Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:Ja siadam o dwudziestej a tam Sekielski ;( PomyÂślaÂłam, Âże ktoÂś siĂŞ pomyliÂł piszÂąc, Âże Agata bĂŞdzie wieczorem :( A ona jednak byÂła.
Ja to przypadkiem trafi³em na Agatkê :shock: !! Ogl¹da³em coœ na dwójce , prze³¹czam na tvn24 i jest Agatka :shock: !! Szkoda , ¿e Ty nie mia³aœ tyle szczêœcia :? !!
To studio faktycznie dziwne takie :roll: MakijaÂż przesadzony, totalnie :? WolĂŞ AgatĂŞ zdecydowanie bardziej naturalnÂą :)
Ale to pierwszy raz Agatka tak zaszala³a z makija¿em :D !! Mo¿e siê na podryw wybiera po pracy :lol: ?? Tylko niech nie zapomni zdj¹Ì ten uniform :lol: !!! :xx:
WiĂŞc, na kiedy teraz mamy umĂłwione nastĂŞpne spotkanie? :)
Szczerze powiedziawszy to nie wiem :mhm: ?? Nigdy w tej porze nie oglÂądaÂłem tvn24 :/ !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ohhh - wy laicy :!: :lol:
..zaraz was uÂświadomiĂŞ 8)
marcinkowsky pisze:A czemu Agatka w takim dziwnym studiu :uhh: ?? To po pierwsze :uhh: ??
..to studio to tzw. bluebox :D
..takie udawane studio z jednÂą i tÂą samÂą planszÂą na czas gdy przygotowywane sÂą Fakty..no i na czas trwania FaktĂłw :D
nieee no, jak Wam udaÂło siĂŞ coÂś tu napisaĂŚ -ja prĂłbujĂŞ i prĂłbujĂŞ i do upragnionego wÂątku dostaĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ :hyh: !! To po drugie :uhh: !!
..jakoÂś siĂŞ udaÂło ale coÂś ewidentnie szwankuje :spiewa:
Nieee no jest sobota a ja przykuty do telewizora :hyh: !! U kolegi tak prywatka , a ja przed telewizorem :lol2: !! ByÂłem z 20 minut , ale nie byÂło tam Âżadnej laski chociaÂż tycio tak piĂŞknej jak Agatka :lol2: !! To po trzecie :lol2: !!
..ale jak bĂŞdziesz wieczorami przy tvn-ie siedziaÂł to sobie Âżadnej dziewczyny nie znajdziesz :devil:
..a o Agatce nie marz :lol:

..mi teÂż o tej porze niewygodnie przed kompem :hyh:

..przed telewizorem nie ale przy komputerze usypiam :devil:
..nie jestem typem nocnego marka :devil:

..jeÂśli jeszcze kiedyÂś bĂŞdzie Agatka tak jak dzis to wraÂżenia rano :tanczy:

Kiedy nastêpny raz :lol2: ?? Bo mo¿e zd¹¿ê jeszcze gdzieœ podskoczyÌ :lol2: ??
..chyba o 22.00 jest serwis :roll:
..o 23.00 :roll:

..no i dÂłuÂższe podsumowanie o 23.30 :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

WidzĂŞ , Âże i ty obi poddaÂłeÂś siĂŞ wczoraj :devil: !! :hyh:
obieÂżyÂświat pisze:..ohhh - wy laicy :!: :lol:
..zaraz was uÂświadomiĂŞ 8)
DziĂŞki :lol: JuÂż wszystko wiem :jupi: !! :tanczy:

..chyba o 22.00 jest serwis :roll:
..o 23.00 :roll:

..no i dÂłuÂższe podsumowanie o 23.30 :D
Godzina 22 odhaczona , kiedy prĂłbowaÂłem wysÂłaĂŚ posta wczoraj 8)

Ja po 15. nieudanej próbie wys³ania posta po prostu wy³¹czy³em komputer i poszed³em...... nie spaÌ :lol2: !! Co to, to nie :D :D !!

Czuwa³em , czeka³em i bacznie ogl¹d¹³em nasz¹ gwiazdê , któr¹ po prostu energia rozpiera³a wczoraj w serwisach :lol2: !! :brawa: Chyba domyœlam siê , ¿e chodzi³o o emocje zwi¹zane z meczem :tanczy: !! Nie s¹dzi³em , ¿e ktoœ jest w stanie mnie tak rozruszaÌ przed pó³noc¹ :lol2: !!

BĂŞdÂą jakieÂś kapsiÂątka , czy mam zapodawaĂŚ moje :lol2: ??
Nie czekajÂąc na odpowiedÂź zaczynam :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ZauwaÂżyliÂście , Âże kiedy jest Agatka w serwisach to te belki informacyjne bardzo rzadko jÂą przysÂłaniajÂą :lol2: ?? Przypadek , czy ..... :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:WidzĂŞ , Âże i ty obi poddaÂłeÂś siĂŞ wczoraj :devil: !! :hyh:
I ja, i ja :devil:

Ale capsy mam :D Jak zwykle proszê o cierpliwoœÌ :D To bodaj pierwszy serwis :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A tak w ogĂłle, to znĂłw ''Âładna'' marynara :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
marcinkowsky pisze:WidzĂŞ , Âże i ty obi poddaÂłeÂś siĂŞ wczoraj :devil: !! :hyh:
I ja, i ja :devil:
Cieszmy siĂŞ , Âże nie byliÂśmy wczoraj osamotnieni i mieliÂśmy wyborne towarzystwo naszej najsÂłodszej Agatki :) !! :* :* :*
not that kind pisze:Ale capsy mam :D Jak zwykle proszê o cierpliwoœÌ :D To bodaj pierwszy serwis :D
No to wspaniale :jupi: !! A masz wszystkie serwisy nagrane :lol2: ?? Bezczelnie siĂŞ spytam :lol2: ??
not that kind pisze:A tak w ogĂłle, to znĂłw ''Âładna'' marynara :devil:
eeejjjtttammm -ja nie narzekam :lol2: Agatka nawet w drelichu piĂŞknie bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:No to wspaniale :jupi: !! A masz wszystkie serwisy nagrane :lol2: ?? Bezczelnie siĂŞ spytam :lol2: ??
A chyba mam :lol2:
eeejjjtttammm -ja nie narzekam :lol2: Agatka nawet w drelichu piĂŞknie bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ :lol2: !!
¯ebyœ jeszcze nie ¿a³owa³ tych s³ów :devil: Nie wiadomo, dok¹d moda nas zaprowadzi? :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

A czemu Agatka w takim dziwnym studiu :uhh: ?? To po pierwsze :uhh: ?

Kiedy nastêpny raz :lol2: ?? Bo mo¿e zd¹¿ê jeszcze gdzieœ podskoczyÌ :lol2: ??
..chyba o 22.00 jest serwis :roll:
..o 23.00 :roll:
Ech , widaĂŚ Âże sympatyzujecie z poczÂątkujÂącÂą prezenterkÂą, inaczej byÂście wiedzieli :lol2:
ZauwaÂżyliÂście , Âże kiedy jest Agatka w serwisach to te belki informacyjne bardzo rzadko jÂą przysÂłaniajÂą :lol2: ?? Przypadek , czy ..... :lol2:
Nie, nie przypadek. AgatĂŞ przesÂłania .... jej wÂłasny podkoszulek.... :lol2:
Kiedy serwisy prowadzÂą Anna JĂŞdzrzejowska lub, tak jak wczoraj, Beata Tadla, pokazujÂące "ciut" wiĂŞcej, dobrze siĂŞ trzeba napracowaĂŚ ze "stop-klatkÂą" aby trafiĂŚ na moment "bez belki" :devil:
A teraz do rzeczy: po serwisie o 22 miaÂłem pretensje do Agaty, Âże oto zaczyna gwiazdorzyĂŚ ( czytaj: stroiĂŚ fochy wobec widzĂłw ) w stylu Joasi KryĂąskiej:
Tak byÂło przez caÂły serwis - OK
Obrazek Obrazek
Ale na sam koniec, zamiast uœmiechn¹Ì siê do nas, spuœci³a g³owê
Obrazek
Po czym dyskretnie sprawdziÂła "spode Âłba" czy kamera przestaje pracowaĂŚ
Obrazek
i dopiero wtedy siĂŞ znĂłw wyprostowaÂła
Obrazek Obrazek
Ale juÂż w serwisie o 23, podekscytowana wynikiem meczu, caÂły czas byÂła uÂśmiechniĂŞta od ucha do ucha
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

DziĂŞkujĂŞ Wam, moi mili za wszystkie capsy :lol2: :* :*
epsztajnek pisze:Ech , widaĂŚ Âże sympatyzujecie z poczÂątkujÂącÂą prezenterkÂą, inaczej byÂście wiedzieli :lol2:

No nie da siĂŞ tego ukryĂŚ , Âże uczymy siĂŞ dopiero zwyczajĂłw ramĂłwkowych tvn24 :devil: !! MiaÂłem nadziejĂŞ , Âże ktoÂś z Was bardziej zorientowany nas 'poprowadzi'' , no ale Âże forum ''dziaÂłaÂło'' jak dziaÂło , to musieliÂśmy sobie sami radziĂŚ :devil: !!
Agatka byÂła Âłaskawa poinformowaĂŚ nas tylko o zmianie pory nadawania magazynu 24h :lol2: !! A z resztÂą jak juÂż pisaÂłem musieliÂśmy sobie jakoÂś radziĂŚ :devil: I nieÂźle mi poszÂło :lol2:
Nie, nie przypadek. AgatĂŞ przesÂłania .... jej wÂłasny podkoszulek.... :lol2:
I nie ma juÂż potrzeby wiĂŞkszego przysÂłaniania :devil: !! Ojjhhh ''szczelnie siĂŞ ta nasza poczÂątkujÂąca (z nazwy tylko) prezenterka ubiera :lol2: !!
Kiedy serwisy prowadzÂą Anna JĂŞdzrzejowska lub, tak jak wczoraj, Beata Tadla, pokazujÂące "ciut" wiĂŞcej, dobrze siĂŞ trzeba napracowaĂŚ ze "stop-klatkÂą" aby trafiĂŚ na moment "bez belki" :devil:
muszĂŞ na to zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ przy najbliÂższej okazji :D Ale one to sÂą chyba niÂższe od Agatki i kamera bliÂżej je ''bierze'' :mhm: Tak mi siĂŞ wydaje :mhm:


Ale na sam koniec, zamiast uœmiechn¹Ì siê do nas, spuœci³a g³owê

Po czym dyskretnie sprawdziÂła "spode Âłba" czy kamera przestaje pracowaĂŚ

i dopiero wtedy siĂŞ znĂłw wyprostowaÂła
Jeszcze nie jest oswojona do koĂąca z myÂślÂą , Âże po drugiej stronie oka kamery czekajÂą spragnieni jej uÂśmiechu fani :jupi: !! ;)

Ale juÂż w serwisie o 23, podekscytowana wynikiem meczu, caÂły czas byÂła uÂśmiechniĂŞta od ucha do ucha
CieszyÂła siĂŞ tak tÂą bramkÂą , Âże myÂślaÂłem juÂż Âże to wynik koĂącowy :lol2: !! Czyli , Âże mamy kolejny dowĂłd na to , Âże Agatka jest fankÂą futbolu :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
Ale na sam koniec, zamiast uœmiechn¹Ì siê do nas, spuœci³a g³owê

Po czym dyskretnie sprawdziÂła "spode Âłba" czy kamera przestaje pracowaĂŚ

i dopiero wtedy siĂŞ znĂłw wyprostowaÂła
Jeszcze nie jest oswojona do koĂąca z myÂślÂą , Âże po drugiej stronie oka kamery czekajÂą spragnieni jej uÂśmiechu fani :jupi: !! ;)
Z ka¿d¹ chwil¹ coraz bardziej ta œwiadomoœÌ zaczyna³a jej towarzyszyÌ :D Chyba, ¿e chodzi³o faktycznie o pi³ê :lol2:

A ja z capsami jeszcze bardziej na wstecznym :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zaraz wychodzĂŞ z blueboxa :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze: Z ka¿d¹ chwil¹ coraz bardziej ta œwiadomoœÌ zaczyna³a jej towarzyszyÌ :D Chyba, ¿e chodzi³o faktycznie o pi³ê :lol2:
Nie notka , no coœ ty :lol2: !! O jak¹ pi³ê , przecie¿ to ju¿ ustalone , ¿e o nas :lol2:
A ja z capsami jeszcze bardziej na wstecznym :D
Nic nie szkodzi :lol2: !! I na wstecznym jeÂździ siĂŞ bardzo przyjemnie i z wraÂżeniami :jupi: !!
Zaraz wychodzĂŞ z blueboxa :D
WiĂŞc czekam jak na zbawienie -bo to studio takieÂś jakieÂś dziwne trochĂŞ :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

To znowu sobie od siebie odpoczĂŞliÂśmy... przymusowo :devil:
marcinkowsky pisze:Nie notka , no coœ ty :lol2: !! O jak¹ pi³ê , przecie¿ to ju¿ ustalone , ¿e o nas :lol2:
Niech bĂŞdzie, Âże tak jest :D
WiĂŞc czekam jak na zbawienie -bo to studio takieÂś jakieÂś dziwne trochĂŞ :lol2: !!
Teraz moja wizja serwisu o 23-ciej :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ZauwaÂżyÂłam, Âże gdy nie ma tej belki capsy sÂą bardziej rozÂświetlone :mhm:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

To znowu sobie od siebie odpoczĂŞliÂśmy... przymusowo :devil:
..a wy juÂż tu od rana szalejecie :?: :lol2:
..chyba linie i serwer z wraÂżenia teÂż juÂż siĂŞ przegrzewa :lol2:

..ja musiaÂłem siĂŞ trochĂŞ wyspaĂŚ :lol2:
..tym bardziej Âże dzisiaj jeszcze czatowaÂłem na Poranek :lol2:
..dajcie nam palec a my po ca³¹ Agatkê siêgniemy :lol2:

..no ale Agatki nie ma w Poranku wiĂŞc trzeba ÂżyĂŚ wraÂżeniami po nocy :lol2:
Ja po 15. nieudanej próbie wys³ania posta po prostu wy³¹czy³em komputer i poszed³em...... nie spaÌ :lol2: !! Co to, to nie :D :D !!

Czuwa³em , czeka³em i bacznie ogl¹d¹³em nasz¹ gwiazdê , któr¹ po prostu energia rozpiera³a wczoraj w serwisach :lol2: !! :brawa: Chyba domyœlam siê , ¿e chodzi³o o emocje zwi¹zane z meczem :tanczy: !! Nie s¹dzi³em , ¿e ktoœ jest w stanie mnie tak rozruszaÌ przed pó³noc¹ :lol2: !!
..z nas kiepskie 'nocne Marki' ale z Agatki to prawdziwa nocna wyjadaczka :lol2:
..mĂłwiÂąc maÂło subtelnie :lol2:
..ale jÂą rozpieraÂła energia - momentalnie jak siĂŞ na niÂą patrzyÂło to sen znikaÂł z powiek :lol2:
..taka uÂśmiechniĂŞta i peÂłna werwy :lol2: :jupi:

..nic dziwnego ¿e chyba do 5. nad ranem nie mog³em zasn¹Ì - bo tak mnie rozbudzi³a Agatka :lol2: :*
..i caÂły czas miaÂłem przed oczyma uÂśmiechniĂŞtÂą buziĂŞ i rozeÂśmiane oczka Agatki :racja:
..widok boski :racja:
Ale na sam koniec, zamiast uœmiechn¹Ì siê do nas, spuœci³a g³owê
..to byÂł ten jeden serwis kiedy siĂŞ nie uÂśmiechnĂŞÂła ;)
..bo wiedziaÂła Âże nastĂŞpne spotkanie z nami (a co mi tam :lol2: ) dopiero za godzinĂŞ :lol2:
..zaÂś od 23. Agatka jak marzenie :szalony:
Z ka¿d¹ chwil¹ coraz bardziej ta œwiadomoœÌ zaczyna³a jej towarzyszyÌ :D Chyba, ¿e chodzi³o faktycznie o pi³ê :lol2:

Nie notka , no coœ ty :lol2: !! O jak¹ pi³ê , przecie¿ to ju¿ ustalone , ¿e o nas :lol2:
..marcinkowsky nie ÂłudÂźmy siĂŞ :lol2:
..my nie odgrywamy w Agatki Âżyciu Âżadnej roli :lol2:
..co innego ona w naszym :lol2:
..ale mimo to warto dla niej zarwaĂŚ nockĂŞ lub wstawaĂŚ o nieludzko wczesnej porze :lol2:
ZauwaÂżyÂłam, Âże gdy nie ma tej belki capsy sÂą bardziej rozÂświetlone :mhm:
..tu pewnie chodzi o ostroœÌ która sama siê ustawia w zale¿noœci od doboru barw :D
..ale jakie to ma znaczenie :?: :lol2:
..wszystkie capsy sÂą piĂŞkne :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

SpieszĂŞ siĂŞ jak mogĂŞ i korzystam z chwili :rozglada:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Agata nie zna jeszcze wszystkich redakcyjnych kolegĂłw :D Ale za pomyÂłkĂŞ Roberta przeprosiÂła i teraz juÂż na pewno bĂŞdzie pamiĂŞtaĂŚ, Âże on nie Marcin, a Robert wÂłaÂśnie :lol2:

Tak oglÂądam teraz to podsumowanie dnia - serwis informacyjny, i tak sobie sÂłucham tych wszystkich zapowiedzi i muszĂŞ obiektywnie stwierdziĂŚ, Âże dawno juÂż nie widziaÂłam tak porzÂądnie i profesjonalnie i z wdziĂŞkiem poprowadzonego (UWAGA!) dziennika telewizyjnego :o :brawa:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:SpieszĂŞ siĂŞ jak mogĂŞ i korzystam z chwili :rozglada:
..biorĂŞ przykÂład z Ciebie :rozglada:

..teraz ten czas awarii wykorzysta³em na szczegó³ow¹ lekturê ka¿dego capsa z osobna :szalony:
..i chyba jestem oszoÂłomiony bardziej niÂż zwykle :szalony:

.a Âże nie zna jeszcze wszystkich to nic dziwnego przecieÂż tylu pracownikĂłw ilu w tvn'ie jest to chyba trudno zapamiĂŞtaĂŚ :lol2:
..ale z czasem na pewno pozna siĂŞ ze wszystkimi :lol2:
Agata nie zna jeszcze wszystkich redakcyjnych kolegĂłw :D Ale za pomyÂłkĂŞ Roberta przeprosiÂła i teraz juÂż na pewno bĂŞdzie pamiĂŞtaĂŚ, Âże on nie Marcin, a Robert wÂłaÂśnie :lol2:
..to jak uroczo przepraszaÂła za pomyÂłke byÂło warte tej pomyÂłki :szalony:
Tak oglÂądam teraz to podsumowanie dnia - serwis informacyjny, i tak sobie sÂłucham tych wszystkich zapowiedzi i muszĂŞ obiektywnie stwierdziĂŚ, Âże dawno juÂż nie widziaÂłam tak porzÂądnie i profesjonalnie i z wdziĂŞkiem poprowadzonego (UWAGA!) dziennika telewizyjnego :o :brawa:
..masz oczywiÂście racjĂŞ :lol2:
..trudno byÂłoby siĂŞ z TobÂą nie zgodziĂŚ :lol2:
..Agatka ÂśmigaÂła z tematu na temat :tanczy:
..do tego ta lekkoœÌ z jak¹ to czyni :szalony:
..i ten uÂśmiech :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..a wy juÂż tu od rana szalejecie :?: :lol2:
..chyba linie i serwer z wraÂżenia teÂż juÂż siĂŞ przegrzewa :lol2:
Ano od rana :lol2: Bo wieczorem zdecydowanie ciĂŞÂżej mi siĂŞ myÂśli niÂż rano :lol2:
..ja musiaÂłem siĂŞ trochĂŞ wyspaĂŚ :lol2:
..tym bardziej Âże dzisiaj jeszcze czatowaÂłem na Poranek :lol2:
..dajcie nam palec a my po ca³¹ Agatkê siêgniemy :lol2:

..no ale Agatki nie ma w Poranku wiĂŞc trzeba ÂżyĂŚ wraÂżeniami po nocy :lol2:
Agata noc¹ , Agatka rankiem , Agatka w ci¹gu dnia :tanczy: !! :lol2: Do¿yjemy tej chwili -zobaczycie :lol2: !! Pytanie tylko czy zd¹¿ymy za Agatk¹ :lol2: ??
..z nas kiepskie 'nocne Marki' ale z Agatki to prawdziwa nocna wyjadaczka :lol2:
..mĂłwiÂąc maÂło subtelnie :lol2:
..ale jÂą rozpieraÂła energia - momentalnie jak siĂŞ na niÂą patrzyÂło to sen znikaÂł z powiek :lol2:
..taka uÂśmiechniĂŞta i peÂłna werwy :lol2: :jupi:
Ale ¿eby nie by³o , ¿e dzia³a na nas jak kube³ zimnej wody :stop: !! bo nie o to w tym wszystkim chodzi :lol2: Chodzi o rozbudzenie zmys³ów -a jak to siê Agatce udaje to ona sama tylko to wie -bo nie ma takiej mo¿liwoœci , ¿eby nie zdawa³a sobie z tego sprawy jak na nas dzia³ :szalony: !!
Tak oglÂądam teraz to podsumowanie dnia - serwis informacyjny, i tak sobie sÂłucham tych wszystkich zapowiedzi i muszĂŞ obiektywnie stwierdziĂŚ, Âże dawno juÂż nie widziaÂłam tak porzÂądnie i profesjonalnie i z wdziĂŞkiem poprowadzonego (UWAGA!) dziennika telewizyjnego :o :brawa:
Tak -notka , tak :jupi: Kiedy zapowiadaÂła materiaÂły z FaktĂłw czuÂłem siĂŞ jakbym wÂłaÂśnie Fakty oglÂądaÂł :lol2: !! A nawet lepiej :lol2: !! Co normalne :lol2:

.a Âże nie zna jeszcze wszystkich to nic dziwnego przecieÂż tylu pracownikĂłw ilu w tvn'ie jest to chyba trudno zapamiĂŞtaĂŚ :lol2:
..ale z czasem na pewno pozna siĂŞ ze wszystkimi :lol2:
I moÂże znajdzie sobie w tvnie mĂŞÂża :lol2: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości