Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

RzeczywiÂście troche ich duÂżo. Ale to ty Funky zapowiadaÂłaÂś szybki gonenie do 30-nej strony. No to masz. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Funckyrella pisze:ps A co siĂŞ dzieje z iloÂściÂą stron, czy one przypadkiem siĂŞ nie rozmoÂżyÂły? :evil2:
Owszem, rozmno¿y³y, ale prawdopodobnie tylko chwilowo. Zmieni³em w panelu liczbê postów na stronie z 15 na 14. Dlatego, ¿e wczeœniej by³ ten g³upi b³¹d. Zobaczymy co to da.

WiĂŞc siĂŞ nie zdziwcie jak za jakiÂś czas liczba stron wrĂłci do normy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale przy takich ustawieniach szybciej dobrniemy do 300 strony :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WÂłaÂśnie Funcky popieram :D postulat o oficjalne przemianowanie tego wÂątku na "Anita Werner - wÂątek najwiĂŞkszych fanĂłw i fanek "

musi byÌ równoœÌ spo³eczna :evil2:

No niestety ten rok dla fanĂłw Anity nie byÂł Âłaskawy czas pokaÂże czy siĂŞ to w Styczniu zmieni, chyba mozemy byĂŚ dobrej myÂśli :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja tam takim optymistÂą, w kwestii Anity, nie potrafiĂŞ byĂŚ, jak Ty Kamuii ;( Wszelki optymizm ze mnie wyparowaÂł ;(

Co do zmiany wÂątku, dajĂŞ Wam wolnÂą - ja siĂŞ juÂż nacieszyÂłem aktualnÂą nazwÂą wystarczajÂąco dÂługo :D
ale o zmianĂŞ chyba trzeba poprosiĂŚ administratora :?: :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ja teÂż bym nie byÂł takim optymistÂą w sprawie Anity. Zobaczymy kto dzisiajw popoÂłudniowych.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No i znowu Marciniak. MoÂże ta choroba Anity to coÂś powaÂżniejszego :( :( :(
Mam nadziejĂŞ jÂą zobaczyĂŚ jeszcze w tym tygodniu.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Heh teÂż mam nadzieje Âże to nic powaÂżnego :(
No có¿ w Wigiliê Dama Pik chyba ze z okazji wigilii nie bêdzie ...
Miejmy jednak nadzieje ze wczesniej do nas wrĂłci :D

ÂŁUKASZU

A wiĂŞc razem z Funcky prosimy o zmianĂŞ tematu :D
Na wÂątek najwiĂŞkszych fanĂłw i fanek :>

A to zamiast fotki :*
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

JeÂśli dobrze zrozumiaÂłem z reklamy to anita zapraszaÂła na Dame Pik w sobotĂŞ wigilijnÂą. Ale ona wrĂłci wczeÂśniej, musi wrĂłciĂŚ :(
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Anity nie tylko nie byÂło dziÂś, ale takÂże nie bĂŞdzie jutro i pewnie w piÂątek teÂż nie :placze: I kto wie, kiedy wrĂłci ;(

Ciêzko, naprawdê ciê¿ko byÌ pogr¹¿onym w smutku, têsknocie i rozpaczy fanem Anity ;( ;( ;( ;( ;(
Ja juÂż nie pamiĂŞtam jak ona wyglÂąda, jak potrafi siĂŞ uÂśmiechaĂŚ, jak potrafi piĂŞknie mĂłwiĂŚ... ;( Nie chcĂŞ wracaĂŚ do nagraĂą z mojego archiwum, bo chyba serce pĂŞkÂłoby mi na dwoje, do reszty, z rozpaczy ;(
Przez ten caÂły rok myÂślaÂłem, Âże gorzej byĂŚ nie moÂże, myliÂłem siĂŞ - teraz nastaÂł czas apokalipsy ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ja ju¿ siêgn¹³em do archiwów. Nwet sobie jeden magazyn Styl obejrza³em :(
I kilka wydaù Fuktów, parê rozmów z wakacji, serwisy , wszytko co mia³em . Z pó³tora godzinki to mi zajê³o. I nie radze ci tego robiÌ Black. Czujê sie jescze gorzej niz wczeœniej. Jeszcze bardziej przera¿ mnie myœl,ze na Anitkê w "pe³nej okaza³oœci bedziemy musieli poczekaÌ do nastêpnej œrody, albo nawet d³u¿ej. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja jeszcze tak a propos tego, czy Anita ma, czy nie ma opieki.
WÂłaÂśnie sobie uÂświadomiÂłam (nie wiem dokÂładnie jak to jest w sÂłuÂżbie zdrowia, bo na szczĂŞÂście nie czĂŞsto muszĂŞ z jej usÂług korzystaĂŚ), Âże skoro Anita nie jest w W-wie zameldowana, to pewnie jej lekarzem ,,rodzinnym'' :wink: jest ktoÂś z ÂŁodzi, wiĂŞc musiaÂła w ÂŁodzi wÂłaÂśnie ,,ÂłatwiĂŚ'' zwolnienie, no a co za tym idzie Anita ma opiekĂŞ w postaci caÂłej rodzinki :P
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

JeÂśli byÂłoby tak jak piszesz, to cudownie :P Ale niczym, Âżadnym optymistycznym akcentem, nie uspokoisz mojej skoÂłatanej duszy ;(
PrzecieÂż sÂą lekarze prywatni i Anita wcale nie musiaÂła jechaĂŚ do ÂŁodzi :?:
OczywiÂście wszystko wyglÂądaÂłoby tak jak to opisujesz, gdyby przycznÂą nieobecnoÂści Anity, byÂła choroba zwana grypÂą, a co jeÂśli to coÂś powaÂżniejszego ;( :placze:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

faktycznie nedza bez Anity, a tez meskie poranki: Porada, Gorlicki, Zubilewicz sa juz naprawde nie do zniesienia.

Niech Anita wraca, przynajmniej do Poranka :wink:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A co jeÂśli, to wcale nie o chorobĂŞ chodzi?
JuÂż wyjaÂśniam. Wiadomo byÂło, Âże wczoraj przyznawano Grand Pressy (czy jakoÂś tak :roll: ) i wiadomo byÂło kto je dostanie - moÂże Anita chciaÂła zrobiĂŚ wszystko, dosÂłownie wszystko, Âżeby jej w tym dniu nie byÂło w pracy, Âżeby nie musiaÂła Âświatu obwieszczaĂŚ radosnej nowiny :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], marcin3usb i 13 gości