂŚ w tvn24 :jupi:
Te mogÂą byĂŚ troszkĂŞ pomieszane :D
Ale wierzĂŞ, Âże sobie je poukÂładacie :D
ojjhhhh notka :szalony: WidzĂŞ , Âże postanowiÂłaÂś kaÂżdÂą minĂŞ Agatki dla nas scpasowaĂŚ :szalony: DziĂŞki :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Ciekawe, czy Agata bĂŞdzie co tydzieĂą w Porankach? :D
ByÂłoby miÂło :D
To dopiero poczÂątek , ale myÂślĂŞ Âże szefowie Agatki teÂż bardzo uwaÂżnie Âśledzili dzisiejszy Poranek to zrobiÂą z wnioskami z tego poranka co naleÂży :lol2:
..wyobraÂżam sobie to :szalony:
..teraz wszyscy siedzÂą i gratulujÂą Agatce wspaniaÂłego debiutu :lol2: :brawa:
PrzecieÂż Agatka reporterka to byÂł skarb , ale rzadko spotykany na antenie :D A teraz jako prezenterka jest jeszcze wiĂŞkszym skarbem z magnesem w Âśrodku no i Âłatwiej przede wszystkim na niÂą trafiĂŚ w tvn24 :jupi:
..najprĂŞdzej pewnie zobaczymy AgatkĂŞ w jutrzejszym Poranku :D :tanczy:
..a jak bêdzie póŸniej no to zobaczymy :lol2:
..od wczoraj doszedÂłem do wniosku Âże czekanie na to co nastÂąpi to jest najlepsza taktyka :lol2:
ojjhhhh notka :szalony: WidzĂŞ , Âże postanowiÂłaÂś kaÂżdÂą minĂŞ Agatki dla nas scpasowaĂŚ :szalony: DziĂŞki :szalony:
..wielkie dziĂŞki - prawie caÂły poranek :o :lol2:

..a teraz gdzieÂś nam notka przepadÂła :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Jestem dumny 8) Ale widzĂŞ, Âże nie jestem tutaj pod tym wzglĂŞdem Âżadnym wyjÂątkiem :D

Drodzy PaĂąstwo :D Jestem zachwycony debiutem Agatty!!! :lol2: Urzeczony naturalnoÂściÂą i swobodÂą :) WniebowziĂŞty urodÂą i wdziĂŞkiem :) Rozanielony uÂśmiechami i ÂśmiaÂłoÂściÂą zapowiedzi :) Zafascynowany profesjonalizmem, opanowaniem i tembrem gÂłosu :) Zgorszony ubiorem :D A bardziej niÂż ja, moja Âżona :D Ale to, naszym zdaniem, jedyny mankament dzisiejszego debiutu Agatty :D
Marcin pisze:No, to teraz bĂŞdzie potrzebna jeszcze jedna notka do "zaÂłogi". KtoÂś chĂŞtny? :D
Wpierw musimy wysÂłaĂŚ maile gratulacyjne i sprawdziĂŚ, czy Agatta przejawia chĂŞĂŚ ''kontaktu'' :D Teraz, odkÂąd staÂła siĂŞ jeszcze wiĂŞkszÂą GwiazdÂą, moÂże to byĂŚ zadanie mega trudne :lol2:
Marcin pisze:Chyba juÂż nie macie wÂątpliwoÂści, Âże ktoÂś z TVN jednak czyta to forum. :devil:
Twierdzisz, Âże to dziĂŞki nam Agatta awansowaÂła :> Z caÂłym szacunkiem dla tego cudownego miejsca i jego wspaniaÂłych uÂżytkownikĂłw, ale to Agatta sama, od poczÂątku do koĂąca dziĂŞki temu, Âże jest inteligentna, zdolna, bystra, pojĂŞtna doszÂła do tego miejsca, w ktĂłrym dziÂś mogliÂśmy jÂą oglÂądaĂŚ :brawa: WÂłasnym wysiÂłkiem, wÂłasnym urokiem, wÂłasnymi umiejĂŞtnoÂściami zbudowaÂła, buduje caÂły czas i jest autorkÂą wÂłasnego sukcesu 8)

Jestem zaszczycony, iÂż mogĂŞ nazywaĂŚ siĂŞ fanem Agaty Tomaszewskiej 8)
I mogĂŞ mĂłwiĂŚ o sporym szczĂŞÂściu, iÂż dane mi byÂło poznaĂŚ jÂą... niemal na wstĂŞpie jej dziennikarskiej kariery 8) :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Jestem dumny 8) Ale widzĂŞ, Âże nie jestem tutaj pod tym wzglĂŞdem Âżadnym wyjÂątkiem :D
no jeszcze nie wiadomo co Black ma do powiedzenia :D -dziwne Âże go nie ma :mhm:
Drodzy PaĂąstwo :D Jestem zachwycony debiutem Agatty!!! :lol2: Urzeczony naturalnoÂściÂą i swobodÂą :) WniebowziĂŞty urodÂą i wdziĂŞkiem :) Rozanielony uÂśmiechami i ÂśmiaÂłoÂściÂą zapowiedzi :) Zafascynowany profesjonalizmem, opanowaniem i tembrem gÂłosu :) Zgorszony ubiorem :D A bardziej niÂż ja, moja Âżona :D Ale to, naszym zdaniem, jedyny mankament dzisiejszego debiutu Agatty :D
PiĂŞknie ujĂŞte :D Ze wszystkim siĂŞ zgadzam :tanczy:
Marcin pisze:No, to teraz bĂŞdzie potrzebna jeszcze jedna notka do "zaÂłogi". KtoÂś chĂŞtny? :D
Wpierw musimy wysÂłaĂŚ maile gratulacyjne i sprawdziĂŚ, czy Agatta przejawia chĂŞĂŚ ''kontaktu'' :D Teraz, odkÂąd staÂła siĂŞ jeszcze wiĂŞkszÂą GwiazdÂą, moÂże to byĂŚ zadanie mega trudne :lol2:
Zapomnijmy o jakimkolwiek kontakcie :spiewa: Ale faktycznie trzeba wysÂłaĂŚ gratulacje :o !! :hmm:
Twierdzisz, Âże to dziĂŞki nam Agatta awansowaÂła :> Z caÂłym szacunkiem dla tego cudownego miejsca i jego wspaniaÂłych uÂżytkownikĂłw, ale to Agatta sama, od poczÂątku do koĂąca dziĂŞki temu, Âże jest inteligentna, zdolna, bystra, pojĂŞtna doszÂła do tego miejsca, w ktĂłrym dziÂś mogliÂśmy jÂą oglÂądaĂŚ :brawa: WÂłasnym wysiÂłkiem, wÂłasnym urokiem, wÂłasnymi umiejĂŞtnoÂściami zbudowaÂła, buduje caÂły czas i jest autorkÂą wÂłasnego sukcesu 8)
A my tylko z mo¿liwoœci tego ogl¹dania czerpiemy ogromn¹ radoœÌ i satysfakcjê :tanczy:
Jestem zaszczycony, iÂż mogĂŞ nazywaĂŚ siĂŞ fanem Agaty Tomaszewskiej 8)
I mogĂŞ mĂłwiĂŚ o sporym szczĂŞÂściu, iÂż dane mi byÂło poznaĂŚ jÂą... niemal na wstĂŞpie jej dziennikarskiej kariery 8) :brawa:
A ja w takich momentach nie mogê od¿a³owaÌ , ¿e tak póŸno do Was do³¹czy³em :hmm:
Ale nadrabiam jak umiem i jak mogĂŞ :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Kolejne capsy :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Za ktĂłre po raz kolejny dziĂŞkujĂŞ :jupi:

Ciekawe , czy jak Agatka by³a dziœ prezenterk¹ to realizowa³a swoje postanowienia, wizje, które opracowywa³a jako reporterka :D ?? Czyli mam na myœli sposób ³¹czenia z reporterami, po¿egnania, itd. :lol2: ??

JeÂśli w ogĂłle takie miaÂła -szczegĂłlnie dziÂś przy swoistym ''pierwszym razie" :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości