Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ania pisze:Po co wprowadzasz takÂą niezdrowÂą sytuacjĂŞ i niekomfortowÂą atmosferĂŞ na tym forum? :?: Nikt tu nie prĂłbuje tak zaciekle atakowaĂŚ jednej osoby tak jak Ty to robisz!! O co Ci chodzi? :evil: KaÂżdy ma prawo mieĂŚ wÂłasnÂą opiniĂŞ o innych, ale bez przesady!
oj mylisz siĂŞ, mylisz siĂŞ bardzo :wink: SÂą ludzie bardziej zapalczywie atakujÂący innych niÂż Krytyczny :P

Co do Pani Ani - có¿ - osobiœcie wolê j¹ zdecydowanie bardziej ni¿ np.p.Werner czy A.Jêdrzejowsk¹. Jest napewno bardziej naturalna, kobieca i ... taka inna :) ChoÌ do doskona³oœci jej brakuje troszkê ale ogólnie jest OK !! S¹ od niej gorsi...Tak to powiem :wink:
ZIMA
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

:lol: :lol: :lol:
No to wszystko jasne :lol: !
Wiedzialem, ze znam Cie "aniu" - teraz juz nie mam watpliwosci, potrzebowalem tylko dluzszej wypowiedzi, zeby sie upewnic. Ale jaja!!!
:D :D :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Salladynie, gratulujĂŞ! Jeszcze nie przeczytaÂłam wywiadu, ale zaraz to zrobiĂŞ. Mam nadziejĂŞ, Âże mi teÂż siĂŞ kiedyÂś uda z KalczyĂąskÂą porozmawiaĂŚ. LubiĂŞ jÂą szczegĂłlnie za to, Âże nie udaje miÂłej, ale na prawdĂŞ taka jest :) A jak z niÂą rozmawiaÂłeÂś? On-line?
_______________
Do zobaczenia w lutym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

salladyn pisze: http://www.dziennikarstwo.blog.onet.pl
Zapraszam na mĂłj blog o dziennikarstwie! Polecam wywiad z AnnÂą KalczyĂąskÂą.
Wow :D GratulujĂŞ wywiadu - bardzo interesujÂąca, zajmujÂąca lektura :D

PisaÂłeÂś, Âże Ania szybko Ci odpowiedziaÂła. Nic dziwnego - niestety. Dlaczego niestety, juÂż tÂłumaczĂŞ.
Ania to bardzo inteligentna, profesjonalna, ze sporym doÂświadczeniem i zapewne z ambicjami dziennikarka. Jestem pewien, Âże ona doskonale sobie zdaje sprawĂŞ ze swojej wartoÂści, szkoda tylko, Âże jej wartoÂści nie doceniajÂą szefowie stacji tvn :?
Talenty Ani powinny byĂŚ promowane, a tu w telewizorze pojawia siĂŞ rzadko, w dodatku w telewizji z niskÂą oglÂądalnoÂściÂą, raz na sto lat moÂżna przeczytaĂŚ o niej w gazetach, nie dziwi wiĂŞc, Âże tak szybko i chĂŞtnie wypowiedziaÂła siĂŞ w wywiadzie, ktĂłry przeprowadziÂł salladyn :D
NaleÂży AnkĂŞ promowaĂŚ :D
krytyczny pisze:Natomiast Black mial racje, ze niepoprawnie akcentuje. I to jest dodatkowo wkurzajace.
Hmmm... :| Dziwne, Âże Ci to nie przeszkadza w przypadku paĂą: Pochanke i - jej wiernego odbicia - Tadli :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Fakt i wywiad Salladyna.
Wielka promocja wielkiej gwiazdy :mrgreen:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Black Jack '62 pisze:Jestem pewien, Âże ona doskonale sobie zdaje sprawĂŞ ze swojej wartoÂści, szkoda tylko, Âże jej wartoÂści nie doceniajÂą szefowie stacji tvn :?
Talenty Ani powinny byĂŚ promowane, a tu w telewizorze pojawia siĂŞ rzadko, w dodatku w telewizji z niskÂą oglÂądalnoÂściÂą, raz na sto lat moÂżna przeczytaĂŚ o niej w gazetach, nie dziwi wiĂŞc, Âże tak szybko i chĂŞtnie wypowiedziaÂła siĂŞ w wywiadzie, ktĂłry przeprowadziÂł salladyn :D
NaleÂży AnkĂŞ promowaĂŚ :D
DowiedziaÂłem siĂŞ jako pierwszy,Âże Anna KalczyĂąska pracuje nad nowÂą edycjÂą programu "Studio Europa" (jest jego wydawcÂą) i to dlatego tak rzadko pojawia siĂŞ teraz w TVN24 a na dodatek ostatnio byÂła chora.Nie jest wiĂŞc to spisek przeciwko Annie KalczyĂąskiej tylko jest teraz bardzo zajĂŞta
:D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Talenty Ani powinny byĂŚ promowane, a tu w telewizorze pojawia siĂŞ rzadko(...)
Owszem moÂże za czĂŞsto siĂŞ na wizji nie pojawia, ale z Jej frekwencjÂą wcale nie jest tak Âźle. W minionym tygodniu jak naliczyÂłem Ania KalczyĂąska byÂła w :
poranku (poniedziaÂłek)
dniu na Âżywo (wtorek)
goÂściu porannym (czwartek)
oraz przygotowywaÂła materiaÂł do magazynu 24 godziny o 21 (rĂłwnieÂż w czwartek)

Niestety w tym tygodniu Ani juÂż w serwisach nie zobaczymy, nie wiem co z goÂściem porannym i livami/materiaÂłami, ale za stoÂłem prezenterskim, jak mi Pani Ania napisaÂła bĂŞdzie dopiero w niedziele od 15-tej.
w dodatku w telewizji z niskÂą oglÂądalnoÂściÂą, raz na sto lat moÂżna przeczytaĂŚ o niej w gazetach(...)
Black, czytajÂąc kilka wywiadĂłw z AniÂą KalczyĂąskÂą uwaÂżam, Âże Jej wcale nie zalezy na oglÂądalnoÂści przez wielomilionowe rzesze odbiorĂłw. Dla niej dziennikarstwo to misja, pracuje z pasjÂą, a nie tylko dla pieniĂŞdzy i wydaje mi siĂŞ, Âże po 100-kroĂŚ woli serwisy w tvn24 gdzie sytuacja czasem zmienia siĂŞ z minuty na minutĂŞ od jednego 'duÂżego' dziennika wieczorem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oooo tak :D Zapewne, przygotowywanie programu tak jÂą pochÂłania, Âże nie ma czasu na to, Âżeby pojawiaĂŚ siĂŞ czĂŞÂściej na antenie tvn24 :lol:
CoÂś mi to mĂłwi :lol:
Ja to rozumiem tak: nie ma miejsca zbyt duÂżo dla Ani, ale znajduje siĂŞto miejsce dla innych :]


Maciekw - owszem Ania traktuje dziennikarstwo jak misjê, ale chyba nie zaprzeczysz, ¿e wola³aby ¿eby jej pracê mogli ludzie czêœciej i gêœciej (¿e siê tak wyra¿ê) podziwiaÌ :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Monster

Post autor: Monster »

Talenty Ani powinny byĂŚ promowane, a tu w telewizorze pojawia siĂŞ rzadko(...)
Ych.. przepraszam bardzo... :? jakie talenty :?: :x
muszĂŞ skorzystaĂŚ z miski po przeczytaniu tego cytatu :cry:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Black - przygotowania KalczyĂąskiej majÂą maÂło wspĂłlnego z DamÂą Pik, Anity :)

Ania Kalczyùska nie by³a prowadz¹c¹ pierwszej serii Studio Europa i najprawdopodobniej drugiej serii te¿ nie poprowadzi, poniewa¿ bardzo trudno jest po³¹czyÌ obowi¹zki wydawcy i prezentera.
Wydawca ma masê pracy, to on przygotowuje œrodki finansowe na program, ustala materia³y jakie siê bêd¹ w programie pojawiaÌ, nadzoruje prace grafików, ustala formu³ê programu itp. itd.
Ych.. przepraszam bardzo... jakie talenty ??
Jak to jakie talenty?
  • znajomoœÌ jĂŞzykĂłw obcych (francuski, angielski)
  • bardzo dobra znajomoœÌ problematyki Unii Europejskiej
  • wszechstronnoœÌ - sprawdza siĂŞ zarĂłwno jako prezenter, jako reporter oraz jako wydawca ( Jej program "Studio Europa" dostaÂł nagrodĂŞ Efficom za informowanie o UE)
  • swoboda przed kamerÂą (kamera jÂą lubi - mĂłwiÂąc kolokwialnie)
  • ciekawa barwa gÂłosu
  • dobra dykcja
  • kompetentnoœÌ - zawsze wie co mĂłwi
  • umiejĂŞtnoœÌ "szycia" podczas waÂżnych wydarzeĂą ( ÂŚmierĂŚ Jana PawÂła II, ÂśmierĂŚ Arafata, zamachy w Londynie, wybory prezydenckie w USA, referendum konstytucyjne UE we Francji)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Z ''DamÂą Pik'' nie ma nic wspĂłlnego, ale metody przygotowania obu programĂłw baaaardzo... uderzajÂąco podobne :] Wszystko odbywa siĂŞ kosztem obecnoÂści na wizji autorki, czy w tym przypadku producentki :?

''Misja Ani'' (ja jeszcze na chwilĂŞ wrĂłcĂŞ do tego tematu) - to bardzo pocieszajÂące, Âże takie piĂŞkne ideaÂły, o ktĂłrych Maciekw napisaÂłeÂś, przyÂświecajÂą pracy Ani. Podziwiam jÂą za to. Bo ja kiedyÂś teÂż w mojej pracy byÂłem peÂłen zapaÂłu, teraz trochĂŞ ze mnie go uszÂło :/
Pewnie, Âże nie pracujemy, nie dajemy z siebie wszystkiego dla pieniĂŞdzy, nagrĂłd, poklasku, czy pochwaÂł, ale miÂło jest nam, kiedy z dnia na dzieĂą te wymienione przeze mnie rzeczy przybierajÂą na sile. A wiĂŞc jesteÂśmy doceniani - awansujemy, wyczekiwani, podziwiani, a przy okazji trochĂŞ wiĂŞcej zarabiamy :wink:
Ania jest m³oda, ca³e ¿ycie przed ni¹. Mam tylko nadziejê, ¿e nie bêdzie musia³o min¹Ì kolejne 29 wiosen, ¿eby Ania zrozumia³a, ¿e niektórym wiêcej siê nale¿y od ¿ycia :wink:

I naprawdĂŞ wierzyĂŚ mi siĂŞ nie chce, Âże Ani wystarcza to, co robi aktualnie - to wniosek z moich wÂłasnych obserwacji :wink: Wystarczy tylko przypomnieĂŚ, jak byÂła podexcytowana, kiedy miaÂła serwisy w DzieĂą dobry tvn :wink: A tu przecieÂż wielkie dziennikarstwo nie wchodzi w grĂŞ :smile:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Nie wiem, czy Ania byÂła wtedy podekscytowana, ale miaÂła kiedys live'a w Faktach o 19 i nie byÂła tak podekscytowana. MoÂże to z powodu "powagi sytuacji". Ania wtedy byÂła w miejcu wypadku autokaru z maturzystami. DziÂś oglÂądaÂłam powĂłrkĂŞ z Telekamer. Magda Sakowska wrĂŞczaÂła, a Anka nie :( Szkoda...

DokonaÂłam analizy (Âświetnego) wywiadu Slladyna :arrow:
Anna KalczyĂąska pisze: Potem jeszcze flirtowaÂłam z administracjÂą europejskÂą [...]
Wszyscy chyba wiemy, kim byÂł grecki narzeczony Ani :D (to byÂło wyrwane z kontekstu)
Anna KalczyĂąska pisze: Dziennikarz musi byĂŚ ciekawy, otwarty, usuwaĂŚ w dal emocje, nie zraÂżaĂŚ siĂŞ Âłatwo, byĂŚ zdystansowanym do tego, co sÂłyszy i nie uzewnĂŞtrzniaĂŚ swoich poglÂądĂłw, ktĂłre - jak kaÂżdy, oczywiÂście ma :)
Te sÂłowa Ania skierowaÂła do Krytycznego, ktĂłry wÂątpi w to, Âże KalczyĂąska ma wogĂłle poglÂądy.
Anna KalczyĂąska pisze: W relacjach na Âżywo niezrĂłwnana jest Brygida Grysiak, moÂżna jÂą zapytaĂŚ o cokolwiek, Ona
zawsze zna odpowiedÂź.
To tÂłumaczy dlaczego Ania kiedyÂś do niej zwrĂłciÂła siĂŞ "Brydziu..."
Anna KalczyĂąska pisze: HaĂąba dla dziennikarza? Podawanie nieprawdziwych informacji, [...] zabawa emocjami widza, [...]
Ona chyba nie lubi Lisa...(ja teÂż nie)
tobi pisze:ale dziwnym jest, Âże Gwiazda TVN24 biega po Sejmie z mikrofonem, mogli by jej to juÂż odpuÂściĂŚ
Anna KalczyĂąska pisze: LubiĂŞ [...] biegaĂŚ z mikrofonem po sejmie [...]
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ania Kalczyùska nadaje dziœ livy :) Jak¹œ godzinê temu widzia³em Jej rozmowê z Adamem Bielanem w siedzibie PISu. Pytania jak zawsze b. dobre i ten cudowny niebieskawy golfik :P miodzio :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

(...)i ten cudowny niebieskawy golfik
Niebieskawy, jak niebieskawy... dla mĂŞskiego oka :evil2:
Ja podobnie, jak Ty mĂłwiÂłem, Âże jest Âładnie Ani w tym niebieskim golfie... na co Funcky do mnie z gĂŞbÂą: ''To jest kolor turkusowy'' :x :lol: :lol:
Jak zwaÂł, tak zwaÂł - dla mnie on byÂł niebieski :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Tak wiĂŞc tvn.tivi.pl infrmuje o nowej edycji "Studia Europa". A Ania tymczasem goÂściÂła dziÂś na antenie TVN w programie "Polska w ÂżaÂłobie" ( ?? )
OczywiÂście zrobiÂłam capsy.
Obrazek
Obrazek
ResztĂŞ capsĂłw poÂślĂŞ jutro.
Ciekawe czy Ania bĂŞdzie jutro w TVN-ie. Napewno bĂŞdzie w "Dniu na ÂŻywo", bo TVN24 dyÂżury w DnZ sÂą na zasadzie "przeplatanki". JeÂśli bĂŞdzie, to oczywiÂście zrobiĂŞ capsy i poÂślĂŞ. Do zobaczenia jutro :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości