[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

nie wiem czy zdradzaÌ wam ca³¹ tajemnicê kto bêdzie w nastêpnym odcinku. Podam wam inicja³y: goœcie K. C i M. S a rozmowy w t³oku(œwietne by³y, ciekawe ile wytn¹ :/) D, H. G. W, L. K raczej ³atwe do odgadniêcia :> pozdrawiam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:(...) Podam wam inicjaÂły: goÂście K. C i M. S
K.C. > pasuje Cichoek ale pewnie to nie ona, tu nie wiem
M.S. > tu tez nie wiem :P
pecio pisze:(...) D, H. G. W, L. K raczej Âłatwe do odgadniĂŞcia :> (...)
D > Doda
H.G.W. > Hanna Gronkiewicz - Waltz
L.K. > Lech KaczyĂąski
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

To bĂŞdÂą Kasia Cerekwicka i Monika SewioÂło :lol: (z tÂą druga to Âżartuje oczywiÂście).
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

rozmowy w tÂłoku odgadniĂŞte, ale goÂście nie, powiem tylko Âże M. S - kobieta
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:rozmowy w tÂłoku odgadniĂŞte, ale goÂście nie, powiem tylko Âże M. S - kobieta
No to:
K.C. > Krzysztof Cugowski
M.S. > tu nie mam pojĂŞcia :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

M.S. < Magda SurzyĂąska |ZÂŁOTOPOLSCY| (?)
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Noe wiem czy zauwazyliÂście, ale speÂłniÂło siĂŞ moje marzenie - nareszcie ruszyÂła oficjalna strona Szymona Majewskiego Show!!!

:brawa:

http://szymon.onet.pl

[ Dodano: Czw Mar 23, 2006 3:05 pm ]
no i nie musicie siĂŞ przejmowaĂŚ, kto bedzie w nastĂŞpnym odcinku, bowiem na stronie umiescili komunikat:
ZA TYDZIEÑ U SZYMONA
Ju¿ za tydzieù w Szymon Majewski Show goœÌmi Szymona bêd¹ Krzysztof Cugowski i Magda Stu¿yùska.
Kolejny Odcinek Szymon Majewski Show juÂż w poniedziaÂłek 27 marca, jak zwykle o 21:30.
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sarna pisze:Noe wiem czy zauwazyliÂście, ale speÂłniÂło siĂŞ moje marzenie - nareszcie ruszyÂła oficjalna strona Szymona Majewskiego Show!!!

:brawa:

http://szymon.onet.pl
Faktycznie, a jeszcze nie dawno byÂło tylko logo... :roll: DosyĂŚ dÂługo na niÂą czekaliÂśmy. :)

:D Strona fajna (yes, yes, yes jest miœœ rosji :tanczy: :lol: no i reklama podobna do master card w wydaniu o Rydzyku :P ), ale jeszcze musza j¹ trochê dopracowaÌ. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Ta strona chyba powsta³a trochê na bazie teletekstu, bo ju¿ wczesniej by³a strona w teletekœcie z Szymonem Majewskiem Show, tylko jakoœ nie da³o siê wejœÌ na stronê, w której mieli pisaÌ, kto ma byÌ w nastêpnym programie.

Poza tym te same informacje o Szymonie Majewskim byÂły w teletekÂście, a te na temat jego programu sÂą prawie wszedzie takie same.

No i jesczze jedno: niektore pliki video na tej stronie s¹ nieco inne ni¿ widzia³em w telewizji, na przyk³ad jest inny lektor w Miœœ Rosji.
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

michal641 pisze:M.S. < Magda SurzyĂąska |ZÂŁOTOPOLSCY| (?)
a ja muÂślaÂłem Âże Magda SchejbaÂł :D :P :red:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Heh widziaÂłem zapowiedÂź odcinka ciekawie bĂŞdzie. Ciekawe o co chodzi z tym kocykiem i piknikiem. No i w "RwT" konfrontacja Lecha KaczyĂąskiego z Gronkiewicz-Waltz...
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Mistrzowie

Post autor: salladyn »

Nie sÂądziÂłem Âże ktoÂś moÂże dorĂłwnaĂŚ Katarzynie Kwiatkowskiej w parodiowaniu. MyliÂłem siĂŞ :!:
"Hanna Gronkiewicz Waltz" w wydaniu tej babki byÂła Âświetna :devil: :brawa: :lol: Mam wielkÂą proÂśbĂŞ jeÂśli ktoÂś to nagywaÂł to proszĂŞ przesÂłaĂŚ mi na maila.BÂłagam.

Dzisiejsze rozmowy w tÂłoku byÂły genialne. :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejszy odcinek by³ nawet, nawet. :roll: :D Na pocz¹tku fajny fragment z filmu o Flintstonach z Balcerowiczem, Lepperem i Kaczyùskim (najlepszy by³ ten ostatni :D :lol2: ). No i kolejna miœœ - tym razem z W³och :D te¿ bardzo fajnie zrobiona. :P PóŸniej kolejna zabawna rzecz to jak w teleturnieju "Koùca nie widaÌ" Krzysztof Cugowski rozbli³ to jajko :lol: :lol: :lol: :D on pewnie myœla³ ze tego rozbiÌ siê nie da... :D I materia³y w tej czêœci programu te¿ by³y fajne. :D

No i "Rozmowy w tÂłoku" jak zwykle bardzo dobre tylko dziÂś troszke nudniejsze... ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

pawell pisze:Dzisiejszy odcinek byÂł nawet, nawet. :roll: :D Na poczÂątku fajny fragment z filmu o Flintstonach z Balcerowiczem, Lepperem i KaczyĂąskim (najlepszy byÂł ten ostatni :D :lol2: ).


Akurat to mi siĂŞ nie podobaÂło. Mnie podobaÂł siĂŞ ten liÂścik Marii KaczyĂąskiej do Szymona.
Nie podobaÂł mi siĂŞ ten "Âśpiew" pacjenta z kroplĂłwkÂą. ObraziÂł on osoby chore, bĂŞdÂące pod kroplĂłwkÂą. :x

No i kolejna miœœ - tym razem z W³och :D te¿ bardzo fajnie zrobiona.


Akurat dla mnie te miss siĂŞ nie podobajÂą.


:P PóŸniej kolejna zabawna rzecz to jak w teleturnieju "Koùca nie widaÌ" Krzysztof Cugowski rozbli³ to jajko :lol: :lol: :lol: :D on pewnie myœla³ ze tego rozbiÌ siê nie da... :D
Jeszcze go z partii wyrzucÂą. :lol:
I materiaÂły w tej czĂŞÂści programu teÂż byÂły fajne. :D
Jak widaĂŚ SMS bawi i uczy. Nie wiedziaÂłem, Âże jest ÂświĂŞto homoseksualnych psĂłw. :lol: :o
No i "Rozmowy w tÂłoku" jak zwykle bardzo dobre tylko dziÂś troszke nudniejsze... ;)[/color]
Mnie w Rozmowach w TÂłoku najbardziej podobaÂł siĂŞ moment, gdy Szymon zwrĂłciÂł siĂŞ to HWG: " Pani wal cu". :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Tak !! Mi siĂŞ teÂż widzi, Âże wczorajszy program byÂł super. Jak siĂŞ okazuje mogÂą goÂście rĂłwnieÂż byĂŚ ciekawi i tacy, ktĂłzy potrafiÂą zainteresowaĂŚ sobÂą :)

PoczÂątek jak zwykle Âśwetny, parodie Balcerowicza i caÂłej reszty naszej klasy politycznej ekstra :D

A "Rozmowy w TÂłoku" goÂście jak juÂż napisaÂł Salladyn :P teÂż Âświetne. SzczegĂłlnie Pani "Gronkiewicz-Waltz" oraz "Prezydent" :D "Doda" miaÂła wczoraj maÂło akcji i monologĂłw :lol:
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość