[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

TVN może zrezygnować z Mam Talent, ale raczej nie z XF. Poza tym mówię to głównie dlatego, że Polsat zakisił swój format, zresztą oglądalność 2,7 mln w jesienne niedziele to potwierdza. Za dużo, za często, w koło to samo.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Myślę, że TVN zdaje sobie sprawę z ogromnego potencjału obu formatów i na pewno nie dopuści do takiej sytuacji, by któraś z konkurencyjnych stacji przejęła "X Factora" czy "Mam Talent". Tak więc, sądzę że oba programy będą jeszcze długo obecne w TVN. Zresztą kolejna edycja "Mam Talent" jest już raczej pewna - zaproponowano w niej udział uczestnikom, którzy odpadli z "X Factora". A po cichu liczę nawet, że jeżeli ostatnie zmiany w XF przyniosą pożądany efekt i faktycznie przełożą się na oglądalność, to może pokuszą się wreszcie na małe odświeżenie MT.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Na czacie eski ktoś wrzucił zdjęcie z robienia wizytówki (?) piątki Farnej. Nazwiska ktoś tu wcześniej wypisywał, ale chyba fotki nikt nie wrzucał.
http://i.imgur.com/Kb9uInv.png
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

bartek09 pisze:Myślę, że TVN zdaje sobie sprawę z ogromnego potencjału obu formatów i na pewno nie dopuści do takiej sytuacji, by któraś z konkurencyjnych stacji przejęła "X Factora" czy "Mam Talent". Tak więc, sądzę że oba programy będą jeszcze długo obecne w TVN. Zresztą kolejna edycja "Mam Talent" jest już raczej pewna - zaproponowano w niej udział uczestnikom, którzy odpadli z "X Factora". A po cichu liczę nawet, że jeżeli ostatnie zmiany w XF przyniosą pożądany efekt i faktycznie przełożą się na oglądalność, to może pokuszą się wreszcie na małe odświeżenie MT.
Zapewne w ciągu dwóch najbliższych tygodni zostaną podane terminy precastingów, które rozpoczną się w kwietniu ;).
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wiecie może ile zwiastunów ma aktualnie XF? Bo na YT jest ten 2-minutowy, a w TV widziałem ze 2 albo 3 różne 30 sekundowe?
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Na YT jest też drugi zwiastun, ten 30 sek. :)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Wolę zdecydowanie The Voice of Poland :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

po31 pisze:Wolę zdecydowanie The Voice of Poland :D
Po 1. to nie temat na takie posty, a po 2. to w zasadzie różne kategorie programów. Nie możne porównywać programu w którym ludzie przychodzą w nadzei że zostaną gwiazdą, z programem w którym występują zaproszeni muzycy z teatrów itd.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Jednak zawodowcy także startują do "X Factor", a amatorzy także trafiają do drużyn w "The Voice of Poland".
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Fenomenem TVoP jest ciekawa rywalizacja uczestników.
Tych 2 formatów NIE NALEŻY PORÓWNYWAĆ! prezentują one bowiem i mają na celu co innego. TVoP z założenia w naszym kraju ma promować mużyków/osoby związane profesjonalnie z muzyką natomiast X Factor wyławia perełki z normalnych szarych obywateli, ta druga forma w krajach typu nasz ma większy sens i powodzenie. XF to zupełnie inna skala, koszty przypominam że TVoP ma podobną scenografię podczas castingów, bitew, live'ów w XF zmienia się wszystko kolosalnie, raz scena w Zabrzu później w Warszawie, gdzie kilka razy i za każdym razem zmienia się niemal od podstaw. Wiele by wymieniać, nie porównujmy tych formatów. :D
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Nie traktuję tego poważnie, ale trochę mnie to zaniepokoiło :)

Obrazek
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Przecież zawsze po śpiewaniu w grupach jest selekcja. Między pierwszym a 2. dniem bootcampu. We wszystkich krajach i u nas też tak było.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

No tak, tylko, że nie o to mi chodzi. Zasugerowała, że tę selekcję nie wykonują już jurorzy.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

TheXF pisze:No tak, tylko, że nie o to mi chodzi. Zasugerowała, że tę selekcję nie wykonują już jurorzy.

Mi się wydaje, że napisała to dziewczyna, którą po prostu boli, że się nie dostała.
Poza tym jeżeli nawet tak by było, to nikt by o tym nie wiedział, a na pewno nie uczestnicy programu.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja myślę, że dziewczyna po prostu pomyślała że skoro o decyzji poinformowali ich producenci, to oni dokonali selekcji. Ta nowa formuła bootcampu nie przewiduje ogłoszenia tej informacji przez jurorów. Nie ma tego w tv, więc po co jurorzy mieliby to robić. Zapewne było tak, że każdy iuror sobie wybrał te około 10 osób do 2. etapu i już.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości