Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Na wstĂŞpie witam starych i nowych userĂłw :lol2:

Kontynuuj¹c, urlop trwa, nie jest miesi¹cem miodowym, no ale có¿ z tego, kiedy byÌ mo¿e niczego mu z miesi¹ca miodowego nie brakuje :lol2: No, niczego za wyj¹tkiem obr¹czek :lol2:
I co nam teraz pozostaje :> Znowu ÂżyczyĂŚ udanego, zaczĂŞtego czwartego juÂż tygodnia wypoczynku...

Filmy boskie - ale Âłza krĂŞci siĂŞ oku jak siĂŞ je oglÂąda ;( Tyle wspaniaÂłych wspomnieĂą, relacji, serwisĂłw ;(
ZwÂłaszcza ten prezentujÂący ostatniÂą relacjĂŞ rozrzewnia ;( Ten z okolic ÂŚwitezi zachwyca... Wszystkie zachwycajÂą :lol2:
Ten ''ktoÂś'' tworzy prawdziwÂą ''Agata Tomaszewska - Historia TV'' :lol2: :brawa: :brawa: :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:Obi :D to Ty jeszcze nie Âśpisz? :rozglada:
..nie spaÂłem bo spaĂŚ nie mogÂłem ;)
..a po obejrzeniu tych wszystkich wspominkowych filmĂłw to juÂż wcale o Âśnie nie mogÂło byĂŚ mowy :lol2:

..cudowne..wspaniaÂłe to za maÂło powiedziane :szalony:

..ponawiam jeszcze raz pytanie o to czy ktoÂś ma kontakt..czy zna tego youtube'owicza :?: :lol2:
..bo ona ma niez³¹ galeriêfilmow¹ z udzia³em Agatki :lol2:
..kto wie czy pod naporem naszych próœb i b³agaù nie wrzuci³by ich wiêcej :rozglada:
Ten ''ktoÂś'' tworzy prawdziwÂą ''Agata Tomaszewska - Historia TV''
..Âłagodzi tĂŞsknotĂŞ za 'Agata Tomaszewska - Live TV' :)
MĂłwicie, Âże Âślubu nie byÂło :mhm: to i bobaskĂłw nie bĂŞdzie? Ech!!! :lol2: PrzecieÂż te i bez Âślubu mogÂą siĂŞ pojawiĂŚ :rozglada:
..lepiej niech bĂŞdzie po porzÂądku i dzieci po Âślubie :lol2:
..a jak nie ma Âślubu na razie to i na dziecie przyjdzie czas :lol2:
D¿astina pisze:Ten we fioletowym pluszu zgubi³ swoj¹ torebkê i tu jej przyszed³ szukaÌ :devil: On Wami wstrz¹œnie :rozglada:
Widzê TW :D , ¿e szerszej publicznoœci zapragn¹³eœ? :rozglada:
..a to Wy siĂŞ znacie :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Ja dzisiaj w postaci obroncy wystÂąpiĂŞ :twisted: !! :D
PrzestaĂąmy juÂż z naszego wÂątku robiĂŚ portal pudelek.pl :devil: !! :devil:

Jak bĂŞdziemy tacy niegrzeczni , to nigdy Agatka do nas nie wrĂłci ;( !!

A jak siĂŞ postaramy i ugrzecznimy , to moÂże lada dzieĂą siĂŞ zjawi :?: :)
Kontynuuj¹c, urlop trwa, nie jest miesi¹cem miodowym, no ale có¿ z tego, kiedy byÌ mo¿e niczego mu z miesi¹ca miodowego nie brakuje No, niczego za wyj¹tkiem obr¹czek
A gdy wrĂłci , to zobaczymy wszyscy uÂśmiech ...... mniej wiĂŞcej taki jak ten - :lol2:

DosyÌ tych pierdó³ :ban: , bo powoli zaczynamy przeradzaÌ siê w przekupki ''obraduj¹ce'' na targu :devil: !! :devil:

Zostawmy prywatne Âżycie Agatki w spokoju :] !! Chyba daÂła nam jasno do zrozumienia , Âże nie Âżyczy sobie byÂśmy o niej i Âżyciu prywatnym dyskutowali : ??!! No nie ma jej w pracy na razie , ale widzĂŞ , Âże sÂą ludzie , ktĂłrzy potrafiÂą naprawdĂŞ nieÂźle zatroszczyĂŚ siĂŞ o wspomnienia , ktĂłrymi i my moÂżemy siĂŞ cieszyĂŚ :lol2: !! :tanczy: Mam oczywiÂście na myÂśli te przesyÂłeczki z you tube :jupi: !!

Tutaj :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=q-1H4FOZm9k jest relacja Agatki o tym , co trzeba zrobiĂŚ przed zagranicznym wyjazdem :D !! Ciekawe , czy sama ze swoich rad skorzystaÂła :lol2: ??

Ja zd¹¿y³em na razie obejrzeÌ poza tym kilka serwisów , teraz siê spieszê , ale na pewno po powrocie do domu.... na pewno obejrzê sobie resztê :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze:Obi :D to Ty jeszcze nie Âśpisz? :rozglada:
..nie spaÂłem bo spaĂŚ nie mogÂłem ;)
..a po obejrzeniu tych wszystkich wspominkowych filmĂłw to juÂż wcale o Âśnie nie mogÂło byĂŚ mowy :lol2:
Dziêki D¿astina, ¿e spe³ni³aœ rolê przyk³adnej ''opiekunki'' :lol2: Nie wiem, ile masz lat, ale pokaza³aœ swoj¹ uwag¹, ¿e myœlisz jak doros³a :lol2: W przeciwieùstwie do mnie :red: Zapomnia³em zganiÌ obiego za to, ¿e wa³êsa siê po necie po wieczorynce :grozi: :lol:
obieÂżyÂświat pisze:..cudowne..wspaniaÂłe to za maÂło powiedziane :szalony:
I jeszcze takie rzeczy o tym co widziaÂł wypisuje :o :devil:
obieÂżyÂświat pisze:..ponawiam jeszcze raz pytanie o to czy ktoÂś ma kontakt..czy zna tego youtube'owicza :?: :lol2:
..bo ona ma niez³¹ galeriêfilmow¹ z udzia³em Agatki :lol2:
..kto wie czy pod naporem naszych próœb i b³agaù nie wrzuci³by ich wiêcej :rozglada:
Ten ''ktoÂś'' tworzy prawdziwÂą ''Agata Tomaszewska - Historia TV''
..Âłagodzi tĂŞsknotĂŞ za 'Agata Tomaszewska - Live TV' :)
To w takim razie ja te¿ do³¹czam do pytania, ¿ebym nie by³ gorszy :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:
D¿astina pisze:Ten we fioletowym pluszu zgubi³ swoj¹ torebkê i tu jej przyszed³ szukaÌ :devil: On Wami wstrz¹œnie :rozglada:
Widzê TW :D , ¿e szerszej publicznoœci zapragn¹³eœ? :rozglada:
..a to Wy siĂŞ znacie :?: :lol2:
Któ¿ nie zna teletubisiów? :lol2: A ju¿ tym bardziej os³awionego z³¹ s³aw¹ Tinkiego? :devil: My siê teletubisiów nie boimy :P
marcinkowsky pisze:Jak bĂŞdziemy tacy niegrzeczni , to nigdy Agatka do nas nie wrĂłci ;( !!
Po pierwsze, to bĂŞdzie musiaÂła wrĂłciĂŚ :D Po drugie, wielkiej Âłaski nam nie zrobi jak juÂż wrĂłci :lol2: A po trzecie, to czujĂŞ, Âże jesteÂśmy bliÂżej niÂż dalej Agatty powrotu na wizjĂŞ :) I wcale nie musimy byĂŚ grzeczni, Âżeby znĂłw do tego doszÂło :devil:

Ale, dobrze :] ObiecujĂŞ, Âże juÂż nie bĂŞdĂŞ poruszaÂł, oceniaÂł, ani wdawaÂł siĂŞ w dyskusje na temat Agatty prywatnego Âżycie - sÂłowo harcerza :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..cudowne..wspaniaÂłe to za maÂło powiedziane :szalony:
..ponawiam jeszcze raz pytanie o to czy ktoÂś ma kontakt..czy zna tego youtube'owicza :?: :lol2:
..bo ona ma niez³¹ galeriêfilmow¹ z udzia³em Agatki :lol2:
..kto wie czy pod naporem naszych próœb i b³agaù nie wrzuci³by ich wiêcej :rozglada:
Ten ''ktoÂś'' tworzy prawdziwÂą ''Agata Tomaszewska - Historia TV''
..Âłagodzi tĂŞsknotĂŞ za 'Agata Tomaszewska - Live TV' :)
To w takim razie ja te¿ do³¹czam do pytania, ¿ebym nie by³ gorszy :lol2:
To kolega mojego kolegi :) MyÂślĂŞ, Âże nie musicie go o nic prosiĂŚ ;) Do tej pory nie dziaÂłaÂł na niczyje zamĂłwienie i proszĂŞ bardzo jakÂą stworzyÂł ÂładnÂą kolekcjĂŞ :brawa:
Skubany, nawet mnie nie nie poinformowaÂł, Âże ruszyÂł z kopyta :D
Niestety na razie siadÂł mu net i nie ma jak kontynuowaĂŚ i aktualizowaĂŚ dzieÂłka ;) MyÂślĂŞ, Âże cierpliwe czekanie to jest jedyna rada ;)
Alchemik pisze:A po trzecie, to czujĂŞ, Âże jesteÂśmy bliÂżej niÂż dalej Agatty powrotu na wizjĂŞ :) I wcale nie musimy byĂŚ grzeczni, Âżeby znĂłw do tego doszÂło :devil:
MoÂżna wiedzieĂŚ, skÂąd to przeÂświadczenie? :D ZarĂłwno pierwsze jak i drugie? :)

Nie wiem jak Wy, ale ja mam po ca³ym dniu doœÌ eksmisji betanek :hyh:
Czy to nie maÂła przesadza tak caÂły dzieĂą waÂłkowaĂŚ jedno i to samo? :hyh:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:To kolega mojego kolegi :) MyÂślĂŞ, Âże nie musicie go o nic prosiĂŚ ;) Do tej pory nie dziaÂłaÂł na niczyje zamĂłwienie i proszĂŞ bardzo jakÂą stworzyÂł ÂładnÂą kolekcjĂŞ :brawa:
Skubany, nawet mnie nie nie poinformowaÂł, Âże ruszyÂł z kopyta :D
Tak to juÂż bywa, Âże kolega, moÂże nawet jeszcze najlepszy (?), nie kwapi siĂŞ, by o tak waÂżnym wydarzeniu poinformowaĂŚ :lol:
I on tak sam z siebie, bez Âżadnej proÂśby wrzuca filmiki na you tube? :D Jest fanem Agatty? :D ZaproÂś go do nas :)
king_kocur pisze:Niestety na razie siadÂł mu net i nie ma jak kontynuowaĂŚ i aktualizowaĂŚ dzieÂłka ;) MyÂślĂŞ, Âże cierpliwe czekanie to jest jedyna rada ;)
Ale zdaje siĂŞ byÂł juÂż dziÂś zalogowany? :)
king_kocur pisze:MoÂżna wiedzieĂŚ, skÂąd to przeÂświadczenie? :D ZarĂłwno pierwsze jak i drugie? :)
No kiedyœ w koùcu Agatta musi wróciÌ :lol2: A skoro nie opuœci³a TVN na zawsze, a jest na urlopie, to d³u¿ej ni¿ 4 tygodnie nie mo¿e odpoczywaÌ :nie: Wiêc, si³¹ rzeczy jesteœmy bli¿ej ni¿ dalej powrotu :tanczy: A co do drugiego, to przecie¿ nie pojawiaj¹c siê by nam dopiec (czysto teoretyczny przypadek :devil: ), tylko sobie Agatta by szkodzi³a :)
king_kocur pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja mam po ca³ym dniu doœÌ eksmisji betanek :hyh:
Czy to nie maÂła przesadza tak caÂły dzieĂą waÂłkowaĂŚ jedno i to samo? :hyh:
WidaÌ, ¿eœ nowy fan Tvn24 :) Ja zd¹¿y³em ju¿ do monotematycznoœci przywykn¹Ì :) Poza tym eksmisja exbetanek jest ciekawszym wydarzeniem ni¿ nudne konferencje prasowe polityków :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Grzegorzewszczyn mĂłgÂłby teÂż do nas tutaj zaglÂądaĂŚ :tanczy:
..ma facet rĂŞkĂŞ do filmĂłw :lol2: :brawa:

..bĂŞdzie wÂśrĂłd nas mile widziany :P
..sam juÂż wystosowaÂłem zaproszenie osobiÂście do niego :lol2:
Alchemik pisze:No kiedyœ w koùcu Agatta musi wróciÌ :lol2: A skoro nie opuœci³a TVN na zawsze, a jest na urlopie, to d³u¿ej ni¿ 4 tygodnie nie mo¿e odpoczywaÌ :nie: Wiêc, si³¹ rzeczy jesteœmy bli¿ej ni¿ dalej powrotu :tanczy: A co do drugiego, to przecie¿ nie pojawiaj¹c siê by nam dopiec (czysto teoretyczny przypadek :devil: ), tylko sobie Agatta by szkodzi³a :)
..dawno nikt tu juÂż tak optymistycznie nie pisaÂł :)

..nawet jeÂśli nie bĂŞdzie tak jak przypuszczasz to i tak lÂżej robi siĂŞ na sercu kiedy optymizmem na forum powiewa :)
Alchemik pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze:Obi :D to Ty jeszcze nie Âśpisz? :rozglada:
..nie spaÂłem bo spaĂŚ nie mogÂłem ;)
..a po obejrzeniu tych wszystkich wspominkowych filmĂłw to juÂż wcale o Âśnie nie mogÂło byĂŚ mowy :lol2:
Dziêki D¿astina, ¿e spe³ni³aœ rolê przyk³adnej ''opiekunki'' :lol2: Nie wiem, ile masz lat, ale pokaza³aœ swoj¹ uwag¹, ¿e myœlisz jak doros³a :lol2: W przeciwieùstwie do mnie :red: Zapomnia³em zganiÌ obiego za to, ¿e wa³êsa siê po necie po wieczorynce :grozi: :lol:
..mam siĂŞ obraziĂŚ :?: :>
..dzieciaka ze mnie robiÂą :nie:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..Grzegorzewszczyn mĂłgÂłby teÂż do nas tutaj zaglÂądaĂŚ :tanczy:
..ma facet rĂŞkĂŞ do filmĂłw :lol2: :brawa:

..bĂŞdzie wÂśrĂłd nas mile widziany :P
..sam juÂż wystosowaÂłem zaproszenie osobiÂście do niego :lol2:
Wspaniale :jupi: !! Mam nadziejĂŞ jednak , Âże zrobiÂłeÂś to umiejĂŞtniej niÂż niejaki Black , kiedy prosiÂł niejakÂą AgatkĂŞ o biografiĂŞ :lol2: ??

Co do filmĂłw, to widzieliÂście ten o gulaszu :lol: ?? Ja musiaÂłem chyba to wPoranku przeoczyĂŚ albo zagadaĂŚ , bo pierwszy raz sÂłyszaÂłem jak Agatka mĂłwiÂła , Âże ''od tego stoÂłu gÂłodny chyba nikt nie odszedÂł'' :lol: !! Albo ten fragment o meczu Polska : Portugalia.... :szalony: !! To pamiĂŞtam i widziaÂłem i miÂło byÂło sobie znĂłw przypomnieĂŚ :lol2: !!
obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:No kiedyœ w koùcu Agatta musi wróciÌ :lol2: A skoro nie opuœci³a TVN na zawsze, a jest na urlopie, to d³u¿ej ni¿ 4 tygodnie nie mo¿e odpoczywaÌ :nie: Wiêc, si³¹ rzeczy jesteœmy bli¿ej ni¿ dalej powrotu :tanczy: A co do drugiego, to przecie¿ nie pojawiaj¹c siê by nam dopiec (czysto teoretyczny przypadek :devil: ), tylko sobie Agatta by szkodzi³a :)
..dawno nikt tu juÂż tak optymistycznie nie pisaÂł :)

..nawet jeÂśli nie bĂŞdzie tak jak przypuszczasz to i tak lÂżej robi siĂŞ na sercu kiedy optymizmem na forum powiewa :)
Eeejhh niektórzy ludzie to ¿yj¹ ca³e ¿ycie na walizkach :spiewa: !! Agatka pewnie ledwo zd¹¿y wróciÌ z urlopu do domu a ju¿ dopomn¹ siê o ni¹ w Warszawie :lol2: !!


Mimo wszystko mam nadziejĂŞ , Âże Agatka wrĂłci do nas wypoczĂŞta a co najwaÂżniejsze zadowolona i uÂśmiechniĂŞta :* !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Wspaniale :jupi: !! Mam nadziejĂŞ jednak , Âże zrobiÂłeÂś to umiejĂŞtniej niÂż niejaki Black , kiedy prosiÂł niejakÂą AgatkĂŞ o biografiĂŞ :lol2: ??
Black prosiÂł umiejĂŞtnie :D Nawet byÂłem zaskoczony, Âże potrafiÂł wykazaĂŚ siĂŞ takim taktem i delikatnoÂściÂą i, Âże tak potrafi siĂŞ... kajaĂŚ :devil: Tak wiĂŞc Black prosiÂł bardzo umiejĂŞtnie, a Agatta zachowaÂła siĂŞ bardzo niestosownie :nie: SkoĂączmy jednak juÂż ten bolesny dla naszej zbiorowoÂści temat :]
marcinkowsky pisze:Co do filmĂłw, to widzieliÂście ten o gulaszu :lol: ?? Ja musiaÂłem chyba to wPoranku przeoczyĂŚ albo zagadaĂŚ , bo pierwszy raz sÂłyszaÂłem jak Agatka mĂłwiÂła , Âże ''od tego stoÂłu gÂłodny chyba nikt nie odszedÂł'' :lol: !! Albo ten fragment o meczu Polska : Portugalia.... :szalony: !! To pamiĂŞtam i widziaÂłem i miÂło byÂło sobie znĂłw przypomnieĂŚ :lol2: !!
:hahaha: A ja pamiĂŞtam :lol2: W momencie, kiedy wspominam ten fragment sam do siebie zaczynam siĂŞ uÂśmiechaĂŚ :hahaha: ZaÂś z innych kultowych momentĂłw filmowych z internetu, na mnie robi ogromne wraÂżenie (biorÂąc pod uwagĂŞ te z kategorii ''Âśmieszne'') rozmowa Agatty z Danielem Stenzelem o poÂłowie kilometra autostrady :hahaha: :P
obieÂżyÂświat pisze:..dawno nikt tu juÂż tak optymistycznie nie pisaÂł :)

..nawet jeÂśli nie bĂŞdzie tak jak przypuszczasz to i tak lÂżej robi siĂŞ na sercu kiedy optymizmem na forum powiewa :)
Staram siê jak mogê odci¹gn¹Ì od nas widmo jesiennej depresji :) Cieszê siê, ¿e zabieg okazuje siê skutecznym :)
marcinkowsky pisze:Eeejhh niektórzy ludzie to ¿yj¹ ca³e ¿ycie na walizkach :spiewa: !! Agatka pewnie ledwo zd¹¿y wróciÌ z urlopu do domu a ju¿ dopomn¹ siê o ni¹ w Warszawie :lol2: !!
PrzecieÂż muszÂą daĂŚ czas po powrocie na zaÂłatwienie podstawowych czynnoÂści, jak chociaÂżby pranie, opÂłacenie rachunkĂłw, itp. :lol2:
marcinkowsky pisze:Mimo wszystko mam nadziejĂŞ , Âże Agatka wrĂłci do nas wypoczĂŞta a co najwaÂżniejsze zadowolona i uÂśmiechniĂŞta :* !!
Z pewnoÂściÂą ucieszy jÂą fakt powrotu do pracy po kilku tygodniach wypoczynku :D I bĂŞdzie on wywoÂływaczem uÂśmiechu :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..mam siĂŞ obraziĂŚ :?: :>
Decyzja naleÂży do Ciebie :hahaha:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

obieÂżyÂświat pisze:..Grzegorzewszczyn mĂłgÂłby teÂż do nas tutaj zaglÂądaĂŚ :tanczy:
..ma facet rĂŞkĂŞ do filmĂłw :lol2: :brawa:

..bĂŞdzie wÂśrĂłd nas mile widziany :P
..sam juÂż wystosowaÂłem zaproszenie osobiÂście do niego :lol2:
WÂątpiĂŞ, czy przyjmie zaproszenie ;) On jest bardzo maÂłomĂłwny i nie lubi takich duÂżych zbiorowisk :D MaÂło mĂłwi, ale duÂżo robi. Taki jest :D
A czy byÂł logowany :mhm: MoÂże byÂł, ale sprzĂŞtu i nagraĂą do kumpla, czy koleÂżanki nie przeniesie ;)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Ma³omówny , ma³omówny :D !! Ale dobrze czyni :lol2: !! Fajnie by³oby , gdyby taki dobroczyùca by³ wœród nas obecny cia³em a nie tylko i wy³¹cznie filmem :lol2: !!
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Mimo wszystko mam nadziejĂŞ , Âże Agatka wrĂłci do nas wypoczĂŞta a co najwaÂżniejsze zadowolona i uÂśmiechniĂŞta :* !!
Z pewnoÂściÂą ucieszy jÂą fakt powrotu do pracy po kilku tygodniach wypoczynku :D I bĂŞdzie on wywoÂływaczem uÂśmiechu :lol2:
Z Ciebie taki z jednej strony optymista a z drugiej znowu ironiczny gasiciel pozytywnego myÂślenia :lol2: !! Agatka miaÂłaby za nami wcale nie tĂŞskniĂŚ :lol2: ?? Na pewno troszeczkĂŞ tĂŞskniÂła do szerokiej widowni :lol2: !! PrzecieÂż ta jedna para rÂąk i jedna para oczu to w koĂącu za maÂło , Âżeby tuliĂŚ i zaspokoiĂŚ do syta :lol2: !!

No nie wiem moÂże siĂŞ mylĂŞ , ale nie mogĂŞ siĂŞ oprzeĂŚ wraÂżeniu , Âże juÂż jutro przywita nas Agatka w Poranku :lol2: !! :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

Jest Agata :tanczy: WrĂłciÂła do TVN24 jako reporterka :tanczy:

Niestety jest tak jak przypuszczaÂłam, Âże bĂŞdzie :/ Nie oszczĂŞdzaÂła siĂŞ podczas urlopu :/ Ale niestety teÂż, a moÂże stety wyglÂąda na niedopieszczonÂą :roll:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

NaprawdĂŞ byÂła Agatka -widziaÂłaÂś jÂą :o :shock: ?? Ale jak , gdzie , o czym i kiedy :uwaga: ??!! No napisz coÂś wiĂŞcej -bo ja widzieĂŚ niestety nie mogÂłem ;( !!

A jednak wrĂłciÂła -ma siĂŞ to przeczucie :racja: !! Niestety nic z tym zrobiĂŚ nie mogĂŞ ;( !!
(...)wyglÂąda na niedopieszczonÂą :roll:
Ty pewnie byÂś jÂą dopieÂściÂła :lol: ?? Ale jak to niedopiesszczona :lol: :lol: :lol: ?? Po trzech tygodniach spĂŞdzonych w ..... no we wiadomych okolicznoÂściach :lol2: !!

A nazwiska nie zmieniÂła przypadkiem :lol2: ??!!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:NaprawdĂŞ byÂła Agatka -widziaÂłaÂś jÂą :o :shock: ?? Ale jak , gdzie , o czym i kiedy :uwaga: ??!! No napisz coÂś wiĂŞcej -bo ja widzieĂŚ niestety nie mogÂłem ;( !!
Ja widzia³em sam¹ koùcówkê rozmowy :D Agatta rozmawia³a z jakimœ du¿o ni¿szym od siebie facetem, niestety nie wiem o czym dok³adnie :D Gdyby nie by³ ³ysy pomyœla³bym, ¿e to mo¿e Black, ale wiem, ¿e ten problemów z ow³osieniem nie ma :devil: No i to Agatta przeprowadza³a wywiad, a nie ten niski facio, co te¿raczej œwiadczy³o, ¿e Blackiem nie jest :devil: Jak wróci³a? :D Jak gdyby nigdy nic :devil: Gdzie - hmm - nie wiem :devil: Akcja dzia³a siê na jakimœ bodaj obskurnym stadionie :devil: Kiedy - hmm - przed 15-st¹, a wiêc spóŸni³eœ siê niewiele :D
marcinkowsky pisze:A jednak wrĂłciÂła -ma siĂŞ to przeczucie :racja: !! Niestety nic z tym zrobiĂŚ nie mogĂŞ ;( !!
A co z satysfakcjÂą, Âże tak oto udaÂło siĂŞ coÂś mniej wiĂŞcej przewidzieĂŚ? :lol2:
marcinkowsky pisze:
(...)wyglÂąda na niedopieszczonÂą :roll:
Ty pewnie byÂś jÂą dopieÂściÂła :lol: ??
Ciekawe jak i... :xx: :devil:
marcinkowsky pisze:Ale jak to niedopiesszczona :lol: :lol: :lol: ?? Po trzech tygodniach spĂŞdzonych w ..... no we wiadomych okolicznoÂściach :lol2: !!
Moim zdaniem wyglÂądaÂła na, wprost przeciwnie bardzo dopieszczonÂą, moÂże nawet przepieszczonÂą :lol2: I widaĂŚ byÂło, Âże w owej chwili, chwili relacji, brakowaÂło jej tych ramion, ktĂłre jÂą przez te 3 tygodnie tuliÂły, boĂŚ sama szukaÂła ratunku w zimny i pochmurny dzieĂą obejmujÂąc siĂŞ swoimi ramionami :lol:
marcinkowsky pisze:A nazwiska nie zmieniÂła przypadkiem :lol2: ??!!
Niestety nie byÂło sÂłychaĂŚ - jakieÂś problemy z dÂźwiĂŞkiem byÂły ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

ProszĂŞ :D :D :D
Obrazek Obrazek

Zdecydowanie Tomaszewska ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości