[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pleasantswirl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 25 wrz 2013, 13:18

Re: X FACTOR

Post autor: pleasantswirl »

przede wszystkim na 4 edycję powinni zrobić ostre odświeżenie. Przede wszystkim wywalić nudną, nic nie wnoszącą Tatiankę, której kariera ledwo co dycha. Dać porządnego jurora, który będzie przykładem dla uczestników np. Nosowska, Farna, Grzeszczak, Piaseczny, Kowalska, Wyszkoni, Marika itd. itp. mamy wiele utalentowanych POLSKICH wokalistek. Tatiance nawet kariera w GB nie wyszła.. No i 4 juror też byłby fajnym posunięciem.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Tatiana nic nie wnosi do "X Factor" i jej kariera nie wyszła w Wlk. Brytanii? Akurat wiele osób z branży muzycznej jest zgoła odmiennego zdania i uważa, że Tatiana bardzo dobrze sprawdziła się w programie. Zresztą jej uczeń wygrał drugą edycję, ale teraz bardzo dobrze radzi sobie na muzycznym rynku.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

mam wrażenie , ze jesli w 4 edycji będzie 4 juror to polska edycja weźmie przykład z UK i USA i zrezygnują z Domow jurorskich na rzecz Goracych krzeseł na BOOTCAMP'ach po to , żeby minimalnie skrócić program , a na live'y zostało wiece czasu
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

U nas mogliby zrobić castingi w pokojach, a potem bootcamp z krzesłami. Wtedy zrobi się miejsce dla 4 jurora. Przykładowo 4 castingi, potem 2 tygodnie bootcamp, domy jurorskie i 7 liveów.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Przecież w UK nie zrezygnowano z domów jurorskich.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

adik1148 pisze:mam wrażenie , ze jesli w 4 edycji będzie 4 juror to polska edycja weźmie przykład z UK i USA i zrezygnują z Domow jurorskich na rzecz Goracych krzeseł na BOOTCAMP'ach po to , żeby minimalnie skrócić program , a na live'y zostało wiece czasu
Przecież nie mogliby sobie ot tak wywalić domów jurorskich, musieliby płacić jakąś karę. Amerykańska edycja to co innego. Chociaż nie byłby to głupi pomysł, bo te domy u nas i tak wypadają słabo i zawsze mają niską oglądalność. Ale to raczej nierealne.
SevenUP pisze:U nas mogliby zrobić castingi w pokojach, a potem bootcamp z krzesłami. Wtedy zrobi się miejsce dla 4 jurora. Przykładowo 4 castingi, potem 2 tygodnie bootcamp, domy jurorskie i 7 liveów.
Tylko 7 live'ów? czyli podwójne eliminacje? Nie sądzę, żeby to się u nas sprawdziło. I tak samo castingi w pokojach uważam za zbędne, tylko niepotrzebnie przypominałoby widzom "Idola". Castingi niech zostaną takie jak obecnie.

Jeśli już faktycznie udałoby się wprowadzić czwartego jurora, to program musiałby ruszyć na początku lutego, a wszystkie castingi i bootcamp przeprowadzone odpowiednio wcześniej, a więc już praktycznie za chwilę powinny zostać podane daty precastingów. Jakoś prace nad "Project Runway" już trwają, a to przecież też produkcja Fremantle. Podsumowując, myślę że dalej będzie trzech jurorów, o ile w ogóle ta edycja odbędzie się na wiosnę.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Zwyczajnie rozśmiesza mnie polityka tej firmy, zawsze po wysokich wynikach MT! spoczywają na laurach i XF mają już kompletnie w d**ie. Nie widać obecnie żadnych kreatywnych zmian w nowej edycji...

Przypomina mi się wywiad z Panem Iwańskim (reżyserem), który opowiadał, że XF będzie podążał za zachodnim trendem, będzie najbardziej nowoczesnym i kreatywnym programem w kraju, realizacja na najwyższym poziomie bla bla...

Jak to u nas bywa, plany są, może chęci też, ale żadnych postępów w zakresie realizacji nie widać. Mam nadzieję i życzę, aby nowa edycja miała najsłabszą oglądalność, może to podziała mobilizująco na stację i produkcję... !!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci,2102, ... 02781.html

A jednak X FACTOR na wiosnę ! Precastingi już w grudniu , dosyc szybko ogłaszają ;d Oby był 4 juror , bo w przeciwnym razie 4 edycja nie ma sensu ;/
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

W tym roku rozszerzyliśmy kategorię '' zespoły''.
W jej skład nadal wchodzą grupy wokalne /duety tria itd../ ale również zespoły instrumentalno-wokalne.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Czyli takie a'la Mam Talent xd Szkoda , ze w regulaminie nie ma jeszcze nic o jurorach :)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Jak to napisali na fan page'u programu: "Startuje kolejna edycja "X Factor"! Będą zmiany?" zatem myślę, że to dużo oznacza o zmianach, musi być 4 juror, inaczej tego nie widzę. :P
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Znając podejście Iwańskiego to te zmiany to rozszerzenie kategorii 'zespoły' :P
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Zastanawia mnie tylko jakim prawem te zespoły? Bo w innych krajach przecież to nie jest dozwolone...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

jak są zespoly , w ktorym jest solista , a inni tanczą ( t w USA ) to dlaczego w stronę instrumentów tego nie podciągnąć ;d
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

SevenUP pisze:Zastanawia mnie tylko jakim prawem te zespoły? Bo w innych krajach przecież to nie jest dozwolone...
W Niemczech była podobna zmiana z zespołami.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości