Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:devil: :devil: :devil: :devil: MĂłgÂłbym zostaĂŚ ministrem budownictwa, bo tak jak nowy minister Antonii Jaszczak widzĂŞ z okna jak buduje siĂŞ blok. :devil: :devil: :devil: :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jaka jest kara za przestepstwo w Polsce?
- Zostaje siĂŞ wicepremierem! :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Pan Jarek :devil: ujawniÂł swojÂą teczkĂŞ, niestety dwie lojalki sÂą sfauszowane.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

AleÂż to oczywiste, Âże wszystkie teczki sÂą prawdziwe, a ta jedna specjalnie zostaÂła sfaÂłszowana jak uwaÂża Wielki MaÂły Prezes juÂż za czasĂłw III RP. Dobrze rodzaje lustracji okreÂśliÂł jeden z widzĂłw wczorajszego "SzkÂła Kontakowego" w swoim smsie : sÂą trzy typy lustracji - Prezesa, ksiĂŞÂży i caÂłej reszty.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w "Super Expressie" na pierwszej stronie sÂą fajne zdjĂŞcia KaczyĂąskich JarosÂława i Lecha oraz Jana Rokity z okazji ich wspĂłlnych urodzin :D :

Obrazek

SzczegĂłlnie podoba mi sie ta parka - Lech i Jan :D - fajne majÂą minki. :lol2: :hahaha: :devil:

A tu artykuÂł. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

JarosÂław KaczyĂąski premierem

Post autor: salladyn »

Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A wiĂŞc dokonali tego czego chcieli. Ciekawe czy Marcinkiewicz przejdzie do PO? Bo chyba nie zostanie w Pisie...
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

To byÂł misternie uÂłoÂżony plan. PiS wiedzÂąc Âże Lech KaczyĂąski nie zostanie prezydentem jeÂśli jednoczeÂśnie bĂŞdzie przedstawiana kandydatura JarosÂława KaczyĂąskiego na premiera, wystawiÂł kogoÂś kto bĂŞdzie posÂłusznie wykonywaÂł polecenia braci KaczyĂąskich a i tak w koĂącu zostanie zastÂąpiony JarosÂławem KaczyĂąskim. :arrow: Polityka w najgorszym wydaniu :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Kaczki zrobili wszystkich w dudka jak zwykle, Âżal mi Marcinkiewicza teraz pomimo, Âże ostatnio mnie denerwowaÂł, bo byÂł taki sÂłuÂżalczy wobec PiS, Âże poÂżal siĂŞ BoÂże, ale byÂło minĂŞÂło a teraz po tym wszystkim co on dla nich robiÂł po prostu kopniak w cztery litery, nie tylko dla niego, ale to jest kopniak dla caÂłego paĂąstwa. Tak, tak o to ciÂąg dalszy ballady o dwĂłch takich co ukradli ksiĂŞÂżyc.... :evil:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Jedno jest pewne- to pocz¹tek koùca Pisu, tej g³upiej koteryjnej partii. Marcinkiewicz by³ jedyn¹ osob¹, która mog³a przysporzyÌ im sympatyków, teraz Kaczki same zaczynaj¹ jazdê w dó³.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Tak mi ¿al Marcinkiewicza. PiSu nie lubi³am, ale jego tak. Szkoda faceta. To by³ przyzwoity goœÌ. :( Oby Kaczyùscy ud³awili siê swoja w³adz¹ a lud im odp³aci³ piêknym za nadobne przy najbli¿szych okazjach!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Qrcze to po co on siĂŞ tak z nami "bawili"? :evil: Odrazu mogli daĂŚ KaczkĂŞ II na premiera i nie byÂłoby tego zamieszania... :evil:

Wielka szkoda Marcinkiewicza :( niech przechodzi tam gdzie jest lepiej i niech nie zadaja siĂŞ z tymi Kaczkami. :evil: terraX racja - to jest poczÂątek koĂąca Pis-u. :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze:Qrcze to po co on siĂŞ tak z nami "bawili"? :evil: Odrazu mogli daĂŚ KaczkĂŞ II na premiera i nie byÂłoby tego zamieszania... :evil:
Nie mogli daĂŚ na premiera odrazu JarosÂława KaczyĂąskiego bo wtedy ludzie nie wybraliby na przezydenta Lecha KaczyĂąskiego.
mandi pisze:Oby KaczyĂąscy udÂławili siĂŞ swoja wÂładzÂą a lud im odpÂłaciÂł piĂŞknym za nadobne przy najbliÂższych okazjach!
NajbliÂższa okazja to wybory samorzÂądowe.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Oby to byÂł ich koniec. Trzeba sie modliĂŚ a moÂże BĂłg nas wysÂłucha i da Polsce nowy rzÂąd. Amen.
Ostatnio zmieniony piątek 07 lip 2006, 21:04 przez Mandi, łącznie zmieniany 1 raz.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Nic podobnego. Moherowa armia Âślepo zapatrzona w Rydzyka jest rĂłwnieÂż Âślepo zapatrzona w PiS. Wydaje mi siĂŞ Âże poparcie owszem spadnie im ale nie wiĂŞcej niÂż o 5-8%
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości