[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

CzytaÂłem ten komiks. Ciekawa historia i sporo Âśmiechu :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W niedzielĂŞ u Kuby Augustin Egurrola i Krzysztof Skiba. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

WkoĂącu moge coÂś w tym temacie napisaĂŚ :D.
Ostatni odcinek fajny. NiezÂłe show byÂło jak Kuba wjeÂżdÂżaÂł Porsche do studia i zafundowaÂł Justynie komara :D. Co ciekawe, przedmioty Steczkowskiej wystawione na aukcje ("komplet pÂłyt DVD zawierajÂących miĂŞdzy innymi teledyski i zapis trzech koncertĂłw tej jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek. KaÂżda pÂłyta opisana jest osobiÂście przez JustynĂŞ i zawiera jej osobisty autograf") osiÂągnĂŞÂły juÂż cenĂŞ 4 650 zÂł. NaprawdĂŞ sporo.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A w niedzielĂŞ u "Kuby WojewĂłdzkiego":
kuba.onet.pl pisze:Aktorka, modelka i wÂłaÂścicielka licznych innych talentĂłw Katarzyna SowiĂąska oraz najwiĂŞkszy elegant wÂśrĂłd prezenterĂłw pogody i vice versa – JarosÂław Kret.
A ostatni odcinek bardzo dobry. :D Jeden z lepszych. :> Augustin Egurrola pokazaÂł sie z fajnej strony. WidaĂŚ, ze ma dystans do siebie (po tym filmiku sprzed 10 lat :lol: ). Skiba jak Skiba - ciekawe wiersze zaprezentowaÂł i oryginalne powitanie z KubÂą. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Augustin wypadÂł bardzo dobrze. Ma dystans do siebie :D. Dobrze, Âże Kuba wkoĂącu Skibe zaprosiÂł. Przynajmniej mogliÂśmy wysÂłuchaĂŚ jego Âświetnych wierszy. A i jeszcze jego powitanie. PrzepÂłukanie gardÂła wodÂą prosto z flakonu i ...chlup na KubĂŞ. Skiba juÂż do koĂąca programu nie uÂżywaÂł szklanki :D. Ciekawe bonusowe filmy sÂą na http://kuba.onet.pl . SzczegĂłlnie zainteresowaÂło mnie jak Skiba wytÂłumaczyÂł synowi picie alkoholu :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kuba WojewĂłdzki i MichaÂł Figurski odchodzÂą z Antyradia.
[img]http://www.tvn24.pl/_d/topmenu/logo.gif[/img] pisze: WojewĂłdzki i Figurski
przechodzÂą do Eski Rock

STACJA ROZSZERZY ZASIÊG O NOWE MIASTA

Obrazek

MichaÂł Figurski i Kuba WojewĂłdzki od stycznia nowego roku dadzÂą czadu w Radiu Eska Rock - dowiedziaÂł siĂŞ portal tvn24.pl. Duet ma byĂŚ magnesem, ktĂłry przyciÂągnie do stacji nowych sÂłuchaczy. Eska Rock planuje bowiem ekspansjĂŞ w kilkunastu polskich miastach.

Jak siê dowiedzieliœmy Eska Rock ma nadawaÌ na dotychczasowych czêstotliwoœciach Radia WAWA. Zarz¹d Grupy Radiowej Time, która jest w³aœcicielem obydwu stacji, podj¹³ decyzjê, o zmianie profilu tego radia. WAWA ma byÌ radiem lokalnym, nadaj¹cym jedynie w Warszawie i £odzi. Takie informacje przekaza³ dzisiaj pracownikom Radia WAWA Leszek Kozio³ prezes sieci Eska i Radia WAWa.
To duÂża zmiana, bo Radio WAWA jest obecna, aÂż w 18 miastach, a Eska Rock tylko w czterech (Warszawa, PoznaĂą, ÂŁĂłdÂź i KrakĂłw). Taka decyzja oznacza, Âże TIME zdecydowanie stawia na EskĂŞ Rock, a Figurski i WojewĂłdzki majÂą byĂŚ kluczowym elementem nowej strategii.
Leszek KozioÂł pytany przez tvn24.pl o te plany powiedziaÂł tylko: - Najpierw o zmianach poinformujĂŞ KrajowÂą RadĂŞ.

Postawili na osobowoÂści
Chêtniej Time mówi o pozyskaniu Figurskiego i Wojewódzkiego. - Rozpoczêcie wspó³pracy z Kub¹ i Micha³em jest konsekwencj¹ stawiania w naszej grupie na osobowoœci antenowe. Ten duet pokaza³ now¹ jakoœÌ w polskiej radiofonii komercyjnej i cieszê siê, ¿e wkrótce swój potencja³ bêdzie wykorzystywa³ we wspó³pracy z nami - powiedzia³ Bogus³aw Potoniec, Dyrektor Programowy Grupy Time.

Wojewódzki i Figurski przez cztery lata wspó³pracowali z Antyradiem, gdzie prowadzili poranne pasmo, staj¹c siê jednym z najlepiej rozpoznawalnym i na pewno najbardziej kontrowersyjnym duetem radiowym. Figurski by³ te¿ dyrektorem programowym Antyradia.
Kuba WojewĂłdzki ma w TVN swĂłj autorski program.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Zmiana goÂści do niedzielnego programu. Zamiast Kasi SowiĂąskiej bĂŞdzie Ania Bosak i RafaÂł Roofi KamiĂąski. :D I bardzo dobrze :D.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W niedzielĂŞ u Kuby: Jan Nowicki i...Hubert UrbaĂąski :!: :D BĂŞdzie ciekawie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Pewnie, Âże ciekawie. Odcinek z Janem Nowickim Kuba zaliczyÂł do swoich piĂŞciu najlepszych (nie dziwiĂŞ siĂŞ, bo rozmowa byÂła Âświetna). A z Huberta UrbaĂąskiego teÂż na pewno wyciÂągnie ciekawe newsy :D.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

A Hubert byÂł juÂż chyba kiedyÂś goÂściem Kuby, prawda? :>
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

ByÂł i to chyba nawet caÂłkiem niedawno :] A co do ostatniego odcinka to fajnie zrobili, ze u Kuby byÂła Ania i Roofi, a u Szymona Gleba ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:A Hubert byÂł juÂż chyba kiedyÂś goÂściem Kuby, prawda? :>
JeÂśli dobrze pamiĂŞtam to Hubert UrbaĂąski goÂściÂł u "Kuby WojewĂłdzkiego" (jeszcze w Polsacie) dwa razy. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Czas na powtórki programu "Kuba Wojewódzki" I to chyba a¿ to marca chocia¿ Kuba zazwyczaj zaczyna³ ju¿ od po³owy lutego. KolejnoœÌ emisji powtórkowych odcinków:
kuba.onet.pl pisze:30.12.07 - odcinek 34 - Marek Kondrat
06.01.08 - odcinek 35 - Olga LipiĂąska i MichaÂł PirĂłg
13.01.08 - odcinek 37 - Andrzej Grabowski
i Katarzyna Grochola
20.01.08 - odcinek 40 - Edyta HerbuÂś i Piotr Najsztub
27.01.08 - odcinek 41- ÂŁukasz Kadziewicz i RafaÂł Bryndal
03.02.08 - odcinek 43 - Andrzej Morozowski, Tomasz Sekielski oraz Katarzyna i MichaÂł Tusk
10.02.08 - odcinek 44 - Natalia Kukulska i Justyna Steczkowska
17.02.08 - odcinek 45 - Agustin Egurrola
i Krzysztof Skiba
24.02.08 - odcinek 47 - Jan Nowicki i Hubert UrbaĂąski
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Program Kuby chcÂą chyba przenieÂś na jakiÂś inny czas antenowy, gdyÂż pan Lis miaÂł w tym czasie prowadziĂŚ swĂłj program. CoÂś musi byĂŚ na rzeczy :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:>
Press pisze:OprĂłcz propozycji z TVP Lis miaÂł ofertĂŞ prowadzenia programu publicystycznego w wieczornym paÂśmie TVN-u – np. w niedzielĂŞ po talk-show ”Kuba WojewĂłdzki”.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość