Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Uuu..nie byÂło mnie raptem kilka godzin i proszĂŞ jaka dyskusja :D no ale po kolei :
Black Jack '62 pisze:A co niby powrĂłt Anity wnosi do porankĂłw Anita, jeÂśli nie bĂŞdzie miaÂła zastĂŞpstwa za PatrycjĂŞ w faktach, to w poranku pojawi siĂŞ zalewdwie raz Przyzwyczaj siĂŞ lepiej do Porady, jeÂśli chcesz oglÂądaĂŚ poranki
Hmmm...co ma powrĂłt p.Werner ?? Dla mnie napewno nie sÂą to jakieÂś super doznania estetyczne :D no ale zdecydowanie wolĂŞ p.Werner od Kubusia P. I myÂślĂŞ, ze moÂże jednak siĂŞ mylisz - Poradzie przecieÂż teÂż naleÂży siĂŞ odpoczynek za te bodaj 2 tygodnie ciĂŞzkiej roboty :D . Ale to siĂŞ okaÂże juÂż niedÂługo :P
Black Jack '62 pisze:Taaaa... bo to ona musi byĂŚ w centrum uwagi
widzisz...có¿...taka jej rola. Nie...tu znowu nie chodzi o bycie centrum uwagi !! Po prostu Justyna nie jest stworzona do takich rozmówek damsko-damskich na antenie. A czy musi byÌ w centrum uwagi ?? Tak !! Bo jest po prostu stworzona do takich spraw !!
Black Jack '62 pisze:nie, nie chciaÂłbym, by to byÂł tylko wÂątek dla fanĂłw Anity, ale chyba chciaÂłbym, Âżeby to nie byÂł wÂątek dla fanĂłw p. Pochanke
nie martw siê - mamy swój i uwierz mi, ¿e Fani Justyny P. nie bêd¹ wam tu b³ogiej sielanki zak³ócaÌ je¿eli wy przestaniecie w niektórych momentach gruuboo przeginaÌ w pewnych sprwach. Najlepiej bowiem, ¿eby oba w¹tki ¿y³y w³asnym ¿yciem.
michaek pisze:Potrafiê te¿ sie zgodziÌ z niektórymi, obiektywnymi i niezapatrzonymi w swoj¹ gasn¹c¹ "gwiazdê" fanami. I niech siê TVN_FAN nie obrazi, ¿e jego przyk³ad tu podajê. Z nim siê kiedyœ tez bardzo czêsto k³óci³em, a teraz coraz czêœciej siê zgadzamy.
A moÂże tak siĂŞ jednak da??
Pewnie, ze siĂŞ da !! Tylko zauwaÂż jednÂą znamiennÂą sprawĂŞ - to nie fani Justyny nieustannie najeÂżdÂżajÂą na p.Werner tylko to wÂłaÂśnie Wy gdzie tylko moÂżna i ile moÂżna "jeÂździcie" sobie po J.Pochanke.
Niejednokrotnie pisaÂłem, ze nie jest przecieÂż istotÂą forum to, Âżeby siĂŞ nawzajem obraÂżaĂŚ.
salladyn pisze:TAK TAK TAK Anita jest wykorzystywana,tyra na ca³¹ rodzinê Pieczyùskich ale specjalnie w paœmie najmniej dla niej korzystnym.W takim razie pytam siê,CZEMU NIE ODEJDZIE DO KONKURENCJI Przecie¿ z tego co piszecie wynika ¿e konkurencja przyjê³a by j¹ z otwartymi ramionami tak To czemu jeszcze nie prowadzi Panoramy,Wiadomoœci,Wyadarzeù Mo¿e po prostu wie ¿e jeszcze sporo jej brakuje a taka stacja jak TVN24 jest dla niej œwietn¹ szans¹ na to by by³a lepsz¹ dziennikark¹.
Salladyn trafiÂłeÂś w sedno sprawy !! :brawo: CaÂły czas wÂłaÂśnie o to chodzi !! SÂą na tym forum tacy co to rozumiejÂą albo starajÂą siĂŞ zrozumieĂŚ ale niestety sÂą teÂż tacy, ktĂłrym nawet ÂłopatÂą pewnych spraw do gÂłowy nie wsadzisz :wink: No ale przecieÂż takie Âżycie :wink:
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anita werner wÂątek

Post autor: salladyn »

CieszĂŞ siĂŞ Âże chociaÂż ty mnie rozumiesz :roll: Co do nieatakowania siĂŞ,ja obiecujĂŞ Âże bĂŞdĂŞ pilnowaÂł by nikt nieatakowaÂł Anity w watku o Justynie (chociaÂż szczerze mĂłwiÂąc nie spotkaÂłem siĂŞ z takimi ktĂłrzyby atakowali AnitĂŞ) i mam nadziejĂŞ Âże z waszej strony nie bĂŞdzie juÂż atakĂłw na JustynĂŞ.

Czy nie moÂżemy po prostu szanowaĂŚ siĂŞ nawzajem :?: Nie moÂżna przecieÂż bezkarnie pisaĂŚ Âże Justyna prowadzi fakty bo...albo Âże prowadzi wieczory wyborcze bo...Justyna Pochanke skonczyÂła dziennikarstwo na UW.To na prawdĂŞ nie byle jaki uniwerytet.PracowaÂła w Radio ZET kiedy miaÂło swoje lata ÂświetnoÂści(wtedy byÂły jeszcze tam jakieÂś audycje publicystyczne) jest naprawdĂŞ profesjonalna,i to dlatego prowadzi Fakty.

Dobra koniec moich przydÂługawych postĂłw.Podaje rĂŞkĂŞ na zgodĂŞ i proponuje pakt o nieagresjii. :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ja mogĂŞ ten "pakt o nieagresji" ratyfikowaĂŚ, ale za innych siĂŞ nie wypowiadam.
Z innej beczki. MoÂże by siĂŞ KubuÂś jednak wybraÂł na jakiÂś urlop. Ja rozumiem pracoholik, ale ile moÂżna.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

salladyn pisze:Kuriozalne jest to Âże ja nawet lubiĂŞ AnitĂŞ i pisaÂłem juÂż Âże chĂŞtnie czĂŞÂściej bym jÂą widziaÂł w tvn i tvn24.Fani Anity jednak nie potrafiÂą nie wbijaĂŚ szpili Justynie
Faktycznie osi¹gn¹³eœ kuriozum, Justyna na pewno nie pochwali³aby Twojej chêci do czêstszych spotkaù z Anit¹, w koùcu nie po to wywali³a j¹ z g³ównych, nie po to wepchnê³a jak¹œ ''Damê Pik'', ¿eby ktoœ za ni¹ têskni³, tylko ¿eby o Anicie zapomnia³ :? Tak siêsk³ada, ¿e tego Wam te¿ nawet ³y¿eczk¹ do g³ów siê nie nak³adzie :?
Widzisz mój drogi saladynie, rany s¹ zbyt g³êbokie, by mówiÌ o pojednaniu (z mojej strony), ja mo¿e i kiedyœ wybaczê p. Pochanke to, co zrobi³a Anicie, ale nigdy jej tego nie zapomnê :!: co do z³oœliwoœci zaœ, ja nie pisa³bym, nie wspomina³bym stronê wczeœniej (a zreszt¹ có¿ ja takiego zdro¿nego napisa³em :roll: ), o p. Pochanke, gdyby nie wypowiedŸ TVN_FANA, wiêc... sam to zinterpretuj :?

-------------------------------------------------------------------------------
PrzeliczyliczyliÂśmy siĂŞ, Anity nie bĂŞdzie dzisiaj nawet w popoÂłudniowych :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:(...)Justyna na pewno nie pochwali³aby Twojej chêci do czêstszych spotkaù z Anit¹, w koùcu nie po to wywali³a j¹ z g³ównych, nie po to wepchnê³a jak¹œ ''Damê Pik'', ¿eby ktoœ za ni¹ têskni³, tylko ¿eby o Anicie zapomnia³ :? (...)
No nie da siĂŞ :? Kiedy ty to zrozumiesz, Âże Justyna nie musi siĂŞ obawiaĂŚ p.Werner bo to nie sÂą Âżadne wyÂścigi !! I p.Werner nie jest dla Justyny zadnÂą konkurencjÂą !! I to nie ona prowadzi za p. ... :D Fakty tylko raczej za Lisa !!
Black Jack '62 pisze:(...)ja moÂże i kiedyÂś wybaczĂŞ p. Pochanke to, co zrobiÂła Anicie, ale nigdy jej tego nie zapomnĂŞ :!:
ha ha ha !! Wcale nikt tego od ciebie nie oczekuje i nie musisz siĂŞ wysilaĂŚ :cry:
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

To i ja wrzuce kamyczek do ogrĂłdka....

1. Zdaje siĂŞ Salladyn pisaÂł... "jakie Anita miaÂła dzisiaj kolczyki zielone ? nie czerwone ? "

Bardzi Âśmieszne :smiech:
Za to w wateku Justyny rozumiem nie ma tematĂłw
"ooo nowe kolczyki justyny ale w tych krĂłtkich lepiej jej byÂło ?"
" a dzisiaj 3 raz w tej czarnej marynarce... nie no co ty w M 21 byÂła w szarej
-no tak ale ta czarna to chyba jej czwartkowy strĂłj" :evil2:

WiĂŞc proponuje najpierw siĂŞ przyjÂżeĂŚ wÂątkowi o StysÂławie :]

2. Powiedzcie mi drodzy fani Justyny P gdzie Anita ma przejœÌ ?
Polsat ? - I Lis mia³ by j¹ przyj¹Ì ? na czyje miejsce niby ? Haneczki :D bardzo zabawne...

A moze do TVP ? jeszcze Âśmieszniejsze ? wszak tam nie ma juÂż miejsca to po raz a po 2 niby z a kogo skoro tam teraz krĂłluje Âżona doradcy premiera Wysocka :[

Z resztÂą ona teraz musi myÂślec o pieniÂądzach a wiĂŞkszych niÂż w tvn nie zarobi...

Black, Funcky czy ja miaÂłam dzisiaj zwidy rano ? widzac Porade ???
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie Kamuii, zwidĂłw nie miaÂłaÂś :?

TVN_FANIE, jak to nikt, wiĂŞc salladyn jest dla Ciebie nikim :?:
A jednak za Lisa, robicie postĂŞpy :lol:
To pocieszajÂące, Âże piĂŞtno Lisa zawsze bĂŞdzie jej towarzyszyÂło :wesoly:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:

2. Powiedzcie mi drodzy fani Justyny P gdzie Anita ma przejœÌ ?
Polsat ? - I Lis mia³ by j¹ przyj¹Ì ? na czyje miejsce niby ? Haneczki bardzo zabawne...

A moze do TVP ? jeszcze Âśmieszniejsze ? wszak tam nie ma juÂż miejsca to po raz a po 2 niby z a kogo skoro tam teraz krĂłluje Âżona doradcy premiera Wysocka
Hmmm...moÂże do telewizji TRWAM 8) A tak na powaÂżnie - skoro Kutyna moÂże prowadziĂŚ Wydarzenia, skoro GugaÂła moÂże prowadziĂŚ Wydarzenia to wielka gwiazda p.Werner by nie mogÂła Chyba bowiem nie zaprzeczysz, Âże jest od nich lepsza . Haneczka nie jest w Wydarzeniach przez 7 dni w tygodniu
kamuii pisze: Z resztÂą ona teraz musi myÂślec o pieniÂądzach a wiĂŞkszych niÂż w tvn nie zarobi...
ha p.Werner materialistk¹ ?? !! ?? Normalnie nie wierzê. Có¿...jedna pracuje przez mê¿a a jedna patrzy gdzie tu lepiej zarobiÌ i siedzi tam gdzie wiêcej zarabia a gdzie j¹ podobno poniewieraj¹ 8)
Black Jack '62 pisze:TVN_FANIE, jak to nikt, wiĂŞc salladyn jest dla Ciebie nikim
Nie wciskaj mi s³ów, których ja ani salladyn nie napisaliœmy. To nie te czasy !! Salladyn jest osob¹ z któr¹ ZAWSZE mo¿na normalnie i rzeczowo porozmawiaÌ, który potrafi myœleÌ i fakty rozró¿niaÌ - jakbyœ poczyta³ jego posty zrozumia³byœ to - ale po co ?? a ciebie nikt nie bêdzie prosi³ o to, ¿ebyœ coœ komuœ wybacza³.
Przynajmniej ja tak myÂślĂŞ !!
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TVN_FANIE, czy Ty nie masz za grosz honoru :?: Mam Ci wyÂłoÂżyĂŚ kawĂŞ na ÂławĂŞ :?: Jeszcze poczekam, moÂże sam siĂŞdomyÂślisz :cool:
TVN_FAN pisze:Chyba bowiem nie zaprzeczysz, Âże jest od nich lepsza
Tak jakby o pracy w telewizji, zawsze decydowaÂło to, czy ktoÂś jest lepszy, czy gorszy :?
Masz strasznie zawĂŞÂżony ÂświatopoglÂąd :!:
TVN_FAN pisze:Nie wciskaj mi s³ów, których ja ani salladyn nie napisaliœmy.
Przyznaj siĂŞ, co miaÂłeÂś/ masz z interpretacji i analizy tekstu :?: Chyba czas nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści :cool: Czy ja Ci wciskam ''jakieÂś'' sÂłowa :?: :!: Nie pracujĂŞ w telewizji, Âżebym musiaÂł manipulowaĂŚ wypowiedziami innych ludzi :cool:

PS WychodzĂŞ wÂłaÂśnie na zdjĂŞcie gipsu i kolejnÂą rentgenowskÂą fotkĂŞ - okaÂże siĂŞ, czy zÂłamanie, czy nie - trzymajcie kciuki- fani p. Pochanke teÂż :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

BĂŞdzie dobrze, Blackciuszku :D

Anita na stanowisku! A to oznacza mniej wiĂŞcej tyle, Âże poprowadzi dzisiaj Fakty popoÂłudniowe.
A skoro juÂż jest, to tradycyjnie, czas wiĂŞc trochĂŞ ponarzekaĂŚ :wink:
Moim zdaniem, Ÿle po pierwsze, ¿e s¹ to popo³udniowe a nie g³ówne, a po drugie Ÿle zrobi³a, ¿e zgodzi³a siê na te zastêpstwa tu¿ przed Œwiêtami :? Tak jak Fakty te maj¹ ma³¹ widownie w ci¹gu roku, to co mo¿na o tej widowni powiedzieÌ w tygodniu najgorêtszych przygotowaù do Œwi¹t? Tyle, ¿e bêdzie ona jeszcze mniejsza :?
Ja z trudem znajdê czas (o ile to w ogóle nie bêdzie graniczy³o z cudem), by w³¹czyÌ w tym tygodniu telewizor - dzisiaj tak jak szybko go w³¹czy³am, tak szybko wy³¹czy³am!

Ale na sen i sny mam czas :D Dzisiaj np. ÂśniÂło mi siĂŞ, Âże Anita miaÂła dyÂżur w Sylwestra i Nowy Rok :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

kamuii pisze: 2. Powiedzcie mi drodzy fani Justyny P gdzie Anita ma przejœÌ ?
Polsat ? - I Lis mia³ by j¹ przyj¹Ì ? na czyje miejsce niby ? Haneczki :D bardzo zabawne...

A moze do TVP ? jeszcze Âśmieszniejsze ? wszak tam nie ma juÂż miejsca to po raz a po 2 niby z a kogo skoro tam teraz krĂłluje Âżona doradcy premiera Wysocka :
No tak ¯ydzi masoni i Pochanke ju¿ siê wed³ug ciebie zatroszczyli o los Anity Werner.Wiesz co dziwi mnie to ¿e piszesz takie brednie.Sama namawiasz do bojkotowania moherów a sama stwarzasz jakieœ spiskowe teorie dziejów.To znaczy ze nie tylko tvn siê na ni¹ uwzi¹³,pewnie wszystkie telewizje w polsce :!: Widzê ze pojednanie nie jest mo¿liwe.O.K. w takim razie ja teraz bêdê wytyka³ wszystkie b³êdy Anity w dziale o Justynie.WidaÌ ¿e s¹ tutaj wyznawcy starego testamentu,z¹b za z¹b oko za oko.W takim razie o.k.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:No tak ¯ydzi masoni i Pochanke ju¿ siê wed³ug ciebie zatroszczyli o los Anity Werner.Wiesz co dziwi mnie to ¿e piszesz takie brednie.Sama namawiasz do bojkotowania moherów a sama stwarzasz jakieœ spiskowe teorie dziejów.To znaczy ze nie tylko tvn siê na ni¹ uwzi¹³,pewnie wszystkie telewizje w polsce :!: Widzê ze pojednanie nie jest mo¿liwe.O.K. w takim razie ja teraz bêdê wytyka³ wszystkie b³êdy Anity w dziale o Justynie.WidaÌ ¿e s¹ tutaj wyznawcy starego testamentu,z¹b za z¹b oko za oko.W takim razie o.k.
Wiesz... :wink: No i nie tylko w Polsce bo i pewnie te¿ na œwiecie. No bo przecie¿ wiesz :P to wszechw³adna Pochanke&Pieczynski co. za³atwili wszystko. A co do "wyznawców starego testamentu" :wink: ja bym tego tak nie nazwa³ :wink: ja bym powiedzia³, ze to kó³ko ró¿aùcowe (bez obrazy dla takowych) skupione wokó³ jednej s³usznej tezy :wink: A jakiej ?? :wink:
TVN_FANIE, czy Ty nie masz za grosz honoru
o mĂłj honor to siĂŞ nie martw :evil:
Przyznaj siĂŞ, co miaÂłeÂś/ masz z interpretacji i analizy tekstu Chyba czas nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści Czy ja Ci wciskam ''jakieÂś'' sÂłowa Nie pracujĂŞ w telewizji, Âżebym musiaÂł manipulowaĂŚ wypowiedziami innych ludzi
wyobraŸ sobie, ¿e mi nie zale¿y na tym co ty myœlisz o Justynie. Powtarzasz w kó³ko te same utarte frazesy i nie ma mo¿liwoœci, zebyœ choÌ cokolwiek próbowa³ zrozumieÌ. No ale to ju¿ Twój problem :!:
Tak jakby o pracy w telewizji, zawsze decydowaÂło to, czy ktoÂś jest lepszy, czy gorszy
Masz strasznie zawĂŞÂżony ÂświatopoglÂąd


No ja wiem !! O zatrudnieniu w polskich telewizjach decyduj¹ Pieczyùski z Pochanke. To ju¿ wiemy :wink: albo znajomoœci i zdolnoœci do wskakiwania szefom do ³ó¿ek :D te¿ to wiemy :wink:
ZIMA
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

piĂŞkny ten uÂśmiech na koniec
"do zobaczenia jutro o 16:45" :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No tak ÂŻydzi masoni i Pochanke juÂż siĂŞ wedÂług ciebie zatroszczyli o los Anity Werner.Wiesz co dziwi mnie to Âże piszesz takie brednie.Sama namawiasz do bojkotowania moherĂłw a sama stwarzasz jakieÂś spiskowe teorie dziejĂłw.
Salladynie Ja Ciebie nie obraÂżam wiĂŞc i Ty bÂądz tak bobry i tego nie rĂłb...
Nie Âżycze sobie abyÂś mnie porĂłwnywaÂł do homofobĂłw antysemtĂłw i faszystĂłw. :evil:

Nie jestem teÂż nietolerancyjna... jako jedyna z 4 piszÂących tu stale fanĂłw Anity pisze teÂż w wÂątku o Pochanke i to czesto dobrze o niej pisze... Ale fani Pochanke tego nie widzÂą.
Nie moja wina ze nie widzicie tego Âże wasza ulubienica ustawia grafik i jest szefem prezenterĂłw.... SAMA TO POWIEDZIAÂŁA to nie nasze wymysÂły.
To znaczy ze nie tylko tvn siê na ni¹ uwzi¹³,pewnie wszystkie telewizje w polsce
Nikt nie wpoeiedziaÂł ze wszystkie telewizje siĂŞ na niÂą uwziĂŞÂły... wiĂŞc nie wkÂładaj mi tego w usta. MĂłwiĂŞ tylko ze nikt jej nie zatrudni bo nie ma takiego powodu.
Wiesz... No i nie tylko w Polsce bo i pewnie teÂż na Âświecie. No bo przecieÂż wiesz to wszechwÂładna Pochanke&Pieczynski co. zaÂłatwili wszystko.
:smiech: ale zabawne hahaha !!!! wspaniaÂły dowcip
;/

Tak jakby o pracy w telewizji, zawsze decydowaÂło to, czy ktoÂś jest lepszy, czy gorszy
BLACK ??? Âśmiesz w to wÂątpiĂŚ :D Wysocka Smoktunowicz Kajdanowicz same profesjonalne gwiazdy :smiech:
Masz strasznie zawĂŞÂżony ÂświatopoglÂąd
rzeczywiÂście ;/

No ja wiem O zatrudnieniu w polskich telewizjach decydujÂą PieczyĂąski z Pochanke.
W tvn tak i sama Justyna to przyzna³a. Wiêc b¹dz tak dobry i nie przekrêcaj jej s³ów.
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PiĂŞĂŞĂŞĂŞknaaaaa, inteligentnaaaa, , bÂłyskotliwaaaa, wspaniaÂłaaaaa :!: :p :p :p
DziĂŞki za capsy :D

A jednak przewidziano na dzisiaj Fakty dla Anity :D
Tylko dlaczego pojawi³a siê na swoim stanowisku tak póŸno, a raczej dlaczego tego nie zrobi³a tego rano :?: Pytanie retoryczne :evil2:

PiĂŞknie wyglÂądaÂła :P
BoÂże jaka ona chuda :wow: I dlatego podoba mi siĂŞ jeszcze bardziej :p

Ju¿ od pierwszych sekund s³ychaÌ by³o, ¿e forma u Anity wyœmienita, póŸniej z ka¿dym wejœciem tylko to coraz dobitniej udowadnia³a. Ahhh... wspania³y ten b³ysk w oku, kiedy mówi³a o aucie z 8-ma ko³ami i 2-ma silnikami :cool2:

Tylko sam¹ koùcówkê zawali³a, ale có¿ jej sprawa :?

Ciekawostka: AnitĂŞ widaĂŚ byÂło jeszcze w M24, ale ewidentnie nudziÂła siĂŞ, ciekawe po co ona jeszcze tam po faktach siedzi :?: :?

''do zobaczenia jutro'' - i tak do Wigilii :?: A kiedy Anita kupi rodzinie i znajomym prezenty :?: Jeden dzieĂą - wigilijna sobota, to chyba za maÂło :?: :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot], marcin3usb i 19 gości