[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: mfdtv4 »

Akurat przyznam się, że nie słuchałem co mówiło jury. Może mi ktoś powiedzieć tak w skrócie co pan Robert Kozyra powiedział na temat Natalii Lesz?
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: adner »

Miałem bardzo pozytywne odczucia co do Festiwalu, ale SŁOWIK PUBLICZNOŚCI DLA PECTUS?? To jakaś farsa, jeżeli dostaną Bursztynowego, to chyba zacznę oglądać festiwal Polsatu w następnym roku.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: mfdtv4 »

Wiedziałem, że SŁOWIKA PUBLICZNOŚCI zdobędzie Pectus :(( Ciekawe jak będzie z BURSZTYNOWYM. Znowu Pectus?
Ostatnio zmieniony sobota 23 sie 2008, 22:54 przez mfdtv4, łącznie zmieniany 1 raz.
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Ahhhhh Żal ;/
Ostatnio zmieniony sobota 23 sie 2008, 23:07 przez lukaasz777, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: sybic »

Ptr15 pisze:Musi być ktoś w jury, kto powie prawdę, bez owijania w bawełnę i do tego z użyciem ostrzejszych słów. Nie uważam tego pana za chama czy prostaka. Bardzo dobrze ocenia beznadziejnych wykonawców i chwała mu za to, że nie boi sie mówić prawdy.
Można krytycznie oceniać wykonawców, ale obrażanie wykonawcy jest szczytem chamstwa i prostactwa.
Temu gnypkowi po prostu słoma z butów wystaje!
Przez tego prostaka Sopot stał się żenującym spektaklem na skrajnie niskim poziomie. Chała - nic dodać, nic ująć.
To już te reklamy były lepsze ;)
Zresztą już tego nie oglądam. Jutro też nie oglądam i wszystkim odradzam.
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

...aha no i bursztynowy dla PECTUSA ;]
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

To było do przewidzenia - Polacy dla Polaków. :/ Jak ktoś tu już rok temu napisał - powinny być dwa Słowiki Publiczności - dla polskiego i zagranicznego artysty - byłoby o wiele sprawiedliwiej!
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re:

Post autor: qmate »

lukaasz777 pisze:Ahhhhh ŻAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ;/
Za tego posta chyba oberwałbyś od moderacji, ale właściwie to pozostaje tylko tyle do powiedzenia: żal.pl
Rok temu mówiłem, że tak będzie zawsze: Słowika Publiczności będzie zdobywał zawsze Polak, chociażby piosenka była tragiczna. Taki konkurs to dla mnie sensu nie ma, jak go odwołają płakać nie będę. Mamy kolejny Feel'opodobny zespół. Ich piosenka jest beznadziejna. Czekam na werdykt Jury.
//////////
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: szym »

Akurat przyznam się, że nie słuchałem co mówiło jury. Może mi ktoś powiedzieć tak w skrócie co pan Robert Kozyra powiedział na temat Natalii Lesz?
Kozyra zaczął od krytyki Natalii Lesz, ocenił jej występ jako najgorszy, poniżej krytyki, przepowiedział jej, że kariery na zachodzie nie zrobi, nie ma szans na żadnego Słowika... nie tylko jego słowa, ale ton wypowiedzi był bardzo negatywny, bardzo chciał to powiedzieć, widać było satysfakcję na jego twarzy, pewnie tekst przygotował sobie wcześniej i szukał poklasku u publiczności. Ta sama publiczność, słuchacze jego radyjka wygłosowali jedno z pierwszych miejsce piosence "Power of Attraction".

A później ta puszysta kobieta z "mocnym głosem" zaczęła oceniać figurę Lesz, mówiąc coś, w stylu "dobrze, że jej się nogi nie połamały".
To było do przewidzenia - Polacy dla Polaków. :/ Jak ktoś tu już rok temu napisał - powinny być dwa Słowiki Publiczności - dla polskiego i zagranicznego artysty - byłoby o wiele sprawiedliwiej!
Nie wiem czy ja to pierwszy zaproponowałem, czy tylko gorąco popierałem, ale podtrzymuję. :D Słowik Publiczności do odstrzału - Feel, Stachursky, teraz to... no proszę... ;)
:)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Co za ulga! Nie Pectus! Moje myśli krążyły mniej więcej tak: "Każdy tylko nie Pectus!".
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: mfdtv4 »

Cieszę się, że to Oh Laura zdobyła Bursztynowego Słowika. Każdy tylko nie Pectus!
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: adner »

O tak, każdy, tylko nie Pectus. Już wolałbym od nich Natalię Lesz :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: szym »

r_r16 pisze:Co za ulga! Nie Pectus! Moje myśli krążyły mniej więcej tak: "Każdy tylko nie Pectus!".
Jury zagłosowało w stosunku 4:1.
4 głosy na Oh Laura, a teraz zagadka - kto się wyłamał i na kogo głosował? :lol:
:)
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: adner »

Ciekawe, kto zauważył, gdzie swój instrument muzyczny trzymała wokalistka zespołu Oh Laura ;)
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Brawa dla Laury !!!!
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości