[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

PaweÂł:) pisze:no nie wiem czy by se poradziÂła w talk-show zresztÂą nie widze jej z w tej roli :lol: :lol: :lol: ale moÂżna by byÂło sprobowaĂŚ :roll: :roll: :roll: :roll: ciekawe jak by to wyszÂło jej
A ja uwaÂżam, Âże p. Kazia z powodzeniem podolaÂłaby temu zadaniu. Moglaby w znacznie wiĂŞkszym stopniu wykorzystaĂŚ swojÂą niewÂątpliwÂą inteligencjÂą. a widzowie mogliby podziwiaĂŚ elokwencjĂŞ prowadzÂącej nie ograniczonÂą schematami teleturnieju. I wszyscy by na tym skorzystali.
:D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

moÂże troche gorszy bo powiatowy obraÂża ich w Âśmieszny dlamnie sposĂłb a szczuce niezabardzo to wychodzi ale moÂże by sie nauczyÂła:)
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

[quote="Fusiak"
Ja bym powiedzia³, ¿e akurat oba te teleturnieje by³y do siebie doœÌ podobne, ale osobiœcie bardziej wola³em Milionerów. Przynajmniej prowadz¹cy siê robi³ z ludzi idiotów i siê z nich nie nabija³, jak robi to p. Kazimiera[/quote]
bo ty wolisz jak prowadzacy robi z siebie idiote jak wÂłasnie urbanski w milionerach :D :D :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

UrbaĂąski robiÂł z siebie idiotĂŞ w Milionerach? Czy Ty zÂłotko kpisz? Podaj nam proszĂŞ przykÂład. A Kazimiera nie robi z nikogo idioty. Ona to tylko komentuje. Nie potrzebny nam kolejny Krzysztof Ibisz. :? Sorry, ale jak ktoÂś nie odpowiada na bardzo proste pytania to nie moÂżna go pochwaliĂŚ, a wrĂŞcz przeciwnie. To samo jeÂśli Âłamie ÂłaĂąccuchy 1800, 1300, 900.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kazia i...

Post autor: zadra »

lilika pisze:
PaweÂł:) pisze:no nie wiem czy by se poradziÂła w talk-show zresztÂą nie widze jej z w tej roli :lol: :lol: :lol: ale moÂżna by byÂło sprobowaĂŚ :roll: :roll: :roll: :roll: ciekawe jak by to wyszÂło jej
A ja uwaÂżam, Âże p. Kazia z powodzeniem podolaÂłaby temu zadaniu. Moglaby w znacznie wiĂŞkszym stopniu wykorzystaĂŚ swojÂą niewÂątpliwÂą inteligencjÂą. a widzowie mogliby podziwiaĂŚ elokwencjĂŞ prowadzÂącej nie ograniczonÂą schematami teleturnieju. I wszyscy by na tym skorzystali.
:D
wÂłaÂśnie, wÂłaÂśnie! :D dokÂładnie tak!
mam nadzieje, Âże tak wÂłasnie bedzie :D Warto przeÂłamac ten schemat, Âże powazne debaty telewizyjne prowadzÂą tylko smĂŞtni faceci w garniturkach (LIs, Durczok, Pospieszalski..)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj w NajsÂłabszym ogniwie fajna sytuacja. :D

NiemalÂże wszyscy typujÂąc PawÂła mĂłwiÂą PaweÂł, PaweÂł, PaweÂł, PaweÂł, PaweÂł, PaweÂł. I wreszcie, gdy przychodzi kolej na PawÂła, ktĂłry ma na tabliczce Kazimierza mĂłwi PaweÂł. :D To siĂŞ chyba po raz pierwszy zdaÂżyÂło, by ktoÂś niechcÂący wskazaÂł na siebie. :D :D :D

O - wÂłaÂśnie odpoada jakaÂś emerytka z Pabianic. :D
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Re: kazia i...

Post autor: lilika »

wÂłaÂśnie, wÂłaÂśnie! :D dokÂładnie tak!
mam nadzieje, Âże tak wÂłasnie bedzie :D Warto przeÂłamac ten schemat, Âże powazne debaty telewizyjne prowadzÂą tylko smĂŞtni faceci w garniturkach (LIs, Durczok, Pospieszalski..)[/quote]
A potem ci "smĂŞtni faceci" otrzymujÂą nagrody za swoje powaÂżne,sic! Debaty.Zanim w tej kwestii coÂś siĂŞ zmieni to ludzie, ktĂłrzy mogliby zrobiĂŚ to lepiej stracÂą zainteresowanie dla tego rodzaju pracy, albo teÂż ktoÂś przestanie interesowaĂŚ sie nimi.
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

marcin_pabianice pisze:Dzisiaj w NajsÂłabszym ogniwie fajna sytuacja. :D

NiemalÂże wszyscy typujÂąc PawÂła mĂłwiÂą PaweÂł, PaweÂł, PaweÂł, PaweÂł, PaweÂł, PaweÂł. I wreszcie, gdy przychodzi kolej na PawÂła, ktĂłry ma na tabliczce Kazimierza mĂłwi PaweÂł. :D To siĂŞ chyba po raz pierwszy zdaÂżyÂło, by ktoÂś niechcÂący wskazaÂł na siebie. :D :D :D

O - wÂłaÂśnie odpoada jakaÂś emerytka z Pabianic. :D
w zasadzie to on miaÂł na imie Piotr a typowaÂł konrada, ale rzeczywiscie zapedziÂł sie i speÂłniÂło sie jego rzyczenie :) :lol: :lol: szkoda ze bez zadnego komentarza :) czasami sa takie swietne sytuacje wÂłasnie pozostawione bez komentarza
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zgadza siĂŞ. ChodziÂło o Piotra i Konrada. :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

"Chcecie z RyÂśkiem byĂŚ ubodzy,ale szczĂŞÂśliwi razem". :
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

dawno mnie tutaj nie bylo, ale znalazlem cos wyjatkowo idiotycznego i postanowilem wam wkleic link, podpisane to bylo jako parodia najslbszego ogniwa, ale chyba im sie to nie udalo:Phttp://www.gmailhost.com/gomes21/de_likest_link.mp3
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Mocne_ogniwo pisze:dawno mnie tutaj nie bylo, ale znalazlem cos wyjatkowo idiotycznego i postanowilem wam wkleic link, podpisane to bylo jako parodia najslbszego ogniwa, ale chyba im sie to nie udalo:Phttp://www.gmailhost.com/gomes21/de_likest_link.mp3

Dziwne,bo chciaÂłam sprawdziĂŚ co to jest,ale po wpisaniu tego adresu wÂłaÂściwie nic takiego nie byÂło,o czym piszesz :cry:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

grupa dzieciakow nagrala 11 minutowa pseudo parodyjke;/, z tej stronki mozna to sciagac, przynajmniej ja to uczynilem wykorzystujac ten adres
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

DziÂś nie dali "NO" kooooooszmar jakiÂś to jest,bo co, bo przy ÂświĂŞcie koÂścielnym,Âże o Dniu Matki nie wspomnĂŞ to nie moÂżna puszczaĂŚ takich programĂłw czy jak :!: :?: ;/
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Za to dziœ rano by³a powtorka,jeden z tych wczeœniejszych odcinkow,stawiam nawet na I sezon.Ogromna ró¿nica w sposobie prowadzenia,zdawalam sobie sprawe ze zmian,ale nie s¹dzi³am,¿e by³y a¿ tak widoczne.Nie by³o Ÿle :D ,ale teraz jest zdecydowanie lepiej,luŸniej,swobodniej. 8)
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości