Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:Opiekunka do Blacka pilnie poszukiwana! :D
Przy sposobnoÂści, Anita ponoĂŚ jest bardzo opiekuĂącza: karmi, pomaga siĂŞ ubieraĂŚ chorym, itd.? :wink:
;( Auu, auuuuu.. jak boli :wink:
TVN_FAN pisze:Naprawdê bowiem mam ju¿ serdecznie doœÌ odwiedzin pana Porady rano w Porankach
A co niby powrĂłt Anity wnosi do porankĂłw :?: :? Anita, jeÂśli nie bĂŞdzie miaÂła zastĂŞpstwa za PatrycjĂŞ w faktach, to w poranku pojawi siĂŞ zalewdwie raz :? Przyzwyczaj siĂŞ lepiej do Porady, jeÂśli chcesz oglÂądaĂŚ poranki :?
myÂślĂŞ Black, ze siĂŞ mylisz - oglÂądaÂło by go jeszcze mniej. Z prostego powodu - Justyna siĂŞ do takich programĂłw nie nadaje
Taaaa... bo to ona musi byĂŚ w centrum uwagi :?
kamuii pisze:Black czyli rÂączka nie zÂłamana skoro mozesz mzieniaĂŚ kierunki :]
Mo¿e lepiej, ¿ebyœ nie wiedzia³a, jak aktualnie odbywa siê u mnie w³¹czanie kierunków :evil2: Nie w³¹czam ich lew¹ rêk¹ :D tylko praw¹, mimo ¿e prze³¹cznik znajduje siê z lewej, wiêc przez chwilê nie mogê trzymaÌ kierownicy :D
gorzej byÂło wczoraj przez te roztopy miaÂłam potop w butach
A i na roztopach siĂŞ moÂżna przejechaĂŚ... :/ WiĂŞc lepiej uwaÂżaj, zebyÂś nam siĂŞ nie... odpukaĂŚ w niemalowane :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Black Jack '62 pisze:
myÂślĂŞ Black, ze siĂŞ mylisz - oglÂądaÂło by go jeszcze mniej. Z prostego powodu - Justyna siĂŞ do takich programĂłw nie nadaje
Taaaa... bo to ona musi byĂŚ w centrum uwagi :?
WidzĂŞ Âże bardzo chce ciĂŞ sprokwokowaĂŚ fanĂłw Justyny Pochanke. :evil: To wÂłaÂśnie Anita sobie nie radzi z wywiadami,jak oglÂądam DamĂŞ Pik to po prostu po tym wywiadzie nic nie wiem bo nie pyta o nic konkretnego.

Tak poza tym,niech mi ktoÂś w koncu odpowie,skoro Anita jest tak ÂświetnÂą dziennikarkÂą a jest tak poniewierana i wykorzystywana TO CZEMU NIE PRZEJDZIE DO KONKURENCJII :?: :!: Hmmm... pomyÂślmy,moze jej nie chcÂą :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Zindoktrynowany przez tvn fanie p. Pochanke - przeczytaj tutuÂł wÂątku :D

Ahh.. aleÂście - Wy fani p. Pochanke, zabawni :D No i czytacie jakoÂś tak pobieÂżnie :? Ten cytat:
myÂślĂŞ Black, ze siĂŞ mylisz - oglÂądaÂło by go jeszcze mniej. Z prostego powodu - Justyna siĂŞ do takich programĂłw nie nadaje
pochodziÂł z posta TVN_FANA, skÂąd inÂąd fana p. Pochanke :D WiĂŞc drogi salladynie nie oburzaj siĂŞ na mnie i nie prowokuj mnie z kolei, bo nie mam zdrowia na konwersacje i polemikĂŞ z ludÂźmi o wyuczonych poglÂądach :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Black Jack '62 pisze:Zindoktrynowany przez tvn fanie p. Pochanke - przeczytaj tutuÂł wÂątku :D
Black, sugerujesz, Âże nie-fani nie powinni tu pisaĂŚ? JuÂż Was kiedyÂś ratowaÂłem przed takim jednym, co do dziÂś pisze wszĂŞdzie, tylko nie w tym temacie, ale wszystkich zmusiĂŚ siĂŞ nie da. :D No chyba, Âże chcecie aby powstaÂł temat o Anicie Werner - dla wszystkich, nie tylko dla fanek i fanĂłw.

:>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie eksperymentujmy juz z tytuÂłem. Ten jest OK.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anita werner wÂątek najwiĂŞkszych fanek i fanĂłw

Post autor: salladyn »

Black Jack '62 pisze: Ahh.. aleÂście - Wy fani p. Pochanke, zabawni :D No i czytacie jakoÂś tak pobieÂżnie :?
Gdybym chciaÂł czytaĂŚ dokÂładnie ten temat to musiaÂłbym siĂŞ przedzieraĂŚ przez takie interesujÂące konwersacje jak na przykÂład:

Anita dziÂś miaÂła cerwone kolczyki??

Nie fioletowe.

A w poranku miaÂła zielone :roll:

Tak ale zdjĂŞÂła przed serwisem o 14

Ale o 15 mia³a szare z kó³kami.

Nie te miaÂła we faktach popoÂłudniowych,o 15 miaÂła klipsy.

_________________________________________________-

Dlatego czasem czytam ten temat pobieÂżnie.

Rozumiem Âże juÂż nie doczekam siĂŞ odpowiedzi na pytanie dotyczÂące tego,Âże skoro Anita jest wykorzystywana to czemu nie odejdzie do konkurencjii.

Nie mam wyuczonych poglÂądĂłw,jeÂśli Justyna zrobi coÂś co jest sprzeczne z moimi wobraÂżeniami na temat dziennikarstwa to jestem w stanie jÂą skrytykowaĂŚ,tyle tylko Âże okazjii mam jak na lekarstwo,bo Justyna jest rewelacyjnÂą dziennikarkÂą.Wy natomiast skrytykowaliÂściĂŞ AnitĂŞ raz,kiedy nie podobaÂło wam siĂŞ jak ÂściĂŞÂła wÂłosy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Przypominam, ¿e nie zanmy kontraktów poszczególnych "gwiazd" TVN-u, wiêc i tak¹ ewentualnoœÌ musimy wzi¹œÌ pod uwagê. Do reszty wypowiedzi-prowokacji nie bêdê siê ustosunkowywa³. Swoj¹ droga nie pamiêtam, zeby Anita kiedyœ klipsy nosi³a i tak czêsto zmienia³a kolczyki :D .




Mo¿e Blackowi starczy zdrowia, ¿eby siê pok³óciÌ(chocia¿ w to w¹tpie :) ). Ja ju¿ mam doœÌ, wiêc od dziœ do wypowiedzi fanów ¿ony p. Pieczyùskiego nie bêdê siê na powa¿nie ustosunkowywa³(chyba, ¿e to bêdzie coœ wa¿nego lub bêd¹ obiektywne i przemyœlane).

Pozdrawiam :)
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

salladyn pisze:Gdybym chciaÂł czytaĂŚ dokÂładnie ten temat to musiaÂłbym siĂŞ przedzieraĂŚ przez takie interesujÂące konwersacje jak na przykÂład:

Anita dziÂś miaÂła cerwone kolczyki??

Nie fioletowe.

A w poranku miaÂła zielone

Tak ale zdjĂŞÂła przed serwisem o 14

Ale o 15 mia³a szare z kó³kami.

Nie te miaÂła we faktach popoÂłudniowych,o 15 miaÂła klipsy.
Ehhh... Ty chyba piszesz o wÂątku p. Pochanke :evil:

ÂŁukasz - nie, nie chciaÂłbym, by to byÂł tylko wÂątek dla fanĂłw Anity, ale chyba chciaÂłbym, Âżeby to nie byÂł wÂątek dla fanĂłw p. Pochanke :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

michaek pisze:Przypominam, ¿e nie zanmy kontraktów poszczególnych "gwiazd" TVN-u, wiêc i tak¹ ewentualnoœÌ musimy wzi¹œÌ pod uwagê. Do reszty wypowiedzi-prowokacji nie bêdê siê ustosunkowywa³. Swoj¹ droga nie pamiêtam, zeby Anita kiedyœ klipsy nosi³a i tak czêsto zmienia³a kolczyki :D .


PojĂŞcie wyolbrzymienia i sarkazmu jest ci obce jak widaĂŚ.
michaek pisze:(chyba, Âże to bĂŞdzie coÂś waÂżnego lub bĂŞdÂą obiektywne i przemyÂślane)
PowiedziaÂł czÂłowiek z wielkim doÂświadczeniem Âżyciowym.

michaek pisze:...chyba, Âże to bĂŞdzie coÂś waÂżnego
ObiecujĂŞ ze jak Anita zetnie wÂłosy to od razu ciĂŞ zaalarmuje,przecieÂż wedÂług was to sÂą wazne rzeczy :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Albo czytasz wszystko, albo miĂŞdzy wierszami. No ale zawsze moÂżesz manipulowaĂŚ fragmentami - ja Ci tego nie zabroniĂŞ!
Najbardziej rozdra¿niaj¹ mnie wypowiedzi userów, którzy zarzucaj¹ nam dyskusjê w krótkich postach, na tematy b³ahe (czyt. elementy ubioru Anity). Salladynie, Black Ci ju¿ to zasugerowa³, przejrzyj w¹tek poœwiêcony Justynie Pochanke, póŸniej w¹tek poœwiêcony Anicie Werner i przeanalizuj, w którym posty s¹ d³u¿sze, bardziej treœciwe i rozbudowane? Pod rozwagê weŸ jeszcze fakt, ile czasu antenowego jest poœwiêcane obu paniom!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Funckyrella pisze:Pod rozwagĂŞ weÂź jeszcze fakt, ile czasu antenowego jest poÂświĂŞcane obu paniom!
TAK :!: TAK :!: TAK :!: Anita jest wykorzystywana,tyra na ca³¹ rodzinê Pieczyùskich ale specjalnie w paœmie najmniej dla niej korzystnym.W takim razie pytam siê,CZEMU NIE ODEJDZIE DO KONKURENCJI :!: Przecie¿ z tego co piszecie wynika ¿e konkurencja przyjê³a by j¹ z otwartymi ramionami tak :?: To czemu jeszcze nie prowadzi Panoramy,Wiadomoœci,Wyadarzeù :?: Mo¿e po prostu wie ¿e jeszcze sporo jej brakuje a taka stacja jak TVN24 jest dla niej œwietn¹ szans¹ na to by by³a lepsz¹ dziennikark¹. :?: :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DochodzĂŞ do wniosku, Âże co dla niektĂłrych czytanie caÂłych postĂłw jest rzeczÂą niemoÂżliwÂą i nieosiÂągalnÂą.
(...)nie bĂŞdĂŞ siĂŞ na powaÂżnie ustosunkowywaÂł
Jest teraz coÂś takiego w szkoÂłach, jak siĂŞ nie pomylĂŞ co siĂŞ zwie rozumienie czytanego tekstu. I tego Âżycze.
Czasami coÂś takiego co siĂŞ zwie emotikony moÂże diametralnie zmieniĂŚ sens wypowiedzi. Znam paru dobrych okulistĂłw w Krakowie. PoleciĂŚ jakiegoÂś :D
MoÂże jestem gÂłupi, ale nie rozumiem czegoÂś:
PowiedziaÂł czÂłowiek z wielkim doÂświadczeniem Âżyciowym.
PozwolĂŞ sobie zauwaÂżyĂŚ, ze na waszym forum czĂŞste dyskusje o koronkowych bluzeczkach teÂż wystĂŞpujÂą.
Potrafiê te¿ sie zgodziÌ z niektórymi, obiektywnymi i niezapatrzonymi w swoj¹ gasn¹c¹ "gwiazdê" fanami. I niech siê TVN_FAN nie obrazi, ¿e jego przyk³ad tu podajê. Z nim siê kiedyœ tez bardzo czêsto k³óci³em, a teraz coraz czêœciej siê zgadzamy.
A moÂże tak siĂŞ jednak da??

Z wyrazami wspó³czucia :D
michaek
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A dlaczego Anita nie odchodzi - odwieczne i w kó³ko powtarzane pytanie, na które my odpowiedzi nie znamy! Najlepiej spytaj o to Anitê :D Ale nie broù nam ¿¹daÌ, przynajmniej miêdzy sob¹ :wink: , korzystniejszych warunków umowy dla Anity!

I na przysz³oœÌ: czytaj uwa¿nie i nie obra¿aj nas zarzutami o pisaniu postów wy³¹cznie na temat wygl¹du Anity!


Ps przywrĂłciĂŚ opcjĂŞ EDIT!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anita werner wÂątek najwiĂŞkszych fanek i fanĂłw

Post autor: salladyn »

Funckyrella napisaÂła:

A dlaczego Anita nie odchodzi - odwieczne i w kó³ko powtarzane pytanie, na które my odpowiedzi nie znamy!

Post wczeÂśniej napisaÂłem dlaczego myÂślĂŞ Âże nie odchodzi.

Kuriozalne jest to Âże ja nawet lubiĂŞ AnitĂŞ i pisaÂłem juÂż Âże chĂŞtnie czĂŞÂściej bym jÂą widziaÂł w tvn i tvn24.Fani Anity jednak nie potrafiÂą nie wbijaĂŚ szpili Justynie i jej fanom.

Mimo tego wszystkiego mam taki pomysÂł.ÂŻeby fani Anity nie byli zÂłoÂśliwi w stosunku do Justyny a fani Justyny w stosunku do Anity (i jej fanĂłw).

To chyba da siê zrobiÌ,czy jednak jestem w b³êdzie.

P.S.

pod koniec szkoÂły podstawowej byÂł test:

czytanie 10 na 10 mozliwych

pisanie 11 na 12 punktĂłw mozliwych

rozumowanie 8 na 8 punktĂłw moÂżliwych.

korzystanie z informacji 2 na 2 punkty moÂżliwe

wykorzystanie wiedzy w praktyce 8 na 8 pkt moÂżliwych.

razem 39 na 40

Z czĂŞÂści humanistycznej pod koniec gimnazjum dostaÂłem 38 na 40 pkt moÂżliwych.

Nie zarzucaj mi Âże nie rozumiem tekstu o.k. :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie zarzucaÂłbym, gdybyÂś dokÂładnie czytaÂł posty, do ktĂłrych siĂŞ ustosunkowujesz. Co do wzajemnego nieatakowania siĂŞ to jestem jak najbardziej za.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], marcin3usb i 14 gości