[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: sybic »

Greg Haus pisze:Wielkie brawa dla jury. Zwłaszcza dla Kozyry za prawdziwe, wredne teksty.
Tylko, problem w tym że takie wredne teksty tylko zaniżają poziom festiwalu.
Greg Haus pisze: Jury jest po to by równiez krytykować
Chyba nie odróżniasz krytyki od krytykanctwa...
No ale zniżając się do poziomu jaki ustanowiło jury nie pozostaje nic innego jak powiedzieć, że Kozyra do kawał kutasa, wszak widzowie są po to by również krytykować ;)

Od moderatora: Szanuję Twoje zdanie, ale uprzejmie proszę aby nie używać na forum dyskusyjnym tego typu epitetów. Jeśli twierdzisz, że wypowiedź Kozyry była nie na miejscu, to myślę, że nie trzeba się zniżać do tego poziomu, by wyrazić swoje zdanie. Szczególnie, że kultura osobista to jedna z Twoich największych domen. Szanuj więc również siebie. :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: ~ »

Ja jestem pozytywnie zaskoczony tym festiwalem. Widać, że to robił TVN a nie inna telewizja. Świetne ujęcia ze Spidercama. Na początku, gdy podjeżdżał do jury trochę się kołysał, ale potem było super.
Co do naszych kochanych muzyków to myślałem, że będzie lepiej. Oglądając występ Natalii Lesz myślałem, że Sopot Festival zniżył się do poziomu eurowizji. Przypuszczam, że Lesz była takim kozłem ofiarnym tegorocznego festiwalu. Jak ona w ogóle się dostała do półfinału? Chyba Kozyra ją tu przepuścił żeby mógł zrobić jakiś skandal - tak żeby nie było nudno.
Byłem pewny, że Formacja Nieżywych Schabuff lepiej wykona swój utwór. Nie zachwycili mnie - szczególnie ten chórek.
Pectus na początku też świetnie się nie zaprezentował, ale po drugim występie naprawdę zaczęło mi się podobać.
Jeśli chodzi o zagranicznych artystów to chwała jurorom, że zagłosowali na Oh Laurę. Jak usłyszałem tą piosenkę w zapowiedzi myślałem, że to będzie kolejny kicz. Znałem tą piosenkę z reklamy i byłem pewny, że ta artystka to taka Mandaryna, która tylko sprzedaje swoje utwory. Świetnie zaśpiewała tą piosenkę. No właśnie tylko gdzie ona trzymała tą harmonijkę? :D
Zapowiedzi kiepskie. Ładny głos zapowiadał, ale kompletnie nie pasował do festiwalu.... był taki..tajemniczy.
Bardzo nie podobały mi się kobiety porozrzucane po scenie wykonujące jakieś dziwne ruchy. Szkoda, że nie dali im rur do tańczenia - te na scenie były za grube :stop:.
Magda Mołek - powiem krótko - była świetna.
Podsumowując, TVN bije na głowę inne stacje telewizyjne. Nie było na scenie wielkich ekranów, które by cały czas migotały i nie pozwoliły się skupić na wykonawcy. Realizacja była profesjonalna. Nic dodać, nic ująć. :brawa:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

sybic pisze:
Greg Haus pisze: Jury jest po to by równiez krytykować
Chyba nie odróżniasz krytyki od krytykanctwa...
No ale zniżając się do poziomu jaki ustanowiło jury nie pozostaje nic innego jak powiedzieć, że Kozyra do kawał kutasa, wszak widzowie są po to by również krytykować ;)
Widzę, że teraz jakieś nowe zwyczaje na tym forum odnośnie słownicta 8)

A co do jury, to chyba o to chodzi by jury było czepialski i wytykało ostro błedy. Po co w takich programach jak np. Mam Talet - Wojewódzki, czy Chylińska - czy własnie nie dlatego, żeby dopiec tym co tego talentu nie mają? Kozyra zrobił to faktycznie bardzo ostro, może rzeczywiście za ostro, ale nie mówił przynajmniej o kimś, że jest kawał ku*** jak niektórzy :roll:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: sybic »

Kozyra mówił znacznie gorzej i nie obrażał talentu, a osobę, a to bardzo nieładnie. Dlatego w tej sytuacji należy ze słownika wyciągać te szczególne słowa, zarezerwowane specjalnie dla niego. Inaczej się nie da, by właściwie zarysować emocje.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Kozyra rzeczywiście skrytykował nie wykonanie piosenki, a właśnie osobę. Obraził ją i zrobił to bardzo chamsko. Jasne, że jury jest po to, żeby krytykować, wyrażać swoje zdanie, ale nie wolno im obrażać wykonawców. :grozi:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

sybic pisze:Kozyra mówił znacznie gorzej i nie obrażał talentu, a osobę, a to bardzo nieładnie. Dlatego w tej sytuacji należy ze słownika wyciągać te szczególne słowa, zarezerwowane specjalnie dla niego. Inaczej się nie da, by właściwie zarysować emocje.
Jakoś szczególnie nie lubię się kłócić, ale uważałem dotąd, że słowo użyte przez Ciebie , wyjęte z Twojego słownika nie jest powszechnie akceptowane na tym forum no chyba, że chodziło Ci o ozdobę z nici kształtem podobną do pędzla - co pewnie wyczytałes też w słowniku 8) :P Ale kończę tą dyskusję bo jeszcze się dowiem jakie słowo z Twojego słownika zarezerwowane jest dla mnie... :spiewa:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

Zgadzam się, błędy wytykać można, ale nie tak chamsko... Jak myślicie, jak ona się poczuła? A potem jeszcze trzeba było wyjść na scenę i czekać na wyniki, które właściwie dla niej nie miały już żadnego znaczenia?

Liczę, że dzisiaj będzie lepiej. Piosenki z lat '80 są naprawdę fajne, lepsze niż te z '70. Szkoda, że dziś będzie tak krótko, tylko do 22.20 ;( A wykonawców sporo, więc zaśpiewają pewnie po dwie, góra trzy piosenki: ale może to lepiej, przynajmniej będą same przeboje.
//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

qmate pisze:Zgadzam się, błędy wytykać można, ale nie tak chamsko... Jak myślicie, jak ona się poczuła? A potem jeszcze trzeba było wyjść na scenę i czekać na wyniki, które właściwie dla niej nie miały już żadnego znaczenia?

Może i rzeczywiście Kozyra przegiął, ale mnie bardziej zdenerwowała ta kobieta w jury. Ona bardzo profesjonalnie wypowiadała się o nogach Natali Lesz , zamisat o tańcu :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: sybic »

Greg Haus pisze:...uważałem dotąd, że słowo użyte przez Ciebie , wyjęte z Twojego słownika nie jest powszechnie akceptowane na tym forum
Jasne że nie jest. Użyłem go celowo, by zwrócić uwagę, że festiwal w Sopocie, ze swoją długą tradycją wypracował sobie powszechne akceptowane zachowania i jakaś ofiara musiała to zepsuć.
Greg Haus pisze:Ale kończę tą dyskusję bo jeszcze się dowiem jakie słowo z Twojego słownika zarezerwowane jest dla mnie... :spiewa:
Spokojnie :)
Przcież ja do Ciebie nic nie mam, ale do Kozyry i do tej kobiety z jury też. Dla niej też mam już wyciągnięte pewne słowa, ale już sobie dam spokój – raz wystarczy. Ci co mnie znają, dobrze wiedzą, że nigdy tego typu słów nie używam, jednak raz do roku zdarzy się, bo wymaga tego sytuacja ;)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

//////////
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: object »

Najgorszy festiwal jaki miałem okazję oglądać. Poziom polskich artystów był żenujący :hmm:

Zgadzam się że Natalia Lesz nie jest rewelacyjną wokalistką, ale Pan Kozyra przesadził. Poziom chamstwa na tym festiwalu po prostu mnie przeraził :shock: Do tej pory jest mi trudno uwierzyć że padły tam takie słowa. Ogólnie jedna wielka żenada. Sopot Festival w TVP był na dużo wyższym poziomie!! :stop:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Co jest z grafiką Sopot Festival?! Dawniej spójna, dopasowana. Wczoraj ładna czołówka, belki nawet, a reszta "pod Wiktory". Dziś jest jeszcze gorzej. Co mają znaczyć te czerwone belki?! Te przejścia?! Co to ma wspólnego z SF?! Czołówka nie pasuje do reszty oprawy graficznej. Grafikom się chyba nudziło. :/ Brzydkie!! :nie: :evil:
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: skorupa2006 »

Czyżby Sandra z playback'u?
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: adner »

Ja też tak myślę, macha włosami, odwraca się od mikrofonu podczas śpiewania...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No na bank play.. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość