TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Tu jest bardziej oficjalna ramówka: http://tvn24bis.pl/media,81/ramowka-tvn ... 89828.html
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: michal_borkowski »

Już zajrzałem. Póki co, do ramówki trafił "Sposob na Franka", o czym piszą dziś WM. Ciekawe, jak długo będzie kontynuowany i... czy wraz z wahaniami kursów innych walut, analogicznie, pojawi się "Sposób na dolara" czy funta? No, ale tu chodzi o kredyty....
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: michal_borkowski »

Wczoraj po 23, zamiast filmu dokumentalnego (zgodnie z ramówką), powtórzono "Świat" i wywiad z Poroszenką, który przeprowadził Jacek Stawiski. Odnotować też należy pierwszą rozmowę Katarzyny Kolendy Zaleskiej w tym programie.
To tylko moje skromne zdanie
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: avatar »

Dzisiaj w porannych serwisach pojawiła się grafika z informacją o trzech kolejnych punktach programu. Były tam: serwis informacyjny, przegląd prasy, pogoda i świat internetu(?), każde z nich z odpowiednią ikoną.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: prze_kw »

"Pogoda i świat Internetu" to łączony serwis pogodowy Ani Dec z przedstawieniem ciekawostek z Internetu, które przedstawia pewna pani (zapomniałem personaliów).
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Ta pewna Pani to Natalia Szewczak --> viewtopic.php?f=9&t=6245
I warto zauważyć, że od kilku dni nie ma już serwisów sportowych.
tvn24bisfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 09:12

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: tvn24bisfan »

Był jeszcze znaczek z skrótem informacji
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

avatar pisze:Dzisiaj w porannych serwisach pojawiła się grafika z informacją o trzech kolejnych punktach programu. Były tam: serwis informacyjny, przegląd prasy, pogoda i świat internetu(?), każde z nich z odpowiednią ikoną.
Tak to wygląda:
Obrazek
Jak dla mnie niepotrzebnie jest to pokazywane przez całe pasmo poranne - grafika ta zasłania m.in. notowania pokazywane na całym ekranie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Camilo »

W nabliższy weekend na antenę powrócić ma znany z TVN24 magazyn Pałasińskiego "Świat według Jacka". Emisja o 9:30. Ponadto nad autorskim programem dla stacji pracuje ks. Kazimierz Sowa.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: michal_borkowski »

Dziś rano, oglądając "Bisia", zwróciłem uwagę na wspomniane belki z zapowiedziami kolejnych części pasma - fajny bajer, choć po jakimś czasie faktycznie może denerwować. A program dla ks. Sowy sprawi zapewne, że nie będzie już tak często zapraszany do DŚM M. Mellera, co tak często wypominano mu na facebook'owym profilu tego programu ("Czy Ks. Sowa dostaje za to jakieś wynagrodzenie, a jeśli tak - na co je przekazuje? etc.).
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Camilo pisze:W nabliższy weekend na antenę powrócić ma znany z TVN24 magazyn Pałasińskiego "Świat według Jacka". Emisja o 9:30.
Jak się okazuje, emisja jest o 9:30, ale nie w weekend a od poniedziałku do piątku.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: michal_borkowski »

matik pisze:Tu jest bardziej oficjalna ramówka: http://tvn24bis.pl/media,81/ramowka-tvn ... 89828.html
Z pieczołowitością godną forumowicza warto odnotować, że program Kwatera Głowna, o który toczyliśmy spór, zniknął z ramówki. W zastępstwie: 17:30 - 18:00 - Najciekawsze tematy wieczora komentują dziennikarze TVN24 BiŚ
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

I to jest właśnie ta "Kwatera główna".... program w którym dziennikarze TVN24 BiŚ komentują tematy, które będą poruszane w wieczornej ramówce stacji, więc nic nie zniknęło, prócz napisu na stronie internetowej.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

matik pisze:I to jest właśnie ta "Kwatera główna".... program w którym dziennikarze TVN24 BiŚ komentują tematy, które będą poruszane w wieczornej ramówce stacji, więc nic nie zniknęło, prócz napisu na stronie internetowej.
A gdzie jest napis: Kwatera Głowna? Program, o ile kojarzę, nie ma czołówki, w studiu również Nic nie ma wskazującego na te nazwę. Co się tak uparłeś tej Kwatery?
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Prowadzący używają takiej nazwy. Skoro oglądasz, to powinieneś to wiedzieć (bo przecież w studiu nie ma nazwy, więc pewnie wiesz jak program wygląda). I skoro oglądasz, to zauważyłbyś, że nic od miesięcy w tym paśmie się nie zmieniło. Widocznie napis "Kwatera główna" na stronie internetowej niewiele mówił i doprecyzowali o co chodzi. Tak trudno to zrozumieć?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości