[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

tomalapt pisze:Uwaga!!
Informacja z ostatniej chwili, nieoficjalnie dowiedziałem się, że prowadzone są rozmowy z Mają Sablewską, która miałaby zasiąść za stołem jurorskim, nie wiadomo, czy zastąpić Okupnik, czy zasiąść jako 4 juror... Porażka
Jeśli już to jako czwarta jurorka, bo na pewno nie zrezygnują z Tatiany. Oznaczałoby to, że producenci stawiają na kontrowersję. Nie uważam, żeby to w jakimkolwiek stopniu pomogło temu programowi. Mój pomysł na czwartego jurora jest zupełnie inny. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że rozważają powrót Sablewskiej.
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: X FACTOR

Post autor: radzimir »

Jesli to prawda, JEŚLI TO PRWADA, uważam, ze sablewska jako 4 juror to pomysl genialny.. Wg. Mnie w 1 edycji sprawdzila się świetnie.. Wiem, wiem zaraz wyhejtujecie mnie i ją, ale to moje zdanie.
Jednak to maloprawdopodobne, zeby tvn sięgał znowu po nią.. I przede wszystkim watpię, zeby maja się zgodziła, po tym jak pozegnano ją po 1 edycji.. Na razie reklamuje perwol w ddtvn i chyba jej się dobrze wiedzie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:Uwaga!!
Informacja z ostatniej chwili, nieoficjalnie dowiedziałem się, że prowadzone są rozmowy z Mają Sablewską, która miałaby zasiąść za stołem jurorskim, nie wiadomo, czy zastąpić Okupnik, czy zasiąść jako 4 juror... Porażka
Takie pytanie - skąd masz tą informację?
radzimir pisze:Jesli to prawda, JEŚLI TO PRWADA, uważam, ze sablewska jako 4 juror to pomysl genialny.. Wg. Mnie w 1 edycji sprawdzila się świetnie.. Wiem, wiem zaraz wyhejtujecie mnie i ją, ale to moje zdanie.
Hejtować Cię nie zamierzam, jednak uważam, że głównie to jest muzyczny program, a Sablewska wiele mówiła nt. stylizacji, a nie śpiewaniu - i to nawet w programach na żywo. Sama się nie spisała, a jak w jednym z wywiadów dwa lata temu wspomniał Miszczak - głównie była tam tylko po to, by "zapełnić" stół jurorski, z racji tego, że ciężko znaleźć było trzeciego jurora.
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: X FACTOR

Post autor: radzimir »

Kaźdy ma swoje zdanie, Miszczak, ja i Ty również. Niemniej jednak to była menedżerka, znała sie na rzeczy, a stroj/stylizacja tez jest częścią, bardzo ważną częścią występu, tez o czymś świadczy jak się wygląda na scenie. Czesław był merytoryczny-muzyczny, kuba był.. Nieważne, a maja byla od dodatków i jak się niestety dowiadujemy z ust Miszczaka, sama byla dodatkiem :P zreszta, proszę, przygladnijcie się wszystkim stolom jurorskim, a właściwe osobom zasiadajacym za nimi. W prawie kazdym juroskim składzie jest osoba niekoniecznie zaslugujaca na to krzeslo, nieoczywista i pozornie nie na miejscu (foremniak, rusin, sonia bohosiewicz, alan andersz), wyjatkiem jest mbtm i the voice, tak tez było w xf. Dla mnie maja byla na swoim miejscu jak najbardziej. :D ale szanujmy zdanie każdego :)
Tak czy inaczej na 99% ten news to zwykły szit.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

tomalapt pisze:Uwaga!!
Informacja z ostatniej chwili, nieoficjalnie dowiedziałem się, że prowadzone są rozmowy z Mają Sablewską, która miałaby zasiąść za stołem jurorskim, nie wiadomo, czy zastąpić Okupnik, czy zasiąść jako 4 juror... Porażka
Ja tylko tak to skomentuję:
Obrazek
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

radzimir pisze:Kaźdy ma swoje zdanie, Miszczak, ja i Ty również. Niemniej jednak to była menedżerka, znała sie na rzeczy,
Sądząc po tym, jak przebiegła jej współpraca z Dodą, czy Edytą Górniak, to jednak bardziej jest to zaprzeczenie tego zdania.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Szczerze mówiąc czy Sablewska czy nie, to ważne że 4 kategorie. Jeśli ma być trzech jurorów, to ja już wolę żeby ona tam była.
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: X FACTOR

Post autor: radzimir »

Trzeciak pisze:
radzimir pisze:Kaźdy ma swoje zdanie, Miszczak, ja i Ty również. Niemniej jednak to była menedżerka, znała sie na rzeczy,
Sądząc po tym, jak przebiegła jej współpraca z Dodą, czy Edytą Górniak, to jednak bardziej jest to zaprzeczenie tego zdania.
Doda tylko dzieki mai jest tutaj gdzie jest, a nie spiewa nadal w wiejskim zespole na weselach. Odkąd zwolniła maję zajmuje się lizaniem dlugopisów w kształcie penisa przed paparazzi.. Edyta górniak pracowała z nią..yyy miesiąc? Po czym ją zwolniła, tak wiec ciężko ocenić efekty pracy kilkudniowej. Ale to chyba nie miejsce na takie tematy.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

edyta gorniak współpracowala z maja ponad rok !! ;/ i był to bardzo owocny czas dla edyty , tak samo dla mariny ! ale jurorka była zlą , niestety :(
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Logo i cała scena castingów 10 edycji The X Factor w UK wyśmienite :)
Obrazek
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Link to tego zdjęcia wstawiłem już w wątku "X Factor - edycje zagraniczne". Chyba nie po to utworzono ten wątek - by w "polskim" rozmawiano o edycji brytyjskiej.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Chyba nie po to utworzono ten wątek - by w "polskim" rozmawiano o edycji brytyjskiej.
Dokładnie. W drodze wyjątku zostawiam, bo wiem, że nie uniknie się pewnych porównań, ale szerszą dyskusję o edycji brytyjskiej, zapraszam do odpowiedniego wątku.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Fajnie by było, gdyby podobną wprowadzili w Polsce, ale raczej Iwański na tak duże zmiany w scenografii castingów raczej się nie zdecyduje.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ale ten ekran główny wydaje się jakiś mały. Może to złudzenie, sam nie wiem. Za to fajne są te poziome paski zamiast pionowych ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Jak widać na nagraniach - nie jest mały. No ale to wątek o naszym "X Factorze".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości