Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

W lepszej jakoÂści
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ZnalazÂłem maÂły wywiad z AnnÂą KalczyĂąskÂą:
medialink pisze:Anna Kalczyùska, prezenterka TVN24, kiedy dowiedzia³a siê o tragedii wiedzia³a ju¿, ¿e stacja bêdzie œledziÌ akcjê ratownicz¹ przez ca³¹ noc. Jej dy¿ur rozpocz¹³ siê o godzinie 23.30 i skoùczy³ o 7. - Program uk³adaliœmy na bie¿¹co, z pocz¹tku nie wstawa³am od sto³u prezenterskiego przez 4 godziny - t³umaczy nam.

- Czas p³yn¹³ bardzo szybko, ale zdawa³am sobie sprawê, ¿e tam, na miejscu ludziom, którzy czekaj¹ na pomoc czas oczekiwania na ratunek wydaje siê wiecznoœci¹ - mówi nam Kalczyùska. - Wzruszaj¹ce by³o patrzenie na zdjêcia z miejsca akcji - tyle poœwiêcenia, solidarnoœci, pracy bez wytchnienia. Dawno ludzie nie byli sobie tak bliscy - dodaje dziennikarka TVN24.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Caps 1 luty 2006
Obrazek
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

DziĂŞki ZeTek za capsy, w miarĂŞ moÂżliwoÂści proszĂŞ o wiĂŞcej, zwÂłaszcza te z premiery "Studia Europa" bĂŞdÂą mile widziane

Jak widaĂŚ poniÂżej Ania KalczyĂąska ma dziÂś wieczorny dyÂżur w TVN24.
Dzisiejszy WR trwa³ prawie 30 minut, a Kalczyùska, prawie jak zwykle, spisa³a siê bardzo dobrze, mia³a fantastyczne zapowiedzi, nienaganna dykcja, dobór materia³ów i ich kolejnoœÌ (na co myœlê A.K równie¿ mia³a wp³yw) równie¿ by³ bardzo dobry, no i ta swoboda przed kamer¹...
a dziÂś przed NiÂą jeszcze wieczorne podsumowanie dnia o 23:30.

Ostatnimi czasy Ania KalczyĂąska zaskakujÂąco czĂŞsto pojawia siĂŞ na wizji.
W pi¹tek "lata³a" po sejmie, w nocy z soboty na niedzielê pracowa³a do 7 rano, w poniedzia³ek by³a w Poranku TVN24, we wtorek mia³a po³ówki w Dn¯ i dziœ wieczorne serwisy, a wszystko to tu¿ przed startem Jej nowego-starego programu.
A Ania tymczasem goÂściÂła dziÂś na antenie TVN w programie "Polska w ÂżaÂłobie"
Taaa, widzia³em, niestety nie oby³o siê bez ma³ej wpadki... pod koniec serwisu zapowiedzia³a jakiœ materia³ (chyba o tym jak wygl¹da³a akcja ratownicza w Katowicach od pocz¹tku po dziœ dzieù) ale zaraz powiedzia³a, ¿e to koniec serwisu i ¿e nastêpny poprowadzi Beata Tadla (zapewne dosta³a "do ucha" wiadomoœÌ, ¿e jednak materia³u nie bêdzie ) co oczywiœcie nie oznacza, ¿e mog³a jakoœ inaczej zareagowaÌ na t¹ wiadomoœÌ...

Ps.
ZauwaÂżyÂł ktoÂś z Was, Âże Ona chyba jako jedyna w tym drugim studiu nie korzysta z oparcia krzesÂła?
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Maciekw pisze: Ostatnimi czasy Ania KalczyĂąska zaskakujÂąco czĂŞsto pojawia siĂŞ na wizji.
W pi¹tek "lata³a" po sejmie, w nocy z soboty na niedzielê pracowa³a do 7 rano, w poniedzia³ek by³a w Poranku TVN24, we wtorek mia³a po³ówki w Dn¯ i dziœ wieczorne serwisy, a wszystko to tu¿ przed startem Jej nowego-starego programu.
RzeczywiÂście.
Dzisiaj równie¿ pracuje. Skoùczy³a wczoraj póŸno wieczorem, a dzisiaj juz prowadzi³a rozmowê z goœciem porannym. Teraz z kolei razem z PAtrycj¹ Redo w Dniu na ¯ywo (serwisy o wpó³ do)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja to siĂŞ dziwiĂŞ jak moÂżna w taki sposĂłb grafik ukÂładaĂŚ.
To ju¿ nie pierwszy raz osoba, która koùczy³a pracê oko³o pó³nocy musia³a siê nastêpnego, a w³aœciwie ju¿ tego samego, dnia rano w pracy stawiÌ, a jak taki dziennikarz ma do pracy np. oko³o 30 minut (albo jeszcze wiêcej) drogi to ja nawet nie chcê myœleÌ kiedy on/ona ma czas na spanie :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

I tak powstaje bezsennoœÌ.
Capsy z 31.01 :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak trochê póŸno promuj¹ now¹ edycjê "Studia Europa" tydzieù przed emisj¹ kilka newsów w serwisach o mediach. Mogli by podsypaÌ troszkê jakies gazetce, zeby coœ o tym programie napisa³a.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Apropos magazynu "Studio Europa" dowiedziaÂłem siĂŞ, Âże:
Anna KalczyĂąska pisze:Studio bedzie w maÂłym studiu, na stojÂąco, w nowej oprawie, nowej scenografii.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No nieŸle...ciesze siê, ¿e ten program wraca i dotego z taka prezenterk¹ :D niemoge siê ju¿ doczekaÌ, tylko ta czo³ówka co ju¿ ja znamy jest jakaœ taka nie ciekawa:(
Wróciłem!!
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Tak, tak super, Âże program powraca i prowadzi go ktoÂś taki jak Anka, ktĂłra bardzo dobrze wie o czym mĂłwi, prowadzÂąc ten magazyn, ale szkoda, Âże mnie "Studio Europa" ominie :( :( :(
Program bêdzie na stoj¹ca i ile on bêdzie trwa³ ?? 20 min...Anka poczuje smak Popo³udniowych... :) Oczywiœcie ¿yczê Kalczyùskiej, ¿eby program mia³ bardzo wysok¹ ogladalnoœÌ.
___________________________________-
Siêgam do historii tego w¹tku. Pamiêtam, kiedyœ rozwinê³a siê tu dyskusja nad wiekiem Ani. Kilka dni póŸniej w skrzynce mailowej znalaz³am maila od Ani z jej dat¹ urodzenia (dzieù,miesi¹c, rok) , o któr¹ pyta³am kilka tygodni przed uzyskaniem odpowiedzi...na dodatek w nawiasie napisa³am (dzieù, miesi¹c). Nie bêdê pisaÌ, jaka jest ta data, ale poweim, ¿e Anka za kilka miesiêcy bêdzie mieÌ okr¹g³e urodziny.
Tak wiêc, wiedz¹c, ¿e Pani Kalczyùska czyta ten w¹tek wyjaœniam: Tak data by³a mi potrzebna do tego, aby ³adnie zacz¹Ì artuku³ o Pani, który mia³ byÌ opublikowany na stronie o Pani, ale wysz³o, jak wysz³o i strony nie opublikowa³am, ale dziêkujê za odpowiedz.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Wedle informacji na stronie tvn24 Studio Europa ma trwaĂŚ 15 minut. Premiera magazynu w kaÂżdÂą sobotĂŞ o 10:40, powtĂłrka w niedzielĂŞ o tej samej porze.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A czyli zaraz przed programami publicystycznymi w weekend, no to bêdzie trwa³o ko³o 17 minut, to krótko, ale jak bêdzie dobra ogladalnoœÌ to mo¿e zrobi¹ go d³uzeszego, mo¿e go przenios¹ ba 10:30.
Wróciłem!!
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Nie bĂŞdĂŞ miaÂł mozliwoÂści zrobienia capsĂłw z premiery programu Studia Europa ani w sobotĂŞ, ani w niedziele.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Myœla³em, ¿e dziœ Pani Ania bêdzie mia³a wolne, przynajmniej od pojawiania siê na wizji, jednak nic bardziej mylnego. Oko³o 18:20 pod koniec magazynu 24 godziny w³¹czy³em TVN24 i zobaczy³em Annê Kalczyùsk¹ stoj¹c¹ najprawdopodobniej przed Zamkiem Królewskim rozmawiaj¹c¹ z Piotrem Marciniakiem. Nie wiem dok³adnie z czego Anna Kalczyùska zdawa³a relacjê, poniewa¿ widzia³am jedynie sam¹ koùcówkê owej rozmowy i dowiedzia³em siê jedynie, ¿e ma ona (ta rozmowa) zwi¹zek z premierem (i zapewne 100 dniami urzêdowanie rz¹du).
Nie bĂŞdĂŞ miaÂł mozliwoÂści zrobienia capsĂłw z premiery programu Studia Europa ani w sobotĂŞ, ani w niedziele.
Szkoda...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

stojÂącÂą najprawdopodobniej przed Zamkiem KrĂłlewskim rozmawiajÂącÂą z Piotrem Marciniakiem
Z ÂŁukaszem Grassem. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości