Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

tobi pisze:No o ile nie masz 15 co tutaj majÂą chyba juÂż 2 soby znam to zawyÂżasz...ale ja do mÂłodzieÂży juÂż nie naleÂże :( Mam na myÂśli czy dziÂś. odcinek bĂŞdzie jutro rano, bo nie wiem czy warto ustawiaĂŚ coÂś do budzenia
no to ja przyznam sie Âże w maju koĂącze 24 lata :) :)
tobi nie warto wstawac bo powtĂłrka jesttylko w piatek (troche to dziwne)ale z drugiej strony to ty tak dÂługo spisz :?: a ja od 7:30 musze byc w pracy :cry:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Ech

Post autor: anialek »

Ech maÂłolaci :D :D :!: WÂłaÂśnie dziwne,bo o ile siĂŞ nie mylĂŞ to kiedyÂś kazdy odcinek ,,Ogniwa" powtarzali na drugi dzieĂą rano :?: Tv to powtarza jakieĂŚ koszmarne programidÂła :cry: ,a Âświetnych programĂłw to chyba niechce :!: :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

bambi pisze: no to ja przyznam sie Âże w maju koĂącze 24 lata :) :)
co tu duzo gadac, mamy tu starszych i mÂłodszych wiekiem, za to wszystkich mÂłodych duchem!

btw, twĂłj awatar mĂłwi za Ciebie - "Ach te dzieci..." :D
...and a Happy New Year!
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Say_No_To_Compromise pisze:
bambi pisze: no to ja przyznam sie Âże w maju koĂącze 24 lata :) :)
co tu duzo gadac, mamy tu starszych i mÂłodszych wiekiem, za to wszystkich mÂłodych duchem!

btw, twĂłj awatar mĂłwi za Ciebie - "Ach te dzieci..." :D
Wiek jest chyba najmniej istotny.Orientujê siê,¿e niektore wypowiedzi zamieszczone na tej stronie granicz¹ z uwielbieniem,a takie uwielbienie mo¿na przechodziÌ w ka¿dym momenie ¿ycia, a im póŸniej tym lepiej.W ka¿dym razie ³¹czymy siê tutaj w jednej sprawie.Wiêc uwielbiajmy bez wzglêdu na wiek-nasz obiekt jest tego wart!
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Orientujê siê,¿e niektore wypowiedzi zamieszczone na tej stronie granicz¹ z uwielbieniem,a takie uwielbienie mo¿na przechodziÌ w ka¿dym momenie ¿ycia, a im póŸniej tym lepiej.W ka¿dym razie ³¹czymy siê tutaj w jednej sprawie.Wiêc uwielbiajmy bez wzglêdu na wiek-nasz obiekt jest tego wart![/quote]

CaÂłkowicie popieram,Kazia jest warta wszystkiego co najlepsze i wiek nie ma tu nic do tego :D :!: Nasza idolka jest faaaaaantastyczna :D :D :D :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Gdzie siĂŞ wszyscy podziali?Dlaczego tak tu pusto,od paru dni nie ma nowych wpisĂłw. CzyÂżby p.Kazia stracila swoich fanow? :(
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

niedawno w programie" najs³absze ogniwo" by³a moja nauczycielka od anglika powiedzia³a nam ze pani kazimiera jest bardzo mi³a a nie tak jak sie wydaje ogl¹daj¹c ja w tv ja moge powiedzieÌ ¿e j¹ lubie i ¿e jej teksty do uczestników czasami mnie smiesz¹ :lol: to dobrze ¿e ma dobr¹ ogl¹dalnoœÌ ¿e mog³a pokazaÌ tym z TVP ¿e mo¿e mieÌ spor¹ widowniê tak trzymaÌ pani kaziu!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Pawe³:) pisze:niedawno w programie" najs³absze ogniwo" by³a moja nauczycielka od anglika powiedzia³a nam ze pani kazimiera jest bardzo mi³a a nie tak jak sie wydaje ogl¹daj¹c ja w tv ja moge powiedzieÌ ¿e j¹ lubie i ¿e jej teksty do uczestników czasami mnie smiesz¹ :lol: to dobrze ¿e ma dobr¹ ogl¹dalnoœÌ ¿e mog³a pokazaÌ tym z TVP ¿e mo¿e mieÌ spor¹ widowniê tak trzymaÌ pani kaziu!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:D :D :D :D Jak miÂło,Âże coraz wiĂŞcej osĂłb,wchodzi na tÂą stronkĂŞ i oczywiÂście lubi KaziuniĂŞ!No wÂłaÂśnie tak trzymaĂŚ :!: :!: :!: Pozdrawiam PawÂła :D :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

!!!!!!

Post autor: anialek »

Ja wiem,Âże pewnie mnie wykasujecie,bo macie mnie dosyĂŚ,ale muszĂŞ to napisaĂŚ.Czy juÂż nie lubicie Kazi,bo nikt tu nic nie napisaÂł od paru dni :!: :!: :!: :!: Co siĂŞ dzieje,przecieÂż Kazia jest rewelacyjna jak nic :!: :!: :!: Pozdrawiam :D I proszĂŞ tu pisaĂŚ :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
ficus88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 03 maja 2005, 21:18
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

teraz JA ...

Post autor: ficus88 »

witam wszystkich... nie dlaczego dopiero teraz siĂŞ tutaj meldujĂŞ :D , ale najwaÂżniejsze , ze w koĂącu jestem, tam gdzie byc powinnam.. :) Kazia jest Âświetna... pod kazdym wzglĂŞdem oczywiÂście :D pozdrawiam wszystkich fanĂłw KAZIMIERY WIELKIEJ, zwÂłaszcza AnialkĂŞ... :P buziaczki dla ciebie :)
...zerwij kwiatek na Ziemi, a poruszysz najbardziej odległe gwiazdy...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Fajnie

Post autor: anialek »

ficus88 pisze:witam wszystkich... nie dlaczego dopiero teraz siĂŞ tutaj meldujĂŞ :D , ale najwaÂżniejsze , ze w koĂącu jestem, tam gdzie byc powinnam.. :) Kazia jest Âświetna... pod kazdym wzglĂŞdem oczywiÂście :D pozdrawiam wszystkich fanĂłw KAZIMIERY WIELKIEJ, zwÂłaszcza AnialkĂŞ... :P buziaczki dla ciebie :)
Fajnie mĂłj Ficuscu88,Âże jesteÂś na tej stronce i oczywiÂście,Âże Kazia jest genijalna jak nic popieram 100% :!: :!: :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

przpraszam ale nie mogê przegl¹dn¹Ì tematu (zaraz leci NW) ile pani Kazia ma lat :P ??
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Kazia Wielka

Post autor: anialek »

pablo_xl pisze:przpraszam ale nie mogê przegl¹dn¹Ì tematu (zaraz leci NW) ile pani Kazia ma lat :P ??
Kazimiera Szczuka czyli Kazia Wielka-ur 22 VI 1966. w Warszawie :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

DziĂŞkuje za szybkÂą odpowiedz :D KAZIA RULEZZ ! :D:P
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

K

Post autor: anialek »

Kazia i jej czerwone buciki :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości