Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

not that kind pisze:Niech nam DÂżastina wszystko zaraz wytÂłumaczy :uwaga: :hahaha: I zdradzi o jakÂą oprawĂŞ muzycznÂą chodzi :lol:
Z tego co mi wiadomo, to p³ytami z tzw. ,,górnej pó³ki'' u Blacka s¹ p³yty heavy metalowe :mhm: Bingo :D Jak znalaz³a na kolacjê przy œwiecach :lol:
marcinkowsky pisze:CzujĂŞ jak obrastam w piĂłrka :lol2: !! :* Taki doceniony jeszcze nigdy siĂŞ nie czuÂłem :racja: A wszystko znĂłw zasÂługa Agatki :*
A ja czujĂŞ, jak bardzo potrzebujecie i jak dzisiaj brakuje Wam dopieszczenia w wykonaniu Agatki :lol2:
marcinkowsky pisze:A nie byÂło mnie . bo muszĂŞ nadrabiaĂŚ zalegÂłoÂści , ktĂłrych mi siĂŞ nie wiem z jakiego powodu strasznie duÂżo nazbieraÂło :devil: !!
PowĂłd jedno ma imiĂŞ :D CieszĂŞ siĂŞ, Âże potraficie siĂŞ choĂŚ na chwilĂŞ oderwaĂŚ od rzeczywistoÂści wirtualnej :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:
marcinkowsky pisze:CzujĂŞ jak obrastam w piĂłrka :lol2: !! :* Taki doceniony jeszcze nigdy siĂŞ nie czuÂłem :racja: A wszystko znĂłw zasÂługa Agatki :*
A ja czujĂŞ, jak bardzo potrzebujecie i jak dzisiaj brakuje Wam dopieszczenia w wykonaniu Agatki :lol2:
..to spraw Funcky Âżeby Agatka jutro przywitaÂła siĂŞ z nami o 5.30 :rydzyk:
..a do chwaÂły zasÂłuÂżonych dla tego wÂątku CiĂŞ wyniesiemy :lol2:
Funckyrella pisze:
marcinkowsky pisze:A nie byÂło mnie . bo muszĂŞ nadrabiaĂŚ zalegÂłoÂści , ktĂłrych mi siĂŞ nie wiem z jakiego powodu strasznie duÂżo nazbieraÂło :devil: !!
PowĂłd jedno ma imiĂŞ :D CieszĂŞ siĂŞ, Âże potraficie siĂŞ choĂŚ na chwilĂŞ oderwaĂŚ od rzeczywistoÂści wirtualnej :lol2:
..no ja wÂłaÂśnie odkryÂłem Âże mam straszny problem z wrĂłceniem na ziemiĂŞ :szalony:

..tak przyjemnie buja siĂŞ w obÂłokach :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Przepraszam na wstĂŞpie za to, Âże wpadam na tak krĂłtko ...
obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze: A mnie dziwi, ¿e Black nie podj¹³ i nie rozwin¹³ tematu ''winiarnego'' :lol2:
W koĂącu nie ma jak to kolacja przy Âświecach i przy lampce czerwonego, wytrawnego wina :D No, ale widzĂŞ, Âże Black ten jakÂże romantyczny moment caÂłkowicie pomija... :spiewa: :devil:
Zawsze widziaÂłem go jako czÂłowieka w gorÂącej wodzie kÂąpanego :devil: !! Tylko pod wpÂływem Agatki staÂł siĂŞ taki trochĂŞ egzaltowany :devil: !! :lol2:
..tak przyjemnie buja siĂŞ w obÂłokach :spiewa:
WniebowziĂŞty?! :) To tak jak ja :racja: Bynajmniej nie egzaltowany :nie: Czy powinienem siĂŞ za to obraziĂŚ :> WniebowziĂŞcie mi na to nie pozwala :racja: Romantyczny, gdzy czas na to pozwala :) ReasumujÂąc: romantyczny, wniebowziĂŞty, namaszczony i natchniony :)
Mam propozycjê na tytu³ w¹tku :) Agata Tomaszewska - podró¿ do raju doznaù zmys³owych :)

OceĂącie proszĂŞ :)
Mi siĂŞ podoba :)
... poniewaÂż ja juÂż czujĂŞ siĂŞ, jakby Agatka wÂłaÂśnie masowaÂła mi skronie ... :szalony:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:WniebowziĂŞty?! :) To tak jak ja :racja:
..dzis czujĂŞ siĂŞ prawie jak w niebie ;)
..a to z prostego oczywistego powodu ;)
..nie ma Agatki.. ;(
..to mogê tylko cofn¹Ì siê do czasu kiedy z nami by³a ;)
Black Jack '62 pisze:Mam propozycjê na tytu³ w¹tku :) Agata Tomaszewska - podró¿ do raju doznaù zmys³owych :)

OceĂącie proszĂŞ :)
Mi siĂŞ podoba :)
..mi teÂż :jupi:
..mi teÂż :jupi:
..krĂłtko i na temat :brawa:
..moÂżna by jeszcze to ukwieciĂŚ - ale pewnie byÂłoby za dÂługie pod wzglĂŞdem 'technicznym' ;)
..jeÂśli o mnie chodzi moÂże byĂŚ 8)
... poniewaÂż ja juÂż czujĂŞ siĂŞ, jakby Agatka wÂłaÂśnie masowaÂła mi skronie ... :szalony:
..ja niestety mam ten komfort kiedy Agatka jest w telewizji ;)
..tak kiepsko u mnie z wyobraÂźniÂą ostatnio :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack '62 pisze:ReasumujÂąc: romantyczny, wniebowziĂŞty, namaszczony i natchniony :)
Mam propozycjê na tytu³ w¹tku :) Agata Tomaszewska - podró¿ do raju doznaù zmys³owych :)

OceĂącie proszĂŞ :)
ByÂłoby piĂŞknie , ale pod warunkiem , Âże nie byÂło tego ograniczenia :( No bo o jakich zmysÂłach moÂżemy mĂłwiĂŚ :uhh: ?? Wzroku, sÂłuchu ...... a co z resztÂą :uhh ??
obieÂżyÂświat pisze:
Black Jack '62 pisze:... poniewaÂż ja juÂż czujĂŞ siĂŞ, jakby Agatka wÂłaÂśnie masowaÂła mi skronie ... :szalony:
..ja niestety mam ten komfort kiedy Agatka jest w telewizji ;)
..tak kiepsko u mnie z wyobraÂźniÂą ostatnio :devil:
Black szczĂŞÂściarz - nawet wyobraÂźnia po jego stronie ;( !! obi -a moÂże za maÂło siĂŞ staramy :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
Black Jack '62 pisze:ReasumujÂąc: romantyczny, wniebowziĂŞty, namaszczony i natchniony :)
Mam propozycjê na tytu³ w¹tku :) Agata Tomaszewska - podró¿ do raju doznaù zmys³owych :)

OceĂącie proszĂŞ :)
ByÂłoby piĂŞknie , ale pod warunkiem , Âże nie byÂło tego ograniczenia :( No bo o jakich zmysÂłach moÂżemy mĂłwiĂŚ :uhh: ?? Wzroku, sÂłuchu ...... a co z resztÂą :uhh ??
A co z naszym siĂłdmym zmysÂłem? :lol2:
Przyziemny z Ciebie czÂłowiek :lol2:
Co do nazwy, to musimy j¹ jeszcze doprecyzowaÌ :mhm: podró¿ brzmi zbyt niskolotnie :lol2:


Agatta siĂŞ nie odzywa :( Nie ma jej w telewizji :( Nie odpisuje na maile... ;( Nie ma z nami Âżadnego kontaktu ;( Ech :/ WidaĂŚ maÂło ma czasu na przyjemnoÂści :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:ByÂłoby piĂŞknie , ale pod warunkiem , Âże nie byÂło tego ograniczenia :( No bo o jakich zmysÂłach moÂżemy mĂłwiĂŚ :uhh: ?? Wzroku, sÂłuchu ...... a co z resztÂą :uhh ??
A co z naszym siĂłdmym zmysÂłem? :lol2:
O najwaÂżniejszym zapomniaÂłem :hmm: bijĂŞ siĂŞ w pierÂś i zwracam Blackowi honor i prawo do zmiany nazwy na proponowany przez niego tytuÂł :lol2: !!
Przyziemny z Ciebie czÂłowiek :lol2:
Co do nazwy, to musimy j¹ jeszcze doprecyzowaÌ :mhm: podró¿ brzmi zbyt niskolotnie :lol2:
ano bo niepotrzebnie mnie tu wszyscy namawiali do tego , Âżebym zszedÂł na ziemiĂŞ :devil: !! A teraz mam -dorobiÂłem siĂŞ opinii czÂłowieka przyziemnego , kiedy to na ziemi byÂłem zaledwie godzinĂŞ :lol2: !!
Agatta siĂŞ nie odzywa :( Nie ma jej w telewizji :( Nie odpisuje na maile... ;( Nie ma z nami Âżadnego kontaktu ;( Ech :/ WidaĂŚ maÂło ma czasu na przyjemnoÂści :lol:
Na przyjemnoœci z nami zwi¹zane na pewno teraz , kiedy najprawdopodobniej przebywa w domu , nie ma najmniejszej ochoty :devil: ! ;( DosyÌ siê z nami '' naby³a '' ;( !! Musi od nas odpocz¹Ì ;(

Yhhhhyyyaaaa ;( IdĂŞ siĂŞ wyryczeĂŚ ;(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Rycz marcinkowsky. MoÂże CiĂŞ Agatka usÂłyszy. Wzruszy siĂŞ, przestanie BlackczyĂąskiemu skronie masowaĂŚ i do pracy wrĂłci. :rozglada:
marcinkowsky pisze:MiÂło ciĂŞ znĂłw tu widzieĂŚ DÂżastina :* bo juÂż zaczynaliÂśmy myÂśleĂŚ , Âże masz za zÂłe Agatce , Âże zajĂŞÂła PawÂłowe miejsce :rozglada: ?? WÂłaÂściwie to nie napisaÂłaÂś , Âże nie masz jej tego za zÂłe :spiewa: !!
OczywiÂście, Âże miaÂłam za zÂłe, ale tylko przez chwilĂŞ :* Nie mogÂłam nie mieĂŚ :rozglada: wszak PaweÂł jest dla mnie najwaÂżniejszy :lol2:
Funckyrella pisze:
not that kind pisze:Niech nam DÂżastina wszystko zaraz wytÂłumaczy :uwaga: :hahaha: I zdradzi o jakÂą oprawĂŞ muzycznÂą chodzi :lol:
Z tego co mi wiadomo, to p³ytami z tzw. ,,górnej pó³ki'' u Blacka s¹ p³yty heavy metalowe :mhm: Bingo :D Jak znalaz³a na kolacjê przy œwiecach :lol:
:o CzyÂżbym jako jedyna wiedziaÂła o tym, Âże Black bluesowymi dÂżwiĂŞkami lubi niewiasty rozbrajaĂŚ? :rozglada:

Co do tytuÂłu wÂątku - niezÂły. MyÂślĂŞ jednak, Âże Blacka w jego pomysÂłowoÂści staĂŚ na wiĂŞcej :mhm: A tak w ogĂłle to, kto powiedziaÂł, Âże to on ma wymyÂśliĂŚ nowy tytuÂł? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

DÂżastina pisze:Rycz marcinkowsky. MoÂże CiĂŞ Agatka usÂłyszy. Wzruszy siĂŞ, przestanie BlackczyĂąskiemu skronie masowaĂŚ i do pracy wrĂłci. :rozglada:
I jak prosi³aœ -rycza³em jak zarzynane zwierzê :lol: !! Uhhhjjhhh có¿ to by³a za koszmarna noc dla s¹siadów :devil: !! A rankiem o 5.30 , kiedy ju¿ si³ na nic nie mia³em , myœla³em , ¿e pokrzepiê siê widokiem Agatki w Poranku i ..... niestety -jak jej nie by³o , tak te¿ nie ma :uhh: !! widocznie jeszcze musi odpoczywaÌ :P !!
DÂżastina pisze:OczywiÂście, Âże miaÂłam za zÂłe, ale tylko przez chwilĂŞ :* Nie mogÂłam nie mieĂŚ :rozglada: wszak PaweÂł jest dla mnie najwaÂżniejszy :lol2:
KolejnoœÌ wydaje siê byÌ kolejnoœci¹ na miejscu :D !! Co nie zmienia faktu , ¿e mo¿esz sobie pozwoliÌ na patrzenie ³askawym okiem na Agatkê :lol2: !! Sielanka :lol2: !!
DÂżastina pisze: :o CzyÂżbym jako jedyna wiedziaÂła o tym, Âże Black bluesowymi dÂżwiĂŞkami lubi niewiasty rozbrajaĂŚ? :rozglada:
No wybacz , ale ja nie miaÂłem ''przyjemnoÂści'' siĂŞ przekonaĂŚ :devil: !! :lol:
DÂżastina pisze: Co do tytuÂłu wÂątku - niezÂły. MyÂślĂŞ jednak, Âże Blacka w jego pomysÂłowoÂści staĂŚ na wiĂŞcej :mhm: A tak w ogĂłle to, kto powiedziaÂł, Âże to on ma wymyÂśliĂŚ nowy tytuÂł? :rozglada:
Ale wÂłaÂśnie chodzi o to , Âże my wymieniamy siĂŞ spostrzeÂżeniami :lol2: !! ÂŻeby coÂś o raju wtrÂąciĂŚ to ja sam zaproponowaÂłem :lol2: !! A Black teraz okazuje siĂŞ jako pierwszy zaprezentowaÂł swojÂą wizjĂŞ tytuÂłu , do ktĂłrej nam jest jeszcze daleko ;) wiĂŞc koncentrujemy siĂŞ i pastwimy nad jego propozycjÂą :D
Myœla³em ca³¹ noc i ...... nikogo nie zdziwiê -znów nic nie wymyœli³em :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..tak kiepsko u mnie z wyobraÂźniÂą ostatnio :devil:
Black szczĂŞÂściarz - nawet wyobraÂźnia po jego stronie ;( !! obi -a moÂże za maÂło siĂŞ staramy :lol2: ??
..to niech nam chociaÂż opisze jak byÂło :?: :lol2:
..co Agatka mĂłwiÂła :?: :lol2:
..btw. :lol2:
marcinkowsky pisze:I jak prosi³aœ -rycza³em jak zarzynane zwierzê :lol: !! Uhhhjjhhh có¿ to by³a za koszmarna noc dla s¹siadów :devil: !! A rankiem o 5.30 , kiedy ju¿ si³ na nic nie mia³em , myœla³em , ¿e pokrzepiê siê widokiem Agatki w Poranku i ..... niestety -jak jej nie by³o , tak te¿ nie ma :uhh: !! widocznie jeszcze musi odpoczywaÌ :P !!
..ja moÂże nie tak widowiskowo ale teÂż bardzo mocno liczyÂłem na AgatkĂŞ w Poranku ;(
..przecieÂż pisaÂłem Âże wstanĂŞ :neutral:
..i wstaÂłem :(
..no dobrze Âże przynajmniej byÂła Danusia - ktĂłrÂą teÂż bardzo lubiĂŞ :P
..ale mam nadziejĂŞ Âże jutro..ustÂąpi miejsca Agatce :)

..a moÂże Agatka wcale nie pojawi siĂŞ tak szybko jak siĂŞ spodziewaliÂśmy :?: ;(

..pĂłki co jest 1:0 dla Poznania :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..tak kiepsko u mnie z wyobraÂźniÂą ostatnio :devil:
Black szczĂŞÂściarz - nawet wyobraÂźnia po jego stronie ;( !! obi -a moÂże za maÂło siĂŞ staramy :lol2: ??
..to niech nam chociaÂż opisze jak byÂło :?: :lol2:
..co Agatka mĂłwiÂła :?: :lol2:
..btw. :lol2:
Oj, Âłatwo siĂŞ tego domyÂśliĂŚ, co mogÂła mĂłwiĂŚ? :)
Stawiam na to: "Agata Tomaszewska, zapraszam na serwis w Poranku TVN24. A zaczynamy od informacji, ktĂłra dotarÂła do nas...'', itd., itd. :lol: :lol:
marcinkowsky pisze:
DÂżastina pisze: :o CzyÂżbym jako jedyna wiedziaÂła o tym, Âże Black bluesowymi dÂżwiĂŞkami lubi niewiasty rozbrajaĂŚ? :rozglada:
No wybacz , ale ja nie miaÂłem ''przyjemnoÂści'' siĂŞ przekonaĂŚ :devil: !! :lol:
MyÂślaÂłem, iÂż tylko przede mnÂą gotĂłw byÂł siĂŞ tak otworzyĂŚ? :lol: Jak widaĂŚ robi sobie swoistÂą kryptoreklamĂŞ :lol: Czy Ciebie, droga DÂżastino, urzekÂł niÂą tak jak i mnie? :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..no dobrze Âże przynajmniej byÂła Danusia - ktĂłrÂą teÂż bardzo lubiĂŞ :P
..ale mam nadziejĂŞ Âże jutro..ustÂąpi miejsca Agatce :)

..a moÂże Agatka wcale nie pojawi siĂŞ tak szybko jak siĂŞ spodziewaliÂśmy :?: ;(

..pĂłki co jest 1:0 dla Poznania :D
Poznania, w którym Agatta znalaz³a czas na niew¹tpliw¹ przyjemnoœÌ odpisania na list wiernemu fanowi :* 8)
Teraz wiĂŞc moÂże wracaĂŚ zdobywaĂŚ WarszawĂŞ na nowo! :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Teraz wiĂŞc moÂże wracaĂŚ zdobywaĂŚ WarszawĂŞ na nowo! :lol2:
Na razie jednak koncentruje siĂŞ na kontynuacji dzieÂła panowania nad Poznaniem :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nachmurzona. co :lol2: ?? Czy¿by Poznaù nie przyj¹³ Agatki z otwartymi ramionami :uhh: ??
Ostatnio zmieniony środa 12 wrz 2007, 13:58 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Kochani, widziaÂłam przed chwilÂą AgatĂŞ w relacji....z Poznania. :shock:
Ktoœ wie mo¿e o co tu chodzi? Czy Agata spowrotem wróci³a do poznaùskich relacji, czy te¿ mo¿e bêdzie kr¹¿yÌ miêdzy Wa-w¹, a P-niem ??? Jak j¹ z³apiê w nastêpnej relacji to udokumentujê to.
O widzĂŞ, Âże marcinkowsky, odwaliÂł dobry kawaÂł roboty! :D
Ale masz racjĂŞ, teÂż to zauwaÂżyÂłam , Agata nachmurzona jak nigdy!
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Kochani, widziaÂłam przed chwilÂą AgatĂŞ w relacji....z Poznania. :shock:
Ktoœ wie mo¿e o co tu chodzi? Czy Agata spowrotem wróci³a do poznaùskich relacji, czy te¿ mo¿e bêdzie kr¹¿yÌ miêdzy Wa-w¹, a P-niem ???
Tak miaÂło byĂŚ :D !! ÂŻe Agatka caÂły czas , mimo awansu na stanowisko prezenterki zostaje teÂż reporterkÂą w Poznaniu :lol2: !!

Ku nieskrywanej tutaj uciesze wszystkich PoznaniakĂłw :lol2: !!
Ale masz racjĂŞ, teÂż to zauwaÂżyÂłam , Agata nachmurzona jak nigdy!
moÂże nie lubi mĂłwiĂŚ o PiS-uarach :devil: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Nachmurzona. co :lol2: ?? Czy¿by Poznaù nie przyj¹³ Agatki z otwartymi ramionami :uhh:
A moÂże Agata tak siĂŞ odurzyÂła WarszawÂą, Âże PoznaĂą jej chwilowo przestaÂł smakowaĂŚ :?: :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości