Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Wie ktoœ mo¿e, czy ta zmiana - mam na myœli poranek od 6.30 - to ju¿ na sta³e, czy tylko dziœ mieli jak¹œ awariê, czy coœ w tym stylu
Chyba w ciÂągu zimy tak juÂż zostanie, moze na wiosnĂŞ zmieniÂą z powrotem. Tak mi siĂŞ przynajmnej wydaje. MoÂże i dobrze. Anita sobie dÂłuÂżej poÂśpi. a ma bardzo maÂło czasu na odsypienie :twisted: :twisted: :twisted:

SwojÂą droga to ciekaw jestem kogo zatrudniÂą w TVP24
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

MY¦LA£EM ,¯E TY BLACK JACK TO JAKI¦ NAPRAWDE W PORZ¡DKU GO¦CIU JESTE¦ ALE PO TWOICH WYPOWIEDZIACH MIMO ¯E CIÊ NIE ZNAM TO POWIEM JEDNO.
JESTE¦ ZWYK£YM CWANIACZKIEM JAKICH MNÓSTWO W TYM KRAJU.
ANITA WERNER TO CIEKAWA OSOBOWO¦Æ NIE MUSZE NAWET JEJ ZNAÆ A I TAK J¡ KOCHAM COKOLWIEK PRZEZ TO ROZUMIECIE.GÓWNO MNIE TO OBCHODZI.Z RESZT¡ PEWNE RZECZY SIE WIDZI OD RAZU.
JEDYNIE PERSPEKTYWA ¯E NIGDY JEJ OSOBI¦CIE NIE SPOTKAM JEST NIECO PRZYGNÊBIAJ¡CA ALE CO TAM.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Stingulasz (PIÊKNA ONA) pisze:MY¦LA£EM ,¯E TY BLACK JACK TO JAKI¦ NAPRAWDE W PORZ¡DKU GO¦CIU JESTE¦ ALE PO TWOICH WYPOWIEDZIACH MIMO ¯E CIÊ NIE ZNAM TO POWIEM JEDNO.
JESTE¦ ZWYK£YM CWANIACZKIEM JAKICH MNÓSTWO W TYM KRAJU.
ANITA WERNER TO CIEKAWA OSOBOWO¦Æ NIE MUSZE NAWET JEJ ZNAÆ A I TAK J¡ KOCHAM COKOLWIEK PRZEZ TO ROZUMIECIE.GÓWNO MNIE TO OBCHODZI.Z RESZT¡ PEWNE RZECZY SIE WIDZI OD RAZU.
JEDYNIE PERSPEKTYWA ¯E NIGDY JEJ OSOBI¦CIE NIE SPOTKAM JEST NIECO PRZYGNÊBIAJ¡CA ALE CO TAM.
ÂŁamiesz regulamin w paru punktach i po raz pierwszy w historii mojej obecnoÂści na forum jestem zmuszony przyznaĂŚ racjĂŞ Blackowi !! Nasze poglÂądy na pewne sprawy sÂą jak "ogieĂą i woda" ale w pewnej kwestii, poruszanej kilka postĂłw wyÂżej siĂŞ z nim zgadzam. Niestety i ten post mnie do tego zmusiÂł !!
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:wow: Pani g w i a z d a, Anita Werner, zaszczyciÂła nas swojÂą obecnoÂściÂą w poranku :wink: A juÂż myÂślaÂłem, Âże tak jÂą pochÂłonĂŞÂły przygotowania DP, Âże zaurlopuje dÂłuÂżej...
Na szczêœcie sta³o siê inaczej, ponad tygodniowa nieobecnoœÌ zosta³a przerwana dziœ :D Od samego pocz¹tku, czyli od 6-stej, Anita mia³a totalnego powera i, zdaje siê, dobry nastrój :D WyraŸnie Anitê rozbawi³ dziœswoj¹ relacj¹ Piotr Milewski, szcery a¿ do bólu w kwestii ''³amania'' prawa w USA :wink: Poza tym tradycyjne (a¿ do bólu :evil2: ) punkty poranka: sport, biznes.
PóŸniej skrót reporterski i :roll: Kryùska - czy ja ju¿ wspomina³em coœo jej g³osie :?: Bo¿e :!: Moja g³owa ledwo to dziœ wytrzyma³a, mo¿e przy innych warunkach biometeo bym nie narzeka³, ale dziœ :yay:

I ''najwiêkszy'' smaczek na koniec :wesoly: Nareszcie :D Anna Kalczyùska zdecydowa³a siê ''stan¹Ì'' u boku Anity :wesoly: I co :?: Œwiat siê nie zawali³ :lol: Wszysz³o tylko na jaw, ¿e Ania jest jakieœ 30 cm ni¿sza od Anity :D ''Witam Ciê Anito'', ''Witam Ciê Aniu'' :wink: Ale obie panie wygl¹da³y uroczo :P Wszak to moje dwie faworytki :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

1. Ma moÂże ktoÂś capsa z 'rozmowy' Anity z AniÂą?
2. Tzn. Âże Ania ma ~150cm? :P
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Pani g w i a z d a, Anita Werner, zaszczyciÂła nas swojÂą obecnoÂściÂą w poranku
Tak gwiazda, ale przez duÂże G. A swojÂą droga Black upodabniasz sie do Norwida z tym "szatkowaniem" wyrazĂłw.
Anna Kalczyùska zdecydowa³a siê ''stan¹Ì'' u boku Anity I co? Œwiat siê nie zawali³ :lol: Wszysz³o tylko na jaw, ¿e Ania jest jakieœ 30 cm ni¿sza od Anity
A ja oglÂądaÂłem dzisiaj poranek tylko do 8 i tego "starcia" Ania KalczyĂąska vs ÂŻyrafa nie widziaÂłem.
BÂądÂź dobrej myÂśli i peÂłen nadziei, moÂże w koĂącu uda Ci siĂŞ:D MogĂŞ Ci tylko powiedzieĂŚ, Âże masz czego ÂżaÂłowa
DziĂŞki za sÂłowa pocieszenia. :lol:
po raz pierwszy w historii mojej obecnoÂści na forum jestem zmuszony przyznaĂŚ racjĂŞ Blackowi
Podoba mi siĂŞ to. Taka krytyka, ale jak trzeba to moÂżna ponad podziaÂłami. Zeby tak nasi poltycy zechcieli...

nie podniecaj siĂŞ wypowiedziami ''ÂświeÂżo upieczonych fanĂłw'' Anity, bo oni pojawiajÂą siĂŞ tu majÂąc do speÂłnienia pewnÂą misjĂŞ
Mam nadziejĂŞ, Âże nie zaliczyÂłeÂś mnie do grupy tych trzech niewyÂżyttych user'Ăłw. ChociaÂż po tej jednej burzy :? to sam nie wiem. A jeszcze jedno profesjonalizm i Anite Werner lubiĂŞ od czasu magazynu Styl, to tak w formie sprostowania i doinformowania.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jakby to kogoÂś interesowaÂło, po Ăłsmej widziaÂłam AnitĂŞ na stanowisku, wiĂŞc bĂŞdzie dzisiaj w Faktach :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

akby to kogoÂś interesowaÂło, po Ăłsmej widziaÂłam AnitĂŞ na stanowisku, wiĂŞc bĂŞdzie dzisiaj w Faktach
Funky po co ty to tu wypisujesz?? To nikogo nie interesuje czy Anita Werner jest dzisiaj w Faktach :D Za³ó¿ o niej w¹tek i tam takie rzeczy pisz :lol:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

michaek, mĂłw proszĂŞ za siebie a nie za wszystkich, bo np. mnie interesuje. I dla porĂłwnania wypowiedÂź Funcky wnosi coÂś do wÂątku, a Twoja zupeÂłnie nic!
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

michaek, mĂłw proszĂŞ za siebie a nie za wszystkich, bo np. mnie interesuje. I dla porĂłwnania wypowiedÂź Funcky wnosi coÂś do wÂątku, a Twoja zupeÂłnie nic!
To miaÂł byĂŚ Âżart(choc sÂłaby) i odpowiedÂź na to retoryczne pytanie:
Jakby to kogoÂś interesowaÂło, po Ăłsmej widziaÂłam AnitĂŞ na stanowisku, wiĂŞc bĂŞdzie dzisiaj w Faktach :D
Nie bierz tak moich wypowiedzi na serio.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii nie tylko obejrzala DP ale i porankek :D
wiec taka DP nic odkrywczego czego by nie bylo w krotkich odcinkach... dalej nie widze ich sensu :D

Ponadto powinna popracowac nad dykcja bo troche monotonnie czyta.Ale ogolnie prograqm ciekawy i taki typowy dla kobiet...

Co do poranka to nic szczegolniego ;) ale zauwazylam kilka spraw

1. WyglÂąd w porzadku fryzura itp :)
2. Ubranie okropne i co powinno byc niedopuszczalne wymiete
3.Wkurzyla mnie swoim oburzniem po mateirale o kpinach z Rydzyka...
4. Czy zauwaÂżyliscir ciekawa sytuacje z Kalczynska ?
Po polacznieu Ania stala tak jak by nie wiedziala co zrobic... normalnie choc sie do siebie usmiechna czy zagadaja... a one odwrucily sie w swoja strone i rozeszly...
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funcky twierdzi, Âże teraz jest w 100% pewna, Âże one siĂŞ nie lubiÂą :roll: A ja, Âże moÂże Anita jest ''maÂłorozmowna" :lol: do tego dochodzi jeszcze fakt, iÂż zawsze lepiej dogadywaÂła siĂŞ chÂłopakami :lol:

Fakty: miÂło, Âładnie, skÂładnie i szybko :?
I na sam finaÂł (auto)ironia w wykonaniu Anity: ''zmrozimy PaĂąstwa na koniec'' :lol: :wink:

I zaprosiÂła na jutro :wow: AleÂż pracowity tydzieĂą ma nasza G w i a z d a - byÂła juÂż dwa dni w pracy i jeszcze zapowiedziaÂła siĂŞ na jutro :!: :wink:
W³¹czy³em na chwilê na popo³udniowy magazyn, gdzieœ w okolichach 6-stej, i wyobraŸcie sobie, ¿e Anita nadal siedzia³a na swoim stanowisku :!:
michaek pisze:A swojÂą droga Black upodabniasz sie do Norwida z tym "szatkowaniem" wyrazĂłw. (...) Mam nadziejĂŞ, Âże nie zaliczyÂłeÂś mnie do grupy tych trzech niewyÂżyttych user'Ăłw
Michaek, to nie takie proste... na moje zaufanie trzeba sobie zapracowaĂŚ :]
A z tym Norwidem, to przesadziÂłeÂś... nasz wielki poeta przewraca siĂŞ na pewno w grobie :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Biuro reklamy TVN 24 dopiero dzis poinformowalo o nowym programie Anity Werner. :? :?
http://reklama.tvn.pl/6905,1298432,aktualnosci.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Lepiej póŸno ni¿ wcale :evil:
Black Jack pisze: Funcky twierdzi, Âże teraz jest w 100% pewna, Âże one siĂŞ nie lubiÂą :roll:
O! A Funcky o tym nie napisaÂła :roll: A miaÂła napisaĂŚ, zapomniaÂła :lol:
A ja, Âże moÂże Anita jest ''maÂłorozmowna" do tego dochodzi jeszcze fakt, iÂż zawsze lepiej dogadywaÂła siĂŞ chÂłopakami :D
Mo¿e nie mia³a jej nic do powiedzenia, albo tematy im siê wyczerpa³y :D Jestem zdania, ¿e w takiej sytuacji lepiej milczeÌ ni¿ gadaÌ na przyk³ad o pogodzie :? :wink: No a z ch³opakami z red. sportowej na pewno szybciej znajduje wspólny temat. Pamiêtam jak kiedyœ w Poranku w sporcie by³ Wojtek Zawio³a, skoùczy³a siê pogawêdka na wizji, by³y reklamy, no i póŸniej serwis, a Anita i Wojtek jeszcze ze sob¹ rozmawiali :D
kamuii pisze:nic odkrywczego czego by nie bylo w krotkich odcinkach... dalej nie widze ich sensu :D
W³aœnie mi o czymœ przypomnia³aœ :D Dostrzeg³am, ¿e te zajawki z serii ,,Julia Tymoszenko story'' by³y poszerzone o JEDN¥ scenê, której póŸniej by³a znacznie okrojona w premierowym odcinku, mianowicie by³a to scena w garderobie Tymoszenko :D Ale ten detal nie sprawi³, ¿e uzna³am zajawki za coœ sensownego :D Satysfakcjonowa³oby mnie, gdyby TVN24 zrobi³ coœ w rodzaju Behind the scenes, no i wtedy moglibyœmy podgl¹daÌ ekipê realizuj¹c¹ program, podziwiaÌ z jakimi trudami i niewygodami musieli siê zmierzyÌ, a w koùcu przekonaÌ siê jak d³ugo nagrywa siê programy typu Dama Pik :D
Black Jack pisze:W³¹czy³em na chwilê na popo³udniowy magazyn, gdzieœ w okolicach 6-stej, i wyobraŸcie sobie, ¿e Anita nadal siedzia³a na swoim stanowisku :!:
Anita w pracy jest stosunkowo rzadko, wiĂŞc jak juÂż siĂŞ w niej pojawi, to na pewno chce wyrobiĂŚ limit godzin :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A z tym Norwidem, to przesadziÂłeÂś... nasz wielki poeta przewraca siĂŞ na pewno w grobie
Co za samokrytyka
Michaek, to nie takie proste... na moje zaufanie trzeba sobie zapracowaĂŚ
Za rok, moÂże dwa . ÂŻebym tylko potem nie musiaÂł ÂśpiewaĂŚ: 40 lat minĂŞÂło.
I jeszcze jedno: NIE JESTEM NIEWYÂŻYTY, jeÂśli juÂż to moÂże zbyt impulsywny.

Fakty: miÂło, Âładnie, skÂładnie i szybko
TrafiÂłeÂś w sedno.
SatysfakcjonowaÂłoby mnie, gdyby TVN24 zrobiÂł coÂś w rodzaju Behind the scenes, no i wtedy moglibyÂśmy podglÂądaĂŚ ekipĂŞ realizujÂącÂą program, podziwiaĂŚ z jakimi trudami i niewygodami musieli siĂŞ zmierzyĂŚ, a w koĂącu przekonaĂŚ siĂŞ jak dÂługo nagrywa siĂŞ programy typu Dama Pik
No to byÂłoby ciekawe, lepsze niÂż te zjawki
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 22 gości