X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

Jak widać usunięcie deadlocka pozytywnie wpłyneło na jurorów i używają mózgów. Dobre posunięcie.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

A ja się nie zgodzę. Usunięcie deadlocka zabrało połowę emocji z niedzielnych odcinków. Ten cały flash vote to jeden wielki niewypał, co zresztą pokazują wyniki oglądalności. Co do wczorajszego sing-offu - wiadome było, że wywalą Miss Dynamix :( To że nie zajdą daleko stało się pewne w dniu kiedy SeSe oznajmiła że jest w ciąży. W sumie, chciałbym widzieć teraz minę faceta który po judges houses postawił na nie 200 funtów... Problem jest taki, że wszystko przez ciążę. Głupio to brzmi , ale taka prawda. Zupełnie nie odpowiedni moment, to jest naprawdę dobry zespół i ma szansę się rozwinąć i mam dużą nadzieję że po urodzeniu dziecka SeSe weźmie się z dziewczynami do pracy :) I nawet Simon je pochwalił - więc chyba się nie mylę :D
Hannah nie zasłużyła na bottom two, wykonała Skyfall fantastycznie. Ponoć Nicholas prowadzi cały czas w głosowaniu co mnie martwi :roll:
Kto wygra? Ciężko mi jeszcze powiedzieć, ale po tych 3 tygodniach chyba największe wrażenie zrobiła na mnie Sam Bailey :shock: Wszystkie 3 występy udane, najbardziej podobały mi się z 1 i 3 live'a. Najsłabszym ogniwem jak dla mnie jest Abi, brak jakiekolwiek charyzmy, do The Voice był ją posłał...
Sam C robi się już naprawdę irytujący z tą swoją wielką desperacją by dostać głosy. I wgl to już nie ten sam X Factor. Ciężko mi to przyznać, ale z edycji na edycję robi się coraz sztuczniej :/
Gary odchodzi. Jedynie Simon może go zastąpić inaczej nie widzę sensu następnej edycji więc błagam by amerykańska wersja zakończyła się po 3 sezonie. Jakby udało się jeszcze namówić Cheryl na powrót to byłoby fantastycznie :D Ponoć przeszła do Modestu?
Jednak to oznacza odejście Nicole co ciężko mi byłoby przyjąć. Scherzy w takim panelu by się nie odnalazła, albo gra pierwsze skrzypce albo lepiej by jej nie było.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

wgl co zaomniałem dodać - po wczorajszej gadce Louis'a podczas ogłaszania wyników jestem teraz naprawdę w stanie uwierzyć , że wszystko jest ustawione.

A sing off Miss Dynamix - fantastyczny.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

Dzisiaj w Australii odbył się finał V edycji The X Factor. Program wygrała Dami Im, wokalistka z grupy 24+ i trzeba przyznać, że jej mentora Dannii Minogue dobrze ją prowadziła przez program co mnie nie dziwi i godnie zadebiutowała:)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: bartek09 »

r_r16 pisze:Jest gdzieś w Internecie lista gwiazd poszczególnych odcinków live? Chodzi mi o przyszłe odcinki.
Raczej nie znajdziesz nigdzie oficjalnej listy. Na obecną chwilę poza gwiazdami na najbliższy weekend pewne są:
- One Direction (24.11)
- James Arthur (prawdopodobnie 10.11)
- Celine Dion (nagranie występu 08.11, emisja zapewne 10.11)
- Leona Lewis

Wysoce prawdopodobne są też występy następujących osób:
- Miley Cyrus
- Beyonce
- Olly Murs
- JLS (pewnie 17.11)
- Susan Boyle (pewnie półfinał albo finał - wkrótce wydaje świąteczny album)

Zapewne pojawi się jeszcze paru byłych uczestników programu: pewnie Union J, może Ella Henderson (nie wiem kiedy coś wydaje) i może jeszcze Diana Vickers (wydała album we wrześniu). Plus może jeszcze Justin Bieber, bo ostatnio chyba występował w programie dwa lata temu. Ale to tylko moje spekulacje. Generalnie, trzeba ogarnąć jakie gwiazdy wydają coś nowego w najbliższym czasie lub zaczynają jakieś trasy koncertowe.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

Pjotreeek pisze:A ja się nie zgodzę. Usunięcie deadlocka zabrało połowę emocji z niedzielnych odcinków. Ten cały flash vote to jeden wielki niewypał, co zresztą pokazują wyniki oglądalności. Co do wczorajszego sing-offu - wiadome było, że wywalą Miss Dynamix :( To że nie zajdą daleko stało się pewne w dniu kiedy SeSe oznajmiła że jest w ciąży. W sumie, chciałbym widzieć teraz minę faceta który po judges houses postawił na nie 200 funtów... Problem jest taki, że wszystko przez ciążę. Głupio to brzmi , ale taka prawda. Zupełnie nie odpowiedni moment, to jest naprawdę dobry zespół i ma szansę się rozwinąć i mam dużą nadzieję że po urodzeniu dziecka SeSe weźmie się z dziewczynami do pracy :) I nawet Simon je pochwalił - więc chyba się nie mylę :D
Hannah nie zasłużyła na bottom two, wykonała Skyfall fantastycznie. Ponoć Nicholas prowadzi cały czas w głosowaniu co mnie martwi :roll:
Kto wygra? Ciężko mi jeszcze powiedzieć, ale po tych 3 tygodniach chyba największe wrażenie zrobiła na mnie Sam Bailey :shock: Wszystkie 3 występy udane, najbardziej podobały mi się z 1 i 3 live'a. Najsłabszym ogniwem jak dla mnie jest Abi, brak jakiekolwiek charyzmy, do The Voice był ją posłał...
Sam C robi się już naprawdę irytujący z tą swoją wielką desperacją by dostać głosy. I wgl to już nie ten sam X Factor. Ciężko mi to przyznać, ale z edycji na edycję robi się coraz sztuczniej :/
Gary odchodzi. Jedynie Simon może go zastąpić inaczej nie widzę sensu następnej edycji więc błagam by amerykańska wersja zakończyła się po 3 sezonie. Jakby udało się jeszcze namówić Cheryl na powrót to byłoby fantastycznie :D Ponoć przeszła do Modestu?
Jednak to oznacza odejście Nicole co ciężko mi byłoby przyjąć. Scherzy w takim panelu by się nie odnalazła, albo gra pierwsze skrzypce albo lepiej by jej nie było.
Gdyby w zeszłym roku nie było deadlocka byłoby o wiele lepiej. Bo takto mogą się usprawiedliwiać, że chcieli dać widzom zdecydować bla bla bla. Teraz decydują sprawiedliwie i obiektywnie i nie wywalą żadnego talentu przez osoby typu Rylan.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

W tym tygodniu powraca "The X Factor" na antenę FOX. Zostaną wyemitowane aż trzy odcinki. Jutro - zostanie wyemitowana część występowa - pojutrze uczestnicy zostaną poddani testowi przetrwania, a w czwartek - wyniki, gdzie będzie wiadomo kto znajdzie się w Top 12.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: felek »

Na pewno nie zostaną wyemitowana trzy odcinki. Jutrzejszy (wtorkowy) odcinek jest pewny, bo nie ma meczu MLB, ale z racji tego, że do wczoraj w World Series padł remis (Boston - Sant Luis 2:2) kolejne mecze odbedą się kolejno w poniedziałek (dzisiaj) i w środę. A jeśli po środowym meczu padnie remis (3:3) to w czwartek zostanie wyemitowana siódma i ostatnia gra World Series, a to oznacza, że wtedy też nie będzie X-Factora.
Prawda jest taka, że po zeszłorocznym bardzo szybkim zakończeniu World Series (odbyły się tylko cztery gry) FOX chciał się w tym roku jakoś zabezpieczyć, więc z góry założył 3 odcinki dla X-Factora.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: felek »

Wtorkowy odcinek Live 'The X-Factor' U.S obejrzało 4,9 mln widzów przy współczynniku 1.5
Z taką oglądalnością nie ma co liczyć na czwarty sezon (ewentualnie latem).
2 i 3 sezon FOX zamawiał na początku października każdego roku. Teraz jest listopad i cisza.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Niech mi ktoś powie że niecałe 8mln dla brytyjskiej wersji to klapa, co dopiero w Stanach się dzieje :D
I bardzo dobrze, wgl nie podoba mi się tamtejsza produkcja, a szkoda bo mógłby być hit.

Co brytyjskiej wersji - może głupota , ale szkoda że podczas czołówek live nie ma nazwisk uczestników tylko ogólnie podana jest cała kategoria. To jest coś co mi się nie podobało w amerykańskiej wersji, a teraz przybyło i do nas :(
Flash vote będzie w sobotę? Słyszałem plotki , że ponoć rezygnują?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Akurat wtorkowa porażka "X Factora" (kiedy program miał konkurencję na NBC) nie powinna dziwić, ba była do przewidzenia. Skoro konkurencyjny program na literę V na NBC osiąga ponad dwukrotnie wyższe wyniki - to chyba każdy wiedział co się mogło stać.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

W UK też jest mocna konkurencja ze strony SCD a póki co oglądalność ok 8mln utrzymuje się :) Amerykański X Factor strasznie różni się od brytyjskiego, moim zdaniem na niekorzyść. A skoro Gary odchodzi po 10 sezonie to może go zastąpić tylko Simon, stąd mam nadzieję, że to ostatnia edycja programu w USA.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Może "The X Factor" w UK nie osiąga wyników godnych szczytu marzeń, ale jak na 10 edycji - 8 milionów to i tak całkiem przyzwoita widownia. Co innego w przypadku edycji USA. Jeszcze wyniki niżej zejdą - i kasacja "X Factor" w USA jest murowana.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Trzeciak pisze:Może "The X Factor" w UK nie osiąga wyników godnych szczytu marzeń, ale jak na 10 edycji - 8 milionów to i tak całkiem przyzwoita widownia. Co innego w przypadku edycji USA. Jeszcze wyniki niżej zejdą - i kasacja "X Factor" w USA jest murowana.
zgadzam się w 100% :)

i jednak nie była flash vote :shock: pierwsza plotka która się sprawdziła.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

W programach na żywo w edycji USA zmieniona została scenografia, a konkretnie scena na której występują uczestnicy. Jest ona na planie litery "X" (loga programu"), która jest na środku. Poza tym po bokach sceny - blisko znajduje się publiczność - zwykle stojąca. Ekrany i stół jurorski nie uległy większym zmianom. Nowa scena nieco przypomina tą z nowego etapu - wyzwania czterech gorących krzeseł.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości